Przeczytaj oficjalny opis

Przegląd

MA Komunikacja wizualna: Graphic Design to intensywny program studyjny, który łączy kreatywny i profesjonalny rozwój. Oferując możliwości odbycia stażu z partnerami branżowymi, w tym Hearst Magazine w Wielkiej Brytanii, kurs koncentruje się na rozwijaniu gotowych do użycia w branży umiejętności, cyfrowego zaufania i kreatywnej wiedzy dla kariery w zakresie projektowania komunikacji graficznej i dziedzin pokrewnych.

Podczas intensywnego, 12-miesięcznego programu w naszych centralnych studiach w Cambridge, poszerzysz wiedzę specjalistyczną o wybranym obszarze projektowania komunikacji i będziesz zachęcany do odkrywania nowych metod, platform cyfrowych i technologii, które pomogą rozwinąć oryginalne podejście i zabrać pracować w ekscytujących nowych kierunkach. Oprócz udoskonalenia znajomości podstawowych zasad oraz tradycyjnych umiejętności związanych z drukowaniem i ekranem, niezbędnych do przyszłej pracy zawodowej w pracy komercyjnej, otrzymasz wsparcie w eksploracji rozszerzonej dziedziny współczesnego projektowania graficznego, w tym animacji ruchomej, projektowania cyfrowego i interaktywnego, UX / UI, projektowanie informacji i podejścia skoncentrowane na użytkowniku.


Unikalne możliwości

Ten program oferuje wyjątkową naukę specjalistyczną połączoną z obszernym kontaktem akademickim i dostępem do studia. Jako uczeń magisterski korzystasz z:

 • Ekskluzywny dostęp do wiedzy medialnej i branżowej, warsztatów i staży za pośrednictwem naszych partnerów, w tym naszego partnera projektowego Hearst Magazines UK, wydawcy tytułów, w tym Digital Spy, Esquire i Elle Decoration.
 • Nauczanie ekspertów od aktywnych w branży profesjonalnych grafików, ekspertów od brandingu, animatorów i ilustratorów z zamiłowaniem do nauczania.
 • Intensywne uczenie się dostosowane do Twoich potrzeb i ambicji, z wysokim poziomem spersonalizowanego wsparcia i czasem samouczek 1: 1.
 • Możliwości odbycia stażu lub mentoringu branży w ramach kursu.
 • Kwalifikacje podyplomowe, które musisz wyróżnić i iść do przodu.
 • Współpraca z twórczą, interdyscyplinarną i globalną społecznością podyplomową.
 • Własny komputer iMac i przestrzeń robocza studia, otwarte każdego dnia tygodnia.
 • Dostęp do regularnego Life Drawing w naszym dedykowanym studiu graficznym.
 • Mała, wspierająca i wyspecjalizowana szkoła artystyczna w pięknym, historycznym i kulturalnym mieście - kreatywnym hotspocie i domu jednej z najbardziej dynamicznych i międzynarodowych społeczności studenckich w Wielkiej Brytanii.


Czego oczekiwać

Od samego początku połączenie zestawów i samodzielnie zainicjowanych projektów udoskonali podstawowe umiejętności projektowe, w tym typografię, redakcję i publikowanie (druk i sieć), projektowanie stron internetowych, kampanie, reklamę i kierunek artystyczny, markę korporacyjną i opakowanie. Oprócz rozwijania pewności siebie dzięki tradycyjnym umiejętnościom związanym z drukowaniem i ekranem, niezbędnymi do przyszłej kariery zawodowej, otrzymasz wsparcie poszerzenia swojej wiedzy o współczesnej twórczej i komercyjnej praktyce poprzez eksplorowanie grafiki ruchowej, projektowania cyfrowego, interaktywnego i doświadczenia, UX / UI i projektowanie informacji.


Praktyki

Kurs oferuje możliwości doświad- czenia zawodowego lub mentoringu, który pomaga nawiązywać kontakty branżowe, tworzyć CV i przygotowywać do pracy w agencji kreatywnej lub studiu, a także freelance design. Nasza współpraca z partnerami branżowymi, w tym Hearst Magazines UK, wyróżnia nasz program. Możesz ubiegać się o staż w jednej ze swoich marek kierowanych przez projektantów, aby zapoznać się z projektami redakcyjnymi w druku i Internecie oraz zrozumieć znaczenie komunikacji wizualnej oraz ilustrowanej i animowanej produkcji treści cyfrowych w docieraniu do odbiorców na całym świecie.

Poprzedni uczeń pracował jako stażysta w Esquire i ELLE , a także w innych agencjach graficznych i fotograficznych w Londynie i Pekinie . Miejsca te pomogły poprzednim uczniom w nawiązaniu trwałych kontaktów zawodowych - a nawet w ich pierwszym projekcie graficznym w Hearst.


