Grenoble Master in International Business (MIB)

GISMA Business School

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Grenoble Master in International Business (MIB)

GISMA Business School

Grenoble Master in International Business (MIB)

Program Master in International Business wykorzystuje perspektywę międzynarodową, aby podejść do kluczowych koncepcji i umiejętności skutecznego zarządzania. Program analizuje najbardziej podstawowe pojęcia w biznesie międzynarodowym, w tym marketingu, rachunkowości, prawa gospodarczego i zarządzania strategicznego. Będziesz rozwijać zarówno doskonałość akademicką, jak i praktyczne umiejętności potrzebne do odniesienia sukcesu. Pierwszy rok obejmie podstawowe tematy międzynarodowych firm, a drugi rok poświęcony będzie ostatecznemu projektowi zarządzania (FMP). Darmowe lekcje niemieckiego dla początkujących dla wszystkich studentów. Elastyczne plany płatności dostępne!

Master in International Business jest oferowany w GISMA Business School w Berlinie. Program jest dostarczany i nagradzany przez trzyosobowy akredytowany * Grenoble Ecole de Management, honor podzielany przez mniej niż 1% światowej elity szkół biznesu.

Master in International Business zajął 33 miejsce w rankingu Global Masters przez Financial Times w 2017 roku. Ponadto program ten znalazł się na 20 miejscu na świecie w rankingu The Economist Which MBA 2017 Masters in Management.

Czego się dowiesz?

Master in International Business to program w pełnym wymiarze godzin z sylabusem, który obejmuje wszystkie podstawowe aspekty zarządzania, nauczane z perspektywy międzynarodowej. Pierwszy rok będzie oferował wgląd we wszystkie istotne obszary międzynarodowego biznesu, podczas gdy drugi rok będzie składać się wyłącznie z Międzynarodowego Projektu Zarządzania.

Przez cały czas trwania kursu studenci zdobędą wiedzę i umiejętności niezbędne do zapewnienia zatrudnienia w wybranym przez siebie sektorze, co zwiększy ich szansę na sukces w międzynarodowej korporacji.

Kierunek kariery

Program Master in International Business stanowi cenną okazję do nawiązania kontaktów z potencjalnymi pracodawcami, a szerokie wsparcie kariery jest oferowane zarówno przez GISMA, jak i Grenoble Ecole de Management. Studenci mogą korzystać z regularnych powiadomień o wolnych miejscach pracy, możliwości odbycia stażu i sesji przygotowywania rozmów kwalifikacyjnych.

Niektóre przykłady organizacji obecnie zatrudniających absolwentów studiów magisterskich w biznesie międzynarodowym to: Accenture, Lucent, HSBC, Procter

Twoje miejsce nauki

Niemcy są najbardziej popularną opcją dla studentów zagranicznych chcących studiować w Europie. Jest uznawany za wysokiej jakości edukację i możesz tego doświadczyć dzięki GISMA. Według statystyk i danych z monitora ICEF.

Berlin jest drugim co do wielkości miastem w UE i ma dobrze prosperującą scenę biznesową, oferując szereg możliwości zatrudnienia młodym profesjonalistom i absolwentom. Oprócz bogatej historii kulturalnej i politycznej, słynie z bogactwa kwitnących firm technologicznych i coraz większej liczby odnoszących sukcesy przedsiębiorców. Niemcy są najbardziej popularną opcją dla studentów zagranicznych chcących studiować w Europie. Jest uznawany za wysokiej jakości edukację i możesz tego doświadczyć dzięki GISMA.

Wymagania dotyczące kursu

 • 2: 1 stopień licencjacki z uznanej uczelni
 • Doświadczenie zawodowe nie jest wymogiem
 • GMAT nie jest wymagany dla tego programu
 • Angielski biegłości opcje
  • TOEFL 94 (minimum 22 w każdym elemencie)
  • IELTS 6.5 (minimum 6,0 w każdym elemencie)
  • PTE 63 (minimum 51 w każdym elemencie)
  • Egzamin Cambridge Proficiency: A, B, C

Trwanie

24 miesiące (kampus 12 miesięcy) - 1 rok akademicki (9 miesięcy w pełnym wymiarze czasu) Projekt zarządzania ostatecznego (FMP)

FMP można wykonać zdalnie z dowolnego miejsca na świecie.

Instytucja przyznająca / Certyfikowany przez

Grenoble Ecole de Management (GEM)

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski


Ostatnia aktualizacja December 7, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
24 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
22,000 EUR
Locations
Niemcy - Berlin, Berlin
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Niemcy - Berlin, Berlin
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą