University of Westminster, Westminster Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Test University of Westminster powstała jako pierwsza w Wielkiej Brytanii politechnikę w 1838 roku. Od tego czasu rozwinęła się w uczelni, która łączy oba wymiary metropolitalnych i kosmopolityczny, a która jest ściśle zaangażowany w biznes, profesjonalny i życia akademickiego w ciągu Londynie, a także za granicą.

Uniwersytet zawsze było, i nadal jest, pomysłowe w rozpoznawaniu nowych potrzeb oraz opracowanie odpowiednich ofert z wielu rynkach docelowych. Uniwersytet posiada również silne i historyczną zobowiązanie do promowania równości i obejmując różnorodność. Jako miejsce do pracy lub na studia, staramy się wzmocnić naszą reputację jako organizacji przyjaznej i integracyjnego.

Wizja

Doświadczenia oferujemy

Tętniące środowisko nauczania - wspieranie innowacji i kreatywności, poinformowany przez praktykę, zainspirowany badań, skupiając się na odpowiednich obszarach na całym świecie, w których Excel.

Różnica robimy

Budujemy nową generację bardzo stosowanymi obywateli globalnych kształtować przyszłość.

Nasza międzynarodowa reputacja

Jako globalny uniwersytet znajduje się w mieście świata, jesteśmy domem dla ponad 5000 studentów i 500 pracowników z zagranicy.

Westminster ma reputację doskonałości w profesjonalnie właściwego nauczania i uczenia się oraz na wysokiej jakości badań. Oferując ponad 300 kierunków studiów, kładziemy szczególny nacisk na zapewnienie możliwości dla międzynarodowych studentów Westminster w celu zapewnienia, że ​​zapewniamy środowisko, w którym studenci mogą rozwijać umiejętności, kompetencji i wiedzy wymaganej przez globalną gospodarkę.

Jesteśmy dumni z naszej długiej historii stosunków globalnych i mieć partnerstwa na całym świecie - połączenia Nieustannie staramy się wzmocnić i pogłębić.

Naszym wiodącym światowym badania, wyprodukowany we współpracy z przemysłem globalnym i instytucji edukacyjnych, ma realny wpływ na otaczający nas świat.

Misja

Będziemy kształtować przyszłość życia zawodowego poprzez:

 • jest zróżnicowany, żywe i inspirujące środowisko uczenia się
 • ustanawiającego University of Westminster jako wiodącej praktyce nauczania poinformowany i uniwersytetu badawczego
 • będąc czuły, metropolitalnych i kosmopolityczne uniwersytet zaspokajanie potrzeb różnych społeczności
 • osadzanie internacjonalizacji, szans na zatrudnienie i zielono-myślenie we wszystkim, co robimy

Wartości

Odważny: Wiemy, że bez ryzyka nie ma innowacji. Jesteśmy na tyle odważne pomysły na pytanie, prowokują nowe sposoby myślenia, znieść zbędne i skupić się na tych rzeczach, na którym możemy Excel.

Połączenie: Jesteśmy zgranym zespołem. Jesteśmy o zaufaniu, współpracy i łączności w całej naszych różnych dyscyplin i na całym świecie.

Hojny: Szanujemy i świętować różnorodność. Dzięki hojności ducha, cenimy inteligencji emocjonalnej, a także wiedzy, wzmacniając się wzajemnie i umożliwienie naszym studentom w realizacji ich pełnego potencjału.

Doskonały: Żądamy doskonałości. Rozumiemy znaczenie krytyczne myślenie, dyscypliny i odpowiedzialności, a spodziewamy się, że najwyższe standardy siebie i naszych studentów.

Podtrzymywalny: Green-myślenie jest w centrum wszystkiego, co robimy. Naszym wspólnym celem jest przestrzeganie planety i jesteśmy zobowiązani do zrównoważonych praktyk, zarówno na arenie międzynarodowej oraz w naszym własnym środowisku pracy.

Nasze dziedzictwo

The University of Westminster szczyci się bogatą historią i świadczy studentów z doskonałości akademickiej, zaangażowania osobistego wzbogacenia kulturowego i od początku swojego istnienia jako Politechniki Institution w 1838 roku. Tutaj można dowiedzieć się nieco więcej o naszym unikalnym dziedzictwie i tradycji doskonałości, które pomagają kształtować Uniwersytet dziś.

Miejsce dla pionierów

Westminster historia rozpoczęła się w 1838 roku, kiedy Sir George Cayley otworzył Polytechnic Institution przy 309 Regent Street w Londynie. W 1881 roku, filantrop Quintin Hogg, kupił budynek: Royal Institution Polytechnic Institute i przeniósł swego chrześcijańskiego młodych mężczyzn za do 309 Regent Street, która wkrótce stała się Regent Street Polytechnic finansowane ze środków publicznych.

Od tego czasu nasza uczelnia zapewniła sobie reputację jako miejsce dla nowatorskich rozwiązań. Należą do nich:

 • pierwszy politechnika w Wielkiej Brytanii (1838)
 • otwarcie pierwszego publicznego fotograficznego portretu studio w Europie (1841)
 • miejscem pierwszego publicznego pokazu ruchomego obrazu w Wielkiej Brytanii, organizowanym przez braci Lumiere (1896)
 • organizuje pierwszy maraton (w Igrzysk Olimpijskich w Londynie) nad teraz tradycyjnej odległości 26 mil 385 jardów (1908)
 • oferując pierwsze kursy stopień naukowy fotograficzny, Fotografia, a badania mediów (1960 i 1970)
 • pierwszy nowoczesny uniwersytet wygrać królowej Award for Enterprise - International Trade
 • Pierwszy uniwersytet w Wielkiej Brytanii partnera UN Habitat, agencji, która zajmuje się osadnictwa i rozwoju.

Politechnika Instytucja

Założona pod przewodnictwem wybitnego naukowca Sir George Cayley, Politechniki Instytucja w 309 Regent Street został utworzony w celu zademonstrowania nowych technologii i wynalazków dla publiczności i odegrała znaczącą rolę w popularyzacji nauki.

W 1841 roku zmieniono nazwę na The Royal Institution Politechnicznym gdy książę Albert, mąż królowej Wiktorii, stał się patronem.

Regent Street Polytechnic

W latach 1860, Quintin Hogg, młody człowiek biznesu, zaczęły dostarczać podstawowego wykształcenia dla niektórych z londyńskich najuboższych dzieci w slumsach w Covent Garden. Hogg rozwinął swoją wizję świadczenia wychowawczych, społecznych, sportowych i społecznych możliwości dla młodych ludzi pracujących w Młodzieży Christian Institute. Kupił 309 Regent Street w 1882 roku.

Nowy dzień i wieczorne kursy z przedmiotów technicznych i handlowych zostały wprowadzone w celu wsparcia gospodarki rozwijającej się w Londynie stał się największym miastem na świecie.

Politechnika stała finansowane ze środków publicznych w 1891 roku i został ponownie mianowany Regent Street Polytechnic.

Podczas kursów pierwszej i drugiej wojny światowej były skierowane na wysiłek wojenny, przejmuje inicjatywę w przekwalifikowaniu się dużej liczby żołnierzy wracających z wojny niepełnosprawnych.

Polytechnic of Central London (PCL) 1970/92

1960 widział główną nowy schemat ekspansji na Regent Street Polytechnic, przekształcając go w instytucji w wielu miejscach. Nowa strona w Marylebone droga do domu kolegium architektury i zaawansowanych technologii budowlanych, podczas gdy druga nowa strona w New Cavendish Street, był do domu inżynierii i nauki.

W tym czasie nowe budynki zostały ukończone, The Regent Street Polytechnic została połączona z Holborn College of Law, Języki i Handlu w celu utworzenia Politechniki centrum Londynu (znany jako PCL).

Unia nowo utworzonej Studenckie gościł kilku czołowych zespołów z epoki, w tym Jimi Hendrixa i Cream. Pink Floyd utworzona również na Politechnice w tym czasie.

PCL był jednym z 30 nowych politechnikach utworzone w 1970 roku, przyznając stopni od Rady Honorowych.

Przez następne 20 lat, PCL kontynuuje swoje zaangażowanie w niepełnym wymiarze czasu pracy i edukacji wieczór i pionierem obszerny program krótkich kursów dla profesjonalistów w połowie kariery, która przyciągnęła ponad 20.000 studentów rocznie.

University of Westminster 1992- obecny

PCL zyskał status uniwersytetu w 1992 roku, przynosząc sobie prawo do udzielania własnych stopni i do udziału w badaniach finansowanych ze środków publicznych.

Dzisiejsza University, z 22.000 studentów, jest znacznie większy niż jego poprzednicy i jest podzielony na cztery kampusy - Cavendish, Harrow, Marylebone i Regent.

