MA filmowej - postprodukcja

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 3

Opis programu

Chcą budować swoją przyszłość w przemyśle ekranem? Met Film Szkoła jest doskonałym miejscem, aby włączyć swoją pasję w praktyce. Dzięki ścisłej współpracy z wiodącymi specjalistów z branży, oferujemy państwu przewagę kariery skoncentrowany, cięcie, praktyczne doświadczenie.

Kluczowe fakty

 • Jednym roku studiów podyplomowych na studiach stacjonarnych w pełnym wymiarze godzin
 • Dla studentów chcących kontynuować karierę w takich obszarach jak edytor offline, projektowanie dźwięku, klasyfikacja i efekty wizualne
 • Utwórz portfel z edycją projektu filmu fabularnego, projektem branżowym dla klienta zewnętrznego, projektowaniem dźwięku, klasyfikacją, projektami VFX i końcowym projektem Mistrza

DLACZEGO PODAWAĆ KURS?

Kurs MA Postproduction zapewnia umiejętności twórcze i techniczne niezbędne do pracy w wielu sektorach postprodukcji, takich jak edycja offline, projektowanie dźwięku, klasyfikacja i efekty wizualne. Podczas studiów wykonasz niepowtarzalny projekt branżowy, który da rzeczywiste doświadczenie z klientami zewnętrznymi.

 • Praktyczny. Opanuj kluczowe oprogramowanie do postprodukcji, takie jak Avid Media Composer, DaVinci Resolve, Adobe Premiere, Audition, Prelude & After Effects i uzyskaj dostęp do wysokiej klasy urządzeń do miksowania i nagrywania dźwięku
 • Standard przemysłowy. Odbiór treningu platform audio firmy Protools, niezbędny dla każdej kariery postprodukcji dźwięku w filmie i telewizji
 • Prawdziwe życie. Wykorzystaj swoją wiedzę w praktyce, wypełniając projekt dla klienta branżowego i otrzymując profesjonalne opinie
 • Twórczy. Naucz się od nagradzanych instruktorów i gości z Oscarów, Emmy i BAFTA, w tym legendarnych reżyserów, operatorów, wydawców, producentów i innych twórców ekranu

CO JEŚLI SIEĆ

 • Lab ekranowy. Będziesz uczestniczyć w seminariach i warsztatach obejmujących różne tematy, w tym praktyczne umiejętności związane z kreowaniem filmów, kreatywne burze mózgów, przegląd koncepcji będących podstawą ruchomych teorii obrazowych oraz stanu branż twórczych. Na końcu modułu można kręcić mini-filmowy projekt na iPhone'a / Androida, koncentrując się na prymacie treści w Powiedz Coś! ćwiczenie.
 • Postprodukcja Boot Camp. Ten immersive moduł obejmuje kluczowe umiejętności twórcze i techniczne, a procesy przepływu pracy, które tworzą podstawę obecnych praktyk postprodukcji. Poprzez wykłady i praktyczne warsztaty moduł omówi tematy, w tym edycję umiejętności rozwoju oprogramowania, edytowanie pracy w trybie offline, techniki edycji dźwięku i wideo oraz zarządzanie cyfrowymi mediami.
 • Zaawansowana edycja . Moduł podkreśla współczesne procesy postprodukcji, zazwyczaj stosowane podczas redagowania i finalizowania tanich filmów fabularnych. Opowieści narracyjne i fabularne będą bazowały na poszukiwaniu różnych przepływów pracy w celu osiągnięcia najlepszych efektów kreatywnych i technicznych.
 • Istotne efekty wizualne. Moduł wyjaśnia, jak tworzyć i integrować efekty wizualne oraz dodać grafikę ruchu do projektów związanych z cyfrowymi mediami. Poprzez badanie różnych rurociągów VFX dowiesz się, jak skutecznie komunikować się z ludźmi, reżyserami, operatorami scenograficznymi i artystami efektów wizualnych.
 • Postprodukcja audio i wideo. Moduł prowadzi Cię przez etapy wykończenia i dostawy cyklu życia filmu, koncentrując się przede wszystkim na stopniowaniu koloru i zaawansowanych technikach miksowania dźwięku. Tematy pokrywają pracę z koderami kodeków, kompresją, przesyłaniem strumieniowym, ADR, miksowaniem dźwięku, klasyfikacją kolorów i wszystkimi aspektami dostarczania mediów cyfrowych, w tym starszymi i współczesnymi formatami oraz nowymi standardami dostarczania mediów cyfrowych.
 • Metody badawcze i projektowe. Zaczną Państwo przygotowywać się do końcowego projektu Mistrza, badając kluczowe metody badawcze, w tym określając problemy, określając obszary badań naukowych, sformułowanie hipotez, zbieranie, organizowanie i ocenianie danych, opracowywanie i ocenianie wniosków.
 • Projekt Mistrza. Jest to w dużej mierze samoukierowywany moduł, podczas którego będziesz pracować pod kierunkiem doradcy wydziału w celu opracowania i zakończenia końcowego projektu kreacji twórczej lub projektu technicznego postprodukcji.

KARIERA

TWÓJ SUKCES NASZA PRIORYTETA

Już od pierwszego dnia w Met Film School uczymy naszych uczniów, aby mogli się nimi pogłębiać. Zespół Met GO (Met Student and Graduate Opportunities) pomaga naszym utalentowanym i jasnym studentom zabezpieczenie twórczych miejsc pracy w wiodących firmach na całym świecie.

Nasi absolwenci pracują w branży jako VFX Artists, Directors, Producenci programów telewizyjnych, Edytory skryptów, Producenci on-air, menedżerowie kampanii i wiele innych. Poniżej znajdują się tylko niektóre z firm, z którymi pracowały.

Jak złożyć wniosek:

Zgłoszenia przyjmujemy i oferować miejsca w sposób ciągły przez cały rok. Ponieważ nasze kursy magisterskie są konkurencyjne, zachęcamy do stosowania o ile jest to możliwe przed przewidywaną datą rozpoczęcia. Jesteśmy teraz przyjmując pozycję dla przyszłych odroczonego ujęć.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

MetFilm School is a leading film, television, and online media school offering undergraduate, postgraduate and short courses across various craft areas. Our mission is to inspire a new generation of c ... Czytaj więcej

MetFilm School is a leading film, television, and online media school offering undergraduate, postgraduate and short courses across various craft areas. Our mission is to inspire a new generation of creative screen professionals, educating them in the new world of story-telling across multiple devices. By putting industry at the heart of everything we do, MetFilm School best equips its graduates for successful careers. Our goal is to build the greatest school of its type in the world, allowing students to pass seamlessly into work, using our experience to help businesses adapt and change in the ever-changing multichannel world. Pokaż mniej
Londyn , Rugby , Warwick + 2 Więcej Mniej