Badania migracji i uchodźców ma

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 3

Opis programu

Migracji i uchodźców studiów magisterskich

Centrum ds. Migracji i Studiów Uchodźców (CMR) jest interdyscyplinarnym centrum Uniwersytecie Amerykańskim w Kairze. Centrum ds. Migracji i Studiów Uchodźców oferuje magistra migracji i uchodźców i dwóch specjalistycznych studiów Dyplom:

 • MA w Migracji i Studiów Uchodźców
 • Dyplom Studiów przymusowej migracji i uchodźców (MRS)

Kto to jest?

Studenci, którzy chcą uzyskać wiedzę i umiejętności, które mają być stosowane w kariery w instytucjach takich jak rządowe, pozarządowe i międzynarodowe agencje, jak i uniwersytetów, organizacji badawczych i prywatnych korporacji zajmujących się wielu problemów związanych z przepływem migracji i uchodźców.

Zalety studiowania w Centrum Badań Migracji i Uchodźców

 • Jest on położony w samym sercu Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej dokonać postępu w wiedzy naukowej o dużej, długotrwały i bardziej aktualne, uchodźców i migracji ruchów świadkiem w tym regionie.
 • Współpracuje z renomowanymi regionalnych i międzynarodowych instytucji akademickich.
 • Współpracuje z innymi działami AUC zaoferować kursy dla swoich uczniów zróżnicowanych
 • Działania szkoleniowe CMR organizuje, są udziałem naukowców, polityków, urzędników i działaczy społeczeństwa obywatelskiego z bardzo wielu krajów.
 • Badania realizowane niedźwiedzie w kwestiach o znaczeniu dla regionu i nie tylko.
 • Czego nauczysz się:
 • Zapewnia krytycznej wiedzy, metod badawczych i analitycznych umiejętności teoretycznych, bieżących zagadnień prawnych, politycznych, ekonomicznych, społecznych, demograficznych i psychologicznych w badaniach migracji i uchodźców
 • CMR zasięg pozwoli na pracę z jego środowiska, upowszechnianie wiedzy i uczulenie na problemy uchodźców i migracji
 • O usług CMR dostarcza społeczności uchodźców w Kairze i przekazuje swoją wiedzę w tym zakresie z innymi instytucjami międzynarodowymi.

Oś czasu

Zakończenie magistra w badaniach migracji i uchodźców ma zazwyczaj dwa lata.

Na proces aplikacji

Aby dowiedzieć się o naukę i uzyskać wniosek o dopuszczenie i wymaganych dokumentów uzupełniających, należy skontaktować się z Biurem Studiów i Badań Absolwent w AUC.

Szczegółowe informacje na temat przyjęcia do Akademii, odwiedź przyjęć absolwentów internetową, gdzie można również pobrać pakiet aplikacji.

Do Szczegółowego Programu Nauczania

Pełne informacje na temat wymagań programowych znajdują się w katalogu AUC.

Ostatnia aktualizacja Lip 2014

Informacje o uczelni

The American University in Cairo (AUC) is a premier English-language institution of higher learning. The university is committed to teaching and research of the highest caliber.

The American University in Cairo (AUC) is a premier English-language institution of higher learning. The university is committed to teaching and research of the highest caliber. Pokaż mniej
Kair , Kair , Nowy Jork + 2 Więcej Mniej