Nasz rozszerza działalność za granicą zaowocowało University, której przyznano Nagrodę Królowej dla Przedsiębiorstw w roku 2000 i ponownie w 2005 roku.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • English

Widzieć MA » Widzieć MSc » Zobacz programy magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Opanowania Międzynarodowej Polityki Gospodarczej I Analizy

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2016 Wielka Brytania Londyn

Ten innowacyjny kurs oferuje zarówno strumienie MSC i IZ. Został on zaprojektowany, aby rozwijać swoje umiejętności zastosowania analizy ekonomicznej do kwestii politycznych i problemów biznesowych, które często są niejednoznaczne i wieloaspektowy. [+]

Ten innowacyjny kurs oferuje zarówno strumienie MSC i IZ. Został on zaprojektowany, aby rozwijać swoje umiejętności zastosowania analizy ekonomicznej do kwestii politycznych i problemów biznesowych, które często są niejednoznaczne i wieloaspektowy. Chociaż istnieje silny rdzeń teoretyczny, ostrość Oczywiście jest bardzo dużo na temat praktycznego stosowania technik ekonomicznych problemów, a na rozwijanie umiejętności komunikowania się spostrzeżenia, że ​​analiza ekonomiczna może dostarczyć. Został on utworzony w połączeniu z rządem Serwisu Gospodarczego (GES), głównego pracodawcy absolwentów ekonomii w Wielkiej Brytanii. Rzeczywiście, University of Westminster jest tylko w języku angielskim uniwersytet zabezpieczyli GES zalecany stan dla studiów podyplomowych w dziedzinie ekonomii. Kurs ma na celu dostarczenie Państwu wiedzy pogłębionej i zrozumienia najnowszych osiągnięć w dziedzinie ekonomii, z naciskiem na praktyczne umiejętności i rozwoju umiejętności potrzebnych w pracy ekonomisty. Jest on skierowany specjalnie do tych z prawdziwego zainteresowania stosowania ekonomii do rzeczywistych sytuacjach. Jak również zwiększenie zdolności do stosowania odpowiednich zasad ekonomicznych w celu wspierania polityki i strategii rozwoju, kurs ma na celu rozwijanie zdolności do komunikowania złożonych problemów szerokiej publiczności; Twoja świadomość istotnych źródeł danych ekonomicznej i finansowej; problemów napotykanych podczas przeprowadzania oceny polityki; a zdolność do samoświadomości i grupy roboczej. Treści kształcenia (MSc / MA) Zyskasz zrozumienie kluczowych pojęć w ekonomii, które są podstawą polityki sektora publicznego i podejmowanie decyzji biznesowych. Obejmuje różne scenariusze, w których badamy koszt alternatywny, równowagi i nierównowagi, interakcji strategicznej, niewydolność rynku i pojęcia powiązane z efektami zewnętrznymi. Będziesz rozwijać swoje umiejętności analityczne, stosując te pojęcia do aktualnych wyzwań, które stoją zawodu, zarówno na poziomie mikro i makro, a zarówno w sektorze prywatnym jak i publicznym. Zapewni to Państwu najnowsze spostrzeżenia zaczerpnięte z obu arenach akademickich i praktyków. Wokół wspólnego rdzenia modułów obejmujących kluczowe elementy teoretyczne i praktyczne, strumień mgr oferuje możliwość prowadzenia studiów w dziedzinie ekonomii z większym naciskiem ilościowym, natomiast strumień MA ma silniejszy nacisk międzynarodowej. Kurs Szczegółowe wymagania kwalifikacyjne Zazwyczaj należy posiadać pierwszy stopień od uznanej instytucji (minimum Dolna druga klasa) lub międzynarodowy odpowiednik. Jeśli pierwszy stopień jest w ekonomii lub pokrewnym dyscypliny, takie jak biznes, geografii, matematyki lub Development Studies, minimalny Dolnej drugiej klasy (lub międzynarodowy odpowiednik) jest dopuszczalne. Jeśli masz bardziej ogólny pierwszego stopnia, które zwykle wymagają klasy wyższej sekundę (lub odpowiednik International). Uniwersytet działa system przyznawania punktów dla akredytowanych wcześniejszej nauki za pośrednictwem formalnego badania (APL) lub doświadczenia (APEL). Jeśli angielski nie jest twoim pierwszym językiem, trzeba będzie wynik IELTS 6.5, z minimalnym wynikiem 6 w każdym elemencie. Staże Wszystkie pełnoetatowych doktoranci Westminster Business School mają możliwość ubiegania się o osiem tygodni w niepełnym wymiarze godzin, bezpłatne praktyki z organizacjami lokalnymi, tak aby jeszcze bardziej zwiększyć swoje doświadczenie akademickie. Staż liczy się jako jeden moduł 10 kredytową (PG / MBA Program Internship Reflective Practitioner Module) i może być stosowany w uzupełnieniu do podstawowych i opcjonalnych modułów. Nasze staże odbywają się w okresie letnim i są w różnych dziedzinach, w tym marketingu, zarządzania projektami, handlu, komunikacji marketingowej, finanse, HR i sektora charytatywnej. Aby ubiegać się studenci muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy (wraz z kopią swojego zaktualizowanego CV) i złożyć to Business Experience Team (BET). Następnie my wtedy wybór Z otrzymanych wniosków i prowadzenie spotkań grupowych z uczniami, co zapewnia im możliwość, aby zrozumieć więcej na temat programu stażowego oraz BET lepiej zrozumieć ich aspiracje staży. Ostatecznie to do naszych pracodawców staży zdecydować, czy chcą przeprowadzić wywiad z kandydatem (S) i zaoferować mu / jej staż. Otrzymaliśmy bardzo pozytywne opinie zarówno od naszych doktorantów i pracodawców i oczekiwać, że program Internship pozostanie popularny wśród naszych studentów. [-]

MSc

MA/MSc Marketing Management

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 rok September 2016 Wielka Brytania Londyn + 1 więcej

[+]

Nasze staże odbywają się w okresie letnim i są w różnych dziedzinach, w tym marketingu, zarządzania projektami, handlu, komunikacji marketingowej, finanse, HR i sektora charytatywnej. Aby ubiegać się studenci muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy (wraz z kopią swojego zaktualizowanego CV) i złożyć to Business Experience Team (BET). Następnie my wtedy wybór Z otrzymanych wniosków i prowadzenie spotkań grupowych z uczniami, co zapewnia im możliwość, aby zrozumieć więcej na temat programu stażowego oraz BET lepiej zrozumieć ich aspiracje staży. Ostatecznie to do naszych pracodawców staży zdecydować, czy chcą przeprowadzić wywiad z kandydatem (S) i zaoferować mu / jej staż. Otrzymaliśmy bardzo pozytywne opinie zarówno od naszych doktorantów i pracodawców i oczekiwać, że program Internship pozostanie popularny wśród naszych studentów. [-]

Magister Zarządzania Projektami

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2016 Wielka Brytania Londyn + 1 więcej

W dzisiejszym środowisku biznesowym efektywne zarządzanie projektami (PM) jest integralną wpływającą na sukces. Dodatkowo, PM-umiejętności związane, takie jak planowanie, zarządzanie ryzykiem, zarządzanie jakością i zarządzania komunikacją są niezbędne do kontrolowania coraz bardziej złożonych projektów, które pozwalają top organizacji, aby pozostać konkurencyjnym na rynku światowym. [+]

