MA filmowej - kierowania

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 3

Opis programu

Chcą budować swoją przyszłość w przemyśle ekranem? Met Film Szkoła jest doskonałym miejscem, aby włączyć swoją pasję w praktyce. Dzięki ścisłej współpracy z wiodącymi specjalistów z branży, oferujemy państwu przewagę kariery skoncentrowany, cięcie, praktyczne doświadczenie.

Kluczowe fakty

 • Jednym roku studiów podyplomowych w pełnym wymiarze godzin
 • Dla studentów chcących uzyskać pracę jako dyrektor w zakresie zdolności przedsiębiorczych lub zawodowych
 • Wysoce praktyczny kurs z możliwością przeprowadzenia do siedmiu ćwiczeń reżyserskich, w tym krótkiego projektu dla zewnętrznego klienta branżowego i końcowego projektu Mistrza
 • Nasi niedawni absolwenci zdobyli liczne nagrody na festiwalach, w tym w Londynie Krótkometrażowym Festiwalu, Krótkometrażowym Festiwalu Aesthetica i Festiwalu Filmowym East End

DLACZEGO PODAWAĆ KURS?

Kurs MA Directing zapewnia kompleksowe umiejętności pracy we wszystkich platformach - filmy, telewizje, reklamy i online. Podczas studiów zrobisz unikalny projekt branżowy, który zapewni prawdziwe doświadczenie z klientami zewnętrznymi, nie oferowanymi przez żadną inną szkołę filmową na świecie.

 • Praktyczny. 70% programu nauczania jest praktyczne, praktyczne doświadczenie. Będziesz miał okazję współpracować z profesjonalistami, strzelać do miejsca i uczestniczyć w ćwiczeniach ruchowych
 • Praca w zespole. Współpracuj z innymi studentami na innych kursach magisterskich (Kinematografia, scenarzysta, produkcja itp.) Jako kreatywna ekipa odzwierciedlająca praktyki przemysłowe. Doświadczenie, jakie ma dostarczyć projekt od początku do końca, oraz rozwijanie umiejętności komunikacji, negocjacji i zarządzania projektami
 • Prawdziwe doświadczenie. Dowiedz się, jak pracować nad twórczym krótkim filmem jako reżyser podczas robienia projektu dla zewnętrznej firmy. Nasi studenci pracowali z takimi firmami, jak Mad Dog Casting, The Imaginarium, Tube Food Tube Jamiego Olivera i wiele innych
 • Przemysłowy. Ucz się od najlepszych specjalistów z branży, w tym operatorów filmowych, reżyserów castingowych, menedżerów lokalizacji i projektantów produkcji. Nasi niedawni goście to między innymi: James Marsh (The Theory Of Everything) i Paweł Pawlikowski (Ida)

CO JEŚLI SIEĆ

 • Lab ekranowy. Będziesz uczestniczyć w seminariach i warsztatach obejmujących różne tematy, w tym praktyczne umiejętności związane z kreowaniem filmów, kreatywne burze mózgów, przegląd koncepcji będących podstawą ruchomych teorii obrazowych oraz stanu branż twórczych. Na końcu modułu można kręcić mini-filmowy projekt na iPhone'a / Androida, koncentrując się na prymacie treści w Powiedz Coś! ćwiczenie.
 • Kierowanie Boot Camp. Będziesz studiować kluczowe umiejętności twórcze i techniczne, które zakotwiczają reżysera i stwarzają podstawy do bardziej zaawansowanych technik. Poprzez seminaria, warsztaty i ćwiczenia praktyczne zbadasz podstawy dramaturgii i budowania narracji, mise-en-scène, opowieści wizualnych i reżyserów.
 • Aktor i historia. Poprzez seminaria, warsztaty i serię praktycznych ćwiczeń z profesjonalnymi aktorami odkryjesz symbiotyczne relacje między intencją pisarza, interpretacją reżysera a instynktem aktorki, aby nauczyć się, jak wywołać spektakle z udziałem i prawdomówność.
 • Współpraca twórcza i twórczy reżysera. Nauczysz się znaczenia relacji między dyrektorami i głównymi szefami działów, w tym Operatorem, pierwszą edycją, producentem, redaktorem, reżyserem castingowym i scenografiem. Podczas tego modułu będziesz miał możliwość kierowania projektami zewnętrznymi firmami.
 • Zaawansowana opowieść wizualna. Będziesz miał okazję eksperymentować z wybranym przez siebie projektem pośrednim jako podstawę do sprawdzenia swojego ostatniego projektu Mistrza. Ponadto będziesz uczestniczyć w ruchomych ćwiczeniach z kamerą, gdzie będziesz współpracował z innymi studentami na temat lokalizacji z profesjonalnymi aktorami.
 • Metody badawcze i projektowe. Zapoznasz się z najważniejszymi pojęciami i teoriami akademickimi, które ustalają związek między badaniami a twórczą praktyką, co pozwala poprawić jakość swojej pracy.
 • Projekt Mistrza. Jest to w dużej mierze samoukierowywany moduł, podczas którego będziesz pracować pod kierunkiem doradcy wydziału w sprawie opracowania ostatecznie zrealizowanego filmu nakierowanego przez Ciebie.

KARIERA

TWÓJ SUKCES NASZA PRIORYTETA

Już od pierwszego dnia w Met Film School uczymy naszych uczniów, aby mogli się nimi pogłębiać. Zespół MetGo (wsparcie studentów i absolwentów) pomaga naszym utalentowanym i jasnym absolwentom w zabezpieczeniu twórczych miejsc pracy w wiodących firmach na całym świecie.

Nasi absolwenci pracują w branży jako VFX Artists, Directors, Producenci programów telewizyjnych, Redaktorzy scenariuszy, Producenci on-air, menedżerowie kampanii i inni profesjonaliści z ekranu. To tylko niektóre z firm, z którymi pracowały:

Jak złożyć wniosek:

Zgłoszenia przyjmujemy i oferować miejsca w sposób ciągły przez cały rok. Ponieważ nasze programy magisterskie są konkurencyjne zachęcamy do zastosowania tak daleko przed planowaną datą rozpoczęcia, jak to możliwe.

Historie Absolwent

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

MetFilm School is a leading film, television, and online media school offering undergraduate, postgraduate and short courses across various craft areas. Our mission is to inspire a new generation of c ... Czytaj więcej

MetFilm School is a leading film, television, and online media school offering undergraduate, postgraduate and short courses across various craft areas. Our mission is to inspire a new generation of creative screen professionals, educating them in the new world of story-telling across multiple devices. By putting industry at the heart of everything we do, MetFilm School best equips its graduates for successful careers. Our goal is to build the greatest school of its type in the world, allowing students to pass seamlessly into work, using our experience to help businesses adapt and change in the ever-changing multichannel world. Pokaż mniej
Londyn , Rugby , Warwick + 2 Więcej Mniej