Badania edukacyjne MA

Informacje ogólne

Opis programu

Edukacja Studia magisterskie

Studia magisterskie Edukacja stwarza możliwości dla studentów, aby zwiększyć swoją wiedzę na temat zagadnień związanych z różnego rodzaju polityki oświatowej i praktyki. To poprawia umiejętności analitycznych i badawczych oraz zapewnia socjologicznych i filozoficznych wgląd w badaniu edukacji.

Program ten przewiduje możliwości angażowania znaczących pytań, problemów i dyskusji w ramach badań edukacyjnych. Studenci rozwijać swoje umiejętności analityczne, pogłębić
rozumienie pedagogiki i metodyki oraz rozwijanie ich zdolności do krytycznej oceny praktyki zawodowej.

Czerpiąc różniące dyscyplin i szkół myślenia, w tym socjologii, prawa, filozofii, teorii politycznej i feminizmu, program zachęca studentów do analizy edukacyjnych doświadczeń, wartości i praktyk, które są w sposób oszczędny, rygorystyczne i satysfakcjonujące. Studenci zbadać politykę polityki oświatowej i praktyki w odniesieniu do kwestii sprawiedliwości społecznej, tożsamości, płci, rasy i nauczaniu różnych grup uczniów. Jej celem jest zaangażowanie uczniów z różnorodnych zasobów intelektualnych więc mogą usytuować się w toczących się rozmów na temat edukacji, które same są wychowawcza.

Moduły

Moduły podstawowe obejmują:

  • The Politics Polityka edukacyjna i praktyka
  • Badania w Studium Edukacji


Moduły opcjonalne obejmują:

  • Edukacja i tożsamość
  • Edukacja, Ekologia i Sprawiedliwości Społecznej
  • Historia, płci i wykształcenia
  • Niepełnosprawność i Edukacja
  • Specjalne i Inclusive Education
  • Progresywne i alternatywne formy kształcenia

Uczenia się i nauczania

Podczas wykładów, seminariów, warsztatów i ćwiczeń studenci są oferowane możliwości angażowania się we skupionej pracy grupowej, aby ocenić wkład teoretyków i pedagogów, rozważyć studia przypadków zaczerpnięte z badań empirycznych i zagłębić się w bogatym gobelinie własnych doświadczenia krytycznej refleksji na kwestiach polityki edukacyjnej i practice.Learning i nauczania

Podczas wykładów, seminariów, warsztatów i ćwiczeń studenci są oferowane możliwości angażowania się we skupionej pracy grupowej, aby ocenić wkład teoretyków i pedagogów, rozważyć studia przypadków zaczerpnięte z badań empirycznych i zagłębić się w bogatym gobelinie własnych doświadczenia krytycznej refleksji nad edukacyjnego kwestiach polityki i praktyki.

Praca

Program jest z korzyścią dla wszystkich zainteresowanych prowadzeniem lub postępu kariery w zawodach, które wymagają opieki i usługi. Zapewnia również solidną podstawę dla podjęcia studia podyplomowe badań.

Wymagania wstępne

Normalnie pierwszej lub drugiej klasy dyplom z wyróżnieniem lub doświadczenie zawodowe w dziedzinie badań.

Jeśli angielski nie jest pierwszym językiem: IELTS 6.5 (w tym 6,5 w doktrynie) lub TOEFL wynik 575 (na papierze) lub 232 (komputerowo) lub równoważne.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The University of Winchester was established in 1840, and it combines this heritage with innovative learning and teaching.

The University of Winchester was established in 1840, and it combines this heritage with innovative learning and teaching. Pokaż mniej