Antropologia (MA)

Informacje ogólne

Opis programu

The New School to progresywny uniwersytet w Nowym Jorku, w którym uczeni, artyści i projektanci spotykają się, aby podważyć konwencję i wprowadzić pozytywne zmiany.

Założony w 1919 r. Uniwersytet składa się z Parsons School of Design, Eugene Lang College of Liberal Arts, College of Performing Arts, The New School for Social Research oraz wielu renomowanych programów dla absolwentów. Rygorystyczne, wielowymiarowe podejście The New School Education do edukacji daje studentom akademicką swobodę kształtowania ich unikalnych, indywidualnych ścieżek kształcenia w złożonym i szybko zmieniającym się świecie.

O

MA w antropologii to program 30-kredytowy łączący teoretyczne i metodyczne podstawy antropologii społecznej i kulturowej, z naciskiem na krytyczne badanie tego, jak wrażliwość etnograficzna ma znaczenie w dzisiejszym świecie.

Program ma na celu dostarczenie studentom szerokiego zrozumienia rozwoju antropologii w naukach społecznych i wprowadzenie ich do kluczowych pojęć i zagadnień, które kształtują współczesne dziedziny wytwarzania wiedzy.

Program

Pełny opis wymagań i procedur dotyczących dyplomów znajduje się w podręczniku departamentu antropologii.

Aby uzyskać tytuł magistra z antropologii, student musi ukończyć w sumie 30 punktów, z których 18 punktów musi być wymienionych lub wymienionych w antropologii. Te 18 punktów obejmuje kursy podstawowe, a także kursy z kategorii "Perspektywy" i "Praktyki".

Kursy "Perspektywy" dostarczają różnych punktów widzenia na przedmioty badań antropologicznych, podczas gdy kursy "Praktyki" kładą nacisk na podejście do tych obiektów - od etnograficznych badań terenowych i innych metod badawczych po formy pisania lub dyskusję etycznych pytań pojawiających się w przebieg antropologicznych badań.

Maksymalnie trzy punkty kredytowe uzyskane na innej uczelni mogą zostać przyznane w zamian za zaliczenie na studia magisterskie. W The New School for Social Research należy ukończyć dwadzieścia siedem punktów.

Egzamin magisterski

Po ukończeniu co najmniej 27 punktów, uczniowie mogą składać petycje na egzamin magisterski, na który składają się pytania oparte przede wszystkim na wymaganej kolejności kursu. Egzamin jest oferowany raz w roku, na wiosnę. Zobacz kalendarz akademicki na daty egzaminów

Najważniejsze programy

  • 30-doktoranckie magisterskie, 60-doktoranckie Ph.D.
  • Łącz podstawowe pojęcia antropologii z krytycznym badaniem natury i roli etnografii w tym wiodącym programie dla absolwentów.
  • Najnowsze kursy obejmują antropologię i czas; Epidemiologia wiary, etnografii i pisania; oraz w poszukiwaniu politycznego.

Ostatnia aktualizacja Październik 2019

Informacje o uczelni

Discover a new kind of university in New York City, one where scholars, artists, and designers come together to challenge convention and create positive change. Our university takes full advantage of ... Czytaj więcej

Discover a new kind of university in New York City, one where scholars, artists, and designers come together to challenge convention and create positive change. Our university takes full advantage of its location in one of the most vibrant and diverse cities in the world. Our colleges include Parsons School of Design, Eugene Lang College of Liberal Arts, the College of Performing Arts, The New School for Social Research, the Schools of Public Engagement, and Parsons Paris. Pokaż mniej