MA Digital Management Part Time London

Informacje ogólne

Opis programu

opis programu

Dołącz do tego niepełnoetatowego programu Masters, aby dowiedzieć się, jak kierować zmianami, przyjmując świeże podejście do rozwiązywania problemów, myślenia projektowego, transformacji biznesowej i przywództwa. Program został zatwierdzony przez naszą partnerską uczelnię Teesside i został opracowany przez ekspertów branżowych. Oznacza to, że możesz połączyć uzyskiwanie dyplomu z zdobywaniem umiejętności potrzebnych do kształtowania swojej przyszłości.

Zmień napęd

Bycie studentem MA Digital Management oznacza, że będziesz uczyć się podczas pracy i stosować nowe spostrzeżenia i nauki bezpośrednio do swojej pracy i życia. Dowiesz się, jak radzić sobie ze zmianami dzięki mentalności i przywództwu, aby wykorzystać możliwości cyfryzacji, złożoności i niepewności. Poznasz najnowsze teorie, ramy i narzędzia w danych

Program nauczania skoncentrowany na karierze

Program składa się z pięciu praktycznych projektów grupowych i jednego niezależnego projektu badawczego. Eksperci branżowi prowadzą praktyczne projekty. Nauczysz się poprzez szereg interaktywnych rozmów, praktycznych warsztatów, wyzwań zespołowych i głębokiej refleksji.

Średni czas pracy wynosi 1,5 dnia w tygodniu, co obejmuje 3 dni w kampusie w miesiącu, niezależną pracę i badania w miejscu pracy.

  • Myślenie projektowe: eksploruj narzędzia i procesy projektowania myślącego i kopiuj do powiązanych obszarów, takich jak projektowanie usług i projektowanie zorientowane na człowieka, aby rozwiązywać złożone problemy.

  • Technologie cyfrowe: zrozumienie siły pojawiających się technologii cyfrowych poprzez teoretyczne dyskusje i praktyczne warsztaty.

  • Transformacja biznesowa: praca z rozwojem biznesu przy użyciu najnowocześniejszych technik modelowania biznesowego, studiów przypadków i podróży użytkowników.

  • Zarządzanie projektami i zespołami: Poruszaj się po złożonych, zwinnych procesach i poznawaj ludzkie zachowania w zespołach.

  • Innovation Project: Zastosuj wszystkie swoje wcześniejsze doświadczenia, aby stworzyć własny innowacyjny projekt. Będziesz badać, rozwijać i testować nowe pomysły lub przekształcać istniejące pomysły w wybranym obszarze.

  • Industry Research Project: Znajdź problem w swojej branży i pracuj nad jego rozwiązaniem. W miejsce tradycyjnej pracy magisterskiej zidentyfikujesz problem, prototypowe rozwiązania i podzielisz się spostrzeżeniami na podstawie swoich badań.

Opłaty:

UK / EU: 14 000 GBP. Nie UK / UE: 17 000 GBP.

Kwalifikacja:

Po pomyślnym ukończeniu programu studenci otrzymują tytuł magistra zarządzania cyfrowego z Teesside University, naszego partnera zatwierdzającego.

Jakie są wymagania programu?

Wymagania programu

Wszyscy kandydaci muszą posiadać tytuł licencjata lub co najmniej 3-5 lat odpowiedniego doświadczenia zawodowego na poziomie, który wykazuje zaawansowaną wiedzę, zrozumienie i zastosowanie w ich dyscyplinie. Ponadto wnioskodawca powinien zostać zatrudniony, aby móc wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce.

Dodatkowo, wymagany jest list od pracodawcy, który dowodzi, że będzie Cię wspierał podczas dni studenckich, a także do wykonywania zajęć.

Nasi studenci pracują dla niesamowitych firm i organizacji

Co nasi absolwenci myślą o programie

„Ostatnią rzeczą, jakiej oczekiwałem w ciągu ostatniego roku, było spotkanie się z tak niesamowitą grupą ludzi z całego świata. Wsparcie i motywacja, które dzieliliśmy ze sobą, było absolutną koniecznością, aby przejść przez ten rok. Nie sądziłbym, że łączenie ludzi z tymi samymi celami razem w Londynie przez zaledwie 3 dni w miesiącu może przynieść tak potężne rezultaty! ”

Adonis Bou Chakra

Global Design Manager w Sennheiser

„W Hyper Island bardzo mi się podobało bycie w stałym sprzężeniu zwrotnym. Nauka nowego, chodzenie do pracy, stosowanie go, a następnie powrót do nauki i eksploracji. Był to ciągły wkład nowych pomysłów z możliwością ich bezpośredniego zastosowania. Naprawdę podobał mi się ten aspekt i dobrą decyzją było dla mnie studiowanie w niepełnym wymiarze godzin na Hyper Island .

Raphael Reber

CEO @ Zeilenwerk

Rafael został uznany w Forbes 30 poniżej 30 roku życia

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Hyper Island designs learning experiences that challenge companies and individuals to grow and stay competitive in an increasingly digitized world. Our range of immersive programs and courses seeks to ... Czytaj więcej

Hyper Island designs learning experiences that challenge companies and individuals to grow and stay competitive in an increasingly digitized world. Our range of immersive programs and courses seeks to equip you with the necessary knowledge and skills to lead the change and begin a journey of lifelong learning. Pokaż mniej
Manchester , Londyn , Singapur , Sztokholm , Nowy Jork + 4 Więcej Mniej