MA filmowej - scenariuszy

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 3

Opis programu

Chcą budować swoją przyszłość w przemyśle ekranem? Met Film Szkoła jest doskonałym miejscem, aby włączyć swoją pasję w praktyce. Dzięki ścisłej współpracy z wiodącymi specjalistów z branży, oferujemy państwu przewagę kariery skoncentrowany, cięcie, praktyczne doświadczenie.

Kluczowe fakty

 • Jednym roku studiów podyplomowych w pełnym wymiarze godzin
 • Dla studentów, którzy chcą rozwijać umiejętności pisania dla branży kreatywnych ekranów
 • Zbuduj imponujące portfolio zawierające krótki film, zabiegi o filmie fabularnym, scenariusz pilota seriali telewizyjnych lub mini-seria, dwa standardowe raporty scenariuszy, streszczenia, zarysy, skoki projektu i długą wersję skryptu Master's Project ( TELEWIZJA)

DLACZEGO PODAWAĆ KURS?

Kurs MA Screenwriting wyposaży cię w profesjonalne umiejętności rozwijania własnego głosu i generuje komercyjne i komercyjne scenariusze dla filmów, telewizji i sieci. Podczas studiów zrobisz unikalny projekt branżowy dla klienta zewnętrznego.

 • Praktyczny. Praca z profesjonalnymi aktorami, którzy wykonają Twój scenariusz przed Tobą, skompletuj swój scenariusz do panelu ekspertów z branży po zakończeniu każdego modułu kluczowego i uzyskaj profesjonalne wsparcie dla tworzenia skryptów z wiodących brytyjskich producentów produkcji filmowych i telewizyjnych
 • Wszechstronny. Dowiedz się więcej o pisaniu na różne platformy: film, telewizja, internet, radio i gry
 • Świadomość branży. Naucz się od nagradzanych wykładowców i gości z dużym doświadczeniem zawodowym jako pisarze, reżyserzy, producenci, showrunners i twórcy scenariuszy filmowych, telewizyjnych, radiowych, gier i online
 • Skupione na karierze. Napisz scenariusz dla klienta zewnętrznego, pracując razem z innymi studentami magisterskimi w ramach zintegrowanego projektu branżowego. Otrzymuj prawdziwe scenariusze scenariuszy i poprawisz komunikację, pracę zespołową i umiejętności pitchingu

CO JEŚLI SIEĆ

 • Lab ekranowy. Będziesz uczestniczyć w seminariach i warsztatach obejmujących różne tematy, w tym praktyczne umiejętności związane z kreowaniem filmów, kreatywne burze mózgów, przegląd koncepcji będących podstawą ruchomych teorii obrazowych oraz stanu branż twórczych. Na końcu modułu można kręcić mini-filmowy projekt na iPhone'a / Androida, koncentrując się na prymacie treści w Powiedz Coś! ćwiczenie.
 • Obóz rozruchowy screenwritingu. Poznasz podstawowe umiejętności twórcze i rzemieślnicze, których potrzebuje scenariusz w dzisiejszym przemyśle rozrywkowym, w tym podstawy dramatycznej struktury, projektowania opowieści i konceptualizacji, charakterystyki i projektowania postaci, a także budowy sceny i analizy.
 • Film fabularny, gatunek i publiczność. Będziesz patrzył na gatunek jako kluczową metodę opracowywania i klasyfikowania filmów oraz relacji między publicznością, gatunkiem i scenarzystą. Poznasz docelową grupę odbiorców, główne kategorie, hybrydyzację gatunku, działkę i mechanikę charakteru gatunku oraz psychologię odbiorców w odniesieniu do oglądania filmów.
 • Pisanie na różnych platformach: telewizja , internet, radio i reklama. Zapoznaj się z różnymi platformami scenariuszy i jak zawartość i proces uruchamiania różnią się w różnych sieciach filmowych, telewizyjnych, radiowych i internetowych. Tematy będą obejmować strukturę formatowania, projektowanie narracyjne, proces tworzenia różnych platform, a także, co scenarzyści muszą wiedzieć o dostępnych formatach wizualnych. Będziesz także miał okazję opracować skrypt pilota telewizyjnego.
 • Działalność scenarzysty. Nauczysz się, jak scenarzysta pracuje w dzisiejszym przemyśle rozrywkowym, w tym w procesie tworzenia skryptów, pracy z reżyserami i producentami, roli agentów, umów prawnych i porozumień, prowadzenia festiwali, konkursów i programów pisarskich oraz możliwości kariery dla scenarzy.
 • Metody badawcze i projektowe. Zaczną Państwo przygotowywać się do końcowego projektu Mistrza, badając kluczowe metody badawcze, w tym określając problemy, określając obszary badań naukowych, sformułowanie hipotez, zbieranie, organizowanie i ocenianie danych, opracowywanie i ocenianie wniosków.
 • Projekt Mistrza. Jest to w dużej mierze samoukujący moduł, podczas którego będziesz pracował pod nadzorem doradcy wydziału w sprawie opracowania i zakończenia końcowego scenariusza lub scenariusza dla filmu, telewizji lub treści online.

KARIERA

TWÓJ SUKCES NASZA PRIORYTETA

Już od pierwszego dnia w Met Film School uczymy naszych uczniów, aby mogli się nimi pogłębiać. Zespół Met GO (Met Student and Graduate Opportunities) pomaga naszym utalentowanym i jasnym studentom zabezpieczenie twórczych miejsc pracy w wiodących firmach na całym świecie.

Nasi absolwenci pracują w branży jako VFX Artists, Directors, Producenci telewizyjni, Redaktorzy scenariuszy, Producenci on-air, menedżerowie kampanii i wiele innych. Poniżej znajdują się tylko niektóre z firm, z którymi pracowały.

Jak złożyć wniosek:

Zgłoszenia przyjmujemy i oferować miejsca w sposób ciągły przez cały rok. Ponieważ nasze programy magisterskie są konkurencyjne zachęcamy do zastosowania tak daleko przed planowaną datą rozpoczęcia, jak to możliwe. Jesteśmy teraz przyjmując pozycję dla przyszłych odroczonego ujęć.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

MetFilm School is a leading film, television, and online media school offering undergraduate, postgraduate and short courses across various craft areas. Our mission is to inspire a new generation of c ... Czytaj więcej

MetFilm School is a leading film, television, and online media school offering undergraduate, postgraduate and short courses across various craft areas. Our mission is to inspire a new generation of creative screen professionals, educating them in the new world of story-telling across multiple devices. By putting industry at the heart of everything we do, MetFilm School best equips its graduates for successful careers. Our goal is to build the greatest school of its type in the world, allowing students to pass seamlessly into work, using our experience to help businesses adapt and change in the ever-changing multichannel world. Pokaż mniej
Londyn , Rugby , Warwick + 2 Więcej Mniej