Studia w Kenia - Odkryj możliwości studiowania w Kenia

Studia w Kenia

Studia w Kenii

Szkolnictwo wyższe w Kenii

Bez względu na nadzieje i marzenia na przyszłość i kariery sukces, są szanse, wyszukiwanie należy rozpocząć w kraju Kenii, gdzie oferowane są badania naukowe w wielu dziedzinach i na uniwersytetach doskonałe.

Z ponad 16 uczelni publicznych i 28 uczelni prywatnych, studenci mają wiele opcji, w którym uczestniczyć uzyskać wykształcenie wyższe. W 2010 roku było ponad 50.000 studentów zagranicznych uczestniczących w Kenii. Z dynamicznego klimatu akademickiego w Kenii, wiele instytucji rosną w liczbach skolaryzacji w obu uczelni prywatnych i publicznych i uniwersytetów.Kenia przeżywa dużą liczbę zagranicznych studentów, którzy chcą zapisać się na uczelni, a ze względu na to, wielokulturowym odwołanie staje się coraz bardziej atrakcyjny dla studentów na całym świecie.

Programy wymiany dostępne są dla kilku zagranicznych uniwersytetach, które pozwala na bogatą kulturę i różnorodność, że studenci doświadczenia podczas uczenia się i nauczania.

Przyszli studenci mogą wybrać się do Kenii Ministerstwo Edukacji , do najbardziej wszechstronnych listę kenijskich szans edukacyjnych.

Cokolwiek wybierzesz, aby uczyć się w Kenii, można mieć pewność jakości i uznania, że ​​pójdzie w całej karierze. Kenia słynie żywotny ilości zasobów w ciągu ostatnich kilku lat w systemie edukacji.

Gdy zdecydujesz się na karierę akademicką w Kenii, można spodziewać się udanej kariery.W Kenii, nie ma ustalonej płacy minimalnej, a tydzień pracy jest zwykle 45 godziny. Wielu emigrantów pracuje w organizacji non-profit, takich jak Narodów Zjednoczonych, gdzie wynagrodzenie jest bardzo wysokie w porównaniu do lokalnych standardów życia.

Jako profesjonalny i kariery zawodowej uczniów, rok fiskalny zaczyna się w Kenii rozpoczyna się 1 styczeń każdego roku. Podatek dochodowy jest zazwyczaj wstrzymana od pracowników ​​"płac. Podatek będzie się różnić od 10 do 30 procent, tak jak w wielu innych krajach.

Podczas wizyty w Kenii, będą Państwo zobowiązani do posiadania wizy wjazdowej. Regularnie odwiedzający muszą być wydawane wizy wielokrotnego przejazdu. Wiza jest zatwierdzony przez imigracji i jest dobre dla sześciu do 12 miesięcy. Jednak nie tylko wizy organ na wjazd do kraju jest. Urzędnik imigracyjny może odmówić dostępu do odwiedzających, jeśli wymogi imigracyjne nie są spełnione.

Jeśli zastanawia programie studiów za granicą, należy rozważyć Aberdare przygodę Parku Narodowego.Park, utworzony w 1950 roku, starając się chronić przyrodę i stokach Aberdare górach, będzie w stanie zobaczyć dzikie zwierzęta niezwykle atrakcyjne, od słoni do nosorożców.

Można również rozważyć wizytę w Lamu, najstarszego miasta w Kenii. W trakcie semestru studiów za granicą, rzadko można oprzeć Sanktuarium Donakey gdzie znajdziesz 3000 pracujących osły i różne muzea, które są poświęcone kulturze suahili.

Należy spodziewać się wielu ciekawych ludzi podczas wizyty w Kenii, czy to jest na semestr lub czteroletniego programu akademickiego studiów. Powinieneś być przygotowany do spotkania ludzi i zobaczyć zabytki, które nigdy nie może być w stanie przeżyć ponownie.

University of Nairobi oferuje również kilka ciekawych programów studiów. Głównym zadaniem uczelni jest pomoc stworzenie nastroju kreatywności i indywidualności. Wszystkie główne programy officered, tak, że kiedy wykres swój kierunek na przyszłość, doskonały początek może być w Kenii.