W dzisiejszym środowisku biznesowym skutecznej Project Management (PM) jest integralną wpływającą na sukces. Dodatkowo, PM-umiejętności związane, takie jak planowanie, zarządzanie ryzykiem, zarządzanie jakością i zarządzania komunikacją są niezbędne do kontrolowania coraz bardziej złożonych projektów, które pozwalają top organizacji, aby pozostać konkurencyjnym na rynku światowym. Posiadające kwalifikacje w PM jest obecnie wymogiem w wielu organizacjach, zarówno w sektorze publicznym i sektorem prywatnym. Skuteczna PM wymaga zasobu wiedzy oraz zestaw badanych umiejętności w tym planowania, monitorowania i delegacji że Zarząd mgr projekt ma dostarczyć. Kurs jest przeznaczony dla biznesu, informatyki, inżynierii lub innych absolwentów z powinowactwem do organizowania, prowadzenia lub uczestniczenia w projektach. Westminster Business School jest jedną z zaledwie kilku uniwersytetów, które kwalifikuje się ona do zaoferowania akredytowany certyfikat PRINCE2. Więc oprócz tego kwalifikacji podyplomowych, studenci otrzymują również możliwość uzyskania bardzo poszukiwane certyfikatów PRINCE2. Zawartość kursu Kurs obejmuje zarówno treści teoretyczne i praktyczne. To daje Ci szansę na budowę swojego pierwszego stopnia lub doświadczenie zawodowe w zakresie wiedzy i umiejętności, co pozwala skutecznie zarządzać rosnącą liczbę projektów przez organizacje inspirowali pragnących poprawić swoją propozycję wartości. Ponadto, aby zapewnić Państwu możliwość osiągnięcia cenionym Foundation PRINCE2 i PRINCE2 Practitioner certyfikaty, kurs zapewni Ci zrozumienia i oceny wielu innych popularnych kwalifikacji zawodowych, takich jak M_o_R *, MSP * i DSDM Atern. Kurs obejmuje i krytycznie ocenia obowiązujące organy zarządzania projektami wiedzy. Kariera stowarzyszone Większość absolwentów rozpocząć swoją karierę jako członków zespołu projektowego z kilku, w zależności od ich pochodzenia, stając menedżerów programów projektowych. Wiele pracy dla dużej Wielkiej Brytanii lub organizacji międzynarodowych konsultantów i kierowników projektów. Po uzyskaniu magistra w dziedzinie zarządzania projektami, jest prawdopodobne, że większość absolwentów rozpocznie karierę jako członkowie zespołów projektowych w różnych stanowisk z projektów stanowisk biurowych wsparcie zarządzania projektami zespół do zarządzania projektami, z kilku, w zależności od ich pochodzenia stając menedżerów programu. Normalne przeznaczenia są jednym z dużych UK lub międzynarodowych organizacji rządowych i pozarządowych działających w charakterze konsultantów i kierowników projektów. Poniżej poszukiwanych umiejętności staną się częścią twojego CV: PRINCE2®, MSP®, M_o_R®, DSDM Atern®, planowania produktów opartych planowania. Staże Wszystko Stacjonarne Podyplomowe (MA, MSC i MBA) WBS studenci mają okazję do dokonania 2 miesięcznej w niepełnym wymiarze godzin nieodpłatnej praktyki w organizacjach lokalnych, tak aby jeszcze bardziej zwiększyć swoje doświadczenie akademickie. Nasze staże odbywają się w okresie letnim i są w różnych dziedzinach, w tym marketingu, zarządzania projektami, handlu, komunikacji marketingowej, finanse, HR i sektora charytatywnej. Aby ubiegać się studenci muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy (wraz z kopią swojego zaktualizowanego CV) i złożyć to Business Experience Team (BET). Następnie my wtedy wybór Z otrzymanych wniosków i prowadzenie spotkań grupowych z uczniami, co zapewnia im możliwość, aby zrozumieć więcej na temat programu stażowego oraz BET lepiej zrozumieć ich aspiracje staży. Ostatecznie to do naszych pracodawców staży zdecydować, czy chcą przeprowadzić wywiad z kandydatem (S) i zaoferować mu / jej staż. Otrzymaliśmy bardzo pozytywne opinie zarówno od naszych doktorantów i pracodawców i oczekiwać, że program Internship pozostanie popularny wśród naszych studentów. [-]

MSc Finance and Accounting

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2016 Wielka Brytania Londyn

[+]

To pozwoli Ci ukończyć nauczył część kursu w jednym semestrze. Kurs przewiduje zwolnienie z maksymalnie siedmiu referatów z Association of Chartered Certified Accountants (ACCA) egzaminów. Praca Jako absolwent mgr Finansów i Rachunkowości, można spodziewać się doskonałych perspektywach kariery w bankowości, finansów, zarządzania finansami i rachunkowości, jak również ogólnego zarządu i innych wysokich stanowiskach finansowych oparte. [-]

Msc Finanse, Bankowość I Ubezpieczenia

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2016 Wielka Brytania Londyn

Magister Finansów, Bankowości i Ubezpieczeń umożliwi studentom realizować szeroki zakres kariery w branży usług finansowych i dalsze badania dla profesjonalnych egzaminów Instytutu. [+]

W następstwie kryzysu finansowego 2007-2009, większość organizacji w zakresie finansów, bankowości i ubezpieczeń ulegają większym zmianom. Organizacje te są aktywnie poszukuje doktorantów, którzy są zdyscyplinowani w tych dziedzinach. Westminster Business School jest jedną z zaledwie kilku brytyjskich uniwersytetów zaoferować studia podyplomowe z zakresu finansów, bankowości i ubezpieczeń. Test Magister Finansów, Bankowości i Ubezpieczeń umożliwi studentom realizować szeroki zakres kariery w branży usług finansowych i dalsze badania dla profesjonalnych egzaminów Instytutu. Ten całoroczny pełnym wymiarze czasu program jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą pracować w obszarach finansów, finansów międzynarodowych, usług finansowych, bankowości inwestycyjnej, bankowości detalicznej, ubezpieczeń, reasekuracji i zabezpieczone środki w prywatnych doradców klienta oraz analizy finansowej zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym. Zawartość kursu Kurs jest zaprojektowany, aby zapewnić podstawową wiedzę na temat roli i działalności finansów, banków i firm ubezpieczeniowych. Kurs dostarczany jest przez wysoko wykwalifikowanych osób z dużym doświadczeniem badawczym i silnych związków branżowych. Podczas studiów, zdobędziesz niezbędną wiedzę i umiejętności, które będą ustawione podwaliny do udanej kariery w sektorze usług finansowych. Wreszcie, można uzyskać dostęp do naszej stale rosnącej sieci absolwentów która będzie wspierać swój rozwój zawodowy. Staże Wszystkie pełnoetatowych doktoranci Westminster Business School mają możliwość ubiegania się o osiem tygodni w niepełnym wymiarze godzin, bezpłatne praktyki z organizacjami lokalnymi, tak aby jeszcze bardziej zwiększyć swoje doświadczenie akademickie. Staż liczy się jako jeden moduł 10 kredytową (PG / MBA Program Internship Reflective Practitioner Module) i może być stosowany w uzupełnieniu do podstawowych i opcjonalnych modułów. Nasze staże odbywają się w okresie letnim i są w różnych dziedzinach, w tym marketingu, zarządzania projektami, handlu, komunikacji marketingowej, finanse, HR i sektora charytatywnej. Aby ubiegać się studenci muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy (wraz z kopią swojego zaktualizowanego CV) i złożyć to Business Experience Team (BET). Następnie my wtedy wybór Z otrzymanych wniosków i prowadzenie spotkań grupowych z uczniami, co zapewnia im możliwość, aby zrozumieć więcej na temat programu stażowego oraz BET lepiej zrozumieć ich aspiracje staży. Ostatecznie to do naszych pracodawców staży zdecydować, czy chcą przeprowadzić wywiad z kandydatem (S) i zaoferować mu / jej staż. Otrzymaliśmy bardzo pozytywne opinie zarówno od naszych doktorantów i pracodawców i oczekiwać, że program Internship pozostanie popularny wśród naszych studentów. Program mentorski Business Experience Team oferuje również pełen etat granicą doktorantów okazję wziąć udział w naszym programie Mentoring Westminster Business School. Będziemy pasuje do studentów z wyższym zawodowym (mentor) od swojej dziedzinie, aby dać im dokładny wgląd brytyjskich praktyk i polityki pracy. Doświadczeni specjaliści w dziedzinie biznesu jakiegokolwiek udziału ich doświadczeń zawodowych i wiedzy z uczniami, którzy mogą chcieć zaryzykować dół podobną drogą w najbliższej przyszłości. Nasi mentorzy pochodzą z różnych środowisk, w tym marketingu, ogólnego zarządzania, finansów i przedsiębiorczości. Ponadto, nasi mentorzy oferują zwykle trzy godziny swojego czasu w ciągu trzech miesięcy do podopiecznego (student). Ponadto, w celu spotkania one-to-one, studenci są zachęcani aby pozostać w kontakcie ze swoim opiekunem na e-mail i telefon. Szans na zatrudnienie W Westminster, zawsze wierzył, że doświadczenie Uniwersytet powinien być tak zaprojektowany, aby poprawić swoje życie zawodowe. Dzisiejsze organizacje potrzebują absolwentów zarówno dobre stopnie i umiejętności zatrudnienia, a my jesteśmy zobowiązani do zwiększenia zatrudnialności absolwentów swoją poprzez zapewnienie rozwoju kariery umiejętności są osadzone we wszystkich kursach. Możliwości pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy, praktyk i działań edukacyjnych związanych z pracą są szeroko dostępne, a może dostarczyć dodatkowej gotówki i pomóc wykazać, że masz umiejętności pracodawcy poszukują. W Londynie znajduje się duża podaż pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy - większość studentów z University of Westminster pracy na pół etatu lub w pełnym wymiarze godzin (podczas wakacji), aby wesprzeć swoje studia. W dalszym ciągu poszerzać i umacniać nasze więzi z pracodawcami, angażując je w projektowaniu programów nauczania oraz zachęcanie ich do uczestnictwa w innych aspektach edukacji zawodowej i poradnictwa zawodowego. Pracownicy biorą pod uwagę ostatnie dane na temat trendów na rynku pracy i wymagań pracodawców do ciągłego doskonalenia usług świadczonych na rzecz studentów. [-]

Msc Global Finance

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2016 Wielka Brytania Londyn

Kurs ma na celu dostarczenie Państwu wiedzy w dziedzinie finansów międzynarodowych i pozwalają, aby rozpocząć karierę w zawodzie finansów. [+]

