Informacje o firmie

Informacje ogólne

Opis programu

cele

Master of Business Information (MIE) jest przedstawiony jako innowacyjne szkolenia w Informatyki w Portugalii, tworząc absolwentów zdolnych do wykonywania obowiązków informacyjnych menedżerów w kontekście biznesowym.

W obecnym kontekście MIE odpowiada na wyzwanie promowanie potencjału przedsiębiorczości i innowacji, tworząc absolwentom syncretic profilu różnych dyscyplin, w stanie rozpoznać informację jako istotną wartość strategiczną do zarządzania organizacji biznesowych. Te absolwenci będą mogli wspierać optymalizację procesów związanych z tworzeniem i wykorzystywaniem informacji, wspieranie wydajności firmy.

Kurs kontynuuje Graduate Diploma in Business Information (PGIE), który prowadził w latach 2010-2011 oraz w latach 2011-2012.

odbiorcami

Biorąc pod uwagę te informacje jako elementu poprzecznego w każdej organizacji, Master of Business Information jest interesujące dla studentów i specjalistów różnych dziedzin.

Zatem, przeznaczone do aktualnych lub przyszłych specjalistów w dziedzinie Informatyki, komunikacji organizacyjnej, zarządzanie, zarządzanie, marketing Informacji i Zasobów Ludzkich, między innymi.

Wnioskodawcy są dopuszczone przewoźników licencjonowanych stopnia lub dowolny obszar naukowy licencjata.

Są one również zachęcane do stosowania dla zainteresowanych posiadaczy stopni, ale nie posiadające odpowiedniego nauczania i / lub doświadczenie zawodowe w dziedzinie informacji gospodarczej.

inicjatywy wewnętrzne

MIE regularnie organizuje seminaria z gośćmi i kontaktów ze specjalistami krajowych i międzynarodowych.

MIE, poprzez koordynację, został powiązany z organizacją warsztatów Graduate Diploma in Information Science, usprawnione w ramach Grupy Roboczej ds Informacji Nauki, SOPCOM.

Perspektywy kariery

MIE absolwenci będą mogli wykonywać funkcje związane z zarządzaniem informacjami w środowisku biznesowym, w tym małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych przedsiębiorstw.

Może wykonywać funkcje odnoszące się do definiowania i wdrażania strategii dla badań, leczenia i dystrybucji informacji, analizy organicznej i funkcjonalnej, racjonalizację procedur organizacyjnych lub projektowania systemu informatycznego zdolnego sprostać globalnym potrzebom organizacji.

Przedsiębiorczość w zakresie rozwoju produktów i usług informatycznych to kolejne możliwości rozwoju zawodowego promowane w MIE.

MIE zapewnia umiejętności zawodowych na poziomie ćwiczeń 4 funkcje odpowiadające profilowi ​​informacji i dokumentacji Expert, jak określono w Euroguide ID (2005).

reżim

Kurs odbywa się w obiektach ISCAP, po godzinach pracy, około 15 godzin tygodniowo. Materiał wsparcie i konsultacje będą rozprowadzane w klasie, o ile to możliwe, udostępniane na stronach internetowych jednostek trakcie kursu.

Ostatnia aktualizacja Marzec 2017

Informacje o uczelni

O ISCAP é uma escola de ensino superior politécnico que tem por missão específica a formação, a investigação, a criação e difusão da cultura e do saber e a prestação de serviços na área das ciências e ... Czytaj więcej

O ISCAP é uma escola de ensino superior politécnico que tem por missão específica a formação, a investigação, a criação e difusão da cultura e do saber e a prestação de serviços na área das ciências empresariais. Pokaż mniej