Czego się dowiesz

Zmotywowani studenci, którzy chcą rozpocząć karierę naukową, powinni rozważyć łączny stopień psychologii. Studenci nie tylko otrzymują kształcenie w intensywnym formacie, ale mogą zdobyć tytuł licencjata i magistra w ciągu pięciu lat z pełnym zaangażowaniem.Studenci współpracują z wykładowcami na temat szerokiego zakresu badań, w tym; uczenie się ludzi, analiza zachowań stosowanych, język / pamięć starzenia się, używanie substancji w okresie dojrzewania i wiele innych. Ten rodzaj szkolenia pomaga naszym absolwentom w podejmowaniu udanych programów badawczych doktoranckich.

ProgramProgram łączy w sobie solidne wykształcenie z psychologii licencjackich i zaawansowane szkolenia na poziomie magistra w ogólnych badaniach psychologicznych lub badań klinicznych.
Nasz rygorystyczny program rozwija wiedzę praktyczną i akademicką w zakresie biologicznych, nabytych lub poznanych, społecznych, rozwojowych i indywidualnych podstaw zachowań. Ponadto wszyscy uczniowie otrzymują zaawansowane szkolenie w zakresie metod badawczych i statystyk.

Warunki przyjęćWstęp do programu łączonego jest selektywny, ograniczony do studentów z wyjątkowymi zapisami i zależy od dostępności członka wydziału, który może służyć jako doradca dyplomowy.
Aby kwalifikować się do połączonego programu psychologii BS / MA, studenci muszą osiągnąć:

  • Minimum 75 punktów licencjackich przed końcem 1-go semestru pierwszego roku
  • Minimum jeden semestr PSH 399 do końca pierwszego semestru pierwszego roku (z "B" lub wyższym)
  • Wszystkie kursy podstawowe i treści PSH do końca drugiego semestru roku młodszego
  • 3,0 ogólny GPA
  • 3.25 GPA z psychologii
  • Członek wydziału chętny do pełnienia funkcji absolwentki badawczejTermin: 1 listopada roku Juniora ucznia

Wydział / Studenckie badania kolektywneNiezależne i ukierunkowane kursy studiów są oferowane, aby dać uczniom możliwość realizacji indywidualnych zainteresowań poza standardowym zajęć. Nasz wydział ma aktywne programy badawcze i publikuje w uznanych czasopismach naukowych.

Perspektywy karieryAbsolwenci zazwyczaj przechodzą na stanowiska w programach badawczych i doktoranckich. Doktorat jest niezbędny do zaawansowanych badań, stanowisk administracyjnych w dziedzinie zdrowia i usług ludzkich, nauczania uniwersyteckiego i niezależnych badań.
Absolwenci MA z naszego programu obejmują doktorat. kandydaci, naukowcy i technicy, a także osoby w służbach ludzkich i agencjach zdrowia psychicznego.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 6 więcej kursów w The College At Brockport State University Of New York »

Ostatnia aktualizacja Listopad 13, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa