MA Komunikacja - Komunikacja w organizacjach

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Zdobądź tytuł magistra komunikacji

MA in Communication to 36-punktowy program na terenie kampusu, w którym studenci rozwijają krytyczne umiejętności komunikacyjne związane z interakcją człowieka i praktykami badawczymi w sposób oparty na teorii i mogą być natychmiast zastosowane w praktyce. Uczniowie wykorzystują najnowocześniejszą technologię i wyostrzają swoje kompetencje komunikacyjne i bazę wiedzy w dynamicznym i wysoce interaktywnym środowisku odzwierciedlającym rzeczywiste scenariusze.

Komunikacja w organizacjach

MA w komunikacji oferuje dwie ścieżki studiów: komunikacja cyfrowa i technologie komunikacyjne lub komunikacja w organizacjach.

Ścieżka komunikacji w organizacjach koncentruje się na poprawie możliwości komunikacji w miejscu pracy. Studenci są przygotowani z umiejętnościami profesjonalnej komunikacji, niezbędnymi do rozwoju kariery lub kontynuowania dalszych stopni. Na tej ścieżce uczniowie uczą się najlepszych i najbardziej skutecznych metod podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów w relacjach z pracownikami, komunikacji w zarządzaniu i interakcji cyfrowej poprzez studia medialne.

Kursy na torze Komunikacja w organizacjach obejmują:

  • Wprowadzenie do komunikacji organizacyjnej
  • Kultura organizacyjna
  • Trening
  • Relacje między pracownikami

Oprócz podstawowych kursów studiów i odpowiednich zajęć fakultatywnych, unikalny kurs portfolio pomaga uczniom w przechodzeniu od studiów magisterskich do możliwości zatrudnienia lub do dalszego studiowania.

Terminy składania wniosków

Wnioski są weryfikowane w sposób ciągły i można je wypełnić w całości online. Aby dokonać przeglądu priorytetowego i wziąć pod uwagę stypendium, prześlij swoje zgłoszenie i materiały pomocnicze przez:

  • Semestr zimowy - 1 sierpnia (termin ważności 1 maja)
  • Wiosenny semestr - 1 grudnia (termin ważności 1 listopada)
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

The College of Communication and the Arts is a premier choice for students seeking a high quality, interdisciplinary communication and arts degree that is based on a sound liberal arts education, embr ... Czytaj więcej

The College of Communication and the Arts is a premier choice for students seeking a high quality, interdisciplinary communication and arts degree that is based on a sound liberal arts education, embraces today's digital culture, and empowers students to lead, create, and communicate with responsibility, passion and excellence. Pokaż mniej