Dziedzictwo kulturowe i zarządzanie zasobami

Informacje ogólne

Opis programu

Program uwzględnia szerszy zarządzania dziedzictwem miejsce we współczesnym społeczeństwie i oferuje studentom możliwość podjęcia własnych projektów w zakresie różnych przedmiotów. Korzystanie zarówno Brytyjczyków i globalnego podejścia, teorię i praktykę dziedzictwa kulturowego i zarządzania zasobami jest badana.

Kurs wykorzystuje ekspertów z całego spektrum dziedzictwa, w tym muzeów i galerii; turystyka kulturalna; parki tematyczne; krajowe, lokalne i globalne organizacje dziedzictwa; archiwa; biblioteki; i jednostki archeologicznych. Ponadto studenci mają możliwość uczestniczenia w własnych projektów badawczych tego działu, które zawarte archeologicznych w Winchester, Cornwall, Gruzji, Armenii, Korsyka, Barbados, Etiopii i Egiptu, i są zachęcani do korzystania z ich umiejętności w umacnianiu i rozwijaniu istniejących kulturalne Strategie dziedzictwo w tych miejscach.

Moduły Wprowadzenie do dziedzictwa Zarządzania problemów globalnych w Dziedzictwa Zarządu metod badawczych Zarządzającej dziedzictwa kulturowego Placement (200 godzin łącznie) plus jeden opcjonalny moduł do wyboru z wszystkich okres / badania głębokości lub modułów metodycznych dostępnych w, religioznawstwa historii i programów Archeologii, jak oraz pracy doktorskiej 20.000 słów.

Ostatnia aktualizacja Lis 2015

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The University of Winchester was established in 1840, and it combines this heritage with innovative learning and teaching.

The University of Winchester was established in 1840, and it combines this heritage with innovative learning and teaching. Pokaż mniej