Read the Official Description

Ten kurs daje ci możliwość pracy w centrum najbardziej dynamicznych, potężnych i wpływowych obszarów profesjonalnego projektowania. Dowiesz się, jak planować i tworzyć marki, które będą mówić mocą i perswazją. Na początku kursu będziesz pracować nad krótkimi projektami, które mają na celu trudne konwencje. Następnie skoncentrujesz się na wybranym przez siebie przedmiocie poprzez badania i rozwój. Będziesz także budował profesjonalny dziennik, który eksploruje bieżącą myśl i praktykę.

Kluczowe cechy

 • Opracuj projekt dostosowany do twoich osobistych zainteresowań i aspiracji zawodowych.
 • Zaangażuj się w branżę, organizując krótkie staże i wizyty studyjne.
 • Pracuj w naszym podyplomowym studium podyplomowym Art and Design.
 • Skorzystaj z regularnych wykładów wiodących postaci z branży projektowej.
 • Weź udział w warsztatach dotyczących typografii, języka wizualnego, brandingu, storyboardów i sesji rysunkowych.
 • Zdecyduj się na dodatkowy zaawansowany moduł badawczy, jeśli myślisz o przejściu do Ph.D. lub Professional Doctorate study.

Kariera i zdolność do zatrudnienia

Ten kurs zapewni ci silne umiejętności twórcze i umiejętności rozwiązywania problemów. Nasi absolwenci stają się cennymi członkami profesjonalnych zespołów pracujących nad szeregiem projektów komunikacji wizualnej, obejmujących wszystkie rodzaje współpracy międzydyscyplinarnej.

Niedawni absolwenci mają:

 • zakładają własne firmy w Wielkiej Brytanii i za granicą;
 • awansował do dalszych studiów w Ph.D. poziom;
 • znaleźć pracę w powiązanych zawodach w sektorze projektowania; i
 • powrócił do swoich poprzednich zawodów z nowym nastawieniem.

Inni znaleźli kariery w mediach cyfrowych i drukowanych w zakresie reklamy, marki, marketingu i promocji oraz różnorodnych publikacji.

Profesjonalna praktyka

Będziemy wspierać i zachęcać do podjęcia krótkich staży i wizyt studyjnych w celu zaangażowania się w branżę. Możesz także wziąć udział w konkursach branżowych lub wziąć udział w projektach na żywo.

Będziesz czerpać korzyści z rozmów prowadzonych przez profesjonalistów odwiedzających, które obejmie szeroki zakres twórczej i profesjonalnej praktyki.

Będziesz miał okazję uczyć się umiejętności związanych z przedsiębiorczością poprzez kursy rozwoju biznesu (takie jak program HeadStart w Hive) oraz uczestniczyć w wydarzeniach organizowanych przez ekspertów i organizacje branżowe.

Będziesz prowadzić profesjonalny dziennik, który będziesz rozwijać w trakcie kursu, aby stać się dogłębnym badaniem bieżącej teorii i praktyki zawodowej w twoim specjalistycznym obszarze tematycznym. Będziesz także uczestniczyć w sesjach szkoleniowych związanych z pracą na tematy takie jak autopromocja i marketing, wywiady i CV oraz tworzenie portfolio.

Wymagania wstępne

Wielka Brytania

 • 2.2 stopień honorowy w pokrewnym temacie.
 • Kandydaci o niestandardowych kwalifikacjach i / lub odpowiednim stażu pracy będą rozpatrywane indywidualnie.

Międzynarodowy

 • 2.2 stopień honorowy w pokrewnym temacie.
 • Kandydaci o niestandardowych kwalifikacjach i / lub odpowiednim stażu pracy będą rozpatrywane indywidualnie.
 • IELTS 6.5 (z minimum 5,5 na każdą umiejętność); i
 • kreatywne portfolio

Wymagania w języku angielskim

Jeśli angielski nie jest twoim pierwszym językiem, musisz pokazać nam, że twoje umiejętności językowe są wystarczająco silne, aby prowadzić intensywne studia akademickie. Możesz sprawdzić nasze wymagania językowe i listę akceptowanych testów języka angielskiego. W biurze British Council możesz dowiedzieć się, gdzie możesz przeprowadzić test międzynarodowego testu języka angielskiego (IELTS) na miejscu. Kandydaci, którzy uzyskali wyższe wykształcenie na uniwersytecie w Wielkiej Brytanii, zazwyczaj nie muszą spełniać tego wymogu.

Kursy przygotowujące do magisterskich

Czy jesteś studentem międzynarodowym, którego kwalifikacje nie spełniają wymagań wstępnych? Możesz zrobić kurs przygotowawczy w Nottingham Trent International College (NTIC) . Uczelnia jest na naszej stronie miasta, a studenci NTIC mogą korzystać z wszystkich obiektów Uniwersytetu.

Program taught in:
Język angielski
Last updated October 3, 2018
Ten kurs jest
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
1 rok
Full-time
Deadline
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Data końcowa
Application deadline

Wrześ. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa