MA Komunikacja wizualna

Informacje ogólne

Opis programu

Przegląd kursu

Wierzymy, że najbardziej udanymi projektantami są innowatorzy kultury, którzy poprzez swoją praktykę informują, przekonują i bawią. Dzięki naszemu kursowi komunikacji wizualnej MA rozwiniesz pewny siebie głos projektanta i stworzysz wyjątkowe portfolio prac w gotowości do współczesnego profesjonalnego świata.

Poznasz mechanizmy przekazywania wiadomości i znaczenia za pomocą różnorodnych mediów, będziesz zachęcany do rozwijania nowych umiejętności w celu wzmocnienia i informowania swojej praktyki projektowej, a także poznasz zestawy umiejętności wymaganych do drukowania, ruch i projektowanie cyfrowe.

Będziesz także mieć okazję do doskonalenia swojej praktyki w obszarach potrzebnych do zostania kreatywnym liderem i przejścia do kariery w szerokim obszarze komunikacji wizualnej, który obejmuje takie obszary, jak media drukowane, wrażenia użytkownika, projektowanie ruchu, projektowanie stron internetowych , projektowanie wystaw i reklama, współpraca z innymi członkami naszej kreatywnej społeczności.

MA Visual Communication została zaprojektowana, aby pomóc Ci rozwinąć głos jako autor i innowator, wyposażając Cię w umiejętności i wiedzę pozwalającą identyfikować i rozwiązywać problemy projektowe w interdyscyplinarnych środowiskach, w tym w tradycyjnym i cyfrowym drukowaniu, pakietach ruchomych obrazów i studiach 3D.

Dowiesz się, jak projektować jako czynnik zmiany - strategię pozytywnego przekształcania zachowań w pożądany i zrównoważony sposób.

Prowadzony przez Hugh Harwooda i zespół doświadczonych profesjonalnych projektantów z kontaktami na najwyższym poziomie branży - w tym Sławę Harasymowicz, Vidę Vegę i Jayoon Choi - poznasz szereg wykładów, briefingów projektów, warsztatów, zadań pisemnych, grupy krytyka i indywidualne tutoriale.

Długość studiów:

 • Jeden rok w pełnym lub drugim roku w niepełnym wymiarze godzin

Szczegóły kursu

Termin jeden

Definiowanie swojej praktyki

 • Będziesz eksplorować kreatywną praktykę, aby poinformować o szczegółowym opracowaniu propozycji projektu w dalszej części kursu. Jednostka ma na celu zapewnienie ustrukturyzowanych ram umożliwiających zbadanie potencjału metod, pomysłów i tematów w swojej dyscyplinie, a także pomoc w informowaniu i zlokalizowaniu praktyki.

Termin drugi

Kontekst i metoda

 • Poprzez serię wykładów i seminariów będziesz aktywnie uczestniczył w szeregu aktualnych debat, które zapewniają kontekst kulturowy i intelektualny do rozważania pomysłów w komunikacji wizualnej. Program rozwiązuje problemy interdyscyplinarne poprzez dyskusję teorii i rozważanie konkretnych prac i tekstów opartych na projektowaniu.

Rozwój projektu

 • W tej jednostce opracujesz tematy i cele swojego końcowego projektu, oceniając i testując cele twojej propozycji w długim okresie samodzielnego studiowania. Na tym etapie rozwój twojego projektu będzie prowadzony i kwestionowany przez tutoriale, krytykę grupową i prezentacje, które będą wspierać postępy twojej pracy i zapewnią rygorystyczną ocenę krytyczną ze strony personelu, rówieśników i profesjonalnych praktyków. Zachęcając do dalszego badania i kwestionowania swoich pomysłów, będziesz kontynuować proces opracowywania odpowiednich metod i strategii realizacji projektu, gdy zaczniesz pracować bardziej niezależnie jako badacz i praktykujący, dopracowując swoje pytania badawcze i stosowane metody badawcze .

Termin trzeci

Realizacja i rozpowszechnianie

 • Wykorzystasz wiedzę i doświadczenie zdobyte w poprzednich działach do realizacji końcowego projektu magisterskiego - zwieńczenia i konsolidacji studiów w formie rozstrzygniętego dzieła lub całości pracy. Powinien wykazywać spójność i innowacyjność na profesjonalnym poziomie rozdzielczości. Będziesz także zobowiązany do przygotowania krytycznego dokumentu mającego na celu zastanowienie się nad konkretnym praktycznym wynikiem projektu magisterskiego, jego interpretacją i jego sukcesem jako demonstracją twojego podejścia do kreatywnej praktyki poprzez badania.

