University of Greenwich - Business school

Introduction

Read the Official Description

Dlaczego my?

&nbsp

University of Greenwich oferuje najlepsze z obu światów, miasto i kraj. Jako student jesteś na progu Londynie, ale z kremem z Kent - wzgórza, pub do publikacji spacery, nadmorskie kurorty i zabytków - nie daleko. Edukacja jest o szerokość i głębokość. Chodzi o to, miejsc i ludzi, zabytków i dziedzictwa kulturowego, a także książki i klawiatury. Więc niech nam powiedzieć trochę o tym, jak się urodziliśmy i jak staliśmy.

&nbsp

Ponad sto lat służby

&nbsp

Ślady uniwersytet jego korzeni do 1890 r., kiedy w Wielkiej Brytanii sekund politechniki został otwarty w pobliżu Tamizy Woolwich uczyć praktycznych umiejętności i handlowych pracowników Londynie. Innowator od początku, politechniki pionierem w kraju pierwszego dnia w niepełnym wymiarze godzin-release i kursy kanapkę. Przez lata wielu wyspecjalizowanych organizacji przyłączyło się do instytucji, dając mu różne możliwości w takich dziedzinach jak szkolenia, nauczyciel architektury, inżynierii i historii. Nazwa Thames Polytechnic został przyjęty w 1970 roku. Zostaliśmy University of Greenwich, gdy otrzymaliśmy status uniwersytetu w 1992 roku.

&nbsp

Gdzie jesteśmy?

&nbsp

Uniwersytet posiada trzy kampusy: Avery Hill, w południowo-wschodniej dzielnicy Londynu Eltham, Greenwich, w zabytkowej dzielnicy Londynu, a Medway, który jest w Chatham Maritime, Kent. Różnorodność i różnica Uczelnia jest dumna ze swoich różnorodnych studentów. Ludzie z ponad 100 krajów decyduje się na studia w Greenwich, część społeczności międzynarodowej student 4000. Usługi dla uczniów niepełnosprawnych lub osób dysleksja stanowić wsparcie dla ponad 1000. Wielu z naszych czarnych i innych mniejszości etnicznej, studenci uczestniczą w doradczego, które pary im highfliers w mieście i poza nią. Studenci korzystają ze środowiska pracowników badawczych, w których akcja ich wiedzy i specjalistycznych urządzeń.

&nbsp

W Greenwich stawiamy wysokie standardy jakości nauczania oraz zapewnienie możliwości rozwoju zawodowego szkolenia dla wszystkich wykładowców. Również środek poglądów uczniów na temat naszych usług za pośrednictwem naszego corocznego badania satysfakcji studentów, a jeśli braki znajdują się ich rozwiązania.

&nbsp

Sztuka i kultura

&nbsp

Każdego roku uczelnia oferuje najwybitniejszych budynków jako Open House London festiwal architektury, wydarzenia na umożliwieniu odbiorcom doceni niektóre z klejnotów architektury w stolicy. Uczelnia bierze udział w corocznym Greenwich i Docklands International Festival, święto muzyki, teatru, tańca i sztuk widowiskowych w okolicach gminy. Nasze ciągłe wsparcie ze strony Black History Month przyniósł szereg wydarzeń specjalnych Greenwich Campus, w tym wykłady, prezentacje i wystawy. Również w Greenwich Campus, Stephen Lawrence Galeria prezentuje prace artystów ze wszystkich środowisk.

&nbsp

Ostatnie wystawy to Trace, pracy, badania procesów pamięci i Candy Pop i Juicy Lucy, organizowanych w ramach van lody, zainspirowany artysty wspomnienia z dzieciństwa, jej ojciec pracował sprzedaży lodów. Studenci, pracownicy mają możliwość zaangażowania się w sztuce, wykonując wraz z zespołem uczelni, która gra muzykę z ery swingu, a także z chórem uniwersyteckim.

This school offers programs in:
  • English

Contact
Adres korespondencyjny
University of Greenwich
Old Royal Naval College
Park Row,

London, SE10 9LS GB
Lokalizacja
University of Greenwich
Old Royal Naval College
Park Row

London, SE10 9LS GB