Studia w Cypr - Odkryj możliwości studiowania w Cypr

Studia w Cypr

Badanie na Cyprze

Edukacja na Cyprze

Cypr ma silny system edukacyjny w miejscu, które zaczyna się od szkoły podstawowej i średniej. Obie szkoły prywatne i szkoły publiczne są dostępne. Według niektórych źródeł, nawet o siedem procent kraju 's PKB przeznacza się na edukację. To sprawia, że ​​jest to jeden z trzech największych wydatkach w edukacji na świecie, za Danią i Szwecją. Oba państwowe i prywatne szkoły są uznawane za równe, ze nie oferuje szansy lepiej edukacyjne każdym razem.

Podobnie jak w Grecji, wysokie stopnie w szkole, nie są uważane za istotne dla tych studentów zapisujących w programach uniwersyteckich. Chociaż dyplom jest wymóg, studenci będą testów z wstęp do określenia, czy uczeń może uczyć się w szkole, a jeśli tak, to jaki poziom kursów on lub ona musi podjąć.Wszyscy kandydaci uczelni, w tym międzynarodowych jednostek, będą musiały podjąć tego typu testów przed wejściem do studia tutaj.

Wielu mieszkańców będzie podróżować do uniwersytetów w całej Europie, Ameryce Północnej i innych obszarach o ich edukacji. Istnieją liczne uczelnie zlokalizowane na Cyprze. Oto tylko niektóre z konkretnych szkół dostępnych.

  • Dogu Akdeniz University, znajduje się w Famagusta
  • Uniwersytet Cypru z siedzibą w Nikozji
  • Cypr International University, znajduje się w Nikozji
  • Yakin Dogu University z siedzibą w Nikozji
  • University z siedzibą w Nikozji, z siedzibą w Nikozji
  • Cyprus International Institute of Management, z siedzibą w Nikozji

Większość uczniów zapisuje się na kursy nauki w tych szkołach w oparciu o ich naciskiem. Niektóre szkoły oferują wszechstronne możliwości edukacyjnych, podczas gdy inne koncentrują się na działalności i opieki zdrowotnej.

 

Kursy i kariery koncentruje

W kontekście tego, co można studiować, nie ma praktycznie żadnych ograniczeń tu dla zagranicznych studentów. Osoby fizyczne mogą studiować zaawansowanej technologii i opieki zdrowotnej. Financial badania, programy administracji, edukacji i języka greckiego, programy artystyczne i wiele innych są dostępne. Studenci spędzą od jednego roku i czterech lat uzyskaniu wykształcenia. To zależy w znacznym stopniu od kursu pracy i studentów 's potrzeb. Wielu studentów spędzi zaledwie jeden lub dwa lata studiów, żeby ukończyć kurs kształcenia z kraju.

 

Koszty

Studenci zagraniczni muszą zwrócić się bezpośrednio do szkoły w celu ustalenia kosztów edukacji. Programy mogą wahać się od € 3000 w górę przez € 10.000 za rok nauki. To jest przez szkoły, a nie przez rząd. Istnieje wiele dostępnych programów studiów za granicą również. Programy te mogą pomóc zarówno tańsze, bo wyżywienie jest często. Jednak przeciętny uczeń będzie musiał przedstawić swoje własne pokoje.

 

Ubezpieczenie zdrowotne

Choć publicznej opieki zdrowotnej jest często dostępne dla obywateli, nie jest łatwo dostępne dla studentów, którzy podróżują na arenie międzynarodowej. Niektóre studiów za granicą programy przewidują potrzeb zdrowotnych uczniów uczestniczących w tych programach. W przeciwnym wypadku, student musi uzyskać opiekę zdrowotną, rejestrując się w politykę przez lokalnego operatora.

 

Wizy dla studentów

Civil Archive i Zakład Migration rządu Cypru obsługuje wiz wymaganych dla studentów uczęszczających na uniwersytecie lub college'u tutaj. W ogóle, wiza studencka jest dostępny, ale jest tylko wydane po student został przyjęty do programu edukacyjnego poprzez akredytowanego, szkoły uznanej. Studenci muszą uczęszczać do szkoły i studiów muszą być zatwierdzone przez Ministerstwo Edukacji i Kultury.

