Angielski-nauczył Program mistrza w biznesie międzynarodowym

Informacje ogólne

Opis programu

Angielski-Program nauczania Mistrza w International Business

&nbsp

Wśród ponad 1800 wyższa-learning instytutach w Chinach, SEU jest jednym z najstarszych i top 20 na jej ponad wieku w doskonałości akademickiej i całego osoba edukacji. 34 jego szkół i kierunków oferuje ponad 60 licencjat, 200 magisterskich i 100 Ph programy rozwojowe. Istnieje około 3000 w pełnym wymiarze czasu wydział i aktualny zapisy z 17.000 studentów studiów licencjackich, 10000 doktoranci i ponad 500 studentów zagranicznych z 63 krajów na 3 z głównych kampusach o łącznej powierzchni ponad 400 ha.

O lokalizacji

Wydział ten znajduje się w Nanjing, Chiny w dolnym biegu rzeki Jangcy (trzecia najdłuższa rzeka na świecie).Nanjing, starożytna stolica na 10 dynastii w historii, jest obecnie stolicy prowincji Jiangsu, jeden z najbardziej rozwiniętych prowincjach na terenie całych Chin, gdzie ponad 1/3 z najlepszych na świecie 500 korporacji które stworzyły około 700 spółek zależnych. Dobrze rozwinięta autostrady, linie kolejowe i drogi oddechowe System sprawia, że ​​transport do innych części Chin i świata bardzo wygodne.

Cechy programu

Angielsko-programu nauczania w International Business jest zorganizowany jako dwuletniego programu magisterskiego składającego się z kursów, seminariów i studiów turystycznych dla zagranicznych studentów.Celem programu jest zapewnienie studentowi z kompetencji i narzędzi do analizowania, planowania i zarządzania globalnego biznesu, podczas gdy w obliczu różnych rynkach, praktyk biznesowych i politycznych / prawnych, ekonomicznych i kulturowych środowisk.

&nbsp

Część kursów i seminariów mają na celu narażać studentów do typowych zagadnień w Dong biznesu w Chinach lub z chińskich firm, badania turystyczni zapewniają szansę na ucznia, aby zobaczyć rozwiniętych i słabo rozwiniętych regionach Chin do jej na-na miejscu badania lub badanie takiego wydania jak regionalnej dysproporcji rozwoju.

&nbsp

Wydział cieszy się ścisłą współpracę z lokalnym biznesem a rządami i składa się z doświadczonych zagranicznych profesorów wizytujących.

Opłaty i wydatki

Opłata rejestracyjna: CNY400;

Roczne Czesne: CNY 35, 000;

Roczna opłata za Zakwaterowanie: CNY6000-8000 [Jedno łóżko w pokoju dwuosobowym zajętości]

Warunki przyjęcia

&nbsp

Wnioskodawcy powinni spełniać jeden z następujących kwalifikacji

&nbsp

1. Tytuł licencjata posiadacz stopnia

2.Absolwent studiów licencjackich programów

Wymagania językowe

Wnioskodawcy powinni spełniać jeden z następujących ekwiwalentów językowych

● W Absolwenci uniwersytetów w krajach anglojęzycznych
● W Absolwenci uczelni, gdzie język angielski jest językiem urzędowym
● TOEFL: 79 (komputerowo) lub 550 (na papierze)
● IELTS (poziom akademicki): 5.5Ważne daty

Okres stosowania: 01 marca - 15 czerwca; okres rejestracji: 10-20 września


Wymagane dokumenty aplikacyjne


● odpis licencjata i dialogowych
● Kopia sprawozdania z badania TOEFL lub IELTS "(wymagany dla osób, których matka językiem i językiem urzędowym nie jest angielski)
● kopia paszportu lub innego znaku rozpoznawczego
● Formularz zgłoszeniowy SEU

&nbsp

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Południowy University (SEU) jest jednym z krajowych uczelni kluczowych administrowanych bezpośrednio pod Ministerstwo Edukacji Chin. W stulecia uczelni prestiżowej, znajduje się blisko centrum miasta ... Czytaj więcej

Południowy University (SEU) jest jednym z krajowych uczelni kluczowych administrowanych bezpośrednio pod Ministerstwo Edukacji Chin. W stulecia uczelni prestiżowej, znajduje się blisko centrum miasta Nanjing, na zachód od Purple Mountain i południem Xuanwu Lake. Południowo-University jest jednym z najstarszych wyższych uczelni w Chinach, których pochodzenie można prześledzić do 1902 roku, kiedy to został założony jako Sanjiang Normal College. W 2000 Nanjing kolejowy Medical College (który znajduje się na liście WHO), Nanjing Wyższej Szkoły Komunikowania i Nanjing Geologicznego Szkoły zostały incorporateted w południowo-wschodniej University. &nbsp Teraz Południowo Uniwersytet stał się kompleksową uczelni, oferuje 30 szkół lub wydziałów z 69 licencjackich dyscyplin w ogóle.Posiada również 23 podoktoranckich stacje i oferuje 96 programów doktoranckich i 210 wzorca 's programy, ale posiada krajowy prowadzenie w architekturze, budownictwo, elektronika, technologie informacyjne, energia, energetyka, transport technologii, itd. Południowo-Universit y ma całkowitą liczbę wydziałów i pracowników około 6000, w tym 2000 profesorów i docentów, 10 akademików z Chińskiej Akademii Nauk i Akademii Inżynierii. Obecnie liczba studentów studiów dziennych wynosi ponad 26000, z czego około 9000 są doktoranci. Uniwersytet stawia na południowy wschód równy nacisk na badania. Jest to jeden z 10 najlepszych uczelni w badania naukowe i rozwój w Chinach, z ponad 20 krajowych lub wojewódzkich instytutów badawczych i wielu kluczowych baz badawczych. Południowo-University z zasadą realizacji doskonałości, zachęca ducha "rygor, prawdomówność, jedność i pracowitość ". &nbsp W rozwoju południowo-wschodniej Uniwersytet, współpracy międzynarodowej i wymiany odgrywają ważną rolę. Od 1978 roku ponad 4000 nauczycieli i badaczy zostały wysłane za granicę działalności akademickiej lub wymiany, a ponad 3500 zagraniczni eksperci i nauczyciele zostali zaproszeni do naszej uczelni dla wykładowcy, badań spółdzielni lub wymianę uniwersytecką. Do tej pory ponad 2039 zagranicznych studentów z 60 krajów studiowali w tej uczelni. Mamy podpisane umowy o współpracy z ponad 100 uniwersytetów, instytutów badawczych lub korporacji w krajach takich jak Australia, Wielkiej Brytanii, Kanady, Francji, Niemczech, Włoszech, Japonii, Korei, Wietnamie, Indiach, Singapurze, Szwajcarii, Szwecji i Stanach Zjednoczonych.&nbsp Zbudowaliśmy nowy kampus w Jiangning, położona w strefie rozwoju Jiangning dzielnicy w południowej części Nanjing, obejmujących łączną powierzchnię ponad 246 hektarów, wygodny transport i pięknej, naturalnej scenerii wokół niego. Nowy kampus został oddany do użytku we wrześniu 2006 roku, zapewniając naszym nauczycielom i uczniom z lepszych obiektów i miejsc zakwaterowania. &nbsp Serdecznie zapraszamy studentów zagranicznych na studia na Uniwersytecie Południowej, gdzie będziesz cieszyć się bogatą i satysfakcjonujące doświadczenie akademickie. Pokaż mniej