Przeczytaj oficjalny opis

Architektura MArch

MArch Architecture

Kurs koncentruje się na projektowaniu, z naciskiem na podejście oparte na badaniach, które rozwija architektów o szerokim zasięgu - kompetentnych do pracy w lokalnych i globalnych społecznościach i kontekstach. Akredytowany przez Royal Institute of British Architects (RIBA), kurs koncentruje się na architekturze produktywnej, podkreślając "myślenie i robienie" w określonych miejscach i kontekstach.

Ten kurs ma na celu rozwój globalnych architektów biegle pracujących zarówno w kontekście lokalnym, jak i międzynarodowym. Zyskasz na:

 • żywe, multidyscyplinarne środowisko nauczania i uczenia się
 • zwolnienie z egzaminów części 2 dla RIBA
 • entuzjastyczny zespół pracowników wspierany przez renomowanych praktyków z wybitnymi profesorami wizytującymi
 • zupełnie nowe zajęcia dydaktyczne, CAD i studia w centrum miasta
 • możliwości realizacji projektów na żywo i rozwoju indywidualnej specjalizacji architektonicznej
 • wizyty w terenie i wyjazdy terenowe, w tym międzynarodowa podróż studyjna (wliczona w opłaty)
 • zaangażowanie w zrównoważony rozwój leżące u podstaw programu nauczania.

Ten dwuletni kurs w pełnym wymiarze godzin ma kształtować absolwentów, którzy są zmotywowani, niezależni, samodzielni i społecznie odpowiedzialni.

Moduły projektowe są sterowane przez czołowych praktyków lub pracowników akademickich, zazwyczaj spoza Uniwersytetu. To stawia projekt architektoniczny i praktykę w sercu kursu.

Co będziesz studiować

MArch opracował sześć kluczowych strategicznych ambicji:

 • wykształcenie architekta o globalnej perspektywie;
 • badania do i poprzez projekt;
 • pionowe studio i "myślenie i robienie";
 • kształtowanie istniejącego i nowego otoczenia;
 • świętować indywidualną i wspólną pracę; i
 • świadomość interdyscyplinarnego charakteru architektury.

Będziesz pracować w dedykowanej przestrzeni studia, mając możliwość pracy nad różnorodnymi projektami badającymi indywidualną specjalizację architektoniczną.

Jak się uczysz

Kurs będzie prowadzony przez:

 • praca oparta na projektach
 • wykłady i seminaria
 • wycieczki terenowe i wizyty w terenie
 • recenzje / recenzje
 • warsztat i praca laboratoryjna.

Będziesz musiał wziąć na siebie odpowiedzialność za swoje własne uczenie się, aktywnie przyczyniając się do badań eksploracyjnych, refleksyjnego rozwoju projektów i procesów decyzyjnych.

Podstawą kursu są badania, myślenie i artykulacja na poziomie podstawowym, które będą opierać się na komponentach wbudowanych w kilka modułów zajmujących się podejściami metodologicznymi i szerokim zakresem metod badawczych, które musiałby zdobyć badacz architektury.

Kurs ma również na celu podkreślenie i zachęcanie do współpracy (grupy / zespołu) jako kluczowego aspektu projektowania architektonicznego i urbanistycznego oraz jego produkcji, komunikacji i dostarczania.

Obszar roboczy NTU online (NOW) służy do obsługi kursu. Ta internetowa platforma edukacyjna dostarcza materiały edukacyjne, aktualne informacje o modułach, dostęp do tablicy informacyjnej i zasobów, a także możliwość przesyłania zajęć i komunikowania się z nauczycielami i innymi uczniami.

Praktycy zewnętrzni przyczyniają się do tego poprzez przeglądy i nauczanie.

Międzynarodowa wycieczka terenowa

Będziesz miał okazję odwiedzić witryny, które zapewniają kontekst związany z Twoją nauką. Będą się skupiać na konkretnych doświadczeniach miejskich, architektonicznych lub technicznych.

Istnieje również możliwość doświadczenia architektury w kontekście międzynarodowym podczas drugiego roku. Studenci odwiedzili ostatnio Turyn, Włochy, aby zbadać i zbadać różne miejsca, które mają być wykorzystane w ich końcowych projektach. Wycieczka obejmowała wizyty w Mole Antonelliana, zaprojektowany przez architekta Alessandro Antonelli, kościół w South Lorenzo i Teatro Regio. Uczniowie mieli także okazję przyjrzeć się zewnętrznej stronie kultowych budynków, takich jak Palazzo Vela.

Jak będę oceniana?

Stosuje się różne metody oceny, mające na celu zachęcanie do samodzielnej, wspólnej i aktywnej nauki. Obejmują one prezentacje, projekty, egzamin i dysertację.

Kariera i zdolność do zatrudnienia

Twój rozwój kariery

NTU ma jedną z najlepszych ofert zatrudnienia absolwentów w Wielkiej Brytanii, ponieważ nasze światowej klasy kursy oferują umiejętności potrzebne dzisiejszym pracodawcom.

Kurs zapewni absolwentom zaangażowanie w branżę poprzez:

 • pionowe studio z gościnnymi profesorami i znanymi architektami, urbanistami i naukowcami
 • projekty na żywo stanowiące istotny aspekt kursu zarówno w zakresie projektowania, jak i praktyki zawodowej.