Wnioskodawcy muszą ubiegać się o wizę studencką po otrzymaniu akceptacji do szkoły. Są one wydawane tylko do studentów, którzy zapisują się na pełny etat w edukacji tutaj. To jest ten, który jest zapisany w co najmniej 12 punktów w semestrze. Są one wydawane przez Ambasadę, High Commission lub Konsulat Republiki Cypryjskiej z kraju osoba 's.

 

Dlaczego warto studiować na Cyprze?

Z solidnym systemie oświaty, nauki na Cyprze jako student zagraniczny może być znakomita okazja do zwiedzania World 's najbogatszych historii żyjąc w przyjaznej wspólnoty z fantastycznym klimatem. Dodatkowo, istnieją możliwości pracy dla tych, którzy mają szerokie umiejętności. Choć konkurs na zatrudnienie wysokiej klasy może być wyzwaniem, najbardziej przychylnie odniosła się do studentów, którzy są w stanie zaoferować coś wyjątkowego i intrygujące. Pracodawcy są zawsze szuka najbardziej nowoczesnej zatrudnić nowych. Dodatkowo, kulturowe aspekty tego regionu sprawiają, że warto inwestować czas w jako student. Dla wielu jest to idealne miejsce do życia.

O Cyprze

Studiowanie za granicą na Cyprze daje uczniowi możliwość poznania bogatej historycznie region świata. Jest to również jeden z najpiękniejszych pod względem klimatu i krajobrazu. Cypr, państwo położone we wschodniej części Morza Śródziemnego, jest trzecią co do wielkości wyspą zaludnionych w tym obszarze. Jest członkiem Unii Europejskiej, co sprawia, że ​​podróże i finansowanie łatwe do zarządzania. Usytuowany na wschód od Grecji i na południe od Turcji, odwiedzający tym obszarze są często zdziwieni mieszance nowoczesnych udogodnień i urok zabytkowego. Jednak, jeśli chodzi o szkolnictwo wyższe, możliwości tutaj może jeszcze bardziej imponujący.

 

Klimat

Życie na Cyprze może być wspaniałą okazją do doświadczenia piękny klimat. Kraj ma subtropikalny klimat, który jest nieco suchy. Zimy są łagodne, zwłaszcza w pobliżu wybrzeża.Lata mogą być bardzo gorące, choć temperatury są bardziej umiarkowane ogólnie i wahają się od 75 stopni F średnio na wybrzeżu do około 57 stopni C. Najgorętsze temperatura może osiągnąć 95 stopni F w miesiącach letnich. Niemniej jednak, nadal w większości umiarkowany klimat przez cały rok.

 

Społeczeństwo

Cypress jest często perłą Morza Śródziemnego ze względu na jego bogatą historię i wielu mieszkańców pielęgnować to. Znajdziesz tu piękną architekturę i starych budynków, które często są symboliczne w sposób ludzie żyli tu tysiące lat temu. Jednak kraj jest stabilny ekonomicznie i niezapomniane częścią Unii Europejskiej. Ma jedne z najbardziej nowoczesnych ośrodków plaży w regionie, a wiele z jego miast są bardzo westernised pod względem udogodnień i stylu życia ogólnego. Z 300 dni słońca i ponad 2,5 mln turystów, może być także bardzo intensywny tryb życia z silną życie nocne.

Fakty o Cypr

Trzecia co do wielkości wyspa na Morzu Śródziemnym, Cypr leży na południowym wybrzeżu Turcji i zachodnim wybrzeżu Syrii. Cypr jest jednym z głównych ośrodków turystycznych w basenie Morza Śródziemnego. Republika Cypru jest zaawansowanym, wysokiej dochód gospodarki z bardzo wysokim Human Development Index. Był członkiem-założycielem ruchu niezaangażowanych, aż do Unii Europejskiej w dniu 1 maja 2004 roku.

 

Stolica: Nikozja
Oficjalne języki: grecki i turecki
Ustrój: republika konstytucyjna prezydenta jednostkowy
Liczba mieszkańców: 1117000
Produkt krajowy brutto: 23 dolarów.613000000000
Waluta: Euro (€) (EUR)
Strefa czasowa: (UTC 2)