Institute of Management Technology Dubai

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Założona w 2006 roku, Instytut Zarządzania Technologii znajduje się w Dubaju Academic City.

IMT oferuje akredytowane program MBA oraz Executive edukacji do przedsiębiorstw działających w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Jedną z głównych zalet 2 lata MBA w IMT jest zdecydowanie interfejs Przemysłu osiągnąć poprzez Internship Program, projektu firmy oraz ciągłe interakcje z przemysłem.

&nbsp

Instytut Zarządzania Technologii (IMT), Dubai udzielono akredytacji przez Komisję do Spraw Akredytacji, Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych, Zjednoczone Emiraty Arabskie we wrześniu 2007.

Jest to jedyny Business School, pochodzącego z Indii muszą posiadać akredytację. Akredytacji naszego programu MBA jest uznanie jej jakości i standardów akademickich, a także nieustanne wyzwanie dla IMT w celu poprawy i oferują wysokiej jakości programy.

Akredytacji ZEA wprowadza dodatkowe siły do wybitnego norm zdobyte w renomowanych dziedzictwa IMT. Akredytacji zapewnia, że Program MBA działa na międzynarodowych standardów jakości, co pozwala IMT Dubai do osiągnięcia światowego poziomu doskonałości jednocześnie starając ciągłe doskonalenie.

IMT Dubai również przyznane członkostwo z siedzibą w Brukseli, EFMD jest organizacją zrzeszającą czołowych europejskich dla B-szkoły za EQUIS akredytacji.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Kontakt
Adres korespondencyjny
Institute of Management Technology,
Dubai International Academic City
P.O Box 345006

Dubai, 345006 AE
Adres lokalizacji
Dubai, AE