University of Kent, School of Anthropology & Conservation

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Antropologia potwierdza swoje top 10 pozycji w The Guardian University Guide

Test Szkoły Antropologii i Ochrony potwierdziła swoją pozycję jako jeden z najlepszych wydziałów antropologii w Wielkiej Brytanii zdobywając 6 miejsce w University Opiekun Przewodnik 2015, utrzymanie pozycji konkurencyjnej.

Co nasi uczniowie mówią

Nasi uczniowie są inspirujące grupa ludzi z kraju i zagranicy. Cieszymy się, że mamy kulturę wspierającą i współpracy w szkole, która zwiększa doświadczenie studentów i zachęca wszystkich do excel.

Rozwój naszych umiejętności studentów do zatrudnienia jest wysoki priorytet. Oferujemy studentom opportunties rozwijać te umiejętności poprzez prowadzonych wykładów, praktycznych doświadczeń, a także przez kontakt z absolwentami SAC.

10 powodów, dla których warto uczyć się u nas

Oto niektóre z powodów, dla których nasi studenci kochają go tutaj ...

Nauczanie Badania Led

Nasza kadra akademicka są wszystkie aktywne badania uczonych, którzy wprowadzają ich wiedzy specjalistycznej i pasję w kontekście nauczania zapewniającego nauka jest istotne i stymulujące. Studenci otrzymują jakości nauczania (jako informacji zwrotnej studentów i Narodowego Student Survey potwierdza), a wszystkie zajęcia są przez naszych doświadczonych pracowników akademickich.

Dobre perspektywy zatrudnienia

Procent naszych absolwentów, którzy wjechali na zatrudnienie lub dalszych badań stale rośnie; Najnowsze statystyki pokazują, 85%. To jest powyżej średniej krajowej i ma bezpośredni wpływ na nasze zaangażowanie w integrację umiejętności poszukiwanych przez pracodawców do nauczania naszych programów. Wielu naszych absolwentów przejść do naprawdę ciekawej pracy związanej z ich stopniem, w tym James Wong, który ma swój własny serial, rozwijać własne leki, lub stały się liderami w swoich dziedzinach, takich jak Edwin Matokwani (DICE Magister Conservation Biology), który ma Niedawno został mianowany dyrektorem generalnym Zambii Wildlife Authority lub Sarah Goździk, który jest znanym innowatorem akademicki w dziedzinie Visual Anthropology.

Możliwości międzynarodowe

Ze względu na reputację doskonałości szkoła ma na arenie międzynarodowej, to przyciąga studentów z 73 krajów. Zapewnia również możliwości dla studentów do podjęcia elementy ich pracy za granicą. Liczba naszych programów obejmują lat za granicą w Japonii, Hiszpanii, USA, Włoszech, Finlandii, Niemczech, Holandii i Danii. Inne programy obejmują prace projektowe, wycieczki, a badania nadzoruje: uczniowie mgr ethnobotany spędzić dwa tygodnie w Barcelonie; Studentów Inżynierskie Wildlife Conservation przeprowadzenie 6-tygodniowe projektów badawczych za granicą (aktywa wybrać się amazońskie Peru i Afryka Południowa) i mieć możliwość przyłączenia się do tropikalnych fieldcourse do Borneo; i mgr Antropologia społeczna, antropologia wizualna i antropologia etniczności, nacjonalizmu i tożsamości przeprowadzenia Praca magisterska badania terenowe w miejscach tak odległych miejsc, jak Kolumbia, West Bank Palestynie, na Cyprze, i Indie.

Podzespoły Badania

W Research Assessment 2001 i 2008 Ćwiczenia ponad 50% naszych badań została oceniona jako "międzynarodowym doskonały" i niektórych prac określonego jako "świat wiodącej". Pracownicy publikują swoje badania regularnie, często w czasopismach naukowych, w tym wiodących Nauki i Natury.

