Kierownik analityki biznesowej / master analityki sportowej

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2

Opis programu

Wybierz firmę Master of Business Analytics w firmie La Trobe

W coraz cyfrowym świecie organizacje z całego świata gromadzą ogromne ilości danych. Firmy, które mogą zrozumieć te informacje, będą miały przewagę konkurencyjną. Master of Business analytics jest specjalistycznym dyplomem, który zapewnia umiejętności i wiedzę, aby zrozumieć ten przepływ danych i dostarczać firmom wiedzy potrzebnej do osiągnięcia sukcesu.

W kursie zaprojektowanym we współpracy ze środowiskami akademickimi, praktykami branżowymi i dostawcami technologii dla branży zyskujesz specjalistyczne umiejętności i wiedzę, z którą musisz mieć przewagę konkurencyjną.

Poznasz rolę danych w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów i zmianach organizacyjnych. Poznasz praktyczne umiejętności w zakresie biznesu, statystyki i informatyki, a także rozwijasz osobiste umiejętności, takie jak komunikacja i krytyczne myślenie.

Co ważne, zdobędziesz praktyczne doświadczenie w prowadzeniu komercyjnych aplikacji, takich jak SAS, SAP, Microsoft i IBM, jak również alternatywy open source. Będziesz miał też wiele możliwości przetestowania swoich umiejętności w środowisku rzeczywistym.

La Trobe jest członkiem programu badawczego Data to Decisions CRC (D2D CRC), który pomoże zaplanować ponad 1000 specjalistów ds. Analityki danych w latach 2015-2020. To członkostwo zapewnia wiele autentycznych projektów i możliwości stażu dla studentów Business Analytics.

La Trobe jest pierwszą instytucją w Australii, która rozwija system bonów w partnerstwie z firmą SAS, oferując stały rozwój zawodowy po ukończeniu studiów. Te bony, dostępne tylko dla absolwentów La Trobe Master of Business Analytics, pozwalają uzyskać dostęp do dodatkowych wymaganych certyfikatów branżowych po znacznie niższych cenach przez okres do trzech lat po ukończeniu studiów.

Nasi specjaliści z dziedziny rachunkowości i finansów są zaliczani do czołówki 200 największych na świecie, * La Trobe jest także jednym z trzech najlepszych uniwersytetów w Victorii w dziedzinie badań w dziedzinie bankowości, finansów i inwestycji; i księgowości, audytu i rozliczalności. **

Możliwości zawodowe

Badanie umiejętności i wynagrodzeń w programie IAPA z 2015 r. Wykazało ogromny popyt na analityków w Australii, a 90 procent ankietowanych respondentów zarabia ponad krajową pensję mediową.

Nasz silny nacisk na szkolenia branżowe oznacza, że ​​absolwenci szkół biznesu La Trobe są bardzo zatrudnieni. Dla tych, którzy już pracują w branży, Master of Business Analytics oferuje możliwości podniesienia poziomu kariery zawodowej i wynagrodzenia.

Nasi absolwenci przeszli udane kariery w takich firmach jak:

 • ANZ
 • nib Ubezpieczenie Zdrowotne

La Trobe Business School absolwenci pracy w różnych zakresach ról, w tym:

 • konsultant analityki
 • analityk Biznesowy
 • Analityk danych
 • analityk klienta (detaliczna, lojalność, strategia itp.)
 • analityk procesu

Specjaliści Analytics są bardzo poszukiwani w wielu gałęziach przemysłu, w tym:

 • bankowości i inwestycji
 • zabawa
 • zdrowie (np. ubezpieczenie)
 • handel detaliczny (np. supermarkety, moda)
 • To

Opis przedmiotu

Master of Business Analytics to specjalista, który ma na celu wyposażyć studentów w odpowiednie analizy danych i umiejętności biznesowe w celu rozwiązania złożonych problemów współczesnych firm. Kurs jest wielodyscyplinarny, wykorzystując wiedzę i umiejętności w zakresie biznesu, statystyki, informatyki i miękkich umiejętności osobistych, takich jak komunikacja i myślenie krytyczne. Kurs obejmie podstawy i zaawansowane analizy biznesowe przy użyciu narzędzi najnowszej generacji, aby pokazać przypadek wykorzystania wiedzy i umiejętności w praktyce. Kurs będzie również miał silną pozycję na rynku, aby zapewnić, że studenci są na bieżąco z najnowszym rozwojem w tej dziedzinie.

Wybierz Master of Sports Analytics w La Trobe

Organizacje sportowe na całym świecie korzystają z zaawansowanych technologii monitorowania i zaawansowanych statystyk, aby uzyskać przewagę konkurencyjną. Miliony punktów danych są generowane co tydzień, a specjaliści, którzy potrafią interpretować te dane, są coraz bardziej potrzebni.

Magister sportu La Trobe został stworzony, aby odpowiedzieć na ten pojawiający się popyt. Uruchom swoją karierę w globalnym przemyśle na poziomie 1,5 miliarda dolarów * i poprowadź kolejną erę sportu konkurencyjnego. Kurs został opracowany w ścisłej konsultacji z wiodącymi klubami sportowymi i firmami z branży sportowej, aby przygotować się na przyszłość tego szybko rozwijającego się zawodu.

Dowiesz się podstawowych technik analityki sportowej, które pozwolą Ci poznać strategię, rekrutację i wydajność, wykorzystując metody wizualizacji danych, które są nauczane w LaLeTeborach firmy La Trobe.

