Ekonomia i finanse

Informacje ogólne

Opis programu

Nasz specjalista Magister Ekonomii i Finansów zapewnia wspaniałą okazją, aby uzyskać wgląd w palących kwestiach gospodarczych naszych czasów i nauczyć się oceniać, adaptacji i zastosowania nowoczesnych modeli makroekonomicznych i mikroekonomicznych przekształcić politykę organizacyjną lub rządów.

W skrócie, to jest zaprojektowane tak, aby można wyposażyć w umiejętności profesjonalnego ekonomisty, do pracy w administracji, organizacji międzynarodowych, biznesu, lub jako przygotowanie do studiów doktoranckich.

W odróżnieniu od mistrzów w dziedzinie finansów, dowiesz się zrozumieć i problemy modelowe wpływu na rynki finansowe przez obiektyw z holistycznym ekonomista; oceny oddziaływania mikroekonomiczne zarówno dla firm, jak i konsekwencje makroekonomiczne dla gospodarki światowej. Będzie rozwijać zaawansowane umiejętności teoretyczne i ilościowych, bardzo poszukiwane przez pracodawców w sektorze usług finansowych, przemysłu i rządów, a także uniwersalne umiejętności, które będą wartości dla szeregu innych sektorów.

Istnieje możliwość specjalizują się w różnych dziedzinach finansów. Wszyscy studenci zarejestrować Magister Ekonomii i Finansów. Jednakże, w zależności od wyboru i dostępności modułów i tematu pracy doktorskiej, możliwe jest do absolwentów z tytułem magistra ekonomii finansowej zamiast.

Ten mgr zapewnia również podstawowe szkolenie w zakresie badań doktoranckich, wraz solidne podstawy w zakresie metod badawczych i teorii ekonomicznej, niezależnie od swojej dziedzinie specjalizacji.

Uczenia się, nauczania i oceny

Nauczanie o programie ekonomii i finansów jest przez światowej sławy naszej kadry specjalistycznej przy użyciu wielu metod, takich jak: wykłady, seminaria, praca w grupach, forach zwrotnych, sesje jeden na jeden z wychowawców program i warsztatów. Moduły są oceniane poprzez połączenie badań i umiejętności oparte courseworks.

Semestr 1

Moduł główny

 • Ekonomia finansowa
 • Ekonomika przedsiębiorstw i rynków
 • Polityka makroekonomiczna i rynki finansowe
 • Analiza danych gospodarczych
 • Komunikacja Badania (moduł dwusemestralne)

Semestr 2

Moduł główny

 • Applied Financial Ekonometria
 • Zarządzanie ryzykiem i pochodne
 • Corporate finance
 • Komunikacja Badania (moduł dwusemestralne)

Opcjonalne moduły (wybierz jeden)

 • Bankowość i rynki finansowe
 • Interntional Pieniądze i Fianance

Wybór Semestr 2 moduły mogą być ograniczone przez wybranej opcji w semestrze 1.

Okres letni

 • Financial Economics w praktyce
 • Projekt Economic Research

kryteria kwalifikacyjne

My poprosić o wyższych wyróżnieniem drugiej klasy (2: 1) wykształcenie lub równoważne zagranicznych kwalifikacji w dziedzinie ekonomii, biznesu (z silnym elementem ilościowego), finansów, nauki o zarządzaniu, operacje badania, matematyki, fizyki lub inżynierii. Kandydaci z innych dyscyplin stopnia mogą być uznane, ale jak dla wszystkich wnioskodawców, dobrą (2: 1 lub powyżej) w odpowiednich klasach matematycznych / spodziewane są moduły statystyk.

Angielski wymagania językowe dla studentów zagranicznych

IELTS: ogólny 6.5 z minimum 6,0 w szkole każdego składnika będzie akceptować niższe IELTS wyniki jeśli zobowiązują przed sesjami kurs angielskiego Uczelni.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Supercharge your career at an internationally accredited Top-10 UK business school just 90 mins from London and surrounded by beautiful English countryside. Loughborough is a fantastic place to study. ... Czytaj więcej

Supercharge your career at an internationally accredited Top-10 UK business school just 90 mins from London and surrounded by beautiful English countryside. Loughborough is a fantastic place to study. Our attractive single-site campus provides an environment that is stimulating and supportive, offering first-rate facilities for both students and staff. There is a real pride in the University that touches everyone associated with it. Pokaż mniej

Akredytacje