Australia

Studia w Australii

Szkolnictwo wyższe

Kursów uniwersyteckich badań obejmują tytuł licencjata na studiach I stopnia. Na studiach podyplomowych, świadectwa i dyplomy absolwentów oferowane są oprócz magisterskie i stopni doktora. Magisterskie są dostępne w wielu dziedzinach, w tym naukach społecznych, inżynierii, nauk o zdrowiu, biznesu i ekonomii. Magister zazwyczaj obejmują badania lub zajęć, lub kombinacji obu.

 

Dlaczego warto studiować w Australii?

Oprócz Australia jest wspaniałym miejscem do życia, australijski programów studiów magisterskich są wśród najwyższej jakości na świecie. Australijskie środowisko akademickie sprzyja innowacyjności, kreatywności i niezależnego myślenia.

Australia jest zobowiązana do zapewnienia studenci mają dobre doświadczenia w Australii.Instytucje, które dopuszczają międzynarodowych studentów muszą spełniać ściśle określone wymagania dotyczące działania marketingowe, dostawy przedmiotu, urządzenia i usługi dla studentów, takich jak usługi prawne i zdrowotne.

 

Uniwersytety

Cztery uniwersytety 39 australijskich są w rankingu 100 przy 2012-2013 Times Higher Education World University ocenami . Szkoły te obejmują Uniwersytecie w Melbourne (28.), Australian National University (37.), University of Sydney (62-ga) i University of Queensland (65-ga). Około 230.000 zagranicznych studentów uczestniczyć studiów wyższych w Australii, z około 90.000 absolwentów każdego roku.

 

Czesne i czas trwania programu

Zagraniczni studenci muszą płacić czesne przed rozpoczęciem studia magisterskie programu.Typowy czesne za stopni magisterskich jest 15.000 dolarów do 36,000 dolarów rocznie, w zależności od uczelni.

Masters programów studiów wziąć 1-2 lat. Studiów jest zazwyczaj dwa lata po dyplomem licencjata, jednak tytuł magistra można otrzymać w ciągu jednego roku, jeśli studenta licencjat uzyskano z wyróżnieniem.

 

Academic Year

Rok akademicki w Australii rozpoczyna się na początku marca i trwa do końca listopada. Większość szkół oferuje dwa semestry każdy rok, ale niektóre szkoły używają systemu trymestrze i innych szkół letnich kursach oferta od grudnia do lutego.

 

Post-Graduate Opportunities

Tytuł magistra w każdej dyscyplinie z australijskiej instytucji sprawia, że ​​absolwent bardziej cenne dla pracodawców na całym świecie.Ponadto niedawno przyjęto ustawodawstwo, które zezwala międzynarodowych instytutów australijski absolwentów do uzyskania wizy po studyjnej pracy, która pozwala im na pracę w Australii, nawet do czterech lat po ukończeniu studiów.

Jednak, choć studenci mogą kwalifikować się do pracy w Australii, po ukończeniu studiów, studenci nie powinni podejmować studia w Australii wyłącznie w celu migracji. Australia oferuje preferencyjne traktowanie migracji dla osób na Skilled Lista zawodów, ale wykwalifikowanych Proces migracji jest oddzielony od procesu wizy studenckiej. Nie ma gwarancji, że student studiuje na magisterskich w Australii będą mogli przenieść się do Australii.

Po ukończeniu magistra, studenci mogą kontynuować naukę, jeżeli są one dopuszczone do programu studiów doktoranckich oraz uzyskać dodatkową wizę studencką.

 

Wymagania wizowe

Aby uzyskać wizę studencką, studenci muszą być zapisane w pełnym wymiarze czasu oczywiście, że jest zarejestrowany z australijskiego Departamentu Imigracji i Obywatelstwa (DIAC). Studenci w krótkim czasie mniej niż 3 miesiące mogą studiować na wizy turystycznej. Jednak tylko uczniowie z wizy studenckiej będą mieli dostęp do australijskiej służby zdrowia i niepełnym wymiarze czasu pracy. Studenci mogą ubiegać się o wizę studencką gdy otrzymują list z ofertą lub elektroniczną potwierdzenie rejestracji.

