Studia w Jersey - Odkryj możliwości studiowania w Jersey

Studia w Jersey

Studia w Jersey

Studia w Jersey

 

Szkolnictwo wyższe w Jersey

Dział Jersey 's edukacji przewiduje potrzeb edukacyjnych uczniów uczęszczających do szkoły. Są to szkoły publiczne finansowane przez rząd. Istnieje również kilka szkół prywatnych tutaj. Ogólnie rzecz biorąc, system szkolny jest dość podobny do Wielkiej Brytanii pod względem jego struktury i jakości kształcenia. Jednak jest to mały kraj, co oznacza, że ​​uczniowie uczęszczają mniejszych szkół ogólnej. To może poprawić jakość edukacji dla wielu w tym obszarze.

W zakresie szkolnictwa wyższego w Jersey, uczniowie, którzy uczęszczają do szkoły średniej będzie prawdopodobnie przenieść się do centrum uniwersyteckim. Kraj oferuje kolegium dalszego kształcenia zwanego Highlands College. Obiekt ten zapewnia szans edukacyjnych i szkół pełnym wymiarze czasu w niepełnym wymiarze czasu. Berneński Kolegium pracuje jako szósty postaci, jak również.W ten sposób, to działa w sposób współpracy z innymi szkołami, w tym London South Bank University, University of Plymouth i Open University. Studenci, którzy zapiszą się w Highlands College są w stanie uzyskać dyplom dwa lata nazwie Foundation Degree. Od tego momentu, mogą wówczas uzyskać dodatkowe wykształcenie zdobyć wykształcenie w danej dziedzinie nauki.

Kraj posiada również wyspecjalizowane szkoły dla tego typu kształcenia. Jeden z najbardziej znanych opcji jest Jersey International Business School. To jest szkoła sektor prywatny, który kształci studentów w zakresie dyscyplin, wszystko z naciskiem na szkolenia dla międzynarodowych badań. Kolejna szkoła w Jersey jest Instytut Prawa. Jest to kraj 's szkoła prawnicza. Studenci będą uczyć się do adwokatów i radców prawnych stają się w Jersey.

Odpłatności

Studenci, którzy studiują w szkołach publicznych nie płacą czesnego, aby to zrobić.Generalnie jednak, to tylko dla studentów, którzy są tubylcy do kraju rozwiązaniem. Inni, w tym studentów, zapłaci opłatę zapisać. Opłata ta zakresy znacznie w zależności od kierunku studiów student rejestruje się i szkoły.

Szkolnictwo wyższe jest za dodatkową opłatą, w szczególności dla tych studentów, którzy zapiszą się w Jersey International Business School. Ta szkoła edukacji jest prywatna placówka, a opłaty są zwykle wyższe tutaj. Jednak szkoła jest również jednym z najlepszych opcji dla studentów, którzy chcą uzyskać dyplom, które można wykorzystać na arenie międzynarodowej, co jest coś, wielu studentów zrobić.

Zagraniczni studenci mogą uczyć się tutaj. Uzyskanie wizy studenckiej odbywa się za pośrednictwem samej uczelni, w większości przypadków.

Wielu studentów wyjazd za granicę w celu znalezienia pracy poza Jersey. Jednak kraj ma coraz branży medycznej, jak również silnego sektora biznesowego. Znalezienie pracy w tych dziedzinach może być opcja po ukończeniu studiów.

Ubezpieczenie zdrowotne

Studenci, którzy planują studiować na uniwersytecie w Jersey, będzie musiał uzyskać własne ubezpieczenie zdrowotne. To nie jest przez szkoły obecności. Studenci mogą być w stanie nabyć polityki przez szkoły lub za pośrednictwem usługodawcy zewnętrznego. Jednak szkoły ustawić zasady dotyczące tego, czy uczniowie są w stanie uczestniczyć bez tego rodzaju ubezpieczenia w miejscu.

Wizy studenckie

Aby otrzymać wizę studencką, studenci muszą najpierw złożyć do wybranej przez siebie szkoły. Jeśli szkoła przyjmuje ucznia, on lub ona jest wtedy w stanie ubiegać się o wizy przez rząd. Szkoła będzie dostarczenie listu przyjęcia pozwalającą na to, aby wystąpić.

About Jersey

Jersey is a country located just off the coast of France, near Normandy. It is officially called the Bailiwick of Jersey and is a British Crown dependency. This country is the largest island of the Channel Islands.

Jersey is not a part of the UK, which is a common misconception. In fact, it has its own international identity, though the atmosphere, culture, and lifestyle are somewhat similar to that of the UK itself. The country is home to about 98,000 people, making it a very small country. Nevertheless, there are plenty of reasons to commit to getting your education here. Overall, Jersey offers plenty of opportunities for students interested in an intimate educational climate. Students often find value in attending these smaller, high quality educational facilities overall especially if they plan to move to the country.

Climate
The climate of Jersey is one that's controlled by its location on the English Channel. It has mild winters with cool summers. The temperatures here are very similar to that of the South Coast of England. The area does not have a lot of rain.

Cost of Living
Because the country imports a great deal of its products, Jersey tends to have a moderate to high cost of living compared to other locations. This tends to mean that everyday costs are slightly higher than what you might find in the UK. However, the cost of living fluctuates due to economic conditions.

Society
Overall, Jersey has a rich historic charm to it and a founding that is centuries old, the island itself is one that's relaxed and welcoming. As an English speaking country, it is very much readily accessible to many students from around the world.

Fakty o Jersey

Capital: Saint Helier
Official Languages: English, French
Government: Parliamentary democracy under British Crown dependency
Population: 95,800
Gross Domestic Product: $5.1 billion
Currency: Jersey Pound (JEP)
Time zone: (UTC+0)

 

Znajdź swój program studiów w Jersey