Specjalistycznych urządzeń, sprzętu i zasobów

Studenci korzystają z dostępu do state-of-the-art laboratorium antropologii wizualnej, ekologia obszar badań terenowych i laboratoryjnych, laboratoriów badawczych dla ethnobotany, antropologii i genetyki ochrony biologicznej, a także łazienką komputer studenta. Szkoła ma bliskie powiązania z wieloma organizacjami zewnętrznymi, które korzystają z naszych studentów, w tym Muzeum Powell-Cotton, Królewskich Ogrodów Botanicznych w Kew, w Durrell Wildlife Conservation Trust, Międzynarodowej Unii Ochrony Przyrody i Królewskiego Instytutu Antropologii. Szkoła korzysta również kontakty na całym świecie, przynosząc uczniów wraz z renomowanych lekarzy, polityków, naukowców i prowadząc poprzez seminarium i wykład serii.

Skupić się na doskonałym uczniem Experience

Widząc studenci rozwijać w wyniku wspierającej, wymagającym i inspirującym doświadczeniem jest jednym z priorytetów Uczelni. Wszystkie szkoły zapewniają uczniom konkretnych nauczycieli podlegających wspierać ich z ich postępów w nauce. Studenci mają regularne spotkania z ich programem Convenor których kultywuje się silną dynamiką grupy i daje możliwości do omówienia trudności i rozwiązane. Przedstawiciele studentów również siedzieć na wielu naszych komitetów, aby zapewnić spraw studenckich są podnoszone i dyskutowane. W odpowiedzi na opinie studentów w tym roku zwiększyliśmy ilość wolnego kredytu drukarki, realizowane elektronicznego składania zajęć, całkowicie zmienił dokumentacji zwrotnej i obsługiwane nowy krzyż dyscyplinarne prowadzone przez studentów cykl seminarium. Nasi studenci otrzymują jakości badań poświęcona nadzoru, która przekracza nasze konkurentów.

Unikalne Synergia pomiędzy Antropologii i ochronie

Zdajemy sobie sprawę, że ludzie i przyroda są ze sobą połączone, a to znajduje odzwierciedlenie w szerokim zakresie i integracji naszych zainteresowań intelektualnych. Studenci mają możliwość studiowania wielu dyscyplin poprzez elastyczne wyboru modułów i odnoszą społecznie przez naszego wielodyscyplinarnego serii seminarium.

Dynamiczny Szkoła Społeczność

Nasi uczniowie często komentować silne poczucie wspólnoty w naszej szkole. Studentów i doktorantów regularnie współpracować poprzez obsługiwanych seminariów, konsultacji projektu i grup badawczych. Są to cotygodniowe seminaria i działalności społecznej, gdzie pracownicy i studenci zbierają na współpracy i dobrej zabawy!

Lokalizacja

Kampusu Canterbury jest piękne! Samowystarczalny kampus wychodzi na miasto Canterbury i oferuje doskonałe połączenia komunikacyjne z Londynu i Europy. Kampus obejmuje zakwaterowanie, sklepy, teatr, kino, biblioteka, centrum sportowe, klub nocny, wiele restauracji, i wiele innych udogodnień.

Doświadczony Wsparcie administracyjne

Studenci korzystają z obsługiwanego przez bardzo doświadczony zespół administracyjny. Przyjazny zespół jest dostępna codziennie do wspierania studentów i stanowi istotną część naszego bezpiecznego środowiska uczenia się.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MA » Widzieć MSc » Zobacz programy magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

MA/MSc in Environmental Anthropology

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat August 2016 Wielka Brytania Canterbury + 1 więcej

[+]

[-]

MSc

Antropologia I Ethnobiology Stopni Naukowych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 4 lat August 2016 Wielka Brytania Canterbury + 1 więcej

Zapraszamy studentów z odpowiednim tłem dla badań. Zarejestrować się na doktorat i spodziewamy się, aby ukończyć pracę doktorską przed końcem czwartego roku. Wziąć udział w zajęciach, w szczególności modułów metod, jako część szkolenia w pierwszym roku. [+]

