MA Edukacja

Informacje ogólne

Opis programu

Przegląd kursu

MA Education to elastyczny program dla tych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i zrozumienie obecnych praktyk edukacyjnych, współczesnych kwestii debaty w świecie edukacji i kluczowych zagadnień związanych z praktyką edukacyjną.

Nacisk w całym programie MA koncentruje się na rozwijaniu niezależnego krytycznego myślenia i rozwiązywania problemów. Korzystając z podejścia opartego na zapytaniach, program ma na celu umożliwienie szczegółowego zbadania tematów, które są szczególnie interesujące.

Wykształcenie magisterskie można studiować przez cały rok w pełnym wymiarze godzin lub dwa lata w niepełnym wymiarze godzin. Pomaga nauczycielom w rozwijaniu zrozumienia edukacyjnego, umiejętności analitycznych i zdolności przywódczych niezbędnych do poprawy rozwoju i osiągnięć uczniów w szkołach.

Ten program daje możliwość dowiedzenia się więcej o programie nauczania, zarządzaniu szkołą i przywództwie, a także o technologiach informatycznych i metodach badawczych.

Edukacja magisterska jest również odpowiednia dla studentów zagranicznych, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę i zrozumienie różnych aspektów teorii i praktyki edukacyjnej.

Opracowaliśmy ten program, aby pomóc w rozwoju zawodowym doświadczonych nauczycieli w kontekście i atmosferze najnowszych badań w dziedzinie edukacji. Szeroka gama specjalistycznych przedmiotów modułowych umożliwia dostosowanie programu do własnych potrzeb.

Co będziesz studiować

Masz możliwość opuszczenia programu na koniec etapu 1 ze świadectwem ukończenia studiów podyplomowych lub na końcu etapu 2 ukończenia studiów podyplomowych w zakresie edukacji, o ile uzyskasz wystarczającą liczbę punktów.

Niektóre moduły są wspierane przez mówców oraz lokalne wizyty szkolne i związane z edukacją.

Moduły podstawowe

Wszystkie moduły zależą od dostępności i ta lista może ulec zmianie w dowolnym momencie.

  • Współczesne i krytyczne perspektywy w edukacji
  • Metodologie badawcze w edukacji
  • Międzynarodowe i międzykulturowe perspektywy edukacji
  • Rozprawa

Wybierz jeden z

Wszystkie moduły zależą od dostępności i ta lista może ulec zmianie w dowolnym momencie.

  • Edukacja włączająca i specjalna: debaty, teorie i implikacje dla praktyki
  • Technologie cyfrowe i edukacja: kluczowe problemy i wyzwania
  • Wczesne dzieciństwo
  • Przywództwo

122473_photo-1509062522246-3755977927d7.jpgNeONBRAND / Unsplash

Twoje przyszłe perspektywy

Studenci naszego mistrza badają szereg bieżących praktyk edukacyjnych, analizując kluczowe problemy i zasady.

Absolwenci wyjeżdżają z refleksyjnymi i praktycznymi umiejętnościami oraz wiedzą, której potrzebują, aby przyczynić się do wybranej społeczności uczącej się.

Poznaj wirtualną wycieczkę

https://virtualtour.hull.ac.uk/take-a-look-around/area-of-interest/choose-your-subject/education-teaching-and-childhood-studies

Wymagania wstępne

Generalnie wymagany jest co najmniej 2,2 stopnia z wyróżnieniem (lub jego międzynarodowy odpowiednik) lub zostanie wzięte pod uwagę odpowiednie doświadczenie zawodowe. Jeśli twój dyplom nie dotyczy pokrewnego przedmiotu, nadal przyjmujemy twoje zgłoszenie.

Ten stopień jest dla każdego, kto interesuje się edukacją w najszerszym tego słowa znaczeniu; nie kwalifikuje cię do nauczania.

Studenci zagraniczni

Jeśli potrzebujesz wizy studenckiej na poziomie 4 lub jeśli pierwszym językiem nie jest angielski, będziesz musiał przedstawić akceptowalne dowody poziomu znajomości języka angielskiego.

Kurs wymaga ogólnie akademickiego IELTS 6.0, z nie mniej niż 5,5 w każdej umiejętności.

Jeśli Twój angielski nie osiąga obecnie wymaganego standardu uniwersyteckiego dla tego programu, możesz być zainteresowany jednym z naszych kursów języka angielskiego.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o tym programie z University of Hull wypełnij formularz i przeczytaj naszą politykę prywatności.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

The University of Hull has been changing the way people think for 90 years. Our motto, Lampada Ferens, translates as ‘carrying the light of learning’, and over the years, we’ve shared that light with ... Czytaj więcej

The University of Hull has been changing the way people think for 90 years. Our motto, Lampada Ferens, translates as ‘carrying the light of learning’, and over the years, we’ve shared that light with thousands of people from across the world. Pokaż mniej