Otrzymasz zaawansowane umiejętności w dziedzinie składowania i analizy danych, a specjaliści skupiają się na elitarnych treściach sportowych dzięki wiedzy specjalistów z dziedziny nauki La Trobe i naszych ekspertów z branży. Wprowadzisz teorię w życie z żywymi projektami i rzeczywistymi studiami przypadków dostarczonymi przez naszych partnerów z branży:

 • Carlton FC
 • Melbourne City FC
 • Katapultować
 • Optus

Możliwości zawodowe

Magister sportowych Analytics został zaprojektowany z myślą o wielu kręgach edukacyjnych i zawodowych. Dzięki umiejętnościom w obsłudze dużych zestawów danych, będziesz tworzyć różne sporty elitarne w takich dziedzinach, jak:

 • analiza wydajności
 • zarządzanie obciążeniami szkoleniowymi
 • zapobieganie urazom
 • strategie taktyczne
 • rekrutacja graczy
 • rozwój technologii
 • Badania
 • identyfikacja talentów
 • siłę i kondycję.

Magister La Trobe Magisterów Sportu zapewni Ci umiejętności i doświadczenie w dziedzinie nauk przyrodniczych, które można zastosować poza osiągnięciem sportu. Absolwenci będą mieli umiejętności w zakresie danych niezbędnych do pracy na przemian w takich branżach, jak:

 • mediów sportowych
 • ligi fantasy
 • zdrowie
 • hazard
 • finanse
 • sprzedaż.

Opis kursu

Masters of Sports Analytics to 1,5-letni stopień dla tych, którzy chcą poprawić swoją wiedzę i zdolność gromadzenia, zarządzania, analizowania i prezentowania dużych zestawów danych przechwyconych przez sport. Kurs ma na celu przygotowanie absolwentów do roli w dziedzinie analizy sportowej i może mieć duże zainteresowanie aktualnie zatrudnionych specjalistów zajmujących się sportem i ćwiczeniami fizycznymi poszukującymi kształcenia i kwalifikacji w tej dziedzinie. Lokalni studenci są w stanie wybrać, aby zapisać się na studia stacjonarne lub niestacjonarne.

Warunki przyjęcia na studia

Minimalne wymagania kwalifikacyjne

Minimalne wymagania wpis jest ukończenie australijskiego studia licencjackie (lub jego odpowiednik). Przed nauki opracowany przez odpowiedniego doświadczenia zawodowego lub zawodowego akredytacji, gdzie jest ono uważane za co najmniej równoważne z otrzymanym przez licencjat, mogą być uznane. Dokonując oferty kandydatowi, Uniwersytet rozważy szereg czynników, które pozwolą ustalić, czy wnioskodawca wykazał zdolność do pracy na poziomie magisterskim, włącznie z zapisem akademickim, znajomością języka angielskiego i / lub doświadczeniem zawodowym.

Minimalne wymagania dotyczące zaawansowanych wymagań

Wnioskodawcy z udowodnioną wcześniej nauką w formie australijskiego stopnia licencjackiego lub stopnia określonego jako równoważny przez Uniwersytet La Trobe i posiadający odpowiednie doświadczenie zawodowe w zakresie działalności gospodarczej lub danych mogą kwalifikować się do ubiegania się o zaawansowaną pozycję. Osoby, którym przyznano zaawansowaną pozycję, zostaną określone przez oceniającego i indywidualnie. Oferując zaawansowaną pozycję wnioskodawcy, Uniwersytet może rozważyć szereg czynników, w tym znajomość języka angielskiego, doświadczenie w zakresie prowadzenia studiów i / lub zatrudnienia. Osoby ubiegające się o udokumentowane wcześniejsze kształcenie mogą ubiegać się o zaawansowaną pozycję w BUS5BIM, BUS5SBF, BUS5SMM i BUS5IAF.

Wymagania stopnia

Master of Business Analytics to dwuletni program w pełnym wymiarze godzin (lub jego odpowiednik w niepełnym wymiarze czasu), studiowany w języku angielskim, wymagający pomyślnego ukończenia 240 punktów kredytowych. Program obejmuje zajęcia i może obejmować drobną pracę, jeśli studenci zdecydują się ukończyć specjalizację, korzystając z czterech kursów w trakcie kursu. Celem tego kursu jest szkolenie specjalistów ds. Analityki biznesowej zgodnie z profilem IAPA (Institute of Analytics Professionals of Australia).

 • Wszyscy uczestnicy mają 15 punktów.
 • Tematy są wymienione w preferowanej kolejności badań. Musisz wypełnić wszystkie wstępne przedmioty przed zapisaniem się do przedmiotu podstawowego lub faktycznego.
 • Stopień ten ma zostać zakończony w ciągu dwóch lat studiów stacjonarnych lub równoważnych w niepełnym wymiarze dla uczniów nie pokrewnych.

Uwaga:

 • LTU0AIM jest osobą niepowiązaną z kredytem, ​​którą studenci muszą wypełnić po rozpoczęciu pierwszego semestru. Przedmiot ma na celu zwiększenie wiedzy i świadomości uczniów o kwestiach dotyczących uczelni akademickich.
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

La Trobe will be a University known for its excellence and innovation in relation to the big issues of our time, and for its enthusiasm to make a difference. La Trobe will be one of the top three Univ ... Czytaj więcej

La Trobe will be a University known for its excellence and innovation in relation to the big issues of our time, and for its enthusiasm to make a difference. La Trobe will be one of the top three Universities in Victoria, one of the top dozen nationally and one of the top 300 internationally. Pokaż mniej
Melbourne , Bendigo , Albury , Melbourne , Mildura , Shepparton , Sydnej + 6 Więcej Mniej