Opłaty i dodatkowe koszty kursu

Czesne

Opłaty za kurs rocznie za rok 2020 wynoszą:

 • Studenci z Wielkiej Brytanii i UE w pełnym wymiarze godzin - 8 000 £
 • Studenci z Wielkiej Brytanii i UE w niepełnym wymiarze godzin - 4000 £
 • Studenci zagraniczni w pełnym wymiarze godzin - 16 250 £ (opłata standardowa)
 • Studenci zagraniczni w pełnym wymiarze godzin - 15 600 £ (pełna opłata za wcześniejszą płatność)

Dodatkowe koszty kursu

Oprócz opłat za naukę zobacz dodatkowe koszty kursu na rok 2020.

Opłaty te obowiązują tylko w podanym roku akademickim. Koszty mogą rosnąć każdego roku w trakcie ciągłej rejestracji studenta na kurs zgodnie z inflacją (z zastrzeżeniem maksymalnego regulowanego limitu czesnego). Wszelkie korekty dla kontynuujących studentów będą równe lub niższe od wskaźnika prognozy RPI-X.

Zniżki i stypendia

Aby wesprzeć wszystkich naszych obecnych studentów i absolwentów z Wielkiej Brytanii i UE w przejściu na kolejny poziom studiów, opracowaliśmy nową ofertę zniżek na opłaty na różnych kursach.

 • Przeczytaj więcej o zniżkach na opłaty

Udogodnienia

Udogodnienia komunikacji wizualnej obejmują dedykowane studia z miejscem do pracy osobistej i grupowej; cyfrowe zestawy multimedialne z komputerami Mac z najnowszym oprogramowaniem do projektowania, w tym Adobe Creative Suite, Final Cut Studio, Final Cut Pro, Soundtrack Pro i Autodesk Maya. Posiadamy studia fotograficzne oraz ciemnie do obróbki i drukowania dla czarno-białych fotografii filmowych; pracownie graficzne z dostępem do litografii, sitodruku, trawienia i druku wypukłego.

Co mówią nasi uczniowie

„Studiowanie w UCA jest zdecydowanie jednym z największych doświadczeń, jakie miałem. Czuję kreatywne i energetyczne wibracje wszędzie na terenie kampusu. Zespół UCA w kampusie jest naprawdę pomocny i przyjazny, wspiera się na wiele sposobów, niezależnie od czy potrzebujemy porady akademickiej czy osobistej ”.

Ka I Lei, MA Komunikacja wizualna

Wymagania wstępne

Wymagania wjazdowe do Wielkiej Brytanii

 • Dyplom z wyróżnieniem lub równoważne kwalifikacje z przedmiotu lub dyscypliny pokrewnej

i / lub

 • Odpowiednie doświadczenie zawodowe, wykazujące zdolność do nauki na poziomie podyplomowym.

Uwzględnione zostaną również osoby ubiegające się o wizę, które mogą skutecznie uzasadnić przyjęcie w odniesieniu do konkretnego projektu i mogą wykazać potencjał do pomyślnego ukończenia kursu.

Międzynarodowe wymagania wstępne

Aby zobaczyć równoważne wymagania wstępne dla swojego kraju, sprawdź naszą stronę internetową.

Twoje portfolio

Będziemy wymagać od ciebie wzięcia udziału w dniu kandydata i przedstawienia swojego portfolio do oceny. Dalsze informacje na temat kompilacji portfela oraz szczegółowe wymagania dotyczące przykładów prac, które należy uwzględnić, zostaną podane na portalu dla kandydatów po złożeniu wniosku.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Oscar-winning filmmakers, world-renowned fashion designers, television presenters, celebrity jewellers and Turner Prize nominees are just some of the high-profile graduates from the University for the ... Czytaj więcej

Oscar-winning filmmakers, world-renowned fashion designers, television presenters, celebrity jewellers and Turner Prize nominees are just some of the high-profile graduates from the University for the Creative Arts. As a specialist creative arts university, we have created a unique community for our students, where like-minded people can share in the creative process and inspire one another. Collaboration between courses is encouraged, with fine artists studying with budding filmmakers and fashion designers working alongside architects. In this way, our students benefit from exposure to a range of disciplines. Choosing to study with us will give you the freedom to discover your own personal style through a winning combination of industry-focused courses, state-of-the-art facilities, and inspirational expert staff. Pokaż mniej
Canterbury , Epsom , Farnham , Rochester , Maidstone , Molesey , Barnsley + 6 Więcej Mniej