Dr, mgr i mgr przez badania daje dostęp do metod badawczych, szkolenia i nadzór w uznanych międzynarodowych naukowców. Zapraszamy studentów z odpowiednim tłem dla badań. Zarejestrować się na doktorat i spodziewamy się, aby ukończyć pracę doktorską przed końcem czwartego roku. Wziąć udział w zajęciach, w szczególności modułów metod, jako część szkolenia w pierwszym roku. Możesz także zarejestrować się początkowo dla MA lub MSc by Research, a te stopnie mogą być również zmodernizowane (MA lub MSc w antropologii; Magister Ethnobiology). Oferujemy nadzór zarówno w antropologii społeczno-kulturowej i biologicznej. Jesteśmy obecnie silny środowiska antropologii, ethnobiology, etniczności i nacjonalizmu, pokrewieństwa, metodologia i antropologii używania języka .. W ogóle, to ściśle współpracować z jednym przełożonym całej swojej badań, chociaż praca będzie nadzorowana przez komitet trzech pracowników. Jeśli chcesz zrobić badania w dziedzinie Informatyki Stosowanej w antropologii społecznej masz dwa organy nadzoru: jeden w Computing Laboratory oraz antropolog. Nadzór Istotne jest, że przyszli studenci badawczych zidentyfikować i skontaktować się z potencjalnym przełożonym (poprzez e-mail) przed dokonaniem formalnego wniosku. Nie jesteśmy w stanie przetworzyć każdy wniosek bez takiego wcześniejszego kontaktu. Magister antropologii Research Mamy nowo opracowany i niezapomniane grupy badawczej, której interesy rozciągają się na całym zakresie antropologii biologicznej i ewolucyjnej. Możemy zapewnić bogate i nowoczesne zaplecze analizy danych, a także niedawno wyremontowane laboratorium badawcze poświęcone antropologii biologicznej i ewolucyjnej. Jesteśmy aktywnie rekrutacji nowych studentów badawczych, a jeśli masz pomysł lub temat, który chcesz osiągnąć, a następnie pomożemy Ci rozwijać swój projekt. [-]

Magister Biologii Ochrony

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat August 2016 Wielka Brytania Canterbury + 1 więcej

Program Conservation Biology zapewnia studentom wiedzy i praktycznego doświadczenia w celu rozwiązania problemów związanych z ochroną różnorodności biologicznej i zarządzania różnorodnością biologiczną. [+]

Wzbogać swoją wiedzę i praktyczne doświadczenie kwestiami związanymi z ochroną i zarządzaniem bioróżnorodności. Test Konserwator przyrody Program zapewnia studentom wiedzy i doświadczenia do kwestiami związanymi z ochroną różnorodności biologicznej i zarządzania różnorodnością biologiczną. W szczególności, będzie przekazanie studentom wiedzy i informacji na: - Minimalizacja negatywnego wpływu na rozwój gatunków, siedlisk i ekosystemów. - Zwiększenie świadomości w kwestiach dotyczących ochrony różnorodności biologicznej na poziomie krajowym i globalnym. - Upewnij się, że lokalne społeczności żyjące wokół obszarów o znaczeniu ochrony są respektowane i mają ich interesy brane pod uwagę przy opracowywaniu planów zarządzania dla obszarów chronionych. - Integracja planowania i zarządzania ochroną różnorodności biologicznej z edukacji, badań naukowych, stosowane i zrównoważonego rozwoju. Program odnosi się do pracy biologów ochrony i menedżerów, organizacji pozarządowych, firm doradczych i wykonawców, agencji międzynarodowych i darczyńców. W szczególności, jest przeznaczony dla profesjonalistów, którzy chcą ochrony zdobyć formalnego wykształcenia naukowego i studentów z poprzednich kwalifikacji akademickich, którzy chcą ponownie pociąg do nowej kariery w ochronie różnorodności biologicznej. Większość absolwentów zostały wznowione prace konserwatorskie w swoich krajach, są zabezpieczone zatrudnienia lub prowadzenia dalszych badań [-]

Magister Ethnobotany

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok August 2016 Wielka Brytania Canterbury

Ethnobotany jest badanie powiązań pomiędzy ludźmi i roślinami, zwłaszcza sposób, w jaki rośliny wpływ na ludzi kultury i praktyk, i jak ludzie korzystali i zmodyfikowanych roślin oraz sposobu ich reprezentowania ich w swoich systemach wiedzy. [+]

