Executive Master in Event Organization and Business Tourism

Informacje ogólne

Opis programu

Executive Master in Event Organization and Business Tourism

Wejście na uniwersytet

Cena w euro

Warunki dostępu

profil

Październik 2019 r

7909

Badanie plików

Wywiad motywacyjny

BAC 3 i 2 lata / lata doświadczenia
profesjonalista w sektorze

prezentacja

Executive Master w Event Organization i Business Tourism ma na celu przeszkolenie specjalistów i kadry kierowniczej zdolnych do prowadzenia wiodących projektów biznesowych ukierunkowanych na planowanie i zarządzanie różnego rodzaju wydarzeniami (Spotkania, zachęty, konferencje wystawy, zjazdy, targi itp.).

Szkolenie koncentruje się również na opanowaniu koncepcji strategii protokołów, komunikacji i public relations. Dzięki temu wyspecjalizowanemu programowi studenci budują swoją zdolność do wspierania rozwoju turystyki poprzez swój oddział „Turystyka biznesowa”.

Słowa kluczowe: specjalizacja i rozwój

Program Executive Master w organizacji wydarzeń i turystyki biznesowej został opracowany we współpracy z podmiotami operacyjnymi i instytucjonalnymi sektora w celu zapewnienia odpowiedzi na problemy związane z rozwojem i wzrostem sektora z jednej strony z drugiej strony potrzeby rynku pracy.

cele

Executive Master w Event Organisation i Business Tourism ma na celu wyspecjalizowanie się w uczynieniu z ciebie eksperta w dziedzinie zarządzania wydarzeniami i turystyki biznesowej.

Pod koniec kariery będziesz menadżerem z następującymi umiejętnościami, umiejętnościami i wartościami:

 • Znajomość branży MICE (Meeting, Incentives, Conferences
 • Globalna wizja: dzięki swemu podwójnie międzynarodowemu i przedsiębiorczemu zakresowi, ten Master Executive ma na celu przeszkolenie menedżerów zdolnych do efektywnego zarządzania projektami związanymi z tematem tego drugiego
 • Opracowanie planu strategicznego: Dostarczenie studentom kluczowych narzędzi do rozwoju i operacyjnego stosowania krajowych i międzynarodowych planów strategicznych w branży MICE.
 • Innowacja i zrównoważone zarządzanie: dzięki szkoleniom zarówno globalnym, jak i specjalistycznym, będziesz w stanie rozwijać zarówno swoją kreatywność, jak i innowacje, ale także podejście do zrównoważonego zarządzania w sektorze.
 • Umiejętności menedżerskie i osobiste: program ten, zachowując międzynarodową orientację, pozwoli zdobyć umiejętności niezbędne do optymalnego zarządzania, zespół w partycypacyjnym, pogodnym i sprzyjającym środowisku.

Mocne strony programu

Ostelea Rabat zaprojektował swój program treningowy, biorąc pod uwagę stan faktyczny i potrzeb rynku.

To nie wszystko! Ostelea Rabat oparła się również na doświadczeniu Grupy w szkoleniu, aby opracować program, który jest wierny obietnicy szkoły: szkolenia, które w dużej mierze są ukierunkowane na rzeczywistość sektora z praktycznego punktu widzenia.

Wybór Executive Master w Event Planning i Business Tourism daje następujące korzyści:

 • Dowiedz się, jak zarządzać swoją „marką osobistą”: z jednej strony poprzez naukę technik poszukiwania pracy i opanowanie marketingu osobistego lub „marki osobistej”, z drugiej - rozwinięcie umiejętności niezbędnych do zarządzania własny obraz w celu wykrycia możliwości zawodowych w Maroku i na arenie międzynarodowej.
 • Rozwój „miękkich umiejętności”: studenci korzystają z cyklu coachingu i rozwoju osobistego, co pozwala im na poprawę zdolności kierowniczych i przywództwa.
 • Obszerny program wizyt na targach i imprezach tematycznych: podczas kursu studenci zostaną zaproszeni do udziału i / lub zorganizowania targów, kongresów, targów i konferencji.
 • Networking: Poprzez spotkania z liderami biznesu turystycznego i międzynarodowymi ekspertami w dziedzinie turystyki, studenci będą mogli zbudować własną sieć relacji zawodowych.
 • Partnerstwa strategiczne rozwinęły się z podmiotami z branży: naukowcami, instytucjami i firmami.

treść szkolenia

Program Master Executive w organizacji imprez i turystyki biznesowej jest następujący:

 • Struktura i finansowanie międzynarodowego sektora turystyki;
 • talent
 • Zarządzanie firmami specjalizującymi się w turystyce biznesowej i organizacji imprez w środowisku globalnym;
 • Marketing międzynarodowy, protokół imprez i turystyka biznesowa;
 • Obowiązkowy staż;
 • Praca dyplomowa.

Proces uczenia się z różnych dziedzin zostanie zawarta i będzie syntetyzowany przez końcem pracy studiów będzie opracowanie projektu przedsiębiorczego organizowania imprez i turystyki biznesowej, aby pomóc położyć praktyczne zastosowanie edukacji otrzymał i doświadczenie zdobyte podczas szkolenia. Prace będą wykonywane przez grupy maksymalnie trzech osób i pod nadzorem specjalisty w dziedzinie opiekuna obierze grupę.

kariera

Dyplom magistra w organizacji imprez i turystyce biznesowej zapewnia dostęp do następujących stanowisk i instytucji:

 • Organizowanie imprez kulturalnych kontrolowane przez przedsiębiorstwa prywatne lub publiczne.
 • Firmy, które wykorzystują sponsoring lub patronat jako środka komunikacji i wymagają wykwalifikowanych specjalistów do zarządzania organizacja imprez, w stanie zaprojektować rentownych projektów z punktu widzenia przejrzystości i ROI.
 • państwowe instytucje publiczne, regionalne lub komunalne odpowiedzialne za realizację polityk kulturalnych i artystycznych, poprzez projektowanie, planowanie i zarządzanie wydarzeń związanych z tymi obszarami.
 • Firmy przeznaczone na organizację targów i innych imprez promocyjnych handlu w dziedzinie public relations.
 • zakłady hotelu przeznacza się do organizacji imprez takich jak kongresy i konferencje.
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Ostelea gives you the opportunity to study in the country that boasts the most competitive tourism sector in the world. A country filled with cultural resources and infrastructures, and which is highl ... Czytaj więcej

Ostelea gives you the opportunity to study in the country that boasts the most competitive tourism sector in the world. A country filled with cultural resources and infrastructures, and which is highly adapted to digital consumption habits. Pokaż mniej