O Kenii

Kenia to kraj położony w północnej kontynentu i graniczy z Oceanem Indyjskim, Sudanie, Ugandzie, Somalii i Tanzanii. Kraj jest domem dla wielu egzotycznych gatunków zwierząt i konserw przyrody. Oprócz pięknych krajobrazów i zwierząt, ponad 39 milionów ludzi z różnych kultur również zadzwonić do domu.

Doświadczanie życia w Kenii jest wiedzieć, co to znaczy pracować i żyć w kulturze afrykańskiej. Dynamiczny stolicą Afryki jest Nairobi, który jest w dużej mierze techniczny hub dla kraju. Jeśli chcesz przeżyć wszystko, co Afryka ma do zaoferowania, badania w Kenii, gdzie swoje doświadczenia będą na pięknym tle kulturowej pustyni afrykańskiej.

Z ponad 40 plemion mówiących różnymi językami, kultury Kenii połączyć i stać się wyjątkowa mieszanka ludzi, nie znajdując na innym kontynencie.Największe sześć pokoleń stanowią ponad połowę populacji Kenii i wpływają na kulturę kraju.

Jest to bardzo ciekawe połączenie tradycyjnego stroju, w zależności od kulturowych przekonań. Każde plemię w Kenii ma tradycje, takie jak ślubów, które są wykonane w plemion niepowtarzalny smak.

Większość z tych ludzi w Kenii mówić suahili i angielski, co komunikacja łatwe. Znajdziesz tu również wiele osób, które nadal mówić własnych tradycyjnych języków również.

Kenia jest znany najlepiej ze swoich miejsc safari, że wielu turystów szukają każdego roku. Nie tylko kraj słynie z dzikiej przyrody, ale wielu studentów zagranicznych odkrywają doskonałe możliwości edukacyjnych, które czekają w Kenia 's doskonałą systemu uniwersyteckiego, który stał się międzynarodowym uznaniem.

Kenia i jej największe miasto Nairobi słyną nowoczesnym środowisku nauki i sportowych, udogodnienia społeczne i kulturowe.Międzynarodowego centrum dla biznesu i technologii, Nairobi oferuje wiele korporacji, które działają na całym świecie, ale zadzwonić do domu Kenia.

 

Życie w Kenii

Istnieje wiele popularnych powodów mieszka w Kenii. Najbardziej pozytywnym powodem jest królem i gościnni ludzie, wraz z zapierającym dech w piersiach krajobrazie. Angielski jest językiem urzędowym dedykowany, ale kilka języków mówionych tutaj. Wspólnota ugruntowanych międzynarodowych szkół, gdzie wielu międzynarodowych studentów skoncentrować na studia przed wejściem udanej kariery.

Z dwóch szpitali w Kenii, leczenie może być kosztowne i większość obiektów chcą zapłaty z góry. Gotówka jest zwykle wymagane i ubezpieczenie zdrowotne jest korzystne. Jeśli jesteś w leczeniu po wjeździe do kraju, należy przynieść wszystkie recepty i leków z tobą.

Należy pamiętać, aby nie pić wody z kranu lub lokalnej myć zęby z nim.Upewnij się, że masz niezbędne szczepienia, zwykle tężec, polio, odra i błonicy. W przeciwieństwie do innych krajów w Afryce, cholera i żółte świadectwa szczepień świń są obowiązkowe i leczenie malarii jest wymagane.

Fakty o Kenia

Kenia leży na równiku w całej środkowo-wschodniej Afryce, na wybrzeżu Oceanu Indyjskiego. Kenia graniczy na wschodzie Somalii, Etiopii na północ, Tanzania na południu, na zachodzie Ugandy i Sudanu na północny zachód. Kapitał, Nairobi, jest regionalnym centrum handlowe. Gospodarka Kenii jest największym przez PKB w Afryce Środkowej i Wschodniej. Rolnictwo jest głównym pracodawcą i kraj tradycyjnie eksport kawy i herbaty, a ostatnio świeże kwiaty do Europy. Sektor usług jest głównym napędowych gospodarki.

 

Stolica: Nairobi
Oficjalne języki: suahili i angielski
Rząd: zdecentralizowanego republic
Ludność: 43500000
Produkt krajowy brutto: 75 dolarów.888000000000
Waluta: szyling kenijski (KES)
Strefa czasowa: (UTC 3)