Kurs ma na celu dostarczenie Państwu wiedzy w dziedzinie finansów międzynarodowych i pozwalają, aby rozpocząć karierę w zawodzie finansów. Jak również silnej zasady dyscyplinarne w dziedzinie finansów międzynarodowych, będzie opierać się na innych pokrewnych dziedzin, w tym rachunkowości, metod ilościowych i ekonomii, a więc być w stanie pracować ze specjalistami w innych dziedzinach i obecnych ustaleń i analiz dla osób niebędących specjalistami. Kurs jest otwarty dla osób bez szczegółowej znajomości stanu finansów międzynarodowych, choć jest to pożądane. Jako doktorantka finansów będzie miał dostęp do znacznego zasobu na rynkach finansowych Suite, który korzysta z systemu komputerowego Bloomberg monitorowania ruchów na rynkach finansowych w czasie rzeczywistym i trendy. Jest to zasób dostępny dla nielicznych brytyjskich uniwersytetów, a jeden, który dostarcza nowoczesne i postępowe środowiska nauczania łączenie teorii finansów z praktyką. Kariera stowarzyszone Nasze kursy międzynarodowe będą rozwijać swoje umiejętności i wiedzę w zakresie zarządzania, aby umożliwić Ci karierę w międzynarodowych firm, handel za granicą i każda organizacja międzynarodowa ogólnego zarządu, w stosownych aspektów ekonomii międzynarodowej działalności gospodarczej lub jako międzynarodowych specjalistów w dziedzinie finansów. Wielu absolwentów powrócić do swoich krajów pochodzenia i są wykorzystywane w opracowywaniu międzynarodowych możliwości biznesowych lub instytucji rządowych, podczas gdy inni absolwenci rozwijać swoje kariery w międzynarodowych organizacji charytatywnych i innych organizacji pozarządowych. Jako międzynarodowy podyplomowych finansów, można spodziewać się doskonałych perspektywach kariery jako międzynarodowy specjalista finansów, na wysokich stanowiskach w międzynarodowych finansów, ekonomii lub w działalności międzynarodowej. Nasi doktoranci poszły na udanej kariery z międzynarodowych firm i organizacji charytatywnych oraz w handlu zagranicznym, a wiele z naszych międzynarodowych doktorantów spełniających te role w ich własnych krajach. Staże Wszystko Stacjonarne Podyplomowe (MA, MSC i MBA) WBS studenci mają okazję do dokonania 2 miesięcznej w niepełnym wymiarze godzin nieodpłatnej praktyki w organizacjach lokalnych, tak aby jeszcze bardziej zwiększyć swoje doświadczenie akademickie. Nasze staże odbywają się latem i to w różnych dziedzinach, takich jak marketing, zarządzanie projektami, handel, Marketing Communications, finansów, HR oraz sektora charytatywnej. Aby ubiegać się studenci muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy (wraz z kopią swojego zaktualizowanego CV) i złożyć to Business Experience Team (BET). Następnie my wtedy wybór Z otrzymanych wniosków i prowadzenie spotkań grupowych z uczniami, co zapewnia im możliwość, aby zrozumieć więcej na temat programu stażowego oraz BET lepiej zrozumieć ich aspiracje staży. Ostatecznie to do naszych pracodawców staży zdecydować, czy chcą przeprowadzić wywiad z kandydatem (S) i zaoferować mu / jej staż. Otrzymaliśmy bardzo pozytywne opinie zarówno od naszych doktorantów i pracodawców i oczekiwać, że program Internship pozostanie popularny wśród naszych studentów. [-]

MSc International Finance

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok August 2016 Wielka Brytania Londyn

Ten kurs MSc International Finance bada przedmiotów podstawowych międzynarodowych finansów i dyscyplin pokrewnych, takich jak rachunkowości, metod ilościowych i ekonomii. [+]

MSc International Finance

 

Sukces firmy nie może funkcjonować w oderwaniu - zwłaszcza te, które chcą konkurować na poziomie międzynarodowym. Kurs uczy, jak dać międzynarodowego wsparcia finansowego dla takich firm, i poprowadzi ich przez kwestii dotyczących instytucji i rynków finansowych i międzynarodowej sprawozdawczości finansowej.

 

Kurs bada przedmiotów podstawowych międzynarodowych finansów i dyscyplin pokrewnych, takich jak rachunkowości, metod ilościowych i ekonomii. Uczy także, jak współpracować ze specjalistami w innych dziedzinach finansów i obecnych ustaleń i analizy do nie-specjalistów.

 

Będziesz rozwijać dobre uniwersalne umiejętności, które pomogą Ci zbudować karierę w finansach międzynarodowych. Większość modułów jest również pewien element grupy-pracy i rozwiązywania problemów, gdzie będziesz pracować na rodzaje zadań, które mogą się spotkać w rzeczywistych sytuacjach.... [-]


MSc Investment and Risk Finance

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2016 Wielka Brytania Londyn + 1 więcej

[+]

Staże Wszystko Stacjonarne Podyplomowe (MA, MSC i MBA) WBS studenci mają okazję do dokonania 2 miesięcznej w niepełnym wymiarze godzin nieodpłatnej praktyki w organizacjach lokalnych, tak aby jeszcze bardziej zwiększyć swoje doświadczenie akademickie. Nasze staże odbywają się latem i to w różnych dziedzinach, takich jak marketing, zarządzanie projektami, handel, Marketing Communications, finansów, HR oraz sektora charytatywnej. Aby ubiegać się studenci muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy (wraz z kopią swojego zaktualizowanego CV) i złożyć to Business Experience Team (BET). Następnie my wtedy wybór Z otrzymanych wniosków i prowadzenie spotkań grupowych z uczniami, co zapewnia im możliwość, aby zrozumieć więcej na temat programu stażowego oraz BET lepiej zrozumieć ich aspiracje staży. Ostatecznie to do naszych pracodawców staży zdecydować, czy chcą przeprowadzić wywiad z kandydatem (S) i zaoferować mu / jej staż. Otrzymaliśmy bardzo pozytywne opinie zarówno od naszych doktorantów i pracodawców i oczekiwać, że program Internship pozostanie popularny wśród naszych studentów. [-]

Msc Międzynarodowa Polityka Ekonomiczna I Analiza

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2016 Wielka Brytania Londyn

Ten innowacyjny kurs oferuje zarówno strumienie MSC i IZ. Został on zaprojektowany, aby rozwijać swoje umiejętności zastosowania analizy ekonomicznej do kwestii politycznych i problemów biznesowych, które często są niejednoznaczne i wieloaspektowy. [+]

