Studia w Argentyna - Odkryj możliwości studiowania w Argentyna

Studia w Argentyna

Studia w Argentynie

Szkolnictwo wyższe w Argentynie

Szkolnictwo wyższe w Argentynie jest podzielony na trzy poziomy. Pierwszy, szkolnictwo wykształcenie, zapewnia stopni w edukacji lub zawodach technicznych, takich jak nauczyciele czy techników, programy studiów trwają zazwyczaj 1-3 lata. Drugi poziom uczelni, zapewnia profesjonalną edukację na uczelniach w całym szeregu dyscyplin naukowych wynikających w stopniach, licencji i tytułów (dla adwokatów i lekarzy), programy te wahają się od 4 do 6 lat.Trzeci poziom podyplomowego jest zorientowany na badania i zawiera stopni specjalistycznych studiów magisterskich i doktoranckich stopni.

 

Dlaczego warto studiować w Argentynie?

Ponad 25.000 studentów zagranicznych studiów w Argentynie każdego roku, z małych, prywatnych instytucji przyciągających najwięcej uczniów. Argentyna ma bardzo wieloetniczne i wielokulturowe środowisko, które wita zagranicznych studentów. Jakość edukacji jest bardzo wysoki, a koszty studiowania są niskie w porównaniu do wielu krajów. Prawie wszystkie programy studiów prowadzone są w języku hiszpańskim, więc uczniowie powinni być biegli w planie hiszpańskiego lub podjąć kursy hiszpańskiego przed ich przybyciem. Studenci, którzy są spoza języka hiszpańskiego przekonają się, że zanurzenie się cieszyć w Argentynie zwiększy swoje umiejętności i uczynić je bardziej cenne dla korporacji wielonarodowych.

 

Uniwersytety w Argentynie

Istnieje ponad 100 instytucji szkolnictwa wyższego w Argentynie, w tym 38 krajowych uniwersytetów, 42 uczelni prywatnych, 6 krajowych i 14 prywatne szkoły wyższe, 1 prowincjonalny uniwersytet, 1 zagranicznej uczelni i 1 International University. Uniwersytet w Buenos Aires to najbardziej prestiżowa uczelnia publiczna i innych czołowych szkół m.in. Uniwersytet Belgrano i Universidad Torcuato Di Tella, który jest szczególnie znana z góry w rankingu MBA.

 

Czesne i czas trwania programu

Niektóre uczelnie publiczne mają darmowe programy studiów i większość innych są bardzo tanie. Szkoły prywatne mogą kosztować $ US 5,000-15,000 rocznie. Długość programów magisterskich jest bardzo zróżnicowana, ale większość programów ostatnich 1-2 lat.

 

Academic Year

Ponieważ Argentyna znajduje się na półkuli południowej, rok akademicki rozpoczyna się w marcu, a prowadzi do grudnia. Rok akademicki na podstawie semestrów w większości szkół. Większość kursów koncentrują się na wykładach i oceny są oparte na jednym egzaminie lub papieru na koniec kursu.

 

Post-Graduate Opportunities

Istnieje wiele możliwości zatrudnienia w Argentynie zarówno dla obywateli, jak i cudzoziemców. Industries, które zatrudniają pracowników obejmują znaczne międzynarodowych zorientowanych na eksport agrobiznesu, przetwórstwa żywności, produkcji i budownictwie. Ponadto branże usług rośnie popularność.

 

Wymagania wizowe

Studenci zagraniczni muszą posiadać wizę na studia w Argentynie. Studenci wjazd do kraju jako turyści, a następnie przełączyć się o wizę studencką.Wszyscy studenci muszą wjechać do kraju z paszportem, który jest ważny przez co najmniej sześć miesięcy ostatnich daty zakończenia studiów. Studenci powinni sprawdzić w ambasadzie lub konsulacie Argentyny w swoim kraju, aby zobaczyć szczegółowe wymagania dotyczące wprowadzania Argentynę jako turysta i zobaczyć, jakie dokumenty będą potrzebne do zmiany na wizie studenckiej. Studenci planują studiować na więcej niż sześć miesięcy w Argentynie muszą uzyskać raport policyjny / zaświadczenie o niekaralności dla wejścia w kraju, dokument musi być przetłumaczony przez tłumacza przysięgłego po przyjeździe do Argentyny. Ubieganie się wymaganego zezwolenia na pobyt w kraju kiedyś wymaga wizytę emigracji, które muszą być wykonane na podstawie mianowania.