Zasadniczo interdyscyplinarny: łączy antropologię, botanika, zarządzanie zasobami środowiska naturalnego i historii. Ethnobotany jest badanie powiązań pomiędzy ludźmi i roślinami, zwłaszcza sposób, w jaki rośliny wpływ na ludzi kultury i praktyk, i jak ludzie korzystali i zmodyfikowanych roślin oraz sposobu ich reprezentowania ich w swoich systemach wiedzy. To jest zasadniczo interdyscyplinarny: łączy antropologię, botanika, zarządzanie zasobami środowiska naturalnego i historii, by wymienić tylko najbardziej centralnych tematów przyczyniających. Kent mgr jest intensywny program 12 miesięcy. Uczniowie 6 modułów zajęć w ciągu pierwszych 6 miesięcy, a następnie realizacji projektu i napisać rozprawę w drugich 6 miesięcy. Oczywiście zostaną uzupełnione praktycznej pracy, wizyt w terenie do lokalnych miejsc Ethnobotanical odsetek (Blean lasu, krajowego zbioru owoców w Brogdale, Canterbury Cathedral Library, fito-dostawców i praktyków), i przez zaproszonych gości biorących udział w badaniach w różnych częściach świata . Ethnobotany w Kent - Istnieje od 1998 roku, z ponad 100 absolwentów - pierwszy i jedyny ukończył kurs tego typu w Wielkiej Brytanii - położony w połączeniu Szkoły Antropologii i Ochrona - Największa grupa badawcza dla ethnobotany w Europie - Doskonałe wyniki - kariera Szeroka wiedza geograficzna pracowników - Integracja metod polowych z perspektyw teoretycznych - łącznie nauczane z Royal Botanic Gardens, Kew Praca Od 1998 roku przeszkoliliśmy prawie 100 uczniów, za pośrednictwem naszego programu mgr. Większość z nich przeniosła się do podjęcia stopni naukowych w jakiejś części ethnobotany (np Oxford, Kent, Wiedeń, Floryda, McGill), lub podjęły się pozycje, które wykorzystują swoje doświadczenie i wiedzę, na przykład w organizacji pozarządowych, takich jak Global różnorodności Fundacja, w Harvard Museum of Botany Gospodarczej, edukacji ochrony (np Dublin Botanic Gardens i Eden Project) oraz w przemyśle farmaceutycznym. [-]

Magister Ochrony I Międzynarodowym Handlu Dzikimi Zwierzętami

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat August 2016 Wielka Brytania Canterbury + 1 więcej

Magister ochrony i międzynarodowego handlu dzikimi zwierzętami zapewnia studentom wiedzy do rozwiązania regulacji obrotu i zarządzania, zarówno na poziomie krajowym i międzynarodowym. [+]

Zwracając regulację obrotu i zarządzania, zarówno na poziomie krajowym i międzynarodowym. Test Magister Ochrony Przyrody oraz Międzynarodowe Targi zapewnia studentom wiedzy do rozwiązania regulacji obrotu i zarządzania, zarówno na poziomie krajowym i międzynarodowym. Program dostarczy informacji na temat funkcjonowania Konwencji o międzynarodowym handlu zagrożonymi gatunkami dzikiej fauny i flory (CITES) i jak to uzupełnia inne wielostronnych umów środowiskowych. Ten program jest modułowa stopień zawierający sześć miesięcy zajęć, a następnie projektu badawczego sześć miesięcy. Będzie przekazanie studentom wiedzy na: - Minimalizacja negatywnego wpływu handlu na gatunki. - Zwiększenie skuteczności regulacyjnych i rynkowych środków promocji ochrony gatunków w handlu i stosowania. - Upewnij się, że lokalne społeczności dzikich zależne od produktów są przestrzegane i mają ich interesy brane pod uwagę przy zarządzaniu gatunków użytkowania i konserwacji. - Integracja planowania i zarządzania międzynarodowego handlu i ochrony różnorodności biologicznej. Program odnosi się do prac naukowych i zarządzania krajowymi organami, międzynarodowych i krajowych organizacji pozarządowych, firm doradczych i wykonawców, międzynarodowych agencji i darczyńców. [-]

Magister Ochrony I Rozwoju Obszarów Wiejskich

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat August 2016 Wielka Brytania Canterbury + 1 więcej