Ten innowacyjny kurs oferuje zarówno strumienie MSC i IZ. Został on zaprojektowany, aby rozwijać swoje umiejętności zastosowania analizy ekonomicznej do kwestii politycznych i problemów biznesowych, które często są niejednoznaczne i wieloaspektowy. Chociaż istnieje silny rdzeń teoretyczny, ostrość przebiegu kursu jest bardzo dużo na temat praktycznego stosowania technik ekonomicznych problemów, a na rozwijanie umiejętności komunikowania się spostrzeżenia, że ​​analiza ekonomiczna może dostarczyć. Kurs został stworzony we współpracy z rządem Serwisu Gospodarczego (GES) - głównego pracodawcy absolwentów ekonomii w Wielkiej Brytanii. The University of Westminster jest tylko w języku angielskim uniwersytet zabezpieczyli GES zalecany stan dla studiów podyplomowych w dziedzinie ekonomii. Kurs ma na celu dostarczenie Państwu wiedzy pogłębionej i zrozumienia najnowszych osiągnięć w dziedzinie ekonomii, z naciskiem na praktyczne umiejętności i rozwoju umiejętności potrzebnych w pracy ekonomisty. Jest on skierowany specjalnie do tych z prawdziwego zainteresowania stosowania ekonomii do rzeczywistych sytuacjach. Jak również zwiększenie zdolności do stosowania odpowiednich zasad ekonomicznych w celu wspierania polityki i strategii rozwoju, kurs ma na celu rozwijanie zdolności do komunikowania się złożone problemy do szerokiej publiczności, twoja świadomość istotnych źródeł danych ekonomicznych i finansowych problemów napotykanych przy przeprowadzenie oceny polityki i swoją zdolność do samoświadomości i pracy grupowej. Zawartość kursu Zyskasz zrozumienie kluczowych pojęć w ekonomii, które są podstawą polityki sektora publicznego i podejmowanie decyzji biznesowych. Obejmuje różne scenariusze, w których badamy koszt alternatywny, równowagi i nierównowagi, interakcji strategicznej, niewydolność rynku i pojęcia powiązane z efektami zewnętrznymi. Będziesz rozwijać swoje umiejętności analityczne, stosując te pojęcia do aktualnych wyzwań, które stoją zawodu, zarówno na poziomie mikro i makro, a zarówno w sektorze prywatnym jak i publicznym. Zapewni to Państwu najnowsze spostrzeżenia zaczerpnięte z obu arenach akademickich i praktyków. Wokół wspólnego rdzenia modułów obejmujących kluczowe elementy teoretyczne i praktyczne, strumień mgr oferuje możliwość prowadzenia studiów w dziedzinie ekonomii z większym naciskiem ilościowym, natomiast strumień MA ma silniejszy nacisk międzynarodowej. Studenci na rzecz tego kursu z bezpłatnym dostępem do części materiału na liście lektur kursu i abonamentu internetowego do Financial Times. Dodatkowo otrzymasz ekspozycji na globalną sieć profesjonalnych ekonomistów za pomocą bezpłatnego członkostwa studentowi Towarzystwa Ekonomistów Biznesu. Moduł główny Ekonomiczna ocena projektu Moduł ten zapewnia Państwu ramach, w których rozwijać swoją pełną rozprawę projektu z wniosku złożonego w ramach modułu metod badawczych. można oczekiwać, że większość projektów realizowanych przez studentów magisterskich zaangażować empiryczną komponent i odpowiednią analizę ilościową. Projekty realizowane przez studentów magisterskich mogą mieć charakter bardziej stosowanych, ewentualnie wystawienia lub w oparciu problemem. Analiza makroekonomiczna i polityka Moduł ten zawiera przegląd historyczną ewolucję polityki makroekonomicznej, a poprzez przegląd literatury teoretycznej i empirycznej, rozwija ramy analityczne makroekonomii leżących u podstaw współczesnej polityki makroekonomicznej. Analiza mikroekonomiczne i polityka Będziesz przeglądu teoretycznych i empirycznych mikroekonomiczne podejść, aby rzucić światło na podejmowanie decyzji biznesowych i polityki mikroekonomicznej w gospodarkach mieszanych. Metody badawcze Moduł ten ma na celu zwiększenie swojej wiedzy i kompetencji w procesie badawczym, oraz stosowanie metod badawczych w dziedzinie ekonomii stosowanej. Ocena strategii i ekonomii Moduł ten ma zastosowanie teoretyczne narzędzia, pojęcia i metodologia ekonomii scenariuszy sektora prywatnego i publicznego, ze szczególnym naciskiem na komunikację i ocenianie opcji polityki i strategii. Analiza danych Poprzez ten moduł będzie obejmować szeroki zakres metod analizy danych i pojęć. Perspektywy polityki gospodarczej Moduł ten analizuje kwestie polityki gospodarczej dotyczące inflacji, polityki pieniężnej i fiskalnej, Europejskiej Unii Monetarnej, bezrobocia, przyczyny i skutki zmian w dystrybucji dochodów, wzrostu, stabilności finansowej i kryzysu, zwłaszcza wielkiego kryzysu 2008-2012. Moduły dodatkowe Ekonomia Innowacja Moduł ten zawiera przegląd literatury teoretycznej w tej dziedzinie i analizuje centralną rolę, że wiedza, przedsiębiorczość, innowacyjność technologiczną i grać we wspieraniu ekspansję gospodarczą i kształtowanie polityki gospodarczej rządu. Ekonomia Pracy Umożliwiając korzystanie z technik i krytycznych spostrzeżeń niezbędnych do skutecznego analizowania tematów na ekonomii pracy, moduł ten wykorzystuje praktyczne zastosowanie do odkrywania wartości i ograniczenia teorii i empiryki w tej dziedzinie. Wymagania kwalifikacyjne dla danego przedmiotu Normalnie mają albo minimalną pierwszego stopnia Dolna drugiej klasy wyróżnieniem (lub równoważny), które mogłyby być jedno z wyróżnieniem lub na kierunku ekonomia, czy dyscyplina ilościowa z małoletnim w dziedzinie ekonomii, lub bardziej ogólnie pierwszy stopień (minimum Upper Second Class Honours lub równorzędne) o znaczącym studium ekonomii i metod ilościowych. Wyjątkowo, nie-absolwentami z dużym doświadczeniem pracy w ekonomii lub ściśle związanej z zawodem może być również brane pod uwagę. [-]

Msc Międzynarodowego Zarządzania Rozwojem

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2016 Wielka Brytania Londyn

W jaki sposób spekulacyjny obrót eksploatacyjnych przez instytucje międzynarodowe przekładają się nieprzystępne ceny żywności, nawet wśród największych eksporterów produktów rolnych? [+]

W jaki sposób spekulacyjny obrót eksploatacyjnych przez instytucje międzynarodowe przekładają się nieprzystępne ceny żywności, nawet wśród największych eksporterów produktów rolnych? Biorąc pod uwagę jego potencjał podwoić roczną produkcję żywności w wielu krajach, co trzeba zrobić, aby zwiększyć równość płci na całym świecie i osiągnięcia lepszych warunków życia dla wszystkich? W poszukiwaniu samodzielności i zrównoważonego wzrostu gospodarczego, jest pomoc pomocy selektywnej lepszym rozwiązaniem niż wolnego handlu lub pomocy dla handlu? Z ponad 500 mld $ jest przekazana do domu przez pracowników migrujących z całego świata, gdzie leży równowaga między drenażu mózgów i przyrost mózgu? A biorąc pod uwagę trwający kryzys finansowy i kosztownych katastrof ekologicznych, które nadal zniszczyć naszą planetę, co jest optymalnym recepta na osiągnięcie zrównoważonego rozwoju i sprawiedliwego rozwoju dla wszystkich? Ten kurs daje możliwość wziąć udział w dyskusji na znalezienie rozwiązania tych i przyszłych wyzwań ci. Zawartość kursu Nasi stali przyczyniają się do zajęć dydaktycznych i uczenia się to doświadczeni praktycy pola zaczerpnięte z międzynarodowych organizacji rozwoju i organizacji pozarządowych. Będziesz mieć również dostęp do oficjalnych materiałów projektowych z Banku Światowego, Międzynarodowego Funduszu Walutowego i innych agencji rozwoju symulacji rzeczywistych i zajęć grupowych opartych. Będziesz miał okazję, aby zapisać się na świadectwie PRINCE2 Foundation (ujętych w ponad 150 krajach na całym świecie), aby uzyskać dodatkowe kwalifikacje zawodowe w zarządzaniu projektami bezpłatnie, a uprawnieni studenci mogą również być w stanie wziąć udział w stażu w terenie oparte Program wewnątrz lub poza granicami Wielkiej Brytanii podczas wakacji uniwersyteckich. Kariera stowarzyszone Kurs będzie szczególnie odpowiadał tych, którzy chcą pracować w ramach organizacji pozarządowych i społeczności na rzecz rozwoju międzynarodowego (w tym Bank Światowy, MFW, banki centralne i rozwoju oraz rządowych dyrekcji planowania gospodarczego), a samozatrudnionych specjalistów rozwoju lub konsultantów, albo jako attaché handlowego w zagraniczne placówki dyplomatyczne. Jeżeli chcesz zakończyć zarządzania projektami PRINCE2 kwalifikacji, będzie to również pozwalają na pracę z międzynarodowych korporacji, gdzie obok dobrych umiejętności technicznych, świadomość zagadnień związanych z rozwojem i globalnych wyzwań i zdolność do krytycznego myślenia o świecie są wyceniane. Absolwenci programu pracowali specjaliści z najlepszych doradców pozarządowych na całym świecie, jak i konsultantów z handlu i wydziałów ekonomicznych w urzędach. Inne są obecnie pracuje jako konsultantów, specjalistów rozwoju mikrofinansowania i jako doradcy na sponsorowanych przez ONZ projektów. W działalności gospodarczej i zarządzania podyplomowych, można spodziewać się doskonałych perspektywach kariery w ogólnym zarządzaniu lub istotnych aspektów ekonomii międzynarodowej działalności gospodarczej lub jako międzynarodowych specjalistów w dziedzinie finansów. Nasze doktorantów poszły na udanej kariery z międzynarodowych firm i organizacji charytatywnych oraz w handlu zagranicznym, z wielu naszych międzynarodowych doktorantów spełniających te role w ich własnych krajach. Staże Wszystko Stacjonarne Podyplomowe (MA, MSC i MBA) WBS studenci mają okazję do dokonania 2 miesięcznej w niepełnym wymiarze godzin nieodpłatnej praktyki w organizacjach lokalnych, tak aby jeszcze bardziej zwiększyć swoje doświadczenie akademickie. Nasze staże odbywają się w okresie letnim i są w różnych dziedzinach, w tym marketingu, zarządzania projektami, handlu, komunikacji marketingowej, finanse, HR i sektora charytatywnej. Aby ubiegać się studenci muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy (wraz z kopią swojego zaktualizowanego CV) i złożyć to Business Experience Team (BET). Następnie my wtedy wybór Z otrzymanych wniosków i prowadzenie spotkań grupowych z uczniami, co zapewnia im możliwość, aby zrozumieć więcej na temat programu stażowego oraz BET lepiej zrozumieć ich aspiracje staży. Ostatecznie to do naszych pracodawców staży zdecydować, czy chcą przeprowadzić wywiad z kandydatem (S) i zaoferować mu / jej staż. Otrzymaliśmy bardzo pozytywne opinie zarówno od naszych doktorantów i pracodawców i oczekiwać, że program Internship pozostanie popularny wśród naszych studentów. Wymagania kwalifikacyjne dla danego przedmiotu Wnioskodawcy powinni normalnie posiadać pierwszy stopień od uznanej instytucji (minimum Niższe drugiej klasy wyróżnieniem lub międzynarodowy odpowiednik) i wykazać zainteresowanie i zaangażowanie w obszarze tematycznym. Uwzględnione zostaną również alternatywne kwalifikacje zawodowe, w których co najmniej trzy lata odpowiedniego doświadczenia zawodowego. Bezpośrednio odpowiednich dyscyplin stopnia obejmują badania Biznes, ekonomia, geografia, zarządzania i badań operacyjnych. Jednak uczniowie z kwalifikacji w innych dziedzinach, takich jak inżynieria, nauki o środowisku, humanistycznych i języków są również zachęcani do zastosowania. Jeśli angielski nie jest twoim pierwszym językiem, trzeba będzie wynik IELTS 6.5, z minimalnym wynikiem 6 w każdym elemencie. [-]