Amerykańskie, australijskie i kanadyjskie studenci muszą również zapłacić wpisowe online, przed wyjazdem do Argentyny.

 

Ubezpieczenie zdrowotne

Studenci powinni uzyskać ubezpieczenie zdrowotne w swoim kraju, które jest ważne w Argentynie.Niektóre międzynarodowe programy studiów mogą również mieć ubezpieczenie zdrowotne, które jest obowiązkowe czy dobrowolne.

 

Porady

American Express, Visa, MasterCard i Diners Club są powszechnie akceptowane, ale uczniowie powinni nosić gotówki podczas wizyty małych miast i obszarów wiejskich. Czeki podróżne mogą być kosztowne i trudne do gotówki, więc uczniowie mogą użyć bankomaty i karty kredytowe, a nie.

10 procent wskazówka jest zwykle podawany za świadczone usługi w restauracji, hoteli i teatrów.

O Argentynie

Argentyna znajduje się w południowo-zachodniej części kontynentu południowoamerykańskiego. Kraj jest wąska ze wschodu na zachód, ale ma bogate wzdłuż wybrzeża Pacyfiku. Kraj graniczy z Chile, Brazylia, Boliwia, Urugwaj i Paragwaj, wraz z Oceanu Atlantyckiego na wschodzie i Cieśniny Drake'a na południu. Pejzaż w zakresie Argentyna od pięknego wybrzeża i wspaniałych lasów deszczowych do majestatycznych gór w Andach; długość od kraju, z północy na południe zapewnia szeroką zmienność klimatów. Kraj ma silną gospodarkę wzmocnione przez dobrze wykształconych, nowoczesną infrastrukturą i obfitych zasobów naturalnych. Oficjalną walutą jest peso argentyńskie, a językiem urzędowym jest hiszpański. Kraj jest największym (obszar lądowy) hiszpańskojęzycznych krajem na świecie i jest drugim co do wielkości krajem w Ameryce Łacińskiej. Argentyna wywodzi swoją nazwę od łacińskiego słowa "srebra."

 

Klimat

Klimat w Argentynie obejmuje wszystkie skrajności - północna część kraju jest subtropikalny, natomiast południowa część to sub-polar. Argentyna Środkowa cieszy się stosunkowo umiarkowany klimat. Średnie temperatury wahają się od 11 stopni C do 24 stopni C w Buenos Aires. Winter występuje od czerwca do sierpnia i lato od grudnia do marca.

 

Kultura

Argentyna jest znany jako fun-loving kultury wypełniona pasjonatów. Studenci znajdą szeroką gamę zajęć rekreacyjnych, w tym sztuki, klubów nocnych i piesze wycieczki. Argentyna ma również bardzo silny przemysł filmowy, a jest ich ponad 100 filmów teatrów w Buenos Aires sam. I nie zapomnij, aby dowiedzieć się jak to zrobić tango, narodowy taniec! Chociaż Argentyna słynie z wołowiny, wegetarianie znajdą również wiele opcji i kraj jest coraz bardziej znany z niedrogich win.

 

Koszty życia

Koszt życia w Argentynie jest bardzo niski i student może żyć na około $ US 5000 na rok. Obudowa kosztuje tylko około $ US 350 na miesiąc. Prawo w Argentynie dotyczące wynajmu mieszkania są surowe, więc uczniowie mogą chcieć uzyskać z usług agencji nieruchomości, aby pomóc negocjować wynajmu.

Fakty o Argentyna

Po drugie, w Ameryce Południowej tylko do Brazylii pod względem wielkości i liczby ludności, Argentyna jest zwykły, wzrost od Atlantyku do granicy z Chile i wysokimi szczytami Andów. Argentyna jest również graniczy z Boliwią i Paragwajem na północy, i Urugwaju i Brazylii na wschodzie. Gospodarka Argentyny jest Latin America 's trzeci co do wielkości,   o bardzo wysokim wskaźniku rozwoju społecznego, a stosunkowo wysoki PKB na mieszkańca. Jest klasyfikowany jako górnej strefie dochodów gospodarki przez Bank Wold.

 

Stolica: Buenos Aires
Oficjalne języki: hiszpański
Ustrój: republika konstytucyjna prezydenta Federalna
Ludność: 42192500
Produkt krajowy brutto: 746 dolarów.927000000000
Waluta: peso ($) (ARS)
Strefa czasowa (UTC-3)