Ten kurs jest kolejnym krokiem do zostania wykwalifikowanym architektem.

Absolwenci pełnili różne funkcje architektoniczne w takich firmach, jak Davidsons Development, Marchini Curran Associates i HKR Architects, podczas prac nad swoimi trzecimi egzaminami.

Wymagania wstępne

Wielka Brytania

Czego szukamy?

 • 2.2 stopień honorowy w akredytowanym kursie RIBA / ARB Part 1.

Przesyłanie prac

Jeśli początkowa aplikacja zakończy się powodzeniem, zostaniesz poproszony o przesłanie praktycznego portfolio swojej pracy do naszej bezpiecznej witryny.

Wywiad

Jeśli Twoje portfolio zostanie zaakceptowane, zostaniesz poproszony o przeprowadzenie wywiadu z zespołem akademickim. W przypadku wnioskodawców domowych zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną na uniwersytecie. Dla studentów z UE i zagranicy przeprowadzasz rozmowę telefoniczną.

Twój wywiad pomoże nam zdecydować, czy czujemy, że jesteś odpowiedni na kurs, i pomoże ci zdecydować, czy jest to odpowiedni kurs dla ciebie.

Międzynarodowy

CZĘŚĆ DRUGA REKLAMA

Brak wpisu do programu uznanego za część 2 bez rozpoznanej części 1.

Akceptujemy tylko studentów z częścią 1 kwalifikacji w naszym kursie MArch. Część 2 MArch została zatwierdzona w czerwcu 2015 r. Przez Royal Institute of British Architects (RIBA) i posiada bezwarunkową akredytację części 2.

Droga do zostania Zarejestrowanym Architektem w Wielkiej Brytanii

Biuro Rejestracji Architektów (ARB) jest niezależnym ustawowym organem regulacyjnym architektów w Wielkiej Brytanii i jest także właściwym organem w Wielkiej Brytanii dla architektów. Aby nazywać siebie "architektem" w Wielkiej Brytanii, musisz być zarejestrowany w ARB.

Aby zarejestrować się w Wielkiej Brytanii, zwykle musisz posiadać:

 • ARB zalecił kwalifikacje w Wielkiej Brytanii w Części 1;
 • ARB zalecił kwalifikacje w Wielkiej Brytanii w Części 2; i
 • ARB zalecił kwalifikacje w Wielkiej Brytanii w Części 3, w tym 24-miesięczne doświadczenie w szkoleniu praktycznym.

Oznacza to, że nawet jeśli ukończysz i przejdziesz wymagane kwalifikacje Części 2, które rozpoczynasz, nadal będziesz musiał posiadać kwalifikację ARB przypisaną na poziomie 1 (plus kwalifikacje ARB na poziomie Część 3 wraz z wymaganym okresem szkolenie praktyczne) przed dopuszczeniem do rejestru ARB.

Jeśli posiadasz już pierwszy stopień, który obejmuje te same przedmioty, co kwalifikacje w części 1 w Wielkiej Brytanii, ale który nie jest przepisany przez ARB, możesz kwalifikować się do przepisanego egzaminu ARB, dzięki któremu możesz uzyskać równoważność z częścią 1. W Wielkiej Brytanii. pomyślnie zdać Egzaminowany egzamin na poziomie Część 1, możesz go użyć do celów rejestracji w Wielkiej Brytanii.

Możesz sprawdzić, czy jakiekolwiek kwalifikacje, które już posiadasz, są uznawane przez ARB i na jakim poziomie, i możesz znaleźć więcej informacji na temat ARB's Prescribed Examinations i jego wymagań dotyczących rejestracji na stronie internetowej ARB - www.arb.org.uk

Chętnie udzielimy wskazówek, w jaki sposób możesz spełnić wymagania ARB.

Wymagania wpisania w języku angielskim

Jeśli angielski nie jest pierwszym językiem, który musisz pokazać nam, że twoje umiejętności językowe są wystarczająco silne, aby prowadzić intensywne studia akademickie. Zwykle pytamy o test IELTS i akceptujemy kilka alternatywnych testów w języku angielskim.

 • Jeśli chcesz zrobić kurs języka angielskiego przed sesjami, aby spełnić wymagania języka angielskiego, odwiedź naszą stronę

Przesyłanie prac

Jeśli początkowa aplikacja zakończy się powodzeniem, zostaniesz poproszony o przesłanie praktycznego portfolio swojej pracy do naszej bezpiecznej witryny.

Wywiad

Jeśli Twoje portfolio zostanie zaakceptowane, zostaniesz poproszony o przeprowadzenie wywiadu z zespołem akademickim. W przypadku wnioskodawców domowych zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną na uniwersytecie. Dla studentów z UE i zagranicy przeprowadzasz rozmowę telefoniczną.

Twój wywiad pomoże nam zdecydować, czy czujemy, że jesteś odpowiedni na kurs, i pomoże ci zdecydować, czy jest to odpowiedni kurs dla ciebie.

Różne

Lokalizacja: strona miasta

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 6 więcej kursów w Nottingham Trent University: School of Architecture, Design and the Built Environment »

Ostatnia aktualizacja October 3, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrześ. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa