University of Greenwich

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

University of Greenwich

&nbsp

&nbsp

Przegląd

&nbsp

To jest twój początek. Twoje puste płótno. Czekam na Ciebie, aby zaznaczyć swoją obecność. To jest twój czas. Zaczyna się tu w Greenwich w domu samego czasu. Pozwól nam zabrać cię tam. Jak mierzymy czas? O ile mamy rośnie, przez co udało nam się osiągnąć albo przez który staliśmy się?

&nbsp

Zainwestowaliśmy miliony na trzech kampusach, 1200 programów i pierwszych badań klasy, z jednym celem - aby czas tutaj liczyć. Tak, otwórzmy oczy, do jednego z najwspanialszych środowiskach uniwersyteckich na świecie. Się wiele wspaniałych budowli, jak malowane galerii Christopher Wren, gdzie tysiące naszych doktorantów rocznie. To widać początek wielu sukcesów.

&nbsp

Nasza Campus Greenwich, z jego spektakularnej architektury barokowej jest wyznaczony Światowego Dziedzictwa UNESCO - i z powrotem spadek dla wielu poważnych filmach: The Queen, Wolfman, The Golden Compass, Sherlock Holmes. Nasze zabytki są także domem dla nowoczesnych udogodnień, state-of-the-art Cisco Systems, nowy studio TV, biblioteka i galeria sztuki nowoczesnej.

&nbsp

Z Królewskiego Obserwatorium widać, że kultowe zabytki Londynu są w zasięgu ręki. A z Canary Wharf naprzeciwko, to nic dziwnego, mamy takie silne powiązania ze światem biznesu.

&nbsp

Znajdziesz Greenwich na tętniącą życiem miejsce do życia.Z tętniącego życiem rynku, szeroki wybór barów i restauracji, wszystkie najnowsze zespoły grające w O2 Arena i wielu innych miejscach w całym Londynie. Ale to nie wszystko.

&nbsp

Nasza Avery Campus Hill jest zielona oaza cieszy najlepsze z obu światów. Osiemdziesiąt sześć akrów pięknego parku i zaledwie kilka minut jazdy autobusem od wszystkiego, co Londyn ma do zaoferowania. Wewnątrz eleganckiej, wiktoriańskiej posiadłości poznasz naszą bibliotekę. Były sala balowa, to teraz domem dla tysięcy książek.

&nbsp

90 stopa szklana kopuła o Winter Gardens wyróżnia dominujący na horyzoncie. Na obu stronach w Avery Hill Campus spędziliśmy miliony na nowe budynki i wszystkie najnowocześniejsze udogodnienia. Nowy ośrodek sportowy jest obecnie jednym z najlepiej wyposażonych w Wielkiej Brytanii.Nasze nowe domy centrum nauczania state-of-the-art laboratoria i interaktywne auli, co pierwsza klasa doświadczenie uczenia się. Ponad 50 procent naszych uczniów mieszkalnych żyć na naszej stronie Hill Avery który tworzy prawdziwe szumu. Więc, czy chcesz grać w tenisa, rugby, lub po prostu spotkać się z przyjaciółmi na noc w Dome. Zawsze znajdziesz coś ciekawego do zrobienia.

&nbsp

Podążamy w kierunku rzeki Medway naszego kampusu Medway. Przeszłość Rochester, dom Dickensa, z imponującą katedrą i zamkiem imponujące. Do historycznego Stoczni Marynarki Wojennej w Chatham. Uczelnia mieści się w spektakularnych byłych urzędów morskich. W środku nigdy nie jesteśmy zbyt daleko od swojej morskiej przeszłości.

&nbsp

Ciągłe inwestycje w uzupełniających, nowoczesnej architekturze i urządzeń nowych pokazuje, że uniwersytet jest także przyszłościowe myślenie. Weź Pilkington BUILDIN g, co 21-cia Student Center wiek stanowi przestrzeń nauczania i kawiarnia. I, co było kiedyś Hall Wiertarka jest obecnie najdłużej biblioteka w Europie. W komplecie z 2,7 mil regałów i ponad 150.000 książek, wszystko siedzi obok najnowszych technologii.

&nbsp

Inwestycje te przyciągnęły międzynarodowych firm z całego świata i projektach badawczych, jak daleko idące jak NASA. Znacznie bliżej domu są plaże Broadstairs i Ramsgate i łagodnymi pagórkami z Kent. Aby cieszyć się w swoim czasie wolnym. Twoja przyszłość jest przed wami. Jak się tam dostać i gdzie skończyć się ma do Ciebie.

&nbsp

&nbsp

Studenci

"Teraz już absolwentem University of Greenwich, ja będę Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich".

&nbsp

"Zamierzam być adwokatem."

&nbsp

"Jestem o krok bliżej do stania farmaceuta".

&nbsp

"Moja rodzina jest tak ze mnie dumny."

&nbsp

"Właśnie otrzymałem dyplom z psychologii."

&nbsp

"Z moim stopniem będę mógł podróżować cały świat."

&nbsp

Dołącz do nas, uniwersytet, który jest poddany głosowaniu numer jeden dla satysfakcji studentów w Londynie.

&nbsp

University of Greenwich. Liczyć je razem.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Kontakt
Adres lokalizacji
Old Royal Naval College, Park Row,
Medway, Anglia, SE10 9LS GB