Ekonomia biznesu

International Accelerator

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Ekonomia biznesu

International Accelerator

Business Economics

Sprzedaż i prognozowanie przychodów, analiza trendu targowy, modelowanie ekonometryczne wszystko z tych umiejętności są uziemione w ekonomii stosowanej. Są również jednym z najbardziej poszukiwanych umiejętności w biznesie i administracji.

Szkoła 'Master Business of Arts w programie Economics łączy solidne podstawy ekonomii, z naciskiem na zastosowanie tej wiedzy w rzeczywistych sytuacjach. Choć program przygotowuje studentów do kariery zawodowej ekonomistów w rządzie i biznesie, niektórzy absolwenci używać stopnia jako odskocznię w kierunku dalszego kształcenia w zakresie prawa lub stopień doktora w biznesie lub ekonomii.

Program jest kompaktowe trzy semestry długości w przypadku większości studentów, ale potężne, z oferty kursów w takich dziedzinach, jak Environmental Economics, polityki finansowej, wzrostu i rozwoju, ekonomii zdrowia, organizacji przemysłowej, zarządzania inwestycjami, ekonomii pracy, a pieniądze i Bankowość.

Opcje programu

Struktura Master of Arts in Economics programu (MAEcon) pozwala na elastyczność, aby dopasować partykularnych interesów i potrzeb ucznia. Wszyscy studenci nabędą duże doświadczenie w dziedzinie ekonomii, ale tych, którzy szukają zastosowany nacisk są możliwości szkoleń i doświadczeń badawczych z bezpośredniego znaczenia dla współczesnego biznesu i problemów społecznych. Studenci mogą wybrać specjalizację w mocnych departamentu w ekonomii międzynarodowej i wzrostu gospodarczego lub stosowanych mikroekonomicznych obszarach zdrowia, pracy i ekonomii środowiska. Niezależnie od wybranej specjalności, wszyscy absolwenci programu wykazywać opanowanie następujących podstawowych umiejętności:

  • Możliwość zbliżyć problemy związane z ekonomii-analitycznie
  • Umiejętność korzystania z danych odpowiednio do odpowiedzi na pytania badawcze ekonomiczne empirycznie
  • Umiejętność skutecznego komunikowania wyników badań

Opcje gąsienicy

Program MAEcon oferuje trzy opcje, w zależności od preferencji studenta; Economics Track Financial Economics torze lub Thesis Tor. Uczniowie we wszystkich torach mają te same podstawowe klasy: Stosowane Makroekonomia, Mikroekonomia Stosowanej, Wprowadzenie do ekonomiki i Applied Statistics I. poza klas podstawowych Zajęć jest różna dla każdego z wariantów torów:

Ekonomia gąsienicowe: studenci w Ekonomii torze wyłoni trzy fakultatywnymi w ramach Departamentu Ekonomicznego. Trzy obieralnych mogą być również podejmowane poza wydziału ekonomii.

Financial Economics gąsienicowe: studenci decydując się na torze Financial Economics będzie mieć trzy podstawowe kursy Finanse: pochodnych papierów wartościowych, politykę finansową i zarządzanie. Studenci będą również wybrać trzy fakultatywnymi z dostępnych ofert oczywiście finanse.

Teza gąsienicowe: Jeśli student wybiera Thesis Track on / ona będzie miała dwa planowej od wewnątrz wydziału i dwóch ogólnych obieralnych. Dodatkowo, każdy w pracy torze zakończy sześć godzin kredytowych pracy magisterskiej.

Wszyscy studenci muszą zdać kompleksowe badanie po ukończeniu kursów podstawowych.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Stany Zjednoczone - Boston, Massachusetts
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Boston, Massachusetts
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą