Global Business Business Master

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 5

Opis programu

AMOS jest światowym liderem w edukacji zarządzania sportem we Francji i Wielkiej Brytanii. Oferujemy szereg programów szkoleniowych w zakresie zarządzania w ramach kultury innowacji i przedsiębiorczości.

Dzięki praktycznym, teoretycznym i zawodowym doświadczeniom AMOS Sport Business School zapewnia uczniom wszystkie niezbędne narzędzia do osiągnięcia wymarzonej kariery w branży sportowej.

AMOS ma 10 kampusów zlokalizowanych w największych miastach Francji (Paryż, Lille, Lyon, Bordeaux, Nicea, Tuluza, Marsylia, Nantes, Rennes, Strasburg), gdzie przemysł sportowy rozwija się każdego dnia. Zgodnie z międzynarodowym rozwojem AMOS otworzył kampus w Londynie, jednym z najważniejszych miast na świecie pod względem działalności sportowej.

118175_Gala.jpg

Globalny program sportowy dla sportowców

Unikalny program AMOS Global Sports Business Master został zaprojektowany w celu zaspokojenia potrzeb międzynarodowego przemysłu sportowego i rozwinięcia dogłębnej wiedzy specjalistycznej w tym sektorze.

Ten dwuletni program zarządzania specjalistami jest dostarczany przez ekspertów z międzynarodowej branży sportowej i zabiera studentów w wyjątkową podróż po Europie, Azji i Ameryce Północnej / Wielkiej Brytanii.

Pierwsze trzy semestry składają się z wykładów, kursów mistrzowskich i wyjazdów studyjnych do Niemiec, Chin i Stanów Zjednoczonych Ameryki. Ostatni semestr obejmuje 6-miesięczne doświadczenie zawodowe, a także dostarczenie pracy dyplomowej.

Wszystkie kursy są w pełni prowadzone w języku angielskim w Paryżu, Lyonie, Lille, Bordeaux i Nicei (Semestry 1 i 2) i Londynie (Semestry 1 *, 2 * i 3).

Po zakończeniu tego programu studenci zdobędą prawdziwą wiedzę na temat międzynarodowej branży zarządzania sportem. Otrzymają tytuł MBS, MASTER OF BUSINESS IN SPORT (tytuł „Manager des Organizations Sportives”) chroniony przez AMOS ©.

* Obecnie otwarte tylko dla studentów pochodzących z UE, EOG lub Szwajcarii

1 semestr

Podczas pierwszego semestru kursu będziesz mógł dowiedzieć się o międzynarodowym marketingu sportowym, produktach sportowych, finansach strategicznych, planowaniu wydarzeń sportowych itp.

Będąc semestrem skoncentrowanym na Europie, zakończysz 5-dniową wycieczkę do Niemiec (Monachium), odwiedzając obiekty sportowe, odwiedzając targi ISPO, jedną z największych wizytówek branży sportowej na świecie itd.

Semestr 2

W trakcie drugiego semestru, Międzynarodowa komercjalizacja, regulacje i zagadnienia ekonomiczne w sporcie, wydarzeniach sportowych, globalnym przywództwie itp. Będą w centrum twojej nauki.

Semestr kończy się miesięczną wizytą studyjną w Chinach (Pekin - Szanghaj), gdzie można dowiedzieć się więcej o kulturze chińskiej, odwiedzić obiekty kulturalne i sportowe, ale także lepiej zrozumieć chińską branżę sportową.

Semestr 3

Ten semestr odbywa się w Londynie i koncentruje się głównie na rynku anglosaskim. Semestr zaczyna się od podróży przez miesiąc w USA, Chicago - w jednym z największych miast sportowych w Ameryce. Będziesz miał głębszy wgląd w amerykańską branżę sportową i szansę zostania wolontariuszem podczas ważnego wydarzenia sportowego: Chicago Marathon.Pod koniec tego semestru dowiesz się więcej na temat sportu cyfrowego, sprzedaży, bezpieczeństwa imprez i public relations, innowacyjnych trendów sportowych itp. Na kampusie londyńskim.

W tym semestrze będziesz miał również 2 wycieczki w Wielkiej Brytanii (Szkocja i Coventry).

136150_AMOSChicago.JPG

Semestr 4

Ostatni semestr tego Global Sport Business Master poświęcony jest sześciomiesięcznemu doświadczeniu zawodowemu. Ten okres stażu będzie okazją do podniesienia umiejętności w firmie z branży sportowej.

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

First French Business School specialised in the sport business from an Undergraduate Bachelor to a Postgraduate Master of Business in Sport; AMOS trains managers, sales agents and highly skilled entre ... Czytaj więcej

First French Business School specialised in the sport business from an Undergraduate Bachelor to a Postgraduate Master of Business in Sport; AMOS trains managers, sales agents and highly skilled entrepreneurs in all the areas of sport business. AMOS aims at being the reference and the interlocutor of the sporting movement and the sport business. AMOS integrates an international dimension through its seminars abroad, its English conferences, its bilingual class, its school of integrated languages and through the integration into the European program of exchanges ERASMUS. Pokaż mniej
Londyn , Paryż , Lille , bordeaux , Lyon + 4 Więcej Mniej