KIEROWNICTWO BUDOWY

Informacje ogólne

Opis programu

Katedra Zarządzania Budową prowadzi studia podyplomowe prowadzące do uzyskania tytułu magistra w zakresie zarządzania budową (MCM). Wydział aktywnie angażuje się w badania stosowane i zachęca absolwentów do zaangażowania się w różne wymiary badań i rozwoju zawodowego.

Tytuł magistra w programie zarządzania budową jest oferowany za pośrednictwem dwóch mechanizmów dostarczania - twarzą w twarz (na terenie kampusu) i online. Dział jest wyposażony w laboratorium wysokiego składowania, które zapewnia środowisko do badań na dużą skalę. Absolwenci tego programu są przygotowani do objęcia stanowisk kierowniczych i kierowniczych na arenie zawodowej zarządzania budową.

Ostatnia aktualizacja Sty 2021

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The Department of Construction Management at East Carolina University offers both an undergraduate and a graduate degree in the field of construction management.

The Department of Construction Management at East Carolina University offers both an undergraduate and a graduate degree in the field of construction management. Pokaż mniej