Magister zarządzania w służbie zdrowia

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2

Opis programu

Informacje o programie

Karierę służby zdrowia, którzy chcą zwiększyć swoje szanse na awans, sieci z innymi pracownikami służby zdrowia i lepsze zrozumienie tego dynamicznego przemysłu mogą uczyć się podstaw biznesu w sektorze opieki zdrowotnej. Program ten ma na celu przygotowanie pracowników służby zdrowia, by dobrze w 21 wieku. Program zapewnia studentom niepowtarzalną mieszankę wiedzy, że mosty na świecie opieki zdrowotnej i świecie finansów, marketingu, rachunkowości i zarządzania. Celem tego zaawansowanego szkolenia jest umożliwienie studentom przejść do bardziej skutecznego zarządzania w kierowniczych lub poziomie wykonawczym w publicznych i prywatnych placówkach ochrony zdrowia. Ten interdyscyplinarny program dotyczy wykładowców z College of Business Administration z University of New Orleans, Louisiana State University Medical Center - Nowy Orlean, i wykładowców z zakresu opieki zdrowotnej. Kolegium oferuje również Executive Master of Health Care Management Program.* Korzyści z programu

- Zdobyć umiejętności niezbędne z punktu widzenia na coraz bardziej konkurencyjnym dziedzinie opieki zdrowotnej.

- Bardzo skoncentrowane programu.

- Wszystkie kursy wieczorowe.

- Krótki czas zaangażowania.

- Affordable nauczania uczelni państwowych.

- Nacisk koncentrując się na praktykach biznesowych w publicznych i prywatnych opieki zdrowotnej ustawienia (nie puch).

- Brak pracy lub dysertacji wymagane.

- Świadczenia Doskonała sieci.

- Top wydziału lotów z UNO i LSUMC.

- Indywidualne podejście.

- Powrót Doskonała na inwestycje.Informacje Curriculum

University of New Orleans posiada największą szkołą biznesu w Luizjanie, a także jednym z najszybciej rozwijających się programy wykonawcze edukacji w kraju. Nasze Master of Health Care Management Program zapewnia wysokiej jakości edukacji o wysokiej wartości.

Harmonogramów zajęć
MHCM Program składa się z 33 godzin kredytowych: 11 kursów. Wszyscy uczniowie muszą podjąć 9 kursów podstawowych wymienionych poniżej. Bilans 6 godzin kredytowych lub 2 kursy zostaną wzięte z zatwierdzonych electives w ONZ lub LSU Medical Center.

Wyboru kredytu będzie przyznana studentom zobowiązane do podjęcia BA 6014. BA 6014 wymagana jest dla studentów na kierunku studiów niezwiązanych z działalnością gospodarczą, którzy nie mieli wcześniejszych prac kurs rachunkowości i finansów.

Lista MPH kursu odbywają się w LSU Medical Center. LSUMC krzyż rejestracji należy rozpocząć od Absolwent UNO, w budynku administracji AD-205. Uwaga specjalna: Po zakończeniu kursu w LSUMC, student musi mieć kopię maszynopisu LSUMC wysyłane do Registrar UNO's Office.


Curriculum Podsumowanie
Celem pracy oczywiście w programie jest badanie ogólne zasady działalności i praktyczne implikacje tych zasad następnie skontaktować i praktyczne implikacje dla opieki zdrowotnej.


Kursy podstawowe są:

ACCT 6131 - Rachunkowość w placówkach opieki medycznej

ECON 4250 - Ekonomia Opieki Zdrowotnej

BA 6010 - zarządzania w służbie zdrowia
lub MPH 269 - Management & Health Services I (LSUMC)

MPH 210 - Zasady Epidemiologii (LSUMC)
lub EDHS 4111 (ONZ)

MKT 4536 - Marketing Opieki Zdrowotnej

BA 6012 - Kultura i zachowania w placówkach ochrony zdrowia

FIN 6350 - Ochrona Zdrowia zarządzania finansami

BA 6013 - Zarządzanie strategiczne organizacji opieki zdrowotnej
lub MPH 288 - Polityki Ochrony Zdrowia (LSUMC)

MPH 258 - Prawo i etyka Zdrowia (LSUMC)

Bilans 6 godzin kredytowych lub 2 kursy zostaną wzięte z zatwierdzonych electives w ONZ lub LSU Medical Center.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

University of New Orleans jest miejskim uniwersytecie w pobliżu brzegu Jeziora Pontchartrain w Luizjanie. Kolegium rozpoczyna nową erę w tym roku pod przewodnictwem Dean John C. Gardner. Dzięki rejest ... Czytaj więcej

University of New Orleans jest miejskim uniwersytecie w pobliżu brzegu Jeziora Pontchartrain w Luizjanie. Kolegium rozpoczyna nową erę w tym roku pod przewodnictwem Dean John C. Gardner. Dzięki rejestracji Fall 2003 prawie 4600 studentów i doktorantów, a budżet wynosi ponad 9.000.000 dolarów, UNO jest jedną z największych szkół biznesu w regionie Gulf Coast. Business studenci stanowią ponad jedną czwartą ciała UNO student (17360)! College, w pełni akredytowany przez AACSB International, zapewnia specjalistyczne szkolenie w różnych dziedzinach działalności, zarówno na poziomie licencjatu i magistra, jak również szeroką podstawę w zakresie sztuk wyzwolonych i nauk. Wiele zasobów na wsparcie i pomoc przyszłych studentów, obecnych studentów, absolwentów, wykładowców i pracowników. UNO Business Alumni Rady jest aktywna grupa wspieranie dalszego rozwoju kolegium. Wyższa Szkoła Biznesu świadczy również różne usługi komunalne poprzez wsparcie badań naukowych i centrów biznesowych. Pokaż mniej
Nowy Orlean , Kingston + 1 Więcej Mniej