Msc Prowadzeniu I Zarządzaniu Zdrowia I Opieki Społecznej (zaawansowane Praktyki Zawodowe)

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 3 - 4 lat January 2017 Wielka Brytania Londyn

Jeśli jesteś liderem organizacji lub zespołu lub zarządca w służbie zdrowia, pracy socjalnej i opieki społecznej, zarówno w samorządzie lokalnym, NHS, dobrowolne lub prywatne sektory, ten kurs jest właśnie dla Ciebie. [+]

Jeśli jesteś liderem organizacji lub zespołu lub zarządca w służbie zdrowia, pracy socjalnej i opieki społecznej, zarówno w samorządzie lokalnym, NHS, dobrowolne lub prywatne sektory, ten kurs jest właśnie dla Ciebie. To kwalifikacje akademickie skupia się na: szczególne wyzwania, stoją w miejscu pracy Jak wyposażyć pracę na wyższym poziomie Bezpośrednie korzyści dla organizacji zatrudniającej Będziesz korzystać z elastycznego programu nauczania, który wymaga jedynie ograniczoną nieobecności w miejscu pracy i dostarcza uznane kwalifikacje na każdym etapie. Zawartość kursu Dostarczone przez szereg modułów w miejscu pracy-skoncentrowane, to trzystopniowy mgr przeznaczony jest dla pracowników służby zdrowia i opieki społecznej odpowiedzialnych za przywództwa i zarządzania zespołów i organizacji samorządowych, NHS, trzecia lub sektorze prywatnym. Wszystkie kredytowane zadania bezpośrednio związane z obowiązków zawodowych uczestników, zapewniając wymierne korzyści dla ich organizacji zatrudniających. Program obejmuje trzy kolejne etapy: Postgraduate Certificate (trzy moduły) Dyplom studiów podyplomowych (dwa dodatkowe moduły) Magisterium (kolejne dwa moduły) Każdy moduł wymaga zazwyczaj 4 lub 5 dni w obecności Uniwersytetu w ciągu kilku miesięcy. Uczestnicy mogą wybrać Postgraduate Certificate, Dyplom studiów podyplomowych lub pełny program mgr (każdy etap trwa jeden rok), a wszystkie moduły są dostępne w postaci autonomicznych krótkich kursów. Szans na zatrudnienie W Westminster, zawsze wierzył, że doświadczenie Uniwersytet powinien być tak zaprojektowany, aby poprawić swoje życie zawodowe. Dzisiejsze organizacje potrzebują absolwentów zarówno dobre stopnie i umiejętności zatrudnienia, a my jesteśmy zobowiązani do zwiększenia zatrudnialności absolwentów swoją poprzez zapewnienie rozwoju kariery umiejętności są osadzone we wszystkich kursach. Możliwości pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy, praktyk i działań edukacyjnych związanych z pracą są szeroko dostępne, a może dostarczyć dodatkowej gotówki i pomóc wykazać, że masz umiejętności pracodawcy poszukują. W Londynie znajduje się duża podaż pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy - większość studentów z University of Westminster pracy na pół etatu lub w pełnym wymiarze godzin (podczas wakacji), aby wesprzeć swoje studia. W dalszym ciągu poszerzać i umacniać nasze więzi z pracodawcami, angażując je w projektowaniu programów nauczania oraz zachęcanie ich do uczestnictwa w innych aspektach edukacji zawodowej i poradnictwa zawodowego. Pracownicy biorą pod uwagę ostatnie dane na temat trendów na rynku pracy i wymagań pracodawców do ciągłego doskonalenia usług świadczonych na rzecz studentów. [-]

MSc Purchasing and Supply Chain Management

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2016 Wielka Brytania Londyn + 1 więcej

Dzięki zaawansowanym programem studiów i badań, ten kurs zapewni Ci wiedzę i umiejętności specjalisty w celu zidentyfikowania problemów i opracowania rozwiązań w obrębie zarówno do zakupu jak i szerszym łańcuchu dostaw. [+]

Dzięki zaawansowanym programem studiów i badań, ten kurs zapewni Ci wiedzę i umiejętności specjalisty w celu zidentyfikowania problemów i opracowania rozwiązań w obrębie zarówno do zakupu jak i szerszym łańcuchu dostaw. Zawartość kursu Oczywiście odnosi się do strategicznej roli zarządzania łańcuchem dostaw i zakupów. Analizuje ona również wpływu zmian w otoczeniu regulacyjnym i polityki, a także wpływu nowych technologii i technik w sprawie informacji bieżących i przyszłych problemów w całym łańcuchu dostaw. Kurs będzie rozwijać swoją wiedzę na temat najlepszych praktyk w tej dziedzinie, i zwiększyć swoją wiedzę na temat znaczenia procesów biznesowych i integracji działalności. Kariera stowarzyszone [-]

Przywództwo Msc (zaawansowane Praktyki Zawodowe)

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 2 lat September 2016 Wielka Brytania Londyn

Przywództwo mgr został zaprojektowany specjalnie dla doświadczonych menedżerów i specjalistów, aby skupić się na rozwoju swoich umiejętności przywódczych. [+]

Przywództwo mgr został zaprojektowany specjalnie dla doświadczonych menedżerów i specjalistów, aby skupić się na rozwoju swoich umiejętności przywódczych. Twój i doświadczenie swoich rówieśników 'zostaną wykorzystane jako podstawa do nauki w całym programie. Studiowanie na przebieg polega praca z bieżącymi wyzwaniami organizacyjnymi w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem sesji uczenia się, możliwości analizy krytycznej refleksji, planowania i kontroli. W toku swoich projektów, zmiany czy rzeczywiście stoisku, będziesz mógł korzystać z zasobów programu zbadać sposoby rozwiązania tych problemów z zachęty i wsparcia od swojego zespołu i naukowców Westminster. Kurs daje możliwość zbadania i przeglądu procesów przywódczych w pracy w projekcie, nad którym pracujesz, używając zarówno nowych jak i znanych modeli. Będzie rozwijać zaufanie do krytycznej refleksji i analizy stylów i podejść przywódcze, co z kolei pozwoli zwiększyć wydajność zespołu. Jak rozwijać i wzmacniać swoją karierę, podczas gdy w tym programie, oczekujemy, że kierunek nauce mogą ulec zmianie. Kurs przeznaczony jest, aby wziąć to pod uwagę i można się spodziewać, aby podjąć aktywną rolę w projektowaniu swoją naukę. Szereg organizacji będą reprezentowane w programie, co wzmocni dialog i podważenia zrozumienie jak przywództwo jest interpretowane i uchwalona w różnych kontekstach i sytuacjach. Badając mgr Leadership Każdy moduł pozwoli Ci pracować nad różnymi projektami, które są pod kontrolą i wpływem, aby pogłębić swoją wiedzę i analizę szczególnej troski ze strony alternatywnych perspektyw. Zaczynamy swojej praktyce i krytycznej refleksji na temat realiów życia zawodowego z innym obiektywem wzbogacony o teorii i podejść wybrać, które mogą mieć znaczenie dla powodzenia projektu i nauce jako lidera. Będziesz zabrać ze sobą wyzwania dla przebiegu badać i odkrywać je za pomocą szeregu narzędzi, modeli i technik, aby rozwijać i wzmacniać swoje strategie dla jak najlepszego wykorzystania tego, co masz. Będziesz także zbadać, jak te modele pracować w organizacji, ich znaczenie i wartość. W zestawach action learning, będziesz ćwiczyć procesy wspierać swoje odbicie, ułatwień i planowania działań umiejętności. Pojawi się spodziewać do zapoznania powszechnie w celu wykazania zrozumienia i wglądu w zakresie ram teoretycznych. Zostanie także oczekuje się być otwarty i oddany do zmian, rozwoju osobistego i być skłonny do kwestionowania swoich przekonań i wartości, aby uzyskać jak najwięcej z tego kursu. Zawartość kursu Połączenie intensywnych 3 dniowych sesjach edukacyjnych, jeden do jednego samouczków i Action learning zestawy, wraz z własnych badań i doświadczeń zawodowych będą wspierać i skonfrontować swoje podejście do przywództwa, projekty używane podczas pracy oraz aktualne wyzwania zawodowe. Będzie rozwijać poprzez debaty, badania i działania Learning Sets zrozumienie umiejętności przywództwa w innych kontekstach, jak i te, mogą zwiększyć swoją wydajność. Poprzez naukę i dzielenie się doświadczeniami z innymi osobami w podobnej sytuacji zawodowej będzie można zaangażować się w działania i metodologii, które będą stanowić wyzwanie i sprawdzić swoje perspektywy. Twoje podejście do przywództwa, zarządzania i zmian skorzystają z dniem 1. Każdy moduł na program zachęca do skupienia się na projekcie lub inicjatywy, którą aktualnie pracuje. Trzy kolejne sesje uczenia intensywnego obejmie szereg działań empirycznych, prezentacji i możliwości. Sesje te będą zachęcać do dyskusji i refleksji na temat relacji między kierownictwem i uczenia się oraz ich wpływ na wydajność. Studiów pozwoli Ci trochę czasu na zastanowienie i przeglądu projektu przy wsparciu i zachęcie akcji Ustaw Learning członków w czasie rzeczywistym. Poprzez ten proces staniesz wewnętrzny konsultant firmie dostarczenie odpowiednich dokumentów związanych z pracą w wynikach swojej nauki. Szans na zatrudnienie W Westminster, zawsze wierzył, że doświadczenie Uniwersytet powinien być tak zaprojektowany, aby poprawić swoje życie zawodowe. Dzisiejsze organizacje potrzebują absolwentów zarówno dobre stopnie i umiejętności zatrudnienia, a my jesteśmy zobowiązani do zwiększenia zatrudnialności absolwentów swoją poprzez zapewnienie rozwoju kariery umiejętności są osadzone we wszystkich kursach. Możliwości pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy, praktyk i działań edukacyjnych związanych z pracą są szeroko dostępne, a może dostarczyć dodatkowej gotówki i pomóc wykazać, że masz umiejętności pracodawcy poszukują. W Londynie znajduje się duża podaż pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy - większość studentów z University of Westminster pracy na pół etatu lub w pełnym wymiarze godzin (podczas wakacji), aby wesprzeć swoje studia. W dalszym ciągu poszerzać i umacniać nasze więzi z pracodawcami, angażując je w projektowaniu programów nauczania oraz zachęcanie ich do uczestnictwa w innych aspektach edukacji zawodowej i poradnictwa zawodowego. Pracownicy biorą pod uwagę ostatnie dane na temat trendów na rynku pracy i wymagań pracodawców do ciągłego doskonalenia usług świadczonych na rzecz studentów. [-]