 

Ubezpieczenie zdrowotne

Australia ma specjalny program ubezpieczenia zdrowotnego dla studentów o nazwie Overseas Student Health Okładka (OSHC). Studenci powinni kupić OSHC przed przybyciem do Australii i pokrycia musi być utrzymywana przez cały czas trwania pobytu studenta na wizie studenckiej. OSHC obejmuje opiekę medyczną i szpital oraz częściowo obejmuje leki na receptę i pogotowie ratunkowe.

 

Porady

Wiele z Australii jest niespokojne i goście powinni być świadomi zagrożeń związanych z podróżami w buszu. Nawet, gdy nie jest chory, ochrony przeciwsłonecznej powinny być stosowane przez cały czas, a podróżni powinni pić dużo wody.

Pożary Bush są wspólne zagrożenie, szczególnie od późnej wiosny do lata. Podróżni powinni utrzymywać świadomość lokalizacji pożarów w każdym czasie.

Inne zagrożenia to jadowite węże, pająki i morskich żądła. Te zagrożenia można uniknąć dzięki świadomości sytuacyjnej i odpowiednią odzież i obuwie.

O Australii

Australia jest kontynentem wyspa i kraj położony na półkuli południowej, między Pacyfiku i Oceanie Indyjskim. Chociaż szóstym krajem największym na świecie obszarze, Australia liczy tylko około 20 milionów. Większość ludności mieszka wzdłuż południowego i wschodniego wybrzeża. Australia jest krajem wysoko rozwiniętym piątym na świecie najwyższy dochód na mieszkańca. Główne gałęzie przemysłu skoncentrowane na obfitych australijskich zasobów naturalnych, w tym rolnictwa, ogrodnictwa, rybołówstwa, leśnictwa i minerałów.

 

Klimat

Ze względu na dużą masę Australii ziemi, klimat jest bardzo zróżnicowany w całym kraju. Northern jedna trzecia kraju jest w tropikach, a reszta ma umiarkowany klimat, z najzimniejszych obszarów w południowo-wschodniej i na Tasmanii. Pory roku są przeciwieństwem z półkuli północnej.Lato występuje od grudnia do lutego, jesień od marca do maja, zima od czerwca do sierpnia i wiosną od września do listopada.

 

Kultura

Australia jest bardzo bezpieczny, przyjazny i wielokulturowe społeczeństwo, które jest jednym z najbardziej zróżnicowanych na świecie. Prawie jedna czwarta ludności urodził się w innym kraju. Oprócz wielu imigrantów kultur, wiele z australijskiej kultury wywodzi Pierwotna jego dziedzictwa.

Chociaż Australijskie społeczeństwo jest generalnie bardzo casual, wiele miejsc pracy i restauracje mają ubierania. Australijczycy kochają zarówno sportu i sztuki, w tym filmu, literatury, muzyki, tańca i teatru. Muzea i galerie sztuki obfitują we wszystkich głównych miastach Australii.

 

Koszty życia

Koszt życia jest podobny do Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.Zagraniczni studenci muszą wykazać władzami migracyjnymi, że mają wystarczająco dużo pieniędzy na pokrycie kosztów utrzymania, czesne w czasie ich pobytu. Studenci mogą pracować w niepełnym wymiarze godzin, aby zarobić pieniądze, ku koszty utrzymania. Zapotrzebowanie roczne koszty od 2012 było 18.610 dolarów dla studenta, 6515 dolarów na studenta współmałżonka lub partnera, 3.720 dolarów dla studenta pierwszego dziecka, i 2,790 dolarów za każde dodatkowe dziecko.