Executive Master in International Business (100% online) - francuski Track

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

W coraz bardziej zglobalizowanym i konkurencyjnym świecie, w którym teraźniejszość i przyszłość firm znajdują się na rynkach zagranicznych, program EMIB stanowi rozwiązanie dla rosnącego zapotrzebowania na fachową wiedzę w sprawach międzynarodowych i handlu zagranicznym.

Przeznaczony do szkolenia specjalistów zdolnych do przewodzenia firmom obecnym na rynkach międzynarodowych, głównym celem tego 14-kursowego programu online jest zapewnienie uczestnikom niezbędnych umiejętności w wielu strategicznych obszarach firmy działającej na rynkach międzynarodowych. rynki międzynarodowe.

Czy jesteś gotowy na wyzwanie?

Wyszkolimy Cię jako profesjonalistę i zapewnimy najlepsze narzędzia do analizy. W praktyce zdobędziesz wszystkie umiejętności niezbędne do zarządzania i administrowania międzynarodową firmą.

Zdobędziesz umiejętności i techniki niezbędne do komunikacji, zarządzania i negocjacji w kontekście globalnym.

 • Ćwicz wyzwania związane z najnowszymi trendami zarządzania międzynarodowego, przyjmując rolę decydenta wykonawczego w rzeczywistych scenariuszach biznesowych.
 • Ćwicz się i rozwijaj umiejętności, aby prowadzić firmę w wielokulturowym środowisku poprzez ćwiczenia i sytuacje, w których doświadczysz wyzwania, jakim jest praca w kontekście globalnym, obok różnych kultur.
 • Podziel się swoimi doświadczeniami: Zawsze w towarzystwie nauczycieli wysokiego szczebla z różnych dyscyplin, dziel się z uczestnikami z całego świata i dziel się swoją wiedzą i doświadczeniami poprzez praktyczne, edukacyjne i interaktywne media edukacyjne.

program

9 podstawowych kursów

 • strategia
 • Zarządzanie międzykulturowe
 • marketing
 • Internacjonalizacja biznesowa
 • Marketing cyfrowy
 • Zarządzanie zasobami ludzkimi
 • Analiza sprawozdań finansowych
 • Zarządzanie projektem
 • negocjacja

5 kursów specjalistycznych

Aby wybrać z poniższej listy:

 • Ekonomia zarządzania
 • Wprowadzaj innowacje i podejmuj działania
 • Zarządzanie operacyjne
 • Cyfrowa transformacja
 • Kontrola zarządzania
 • Operacje i zarządzanie
 • Przywództwo i inteligencja emocjonalna
 • Corporate Finance
 • Big Data i połączone obiekty

Kryteria stosowania

 • Licencjat / magister i
 • 2 lata doświadczenia zawodowego związanego z programem

Dokumenty do załączenia

 • Kopiuj stopień licencji / Master
 • List polecający
 • List motywacyjny
 • Zaktualizowano Curriculum Vitae
 • Kopia dowodu osobistego / paszportu
 • Zdjęcie w formacie jpg

Ważne: Studenci, którzy są zobowiązani do uwierzytelnienia swoich dokumentów, mogą rozpocząć kurs przed uzyskaniem uwierzytelnionej dokumentacji i muszą złożyć dokumenty w pierwszym roku, aby ich walidacja została zatwierdzona.

Referencje

117871_eric_kouessi_sossou.JPG

Eric Kouessi Sossou

Szef Departamentu Bankowości Korporacyjnej, Afrykański Bank dla Przemysłu i Handlu (BAIC)

Repub. z Beninu / Afryki Zachodniej

Ten program zmienił moje życie, mój sposób widzenia rzeczy ... teraz widzę duże”

„Jakość wydziału EMIB jest bezkonkurencyjna: wszyscy są wysoce doświadczonymi specjalistami i ekspertami w różnych dziedzinach. Bycie częścią EMIB ma ogromny wpływ na moją codzienną pracę. Zdobyłem wiele nowej wiedzy i narzędzi w zakresie zarządzania, finansów, strategii, planowania biznesowego i wielu innych aspektów. Zmienił się również mój sposób myślenia: jestem teraz krytycznym myślicielem, który ma nowy sposób planowania moich działań i patrzenia na rzeczy w bardziej strategiczny sposób. Teraz widzę duże!

