MA kierowanie

Informacje ogólne

Opis programu

MA reżyseria

Studia Dyrektor Programu Magister ma na celu przekazanie studentom praktycznych działaniach odpowiednich umiejętności, dla których nauczanie jest brana tutaj przez wykładowców, którzy są profesjonalistami z branży.

Rola dyrektora wymaga szeregu pomysłowe, technicznych i przywództwa dla realizacji kinowej treści lub treści dla małych formatów ekranu. Dyrektor Program Master jest wysoce praktyczny kurs obsługi, która pogłębia wiedzę i techniki studentów, jednocześnie pozwalając im na regularne dostarczanie zawartości filmowej pod okiem profesjonalnie wyszkolonych instruktorów i pracowników w sektorze.

Ten program Master jest dostarczenie studentom kompleksowej zrozumienia, czego oczekuje się w dzisiejszym przemyśle filmowym od wszechstronnego reżysera, począwszy od kierownictwa zespołu technicznego, poprzez odlewanie i kierunkiem aktorów do generowania treści w jego / jej własny, charakterystyczny pomysłów. Studenci są kwestionowane i kierować się rozwijać charakterystyczny styl reżyserski poprzez warsztaty i szkolenia bezpośrednio na planie filmowym.

Dodatkowe tematy obejmują między innymi życia i twórczości reżysera, podstawy dramaturgii znaczenie improwizacji, analizy scenariusza i -przygotowanie, przegląd technik kierujących, rozkład skryptów, analiza sceny i roli zespołu kreatywnego.

Program ten składa się z trzech faz.

faza 1

Pod koniec tej części uczniowie nabyli ważne umiejętności techniczne i konceptualne zrozumienie kinowej treści. Po kierowania Boot Camp, który obejmuje najważniejsze twórcze i techniczne umiejętności, które tworzą wierzchołki rzemiosła dyrektora oraz podstawę dla bardziej zaawansowanych technik, a także zdolności do pracy na stanowisku dyrektora własnym językiem charakterystycznym obserwuje.

faza 2

Faza II rozpoczyna się z modułem zaawansowanych technik za reżyserię aktorów, co sprawia, że ​​zapoznanie studentów z warsztatami na temat przygotowania reżyserię, przeznaczając scenariuszy, pracując z aktorami i improwizacji z serią skierowanych podejść.

Po studenta następuje języku Visual modułu Cinema. W tym module studenci ukończą kinowy projekt tymczasowy, który umożliwia im rozwój osobisty jako filmowca przed projekcie nadrzędnym. Studenci są odpowiedzialni za planowanie, obrót, słupka i okupacji projektu tymczasowej.

Ostatnim modułem jest faza II Rzemiosła i kreatywnej współpracy reżysera, który skupia się na roli reżysera we współpracy z sektorem kreatywnym.

faza 3

Faza końcowa składa się z projektu głównego, na własny rachunek, które mają być przeznaczone modułu sprawia, że ​​każda praca uczniów pod kierunkiem doradcy wydziału wymaganego i niezbędnego zakresu umiejętności, które trzeba jako reżyser, w celu wytworzenia kreatywnych treści filmu dla konkretnych platform medialnych, udowodnić , Projekty mogą mieć wiele formatów i gatunków objętych, w tym, lecz nie wyłącznie, A / N / n krótkim fikcyjnego filmu fabularnego, filmu dokumentalnego, eksperymentalnego, TV Pilot filmu lub pokazać się w sieci.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

MetFilm School is a world-leading film, television and online media school which offers undergraduate, postgraduate and short courses in Berlin and London. MetFilm School Berlin is based at BUFA; Berl ... Czytaj więcej

MetFilm School is a world-leading film, television and online media school which offers undergraduate, postgraduate and short courses in Berlin and London. MetFilm School Berlin is based at BUFA; Berliner Union-Film GmbH and Co Studio KG, a working studio, home to film productions since the Weimar Republic and one of the oldest film studios in Europe. Pokaż mniej