Magister stosunków międzynarodowych (msir)

Informacje ogólne

Opis programu

polityce światowej przeszedł głębokie zmiany na przestrzeni ostatnich dwóch dekad. Upadek Związku Radzieckiego, rozwój Unii Europejskiej, ostatnie wydarzenia na Bliskim Wschodzie i Azji Środkowej, a także powstanie niepublicznych ośrodków władzy, wyraźnie wskazują na istotne zmiany paradygmatu w stosunkach międzynarodowych. Zimnej wojny, która zdominowana wydarzeniami na świecie, od prawie pięciu lat, jest skończona. Ale, co zastępuje instytucji tej epoki, a nie jest całkiem jasne. Oczywiste jest, że społeczność światowa jest w coraz większym stopniu współzależne, tradycyjnych tożsamości i normy kulturowe są wątpliwe, i pojawiają się nowe konflikty.

Master of Science w stosunkach międzynarodowych (MSIR) studiów to 12-Oczywiście, 36-kredytowej godzin programu studiów mające na celu przekazanie studentom podstaw i wiedzy potrzebnej do zrozumienia stosunkach międzynarodowych. Uczniowie są zachęcani do zabierania szerokie uznanie dla politycznych, historycznych, kulturowych, ekonomicznych i czynników geograficznych, które wpływają na stosunki międzynarodowe. To uznanie jest poprzez interdyscyplinarny kurs z pouczeniem, że czerpie z różnych zasobów. Ponadto, uczniowie rozwijają metodologiczne, analityczne i teoretyczne umiejętności niezbędnych do zrozumienia i oceny wpływu problemów globalnych i krajowych dotyczących wydarzeń na świecie. Program oferuje kursy obejmujące szereg obszarów tematycznych, takich jak historia, krajoznawstwo, rząd porównawczej, studia zagraniczne polityki, ekonomii politycznej, geografii, zarządzania konfliktem, bezpieczeństwa narodowego, organizacji międzynarodowych i prawa, stosunków międzykulturowych i państw rozwijających się.


Wymagań wstępnych

Kandydaci do przyjęcia musi mieć tytuł licencjata w jakikolwiek obszar od regionie akredytowanych uczelni lub uniwersytetu. Nie ma żadnych wymagań wstępnych kursu. Studenci ze Studia licencjackie na kierunku obszarów nie objętych programem są zachęcani do uzyskania informacji o programie. Absolwenci Master of Science w dziedzinie stosunków międzynarodowych programu byli osób z Studia licencjackie na kierunku nauk społecznych, jak również w takich dziedzinach jak język angielski, język obcy, inżynierii, chemii, matematyki, psychologii, edukacji i zarządzania.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Troy University jest to instytucja publiczna składa się z sieci kampusów w całej Alabama i na świecie. International w zakresie, Troy University oferuje szereg programów edukacyjnych na poziomie studi ... Czytaj więcej

Troy University jest to instytucja publiczna składa się z sieci kampusów w całej Alabama i na świecie. International w zakresie, Troy University oferuje szereg programów edukacyjnych na poziomie studiów licencjackich i magisterskich na różnych organizacji studenckiej w tradycyjnej nietradycyjnych i nowych formatów elektronicznych. programy naukowe są wspierane przez szereg usług, które wspierają ucznia dobro ucznia. Troy University dedykowany wydziałów i pracowników promować odkryciu i eksploracji wiedza i jej zastosowanie do sukcesu przez całe życie poprzez skuteczne nauczanie, usługi, kreatywne partnerstwa, nauki i badań naukowych. Pokaż mniej