Read the Official Description

Studia magisterskie MA

Master of Arts wiąże Advanced Study w temat Arts i jest przeznaczony dla tych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę na ten temat. Stopień obejmuje również znaczną składową niezależnych badań. Master of Arts może podjąć w ramach Wydziału Sztuki i Nauk Społecznych i Wydziału Studiów i rdzennych Maorysów.

Master of Arts w ramach Wydziału Sztuki i Nauk Społecznych

Szukacie zdolność do krytycznego myślenia i komunikowania się dobrze? Master of Arts (MA) z Waikato nauczy umiejętności do samodzielnej pracy i zobaczyć dużego projektu aż do zakończenia. Są to cechy, które są bardzo poszukiwane przez pracodawców.

Wpisujących się w MA daje możliwość prowadzenia niezależnej (ale pod nadzorem) badań w jednym lub więcej z szerokiego zakresu przedmiotów artystycznych ci. Ukończył z tytułem magistra oferuje bramy do wyższego stopnia badawczych lub do szerokiej gamy kariery.

Master of Arts w ramach Wydziału maoryski i rdzennej Studies

Uznanie maoryski jako język urzędowy Aotearoa towarzyszy potwierdzeniem kwestii Tangata Whenua w społeczności i społeczeństwa jako całości. Możliwość być biegły w języku angielskim zarówno Māori i ma coraz większe znaczenie w wielu dziedzinach zawodowych. Obszary te obejmują: rozwój Iwi / Hapu, edukacji, medycynie, badaniach, media, rząd i podróże i turystyka.

Można wybrać jedną z następujących przedmiotów: Maorysi Język / Te Reo Maori, Maori kulturoznawstwo / Tikanga Maori, Maorysi media i komunikacja.

Połączenia z branży

Programy w sieciach gospodarza MA i relacji z różnorodnych krajowych i międzynarodowych organizacji branżowych. Należą do nich szerszy sektor edukacji (zwłaszcza w szkołach średnich), grup językowych i kulturowych, oszczędny, teatralnych i wykonujących grup, ambasad, instytucji rządowych, organizacji biznesowych, organizacji historycznych, organizacji międzynarodowych i grup przemysłowych i zawodowych lub organizacji.

Muzyka i teatrologii na przykład linki bezpośrednio z ogółu społeczeństwa poprzez Gallagher Academy of Performing Arts. Historia ma bliskie powiązania z nowozelandzkiego Stowarzyszenia Historycznego i angielskim z twórczego Nowej Zelandii i Fundacji Fulbrighta.

Kariera

Nasi pacjenci wyposażyć absolwentów mA dla konkretnych kariery. Na przykład, ekran i Medioznawstwo MA absolwent może zostać reżyserem lub producentem, doradcą media relations, executive badania mediów, profesjonalny fundraiser, sprawy publiczne specjalista, konsultant public relations lub dziennikarzem. Historia absolwenci MA może stać historyków, muzealników, badaczy dziedzictwa lub pracy w rozwój społeczności (na przykład z władz plemiennych). języków obcych MA absolwenci mogą pracować w służbie dyplomatycznej lub stać międzynarodowych menedżerów marketingu, komisarze zawodowe, tłumaczy ustnych lub pisemnych - możliwości są nieograniczone.

Dopuszczenie i rekrutacja

Po pomyślnym zakończeniu BA lub BA (z wyróżnieniem) mogą ubiegać się o Master of Arts. MA jest przyznawana z klas wyróżnieniem.

Które mają być dopuszczone do IZ, trzeba mieć ukończone Bachelor of Arts (lub odpowiednik) lub Bachelor of Arts z wyróżnieniem (lub równoważny) w tej samej sprawie i musi osiągnęli średnią ocen zadowalające - normalnie B + średni lub lepiej.

Potrzebny będzie również mieć odpowiedni nadzór ułożone.

Kryteria przyjęć mogą się różnić, więc proszę skonsultować odpowiedni program Absolwent Doradca do ich specyficznych kryteriów. Wstęp do IZ wymaga zgody przewodniczącego szkoły lub program Convenor głównego przedmiotu lub programu oraz zgodą dziekana Sztuki i Nauk Społecznych (lub kandydata).

MA Degree Regulamin

Program taught in:
Język angielski
Ten kurs jest
Data początkowa
Mar. 2019
Czerwiec 2019
Duration
12 - 18 miesięcy
Full-time
Cena
- Opłaty domowe: 6,616- $ $ 7.926 rocznie / Opłaty międzynarodowe: $ 27830 - 31495 dolarów rocznie
Deadline
By locations
By date
Data początkowa
Mar. 2019
Data końcowa
Application deadline
Data początkowa
Czerwiec 2019
Data końcowa
Application deadline

Mar. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa

Czerwiec 2019

Location
Application deadline
Data końcowa