Projekty przemysłowe

Ponadto zyskasz wgląd w branżę dzięki konkursom, projektom i informacjom na żywo. Obejmowały one projekt spekulacyjnego kontraktu terminowego opracowany przez wielokrotnie nagradzaną agencję kreatywną The District, redakcyjną opowieść o modzie, opracowaną przez ELLE , krótkie zestawienie marki na żywo z okazji premiery nowej mody Sosandar oraz projekt cyfrowych treści / mediów społecznościowych od Digital Spy . Nasz program zwiedzania Wykładowców włączyła innowacyjne specjalistów pracujących w całej współczesnej branży projektowania, w tym Elana Jeeaoo, Senior Wizualnej projektant ustwo, BuzzFeed ilustratora Rebecca Hendin David Tang, ołowiu animacji projektant w NBC Universal, a także wiodące Dyrektorzy kreatywni Suzanne Sykes ( Sunday Times ) i Tom Meredith ( ELLE ).


Kariera

Kurs zapewnia studentom doświadczenie i umiejętności eksperckie w zakresie kariery zawodowej w rozwijających się branżach kreatywnych w Wielkiej Brytanii i na całym świecie w zakresie projektowania grafiki i komunikacji, w tym redakcji i publikowania, projektowania UX / UI, reklamy i kierunku artystycznego, mediów cyfrowych i interaktywnych projektowanie, branding, animacja ruchu i animacja, projektowanie doświadczeń, marketing wizualny i tworzenie treści cyfrowych. Dotychczasowi absolwenci przeszli na karierę w niezależnej grafice; branding i marketing; grafik w firmie Esquire.


Zasoby

Wszyscy studenci naszych programów magisterskich mają dostęp do szerokiej gamy zasobów wspierających ich studia i hybrydowy charakter współczesnej praktyki w sztuce i projektowaniu, w tym:

 • Standardowe oprogramowanie, w tym Adobe Creative Cloud, Maxon Cinema 4D.
 • Studia fotograficzne i dostęp do mokrej ciemni.
 • Digital Media Suite i wsparcie techniczne.
 • Warsztaty 3D z drewna, metalu i ceramiki oraz wsparcie techniczne.
 • Prototype Lab (w tym drukarka 3D i laser-cutter).
 • Studio rysunku.
 • Przemysłowe maszyny do szycia i wsparcie techniczne od technika odzieżowego.
 • Technologia Gerber.
 • Academic Skills Advisor (dostępny dla grup i samouczków 1: 1).

Oprócz udogodnień i wiedzy specjalistycznej oferowanych w CSVPA , studenci otrzymali wsparcie w zakresie współpracy z ekspertami ds. Technologii w Cambridge, w tym inżynierami z University of Cambridge, Cambridge Makespace, a także z lokalnego przemysłu druku cyfrowego.


Wymagania

Wiek
20 lat

Poziom edukacji
Z powodzeniem ukończył studia licencjackie w zakresie projektowania graficznego, grafiki i ilustracji, projektowania komunikacji lub blisko spokrewnionego tematu.

CSVPA rozpoznaje szeroką gamę kwalifikacji i / lub odpowiednie doświadczenie i zachęca do aplikacji od wszystkich ludzi, z wyraźnym zainteresowaniem i doświadczeniem w temacie. Wnioski bez powyższych kwalifikacji i dyscypliny zidentyfikowane powyżej, ale które wykazują odpowiednie doświadczenie, niezbędne umiejętności i intelektualne osiągnięcia potrzebne do odniesienia sukcesu na kursie będą brane pod uwagę. Równoważne doświadczenie musi zostać udowodnione poprzez dodatkowe przedłożenie profesjonalnego CV.

W niektórych przypadkach studenci mogą zostać poproszeni o ukończenie Graduate Diploma.

Poziom angielskiego
IELTS 6.5 (bez elementu poniżej 5.5)

Teczka

Początek
Od września do września

Długość kursu
3 semestry

Akredytacja
Uniwersytet Falmouth

Czas kontaktu
Do 15 godzin tygodniowo

Język angielski
W razie potrzeby do 5 godzin tygodniowo


Osobiste oświadczenie

Prześlij krótkie oświadczenie (300-400 słów), informujące nas o sobie, swoim poprzednim doświadczeniu i twoim podejściu do twórczej praktyki. Proszę załączyć:

 • Powody ubiegania się o przyjęcie na nasz kurs MA.
 • Doświadczenie i umiejętności. Co robiłeś wcześniej?
 • Twoje podejście do sztuki / praktyki projektowej. Co inspiruje, informuje i wpływa na to, co robisz - i dlaczego?
 • Twoje cele. Co masz nadzieję wydostać się z MA?
 • Twoje długoterminowe ambicje. Jak myślisz, jak studia podyplomowe pomogą Ci rozwinąć karierę w branżach kreatywnych?
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 4 więcej kursów w Cambridge School of Visual & Performing Arts »

Ostatnia aktualizacja July 20, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
3 semestry
Cena
22,920 GBP
Strona główna / UE: 13 500 £ / Studenci zagraniczni: 22 920 £
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa