Master of Science in User Experience

Tampere University of Technology

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Master of Science in User Experience

Tampere University of Technology

Technologia jest wszędzie. Wszyscy korzystamy codziennie z różnych systemów technologicznych i nie jest obojętne, w jaki sposób doświadczamy użycia. Studiując User Experience na TUT, będziesz przygotowany na wyzwania, które ma do zaoferowania projekt coraz bardziej złożonych systemów technologicznych. Oprócz celowej funkcjonalności systemy muszą być łatwe do kontrolowania i satysfakcjonujące w użyciu.

Aby odnieść sukces w tej dziedzinie, potrzebna jest silna motywacja do skoncentrowanego na człowieku podejścia projektowego.

STUDIA

Studia dają solidne praktyczne i teoretyczne podstawy do zrozumienia, analizy i projektowania technologii skoncentrowanych na człowieku i ich interfejsów użytkownika. Szczególny nacisk kładziony jest na zorientowane na użytkownika metody projektowania i ich integrację z rozwojem produktu, a także na ocenę doświadczenia użytkownika z użytkownikami końcowymi.

Nauczanie jest oferowane wspólnie przez Tampere University of Technology (TUT) i University of Tampere (UTA). Badania User Experience są częścią badań interakcji człowiek-technologia oferowanych przez TUT i UTA.

Aby zostać absolwentem magisterskim, musisz ukończyć program o wartości 120 ECTS. Nowoczesne metody studiów obejmują wykłady, ćwiczenia, zadania grupowe, samodzielne studia i egzaminy. Kursy są warte 90 ECTS, a pozostałe 30 ECTS jest przyznawane za pomyślne ukończenie pracy magisterskiej. Każdy ECTS jest równy średniemu obciążeniu pracą wynoszącemu 27 godzin.

Program składa się z następujących modułów studiów:

60510_x228788.jpg

Kariera

Badania User Experience otwierają drzwi do szerokiej gamy możliwości kariery w dziedzinie interakcji człowiek-technologia. Jeśli jesteś dobrym komunikatorem i doskonałym graczem zespołowym, oprócz solidnych umiejętności technicznych, czeka Cię kariera projektanta lub badacza. Po pomyślnym ukończeniu programu posiadacze tytułów magisterskich mogą ubiegać się o przyjęcie na studia doktoranckie w Finlandii i za granicą.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja November 16, 2017
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Sierp. 2018
Duration
Czas trwania
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
12,000 EUR
Locations
Finlandia - Tampere
Data rozpoczęcia: Sierp. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Sierp. 2018
Finlandia - Tampere
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Price
- Rocznie