MA

MA International Business and Management

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2016 Wielka Brytania Londyn

[+]

Absolwenci również pracować w istotnych aspektów ekonomii międzynarodowej działalności gospodarczej lub jako międzynarodowych specjalistów w dziedzinie finansów. Wielu absolwentów powrócić do swoich krajów pochodzenia i są wykorzystywane w opracowywaniu międzynarodowych możliwości biznesowych, rządowych i organizacji pozarządowych instytucji. Znaczna liczba studentów również udać się na studia dla doktorantów. W działalności gospodarczej i zarządzania podyplomowych, można spodziewać się doskonałych perspektywach kariery w ogólnym zarządzaniu lub istotnych aspektów ekonomii międzynarodowej działalności gospodarczej lub jako międzynarodowych specjalistów w dziedzinie finansów. [-]

MA International Human Resource Management

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2016 Wielka Brytania Londyn

[+]

Wcześniejsze studenci udał się stać konsultanci (wewnętrzne i zewnętrzne), menedżerów HR, wynagrodzeń i świadczeń menedżerów, specjalistów od zarządzania zmianą, biznes HR menedżerów partnerzy / operacji, urzędników i mediatorów. Z Zarządzania Zasobami Ludzkimi MA, będziesz szczególnie dobrze przygotowana do prowadzenia ludzi ukierunkowanych możliwości kariery w takich dziedzinach, jak zarządzanie zmianą oraz odszkodowań i świadczeń. Szkoła przeznaczona jest do Centrum Doskonałości przez Chartered Institute of Personnel i Rozwoju (CIPD). Następnie my wtedy wybór Z otrzymanych wniosków i prowadzenie spotkań grupowych z uczniami, co zapewnia im możliwość, aby zrozumieć więcej na temat programu stażowego oraz BET lepiej zrozumieć ich aspiracje staży. Ostatecznie to do naszych pracodawców staży zdecydować, czy chcą przeprowadzić wywiad z kandydatem (S) i zaoferować mu / jej staż. Otrzymaliśmy bardzo pozytywne opinie zarówno od naszych doktorantów i pracodawców i oczekiwać, że program Internship pozostanie popularny wśród naszych studentów. [-]

MA Management

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2016 Wielka Brytania Londyn + 1 więcej

Ten kurs jest przeznaczony do rozwijania ogólnych umiejętności zarządzania potrzebne w szybko zmieniającym się środowisku gospodarczym. Jak również daje Podstawa dla wiedzy i zrozumienia wymaganych do efektywnego funkcjonowania w roli kierowniczej, kurs będzie rozwijać swoje analizy, rozwiązywania problemów i proaktywne myślenie umiejętności. [+]

Ten kurs jest przeznaczony do rozwijania ogólnych umiejętności zarządzania potrzebne w szybko zmieniającym się środowisku gospodarczym. Wielu absolwentów przejść do zabezpieczenia pozycji w wyższej kadry kierowniczej i doradztwa. Ten kurs jest uznawany przez Chartered Management Institute. Staże Wszystkie pełnoetatowych doktoranci Westminster Business School mają możliwość ubiegania się o osiem tygodni w niepełnym wymiarze godzin, bezpłatne praktyki z organizacjami lokalnymi, tak aby jeszcze bardziej zwiększyć swoje doświadczenie akademickie. Staż liczy się jako jeden moduł 10 kredytową (PG / MBA Program Internship Reflective Practitioner Module) i może być stosowany w uzupełnieniu do podstawowych i opcjonalnych modułów. [-]

MA Marketing Communications

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 rok September 2016 Wielka Brytania Londyn + 1 więcej

[+]

Uwzględnione zostaną również alternatywne kwalifikacje zawodowe, w których co najmniej trzy lata odpowiedniego doświadczenia zawodowego. Absolwenci kursu są stosowane na całym świecie, w marketingu, mediów i organizacji łączności. Wszystkie pełnoetatowych doktoranci Westminster Business School mają możliwość ubiegania się o osiem tygodni w niepełnym wymiarze godzin, bezpłatne praktyki z organizacjami lokalnymi, tak aby jeszcze bardziej zwiększyć swoje doświadczenie akademickie. Staż liczy się jako jeden moduł 10 kredytową (PG / MBA Program Internship Reflective Practitioner Module) i może być stosowany w uzupełnieniu do podstawowych i opcjonalnych modułów. [-]

Ma Międzynarodowy Zarządzania Rozwojem

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2016 Wielka Brytania Londyn

Ten MA International Management Development oczywiście nie tylko bada, jak kraje te gospodarki i dostosowanie się do zmian strukturalnych i globalizacji, ale również pokazuje, jak zastosować praktyczne strategie zarządzania rozwoju do problemów globalnych. [+]

Zarządzanie MA Rozwój

 

Chcesz coś zmienić i wspierać ludzi w krajach rozwijających się? Jeśli chcesz wziąć na potężnej jeszcze satysfakcję zadanie podniesienie poziomu życia, ograniczenie pozbawienia i osiągnięcia zrównoważonego rozwoju w krajach transformacji, to oczywiście może być dla Ciebie.

 

To oczywiście nie tylko bada, jak kraje te gospodarki i dostosowanie się do zmian strukturalnych i globalizacji, ale również pokazuje, jak zastosować praktyczne strategie zarządzania rozwoju do problemów globalnych.

