University of Greenwich - Business school

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego my?

University of Greenwich oferuje najlepsze z obu światów, miasta i kraju. Jako student jesteś na progu Londynie, ale z kremem Kent - wzgórz, pub do pubu spacery, nadmorskich kurortów i zabytków - nie daleko. Edukacja jest o szerokości oraz głębokości. Chodzi o to, miejsc i ludzi, zabytków i dziedzictwa kulturowego, a także książki i klawiatur. Więc niech nam powiedzieć trochę o tym, jak się urodziliśmy i jak staliśmy.

Ponad sto lat służby

Uczelnia ślady jego korzeni do roku 1890, kiedy to druga politechnika Wielkiej Brytanii otwarto w pobliżu Tamizy w Woolwich uczyć umiejętności praktycznych i dla pracowników handlowych Londynu. Innowatorem od początku, politechnika pionierem pierwsze w niepełnym wymiarze godzin dziennie uwalnianiu i warstwowych kursy kraju. Z biegiem lat zakres organizacji dołączyło do specjalistycznych instytucji, nadając mu różne zalety w takich dziedzinach jak: szkolenia nauczycieli, architektury, inżynierii i historii. Nazwa Thames Polytechnic została przyjęta w 1970 roku. Staliśmy na University of Greenwich, kiedy przyznano status uniwersytetu w 1992 roku.

Gdzie jesteśmy?

Uczelnia ma trzy kampusy: Avery wzgórzu, w południowo-wschodniej dzielnicy Londynu Eltham; Greenwich, w zabytkowej londyńskiej dzielnicy; i Medway, który jest w Chatham Maritime, Kent. Różnorodność i wyróżnieniem Uniwersytet jest dumny ze swojej różnorodnej studentów. Osób z ponad 100 krajów decyduje się na studia w Greenwich w ramach międzynarodowej społeczności studenckiej 4000. Usługi dla uczniów niepełnosprawnych lub którzy mają dysleksję stanowić wsparcie dla ponad 1000. Wielu naszych studentów czarnych i innych mniejszości etnicznych udziału w programie które pary je highfliers w mieście i poza nią mentoringu. Studenci korzystają ze środowiska badawczego, gdzie pracownicy dzielenia się swoją wiedzą i specjalistycznych urządzeń.

W Greenwich stawiamy wysokie standardy jakości nauczania i zapewnić profesjonalne możliwości szkolenia dla wszystkich wykładowców. Mamy również mierzyć poglądów uczniów na temat naszych usług za pośrednictwem naszego corocznego badania satysfakcji studentów, a jeśli występują braki je rozwiązać.

Kultura i sztuka

Każdego roku uczelnia oferuje swoim najwybitniejszych budynków w ramach festiwalu architektonicznego London Otwartego zdarzenie umożliwieniu odbiorcom docenić niektóre z perełek architektonicznych stolicy. Uczelnia uczestniczy również w corocznej Greenwich i Docklands Międzynarodowego Festiwalu, święto muzyki, teatru, tańca i innych sztuk performatywnych w okolicach gminy. Nasze ciągłe wsparcie Black History Month przyniósł szereg wydarzeń specjalnych kampusu Greenwich, w tym prelekcje, prezentacje i wystawy. Również na kampusie Greenwich, Stephen Lawrence Galeria prezentuje prace artystów z różnych środowisk.

Ostatnie wystawy to ślad, dzieło bada procesy pamięci, i Candy Pop i Juicy Lucy, wystawił w ramach lodów van i inspirowane wspomnieniami z dzieciństwa artysty Hioba sprzedaży lodów ojca. Studenci, pracownicy mają możliwość zaangażowania ze sztuką, wykonując wraz z zespołem uniwersyteckim, który odgrywa muzykę z ery swingu, oraz z chóru uniwersyteckiego.

This school offers programs in:
  • English

Contact
Adres korespondencyjny
University of Greenwich
Old Royal Naval College
Park Row,
London, SE10 9LS GB
Adres lokalizacji
University of Greenwich
Old Royal Naval College
Park Row

London, SE10 9LS GB