University of Greenwich - Business school

University of Greenwich - Business school
Adres korespondencyjny: University of Greenwich
Old Royal Naval College
Park Row,

London/Greenwich, SE10 9LS GB
Lokalizacja: University of Greenwich
Old Royal Naval College
Park Row

London/Greenwich, SE10 9LS GB

Dlaczego my?

&nbsp

University of Greenwich oferuje najlepsze z obu światów, miasto i kraj. Jako student jesteś na progu Londynie, ale z kremem z Kent - wzgórza, pub do publikacji spacery, nadmorskie kurorty i zabytków - nie daleko. Edukacja jest o szerokość i głębokość. Chodzi o to, miejsc i ludzi, zabytków i dziedzictwa kulturowego, a także książki i klawiatury. Więc niech nam powiedzieć trochę o tym, jak się urodziliśmy i jak staliśmy.

&nbsp

Ponad sto lat służby

&nbsp

Ślady uniwersytet jego korzeni do 1890 r., kiedy w Wielkiej Brytanii sekund politechniki został otwarty w pobliżu Tamizy Woolwich uczyć praktycznych umiejętności i handlowych pracowników Londynie. Innowator od początku, politechniki pionierem w kraju pierwszego dnia w niepełnym wymiarze godzin-release i kursy kanapkę. Przez lata wielu wyspecjalizowanych organizacji przyłączyło się do instytucji, dając mu różne możliwości w takich dziedzinach jak szkolenia, nauczyciel architektury, inżynierii i historii. Nazwa Thames Polytechnic został przyjęty w 1970 roku. Zostaliśmy University of Greenwich, gdy otrzymaliśmy status uniwersytetu w 1992 roku.

&nbsp

Gdzie jesteśmy?

&nbsp

Uniwersytet posiada trzy kampusy: Avery Hill, w południowo-wschodniej dzielnicy Londynu Eltham, Greenwich, w zabytkowej dzielnicy Londynu, a Medway, który jest w Chatham Maritime, Kent. Różnorodność i różnica Uczelnia jest dumna ze swoich różnorodnych studentów. Ludzie z ponad 100 krajów decyduje się na studia w Greenwich, część społeczności międzynarodowej student 4000. Usługi dla uczniów niepełnosprawnych lub osób dysleksja stanowić wsparcie dla ponad 1000. Wielu z naszych czarnych i innych mniejszości etnicznej, studenci uczestniczą w doradczego, które pary im highfliers w mieście i poza nią. Studenci korzystają ze środowiska pracowników badawczych, w których akcja ich wiedzy i specjalistycznych urządzeń.

&nbsp

W Greenwich stawiamy wysokie standardy jakości nauczania oraz zapewnienie możliwości rozwoju zawodowego szkolenia dla wszystkich wykładowców. Również środek poglądów uczniów na temat naszych usług za pośrednictwem naszego corocznego badania satysfakcji studentów, a jeśli braki znajdują się ich rozwiązania.

&nbsp

Sztuka i kultura

&nbsp

Każdego roku uczelnia oferuje najwybitniejszych budynków jako Open House London festiwal architektury, wydarzenia na umożliwieniu odbiorcom doceni niektóre z klejnotów architektury w stolicy. Uczelnia bierze udział w corocznym Greenwich i Docklands International Festival, święto muzyki, teatru, tańca i sztuk widowiskowych w okolicach gminy. Nasze ciągłe wsparcie ze strony Black History Month przyniósł szereg wydarzeń specjalnych Greenwich Campus, w tym wykłady, prezentacje i wystawy. Również w Greenwich Campus, Stephen Lawrence Galeria prezentuje prace artystów ze wszystkich środowisk.

&nbsp

Ostatnie wystawy to Trace, pracy, badania procesów pamięci i Candy Pop i Juicy Lucy, organizowanych w ramach van lody, zainspirowany artysty wspomnienia z dzieciństwa, jej ojciec pracował sprzedaży lodów. Studenci, pracownicy mają możliwość zaangażowania się w sztuce, wykonując wraz z zespołem uczelni, która gra muzykę z ery swingu, a także z chórem uniwersyteckim.


Jeśli mieszkasz w kraju, w którym nie mówi się po angielsku, University of Greenwich - Business school wymaga, żebyś zdał egzamin z języka angielskiego. Zapewnij sobie miejsce na najbliższym egzaminie TOEFL przeprowadzanym w Twojej okolicy. Pamiętaj, że liczba miejsc jest ograniczona, a zapisy są konieczne. Tak więc zarejestruj się już dziś.

| Więcej informacji
Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: