Studia w Armenia - Odkryj możliwości studiowania w Armenia

Studia w Armenia

Studia w Armenii

Szkolnictwo wyższe w Armenii

Państwowe uczelnie są przede wszystkim pod nadzorem Ministerstwa Edukacji i Nauki.Istnieje 26 państwowych szkół wyższych. Szesnaście z nich należą do systemu Ministerstwa Edukacji i Nauki. Cztery zostały założone przez międzypaństwowych umów i finansowanych przez MES. Jest też jedna instytucja szkolnictwa wyższego w systemie w każdym z następujących obszarów: policji i organów ścigania, Ministerstwo nadzwyczajnego, a Matka Zobacz Świętej Etchimiadzin.

 

Najważniejsze uczelnie w Armenii

Jednym z najbardziej popularnych uczelni w Armenii jest Armenian Medical School w Cilician Armenii. Założona w 1989 roku, skupia się na medycznych kariery i technologii medycznej i technik, który jest bardzo potrzebny towar w Armenii. Mają nadzieję, że szkolenie młodych ludzi, w tym dużo dziedzinie potrzebne, aby mogły wrócić do domu, do służby w tym charakterze. Innym znanym instytucji jest Armenian University Armenii. Są one wyposażone absolwentów programów w biznesie i prawie. Ich programy zwykle trwają około 1.5 do 2 lat w długości do programów studiów oraz dodatkowy rok lub tak, aby zakończyć program studiów podyplomowych. To będzie się zmieniać w zależności od rodzaju programu jesteś w. trzecia znana szkoła jest QSI International School of Erewaniu, znajduje się w stolicy i Erywań State University.

 

Czesne

Czesne wzrosła o około 30% ogółem, w ciągu ostatnich kilku lat, ze względu na liczbę decyzji legislacyjnych, a to stworzyło pewne trudności gospodarczych w niektórych studentów. Istnieje kilka programów, które pomagają z niektórych wydatków, ale wysoka podwyżka czesnego ma zmusić niektóre studentów do pracy trochę czasu, by mogli sobie pozwolić na ich naukę i inne wydatki niezbędne do uzyskania dyplomu.

 

Uprawnienie do studenckiej wizy

Wizy studenckie są stosunkowo łatwe do uzyskania w Armenii.Możesz ubiegać się o wizę w Internecie przez prosty proces, albo zastosować tradycyjny sposób poprzez wypełnienie formalności i obracając się z konsulatu lub biura rządowego. Niektórzy uczniowie używają firmę usług wizowych, aby pomóc im dostać wizę lub paszport. Opłaty za usługi różnią się więc opłaca się sprawdzić i porównać ceny na korzystanie z usług wizowych. Dobre jest to, że mogą zadbać o wszystko dla Ciebie i don 't muszą się martwić o nic.

 

Dlaczego warto studiować w Armenii?

Ormianin jest ciekawym krajem bogatym dziedzictwem przeszłości, piękne krajobrazy, szczyty gór wysokich, i formacji unikatowe nie można zobaczyć nigdzie indziej na świecie. Podczas gdy liczba ofert kształcenia wyższego jest nieco ograniczona w porównaniu z innymi krajami, ciężki nacisk na polu medycyny, prawa, lub firmy jest to znakomite miejsce, jeśli chcesz, aby jeden z tych obszarów twoje życie 's kariera.Szanse na powrót do Armenii są kuszące, bo ludzie, którzy wracają często są oferowane sposobów na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej lub uzyskania pomocy federalnej z ich własnych badań lub przedsięwzięcie po powrocie do kraju.

Z Armenia 's bogatej kulturze, pracy społeczeństwem osób, które starają się działać dla dobra i różnorodnych klimatycznych i możliwości biznesowych, Armenia daje możliwość dla kogoś, którzy chcą zdywersyfikować swoje doświadczenie i zdobyć podstawowe umiejętności, że mogą one prowadzić do karierę i życie po zakończeniu edukacji.