 

Oprócz zrozumienia podstawowych przedmiotów, będziesz rozwijać dobre uniwersalne umiejętności, które pomogą Ci zbudować karierę w międzynarodowej zarządzania rozwojem. Większość modułów to element pracy i grupowym rozwiązywaniu problemów, gdzie będziesz pracować na rodzaje zadań, które mogą się spotkać w rzeczywistych sytuacjach.... [-]


Ma Wyższe Wykształcenie

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 lat September 2016 Wielka Brytania Londyn London + 2 więcej

Wyższa Edukacji Master jest oparte na praktyce i elastyczny kurs na celu opracowanie specjalistów nauczania. Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli nie co najmniej 72 godzin dydaktycznych rocznie w warunkach szkolnictwa wyższego. Musisz także być w stanie zapewnić sobie mentora obserwować swoje nauczanie [+]

Test Higher Education Master jest oparte na praktyce i elastyczny kurs na celu opracowanie specjalistów nauczania. Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli nie co najmniej 72 godzin dydaktycznych rocznie w warunkach szkolnictwa wyższego. Musisz także być w stanie zapewnić sobie mentora, aby obserwować swoje nauczanie Celem kursu jest rozwijanie swojej praktyki jako nauczyciel, a następnie, aby rozwinąć swoje praktyki obejmują badania edukacyjne związane z posiadanym dyscypliny i zainteresowań. Kurs rozwija swój proces uczenia się i nauczania w zestawieniu z szerszym kontekście polityki, badań i wiedzy oraz zmian społecznych. Został on zaprojektowany, aby wspierać Cię do podjęcia wiodącej roli w rozwoju nauki, nauczania i oceniania w swoim własnym kontekście, a także przyczynić się do szerszego zakresu badań i rozwoju w uczeniu się i nauczaniu. Kurs jest głównie dostarczane on-line z elastycznych sposobów dostępu oraz przyczynianie się do działań. Niektóre elementy kursu twarzą w twarz, chociaż możliwe jest, aby ukończyć kurs w całości poprzez kształcenie na odległość. Proszę zapoznać się minimalne wymagania sprzętowe (PDF) ebfore stosowania, aby zapewnić sobie odpowiedni sprzęt do obsługi uczenia się podczas tego kursu. Należy pamiętać, że nie ma żadnych dostępnych stypendiów dla kandydatów zewnętrznych, którzy chcą skorzystać z kursu. Zawartość kursu Wyższa Edukacji MA został zaprojektowany, aby pomóc Ci odkrywać konceptualnych podstaw praktyki edukacyjnej i pedagogiki. Moduły podstawowe zapewnić Ci wsparcie w zrozumieniu praktyki badawczej w szkolnictwie wyższym i moduły opcji oferują możliwości skupić się na konkretnych interesów. Będziesz przyniesie to ze sobą poprzez badania naukowe jesteś właścicielem praktykujący w formie rozprawy 60-kredytowej. Niektóre moduły Szkolnictwa Wyższego MA dostępne jako pojedyncze kursy krótkie są również dostępne. Szans na zatrudnienie W Westminster, zawsze wierzył, że doświadczenie Uniwersytet powinien być tak zaprojektowany, aby poprawić swoje życie zawodowe. Dzisiejsze organizacje potrzebują absolwentów zarówno dobre stopnie i umiejętności zatrudnienia, a my jesteśmy zobowiązani do zwiększenia zatrudnialności absolwentów swoją poprzez zapewnienie rozwoju kariery umiejętności są osadzone we wszystkich kursach. Możliwości pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy, praktyk i działań edukacyjnych związanych z pracą są szeroko dostępne, a może dostarczyć dodatkowej gotówki i pomóc wykazać, że masz umiejętności pracodawcy poszukują. W Londynie znajduje się duża podaż pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy - większość studentów z University of Westminster pracy na pół etatu lub w pełnym wymiarze godzin (podczas wakacji), aby wesprzeć swoje studia. W dalszym ciągu poszerzać i umacniać nasze więzi z pracodawcami, angażując je w projektowaniu programów nauczania oraz zachęcanie ich do uczestnictwa w innych aspektach edukacji zawodowej i poradnictwa zawodowego. Pracownicy biorą pod uwagę ostatnie dane na temat trendów na rynku pracy i wymagań pracodawców do ciągłego doskonalenia usług świadczonych na rzecz studentów. Wymagania kwalifikacyjne dla danego przedmiotu Wnioskodawcy powinni normalnie posiadać pierwszy stopień od uznanej instytucji (minimum Niższe drugiej klasy wyróżnieniem lub międzynarodowy odpowiednik) i wykazać zainteresowanie i zaangażowanie w obszarze tematycznym. Uwzględnione zostaną również alternatywne kwalifikacje zawodowe, w których co najmniej trzy lata odpowiedniego doświadczenia zawodowego. Bezpośrednio odpowiednich dyscyplin stopnia obejmują badania Biznes, ekonomia, geografia, zarządzania i badań operacyjnych. Jednak uczniowie z kwalifikacji w innych dziedzinach, takich jak inżynieria, nauki o środowisku, humanistycznych i języków są również zachęcani do zastosowania. Jeśli angielski nie jest twoim pierwszym językiem, trzeba będzie wynik IELTS 6.5, z minimalnym wynikiem 6 w każdym elemencie. [-]

Zarządzanie MA Human Resource

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2016 Wielka Brytania Londyn + 1 więcej

Kurs ten oferuje interesujące i wyzywające modułów i opcji. Będzie on odpowiadał absolwentów zamierzających pracować w HR, jak i tych, którzy już pracują w tej dziedzinie i chcą rozwijać swoją karierę. Opierając się na swojej wiedzy na temat teorii i praktyki technik zarządzania zasobami ludzkimi, zapewnia profesjonalnie skoncentrowanego i świadomej mieszankę badań naukowych i praktycznych informacji, zachęcając do krytycznej refleksji na temat obecnych rozwiązań HRM. [+]

Kurs ten oferuje interesujące i wyzywające modułów i opcji. Będzie on odpowiadał absolwentów zamierzających pracować w HR, jak i tych, którzy już pracują w tej dziedzinie i chcą rozwijać swoją karierę. Opierając się na swojej wiedzy na temat teorii i praktyki technik zarządzania zasobami ludzkimi, zapewnia profesjonalnie skoncentrowanego i świadomej mieszankę badań naukowych i praktycznych informacji, zachęcając do krytycznej refleksji na temat obecnych rozwiązań HRM. Oznacza to, że po pomyślnym przedstawione odpowiednie dowody CIPD swojej praktyki w miejscu pracy, można zyskać profesjonalny poziom obu Associate Chartered lub członkostwa. [-]

Zarządzanie MA Marketing (zaawansowane Stojących)

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Wielka Brytania Londyn

Ta trasa szybkiej ścieżki do Zarządzania Marketingowego MA korzysta z Chartered Institute of Marketing (CIM) Postgraduate Professional Diploma kwalifikacji już osiągnięte i oferuje możliwość górze aż do poziomu magisterskiego w ciągu jednego roku studiów w niepełnym wymiarze czasu ci. [+]

Ta trasa szybkiej ścieżki do Zarządzanie MA Marketing korzysta z Chartered Institute of Marketing (CIM) Postgraduate Professional Diploma kwalifikacji już osiągnięte i oferuje możliwość górze aż do poziomu magisterskiego w ciągu jednego roku studiów w niepełnym wymiarze czasu ci. Zyskasz strategiczną perspektywę zarządzania marketingowego, dyscypliną, która jest coraz częściej postrzegane jako krytyczne dla sukcesu w osiąganiu celów biznesowych, a jako podstawowego zadania w wielu organizacjach. Ten kurs pozwoli Ci zwiększyć swoje perspektywy kariery w marketingu i ogólnych obszarach biznesowych. Zawartość kursu Musisz uczyć się następujące dwa dodatkowe moduły do ​​ukończenia MA: Kreatywność i innowacje marketingowe Moduł ten będzie koncentrować się na kreatywności i innowacji w marketingu i jego wpływ na zwiększenie przewagi konkurencyjnej organizacji (we wszystkich sektorach). Będziesz także zbadać złożoność procesu twórczego i innowacji na indywidualne, grupy i poziomach organizacyjnych, a także oceny kompetencji o "kreatywnej '/' 'innowacyjnego menedżera. Rozprawa Rozprawa wyświetla opanowania skomplikowanej i specjalistycznej dziedzinie wiedzy i umiejętności, zatrudniając zaawansowanej wiedzy czerpanej z modułów nauczania i niezależnych badań, w rozwijaniu zdolności do analizowania i badania zagadnień marketingowych i problemów. Szans na zatrudnienie W Westminster, zawsze wierzył, że doświadczenie Uniwersytet powinien być tak zaprojektowany, aby poprawić swoje życie zawodowe. Dzisiejsze organizacje potrzebują absolwentów zarówno dobre stopnie i umiejętności zatrudnienia, a my jesteśmy zobowiązani do zwiększenia zatrudnialności absolwentów swoją poprzez zapewnienie rozwoju kariery umiejętności są osadzone we wszystkich kursach. Możliwości pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy, praktyk i działań edukacyjnych związanych z pracą są szeroko dostępne, a może dostarczyć dodatkowej gotówki i pomóc wykazać, że masz umiejętności pracodawcy poszukują. W Londynie znajduje się duża podaż pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy - większość studentów z University of Westminster pracy na pół etatu lub w pełnym wymiarze godzin (podczas wakacji), aby wesprzeć swoje studia. W dalszym ciągu poszerzać i umacniać nasze więzi z pracodawcami, angażując je w projektowaniu programów nauczania oraz zachęcanie ich do uczestnictwa w innych aspektach edukacji zawodowej i poradnictwa zawodowego. Pracownicy biorą pod uwagę ostatnie dane na temat trendów na rynku pracy i wymagań pracodawców do ciągłego doskonalenia usług świadczonych na rzecz studentów. [-]

Filmy

Student Life at the University of Westminster

Westminster Business School MBA

Kontakt

University of Westminster, Westminster Business School

Adres 35 Marylebone Rd
NW1 5LS London, United Kingdom
Strona internetowa http://www.westminster.ac.uk/wbs
Telefon +44 20 7911 5000