FlexWeekend Master of Science in Business Analytics

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Master of Science in Business Analytics (MSBA) w Radzie School to intensywny program wyznaczony przez STEM, który zapewni umiejętności niezbędne do odniesienia sukcesu w środowiskach biznesowych bogatych w dane. Program oferuje rygorystyczne, praktyczne szkolenie, które przygotuje Cię do korzystania z danych i analiz w celu identyfikowania możliwości biznesowych, generowania wiedzy biznesowej i tworzenia rozwiązań biznesowych.

Studenci zapisani do programu FlexWeekend MSBA mogą ukończyć studia w ciągu 12 do 24 miesięcy, w zależności od harmonogramu. Szkoła Rady oferuje również program MSBA w pełnym wymiarze godzin, który można ukończyć w zaledwie 11 miesięcy.

Jako student MSBA zyskasz zarówno umiejętności ilościowe, aby stworzyć lepsze narzędzia decyzyjne, jak i umiejętność zarządzania zespołami oraz skutecznego komunikowania się z interesariuszami na każdym etapie projektu analitycznego.

Jeśli jesteś gotowy do zgłoszenia się do tego programu, możesz to zrobić tutaj.

W programie Rady School MSBA nauczysz się:

  • Wykorzystaj predykcyjne analizy i optymalizację do podejmowania decyzji opartych na danych w marketingu, finansach, zarządzaniu i operacjach
  • Gromadź, czyść, wizualizuj i analizuj dane
  • Użyj narzędzi statystycznych i optymalizacyjnych (np. R, Shiny, Radiant)
  • Twórz i wdrażaj rozwiązania do analiz biznesowych

Kariera w analizie biznesowej

Odnoszące sukcesy firmy wykorzystują dane i modele do podejmowania lepszych decyzji i zdobywania przewagi konkurencyjnej. Ogromne ilości danych o klientach, dostawcach, operacjach i transakcjach finansowych są gromadzone z różnych źródeł, często zarządzanych w różnych systemach, przez wielu interesariuszy. Przekształcenie tych danych w spostrzeżenia, które mogą usprawnić podejmowanie decyzji, jest kluczowym wyzwaniem strategicznym dla firm każdej wielkości, we wszystkich branżach.

Firmy poszukują wykwalifikowanych specjalistów, którzy mogą efektywnie pracować w zespołach, aby opracować kluczowe operacyjne i strategiczne pytania biznesowe oraz korzystać z danych i analiz w celu znalezienia odpowiedzi.

Program

MSBA to 50-jednostkowy program dyplomowy oznaczony przez STEM. Program składa się z czterech 4-jednostkowych kursów podstawowych, dwóch 1-jednostkowych kursów podstawowych, 32 jednostek z zestawu kursów fakultatywnych, a także z projektu Business Analytics Capstone i obowiązkowej orientacji przedterminowej.

Wymagane kursy podstawowe

Przedmioty do wyboru

Lista A (wymagane minimum 20 jednostek):

Lista B (dozwolona do 12 jednostek):

Projekt Capstone

Studenci będą starali się zdobyć doświadczenie jako część zespołu, który rozwiąże problemy, przed którymi stoją firmy. Każdy zespół będzie pracował jako konsultant zewnętrzny przy projekcie mającym na celu tworzenie wartości dla firmy klienta.

Wydajność w projekcie zwieńczającym zostanie wykorzystana jako podstawowa miara uczenia się przez studenta w programie MSBA. Każdy uczeń będzie oceniany na podstawie jego / jej znajomości materiału kursu i jego / jej zdolności do zastosowania materiału kursu do projektu zwieńczonego kamieniami. Zadowalająca realizacja projektu Capstone jest wymagana do uzyskania tytułu MSBA.

Każdy uczeń musi pomyślnie przejść kompleksowy egzamin. Egzamin obejmuje: (i) formalną prezentację projektu zwieńczającego, (ii) pisemny raport oraz (iii) indywidualny egzamin ustny. Projekt podbudowy będzie wymagał od studentów ukończenia projektu, który rozwiąże problem biznesowy dla klienta realnego i udokumentuje jego pracę w pisemnym raporcie.

Jeśli jesteś gotowy do zgłoszenia się do tego programu, możesz to zrobić tutaj.

Ostatnia aktualizacja May 2020

Informacje o uczelni

The Rady School of Management at UC San Diego is a professional school within one of the top-ranked institutions in the U.S. for higher education and research. Established in 2003 and accredited by AA ... Czytaj więcej

The Rady School of Management at UC San Diego is a professional school within one of the top-ranked institutions in the U.S. for higher education and research. Established in 2003 and accredited by AACSB International (The Association to Advance Collegiate Schools of Business) in 2011, the Rady School is the only new business school created at a U.S. News & World Report Top 10 ranked public research university during the past 30 years, and is one of the youngest in the nation ever to achieve AACSB recognition. Pokaż mniej