117870_margaux_chauve.JPG

Łysa Margaux

Africa Project Manager
TOTAL SA

Francja / USA

Wybrałem program EMIB, ponieważ chciałem mieć pewność, że mogę skupić się na mojej karierze i pracy, zachowując pełną elastyczność w badaniach wysokiej jakości”

„Odkąd zacząłem program, czuję, że ewoluuję, ponieważ mogę rozwijać projekty, które teraz wykonuję. Mogę zagłębić się w szczegóły pytań i prowadzić lepsze rozmowy z różnymi obszarami.

Poziom wydziału w ESCP Europe jest bardzo wysoki. Nie tylko musimy dużo pracować z quizami, pracą domową, ale nauczyciele są dla nas bardzo dostępni przez e-mail lub telefon, a także chcą wysyłać nam gazety, aby dać nam trochę więcej czasu, abyśmy mogli lepiej zrozumieć nasze kursy. ".

117868_jia_wu.JPG

Jia Wu

Zastępca szefa handlu elektronicznego
ECOVACS Robotics, Niemcy

Chiny

Dzisiaj ludzie potrzebują doświadczeń międzykulturowych i wielokulturowych i naprawdę uważam, że prawdziwym atutem tego rodzaju programu jest spotkanie tak wielu ludzi z całego świata”

„W dzisiejszych czasach ludzie coraz bardziej potrzebują doświadczeń międzykulturowych i wielokulturowych. Jedną z mocnych stron tego programu jest poznanie wielu interesujących ludzi z całego świata. W EMIB będziesz uczyć się od każdego z nich w zakresie kultury i biznesu oraz w zakresie wymiany dobrych praktyk i wzajemnej pomocy. Jako student EMIB spotkałem wielu interesujących ludzi, którzy pomogli mi poszerzyć moje pole działania. ”

117869_robert_castaneda.JPG

Roberto Castañeda

Senior Manager, Global Customer Operations, Grupa EXPEDIA

Salwador

Ten program koncentruje się na uczeniu się przez działanie. To, czego się uczysz, odnosi się bezpośrednio do pola ”

„Wybrałem ten program z powodu jego reputacji, elastyczności i możliwości zastosowania. Ten program jest ukierunkowany na uczenie się przez działanie. To, czego się uczysz, odnosi się bezpośrednio do pola. Był to dla mnie główny decydent, kiedy wybrałem ten program.

Chociaż jest to program online, poziom interakcji jest bardzo wysoki, a informacje zwrotne są bardzo spersonalizowane. Bardzo podoba mi się fakt, że otrzymujesz wiele informacji zwrotnych na temat każdej misji, a także pozwala ci zobaczyć, jakie zastosowanie ma Twoja codzienna praca. Nie tylko wiele się uczysz od nauczycieli, ale także wiele się uczysz o uczestnictwie, różnych uczestnikach, wszystkich różnych debatach i wezwaniach do uczestnictwa, które podejmują nauczyciele.

Z całą pewnością mogę powiedzieć, że staję się pełniejszym profesjonalistą dzięki całej wiedzy zdobytej w klasie. ”

117872_riccardo_mariani.JPG

Riccardo Mariani

Kierownik projektu
Fondazione Italia Uganda Onlus

Włochy

Polecę program EMIB ambitnym ludziom, którzy chcą poprawić swoją sytuację zawodową”

„Jedną z wartości dodanych tego programu jest fakt, że udało mi się wprowadzić w życie to, czego się nauczyłem prawie natychmiast. To dało mi ogromny profesjonalizm. Kolejną wartością dodaną jest wielonarodowość i wielokulturowość EMIB. Jest wielu ludzi z różnych krajów i bardzo pomaga zdobyć różne perspektywy i sposoby działania. Ponadto osobiste doświadczenie innych uczestników oraz możliwość nawiązania bliższych relacji z wykładowcami jest ważną wartością EMIB. ”

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Established in 1819, ESCP Europe is the oldest business school in the world. Its mission is to develop the next generation of transnational business leaders, preparing them to embrace the opportunitie ... Czytaj więcej

Established in 1819, ESCP Europe is the oldest business school in the world. Its mission is to develop the next generation of transnational business leaders, preparing them to embrace the opportunities offered by cultural diversity. Pokaż mniej
Hiszpania online , Madryt + 1 Więcej Mniej