O Armenii

Znajduje się na północny wschód od ormiańskich Highlands, Republika Armenii leży między 38 stopni i 42 stopni na północ od równika. Znany z najwyższej góry w regionie, Mt. Ararat, jak również jego długich zim, Armenia znajduje się także drugi co do wielkości jezioro na świecie, Sewan w Armenii Highlands.

Jeśli chodzi o ich społeczeństwa, około 95% ludności ormiańskiej 's jest chrześcijaninem i był to jeden z pierwszych narodów do konwersji na chrześcijaństwo na Bliskim Wschodzie. Gospodarka Armenii została znacznie boli przez konflikt z Azerbejdżanem, wojny, która toczyła się od kilku lat. Sąsiedni Turcja nałożyła również blokadę ekonomiczną Armenii z powodu ich kontrolą Górskiego Karabachu, w pobliżu terytorium Turcji i Armenii.

Nie jest obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne nałożone na narodu ormiańskiego ze względu na obecny stan rzeczy gospodarczy i wysokie koszty leczenia i dostępność ograniczoną.Koszty życia w Armenii jest stosunkowo niski w porównaniu do innych miejsc i koszty łączności należą do najniższych na świecie.

Stolicy Armenii jest Erewan i że jest gdzie większość uczelni wyższych i kształcenia średniego znajdują.

 

Podstawowe fakty na temat Armenii

  • Stolicy Armenii Erewaniu.
  • Językiem urzędowym jest język ormiański.
  • Populacja 3100000 osób.
  • Są Republic z prezydentem i demokracji przedstawicielskiej.
  • Chrześcijaństwo jest religią większości.
  • Armenia ma obowiązkowego planu zdrowotnego, że wszyscy mieszkańcy udziału w. < / Li>

 

Armenia 's klimatu

Klimat w Armenii jest bardzo kontynentalne, co oznacza, że ​​ma bardzo gorące lata i bardzo mroźne zimy. W Autumns znane są piękne, liści jasny. Armenia jest znana z dużej ilości śniegu w okresie zimowym, a wielu ludzi pochodzą z wielu kilometrów na nartach tam w czasie dużych opadów śniegu.

 

Armenian walut

Dram jest oficjalną walutą jednostki pieniężnej Armenii. Jest podzielone na 100 Luma. Dram słowo oznacza "pieniądze " i koreluje z greckiej drachmy. Pierwsza instancja używanego był dram 1199/75 kiedy monety srebrne zostały po raz pierwszy użyte. Symbol waluty armeńskiej (DRAM) jest  Armenian sign.svg dram  .

 

Religia w Armenii

Ormianie są do 97% chrześcijańskiej i mają swój własny kościół, znany jako Ormiańskiego Kościoła Apostolskiego. Większość Ormian po tej gałęzi religii. Kościół stał się pierwszym oddziałem chrześcijaństwa, by stać się religią państwową w około 301 AD. Największą mniejszością religijną jest katolicyzm, który jest podłączony do Kościoła katolickiego w Rzymie. Religii niechrześcijańskich, takich jak islam są małe ze względu na szereg powodów historycznych i politycznych.

Fakty o Armenia

Armenia znajduje się w południowym Kaukazie i jest najmniejszą z byłych republik radzieckich. Jest on ograniczony przez Gruzję na północy, Azerbejdżan na wschodzie, Iran na południu i na zachodzie Turcji. Armenia jest demokracja wschodzących, a od 2011 r. negocjacji z Unią Europejską, aby stać się członkiem stowarzyszonym. Ma prawo być członkiem UE pod warunkiem, że spełnia wymagane standardy i kryteria. Rząd Armenii posiada integrację europejską jako kluczowy priorytet w polityce zagranicznej.

 

Stolica: Erywań
Oficjalne języki: ormiański
Ustrój: republika prezydencka
Liczba mieszkańców: 3262200
Produkt krajowy brutto: 17941000000 dolarów
Waluta: dram (դր.) (AMD)
Strefa czasowa: (UTC 4)

Znajdź swój program studiów w Armenia