Inżynierii Lądowej studia magisterskie

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 4

Opis programu

Magister Inżynierii Lądowej

Stopień magistra Inżynierii Lądowej w Biberach University opracowali i uzupełnione w kawalerskim zawartości głównie technicznych elementów zarządzania, zarządzania projektami i przez stosowane Bauinformatik, programy infrastrukturalne i kalkulacji metod elementów skończonych. Badania naukowe specjalnej zawartości technicznej jest obsługiwana dzięki ścisłej współpracy z instytutami Biberach University interdyscyplinarnym.

Tutaj nacisk według kierunków z poprzedniego szkolenia licencjata lub magistra (np: inżynierii budowlanej, transportu, hydrauliczne), skłonności i doświadczenie zawodowe są ustawione zróżnicowane.

W celu umożliwienia pozycję w niepełnym wymiarze czasu zawodowe inżyniera lub inżyniera budownictwa główny program, elementy e-learning, kursy blokowe mają umożliwić vorgesehen.um niepełnym wymiarze godzin, elementy e-learning, kursy blokowe są świadczone.

Dlaczego Magister?

Inżynierowie podejmowania zadań i obowiązków we wszystkich dziedzinach naszego codziennego otoczenia technologicznego. Planują, projektowanie, budowę i utrzymanie budynków i urządzeń wszelkiego rodzaju; opracowanie materiałów i komponentów, budowa i sposób działania, metod obliczeniowych i oprogramowania; organizowanie, obliczenia i monitorowania procesów i procedur.

Wymagania szkoleniowe nowoczesnego budownictwa są tak zróżnicowane i bardziej złożone; miejsce klasycznego architekta jest teraz "high-tech inżynier" podał się do dymisji.

Przy tak wielu praktycznych problemów w budownictwie z dodatkowych umiejętności technicznych i kierowniczych i kluczowych technik zarządzania są wymagane. To jest w stopniu Biberach University magistra "Budownictwa". Treść kursu jest praktyczne i zorientowane na wszechstronnych, szczególnych wymagań w jednej z największych profesjonalnych pól na całym świecie.

Struktura / Proces główny program

Program Master jest modułowy i składa się z faz frekwencji (kursów grupowych, itp) i kontrolowanej wkładu krajowego (e-learning). Wykłady i seminaria odbywają się w soboty w części. Tak więc, na studiach magisterskich jest również w niepełnym wymiarze czasu możliwe.

Każdy semestr zimowy rozpoczyna program studiów danego nowego mistrza. Jednak oczywiście można uruchomić w semestrze zimowym lub w semestrze letnim. Uczniowie w semestrze letnim może być zintegrowany, bez straty czasu w bieżącym module.

Standardowy okres studiów w tym pracy magisterskiej 3 semestry i kończy się stopień naukowy magistra inżyniera cywilnego (mgr inż.).
Do tego stopnia ucznia mistrza otrzymuje 90 punktów ECTS.

Warunki wstępne

Jako warunek tytułu magistra w Inżynierii Lądowej dowód wyższe wykształcenie sprawozdania licencjata z ponadprzeciętnych wyników badań w studiów inżynieryjnych jest zapewnienie uczelni krajowej lub zagranicznej lub uznanemu równoważny stopień niż na poziomie co najmniej trzech lat studiów.
Szczegółowe informacje o dopuszczenie do programu magisterskiego można znaleźć w statucie dla procesu selekcji.

Zastosowanie i wstęp

Można rozpocząć stopnia wasz Magister w Inżynierii Lądowej w semestrze zimowym lub semestrze letnim! Termin składania podań na semestr zimowy upływa 15 lipca!
Termin składania podań na semestr letni jest 15. Stycznia!

Proszę stosować jak najwcześniej, tak aby ewentualne rozbieżności może być rozwiązany w czasie, przed upływem terminu składania wniosków.
Na stronie profilu kandydata uzyskać więcej informacji, wniosków o dopuszczenie do obrotu, linki, pliki do pobrania i odpowiedniej osoby kontaktowej w celu zbadania w Biberach, a terminy następnych dni informacyjnych na uniwersytecie.

Możliwości kariery

Kategorie dla inżynierów z tytułem magistra

 • firmy budowlane
 • Inżynieryjne i planowania biura
 • wydziały planowania (senior service)
 • Biur i wydziałów Inżynierii Lądowej (senior service)
 • budowa dróg
 • hydrauliczny
 • Gospodarka wodna
 • Zakłady na dostawę i unieszkodliwiania
 • Transport drogowy
 • Anlagenbau
 • Ubezpieczenia i nieruchomości administracja
 • Domy oprogramowania
 • działy budowlane większych zakładów przemysłowych i usługowych
 • ...

Kariera

Udana stopień otwiera różne możliwości rozwoju kariery, nawet w obszarach, które konwencjonalne budynki bezpośrednio nie dotyczą, takich jak inżynieria motoryzacyjnym, w przemyśle lotniczym lub biomechaniki. Nawet w czasie kryzysu budowlanego w ostatnich latach inżynierowie Biberach Uniwersytet odniosły sukces na rynku. Badanie absolwentów ostatniego semestru wykazało, że ponad 90% z nich znalazło pracę w krótkim czasie.

Część absolwentów magisterskich może dokonać zmiany kariery z ekskluzywnej restauracji w seniorskiej służby cywilnej po ukończeniu studiów.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Traditionell eine Hochschule für Bauwesen steht die Hochschule Biberach für die klassischen Disziplinen Architektur und Bauingenieurwesen. Spezialangebote differenzieren diese Studienangebote: Projekt ... Czytaj więcej

Traditionell eine Hochschule für Bauwesen steht die Hochschule Biberach für die klassischen Disziplinen Architektur und Bauingenieurwesen. Spezialangebote differenzieren diese Studienangebote: Projektmanagement (Bau) sowie Betriebswirtschaft (Bau & Immobilien). Pokaż mniej
Biberach , Ulm , Londyn , Zurych + 3 Więcej Mniej