Europejski program magisterski w zakresie praw człowieka i demokratyzacji (E.MA)

Informacje ogólne

Opis programu

Wstępy na europejski program magisterski w zakresie praw człowieka i demokratyzacji (EMA) do roku 2020/2021 są)

są teraz otwarte: termin pierwszej rundy - 3 lutego 2020 r .; termin drugiej rundy - 30 marca 2020 r. EMA utworzono przy wsparciu Unii Europejskiej i 41 uczestniczących uniwersytetów ze wszystkich państw członkowskich UE .

Europejski program magisterski w zakresie praw człowieka i demokratyzacji (EMA) to intensywny roczny kurs mający na celu edukację 90 specjalistów w dziedzinie praw człowieka i demokratyzacji.

Master's Degree to także podejście do nauki oparte na działaniach i polityce, które łączy perspektywy prawne, polityczne, historyczne, antropologiczne i filozoficzne z działaniami służącymi budowaniu umiejętności oraz dogłębną analizę następujących obszarów: instytucji praw człowieka, mechanizmów i standardów ; Prawa człowieka w kontekście: perspektywy historyczne, filozoficzne, religijne i antropologiczne; Globalizacja, rozwój i prawa człowieka; Budowanie i ochrona demokracji; Prawa człowieka, pokój i bezpieczeństwo.

EMA stanowi podstawę udanej kariery w krajowych, międzynarodowych, rządowych, międzyrządowych i pozarządowych organizacjach, a także instytucjach akademickich zajmujących się prawami człowieka i demokratyzacją.

EMA to zarówno program mieszkaniowy, jak i program wymiany. Pierwszy semestr od września 2020 r. Do stycznia 2021 r. Jest organizowany w siedzibie głównej kampusu GLOBAL w Wenecji, a drugi semestr od lutego do lipca 2021 r. Odbywa się na jednym z 41 uniwersytetów uczestniczących w Unii Europejskiej.

Po ukończeniu studiów EMAlumni można znaleźć na całym świecie w najważniejszych międzynarodowych organizacjach zajmujących się prawami człowieka i instytucjach akademickich, ale także w misjach terenowych lub w ich kraju rodzinnym, pracując dla ich ministerstw spraw zagranicznych, agencji współpracy na rzecz rozwoju lub krajowych organizacji pozarządowych.

Czesne wynosi 5.500 euro (plus wpisowe 150 euro). Czesne obejmuje: wszystkie kursy europejskiego programu magisterskiego z zakresu praw człowieka i demokratyzacji w pierwszym i drugim semestrze; materiały do czytania na pierwszy semestr; korepetycje; dostęp do specjalistycznej biblioteki GLOBAL Campus; indywidualny dostęp do naszego zamkniętego środowiska e-learningowego; korzystanie z dostępnych urządzeń IT (w tym z obszaru bezprzewodowego i sali komputerowej); i wycieczka w teren.

EMA jest jednym z siedmiu regionalnych programów magisterskich organizowanych przez The Global Campus of Human Rights - wyjątkową sieć ponad stu uniwersytetów na całym świecie, które dążą do promowania praw człowieka i demokracji poprzez regionalną i GLOBAL współpracę w dziedzinie edukacji i badań.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

The Global Campus of Human Rights is an inter-disciplinary centre of excellence supported by the EU, aiming at pursuing the continued promotion of human rights and democratisation through education, s ... Czytaj więcej

The Global Campus of Human Rights is an inter-disciplinary centre of excellence supported by the EU, aiming at pursuing the continued promotion of human rights and democratisation through education, specialised training, and research cooperation worldwide through a network of regional partners. Pokaż mniej