Program ten bada kwestie leżące u podstaw debaty rozwoju ochrony-wiejskich i oferuje narzędzia praktyczne i metodyczne do pracy na styku ochrony i rozwoju obszarów wiejskich. [+]

Oferując narzędzia praktyczne i metodyczne do pracy na styku ochrony i rozwoju obszarów wiejskich. Program ten bada kwestie leżące u podstaw debaty rozwoju ochrony-wiejskich i oferuje narzędzia praktyczne i metodyczne do pracy na styku ochrony i rozwoju obszarów wiejskich. Stanowi uzupełnienie istniejących programów magisterskich w kości Biologii i Ochrony Konserwacji i Turystyki i ma szczególny nacisk na rozwój problemów kraju. Program Ochrony i Rozwoju Obszarów Wiejskich zapewni studentom informacji: - Budowanie na obszarach wspólnego zainteresowania ochrony i rozwoju obszarów wiejskich - Wdrożenie podejścia opartego na prawach do ochrony, / - Poinformuj na-ziemi, planowania i zarządzania, ochrony i rozwoju obszarów wiejskich, poprzez badania stosowane - Wykorzystaj zakresu podstawowych technik nauk społecznych , w tym badań ankietowych, wywiadów jakościowych, grup dyskusyjnych i warsztatów społecznych Program odnosi się do prac naukowych i zarządzania krajowymi organami, międzynarodowych i krajowych organizacji pozarządowych, firm doradczych i wykonawców, międzynarodowych agencji i darczyńców. [-]

Magister Ochrony I Turystyce

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat August 2016 Wielka Brytania Canterbury + 1 więcej

Ten program rozwiązuje problemy ukryte w branży turystycznej oraz ochrony różnorodności biologicznej obaw wynikających z niej. To wymaga szerokiego interdyscyplinarnego podejścia, które są idealnie położony, aby zapewnić. [+]

Odnosząc się do kwestii ukrytych w branży turystycznej oraz ochrony różnorodności biologicznej obaw wynikających z niej. Turystyka jest największym na świecie przemysł i turystyka Dzika natura i jest najszybciej rozwijającym się sektorem przemysłu. Dlatego istnieje potrzeba zapewnienia, że ​​natura turystyka zgodna z zasadami zrównoważonego rozwoju, poprzez minimalizację oddziaływania na środowisku naturalnym, przyczyniając się do chronionego obszaru, a także zarządzania korzysta miejscowych ludzi. Ten program rozwiązuje problemy ukryte w branży turystycznej oraz ochrony różnorodności biologicznej obaw wynikających z niej. To wymaga szerokiego interdyscyplinarnego podejścia, które są idealnie położony, aby zapewnić. Wszyscy uczniowie zobowiązują odpowiedni projekt badawczy, w ciągu pięciu miesięcy. Uczniowie będą mieli możliwość rozwijania własnych pomysłów w ramach projektu badawczego, lub alternatywnie, uczestniczyć w międzynarodowym projekcie ochrony prowadzonej przez DICE lub jednego z jej partnerów. Projekt jest napisany w formie pracy naukowej, a nie do publikacji raportu teza dłuższy stylu. DICE jest aktywne w promowaniu swojej misji w doborze tematów badawczych, tak aby program pozostaje w prawdziwie międzynarodowy i interdyscyplinarny perspektywy ostrości. Program jest istotne dla pracy organizacji pozarządowych, firm doradczych i wykonawców, organizatorów wycieczek, menedżerów ochrony, agencji międzynarodowych i darczyńców. Równie ważne jest, aby pamiętać, co program nie jest. Program specjalnie nie ma na celu pokrycie aspekty turystyki gościnność i marketingu lub turystyki kulturalnej, choć wiele z tych aspektów są objęte Magister Kent Business School w Zarządzania Turystyką. W związku z tym, program pozostaje mocno osadzona w misji DICE, mające na celu rozwiązanie lokalnych problemów różnorodności biologicznej i społecznych wynikających z niezrównaną wzrostu dzikiej przyrody i turystyki. [-]

Magister Ochrony I Zachowania Naczelnych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat August 2016 Wielka Brytania Canterbury + 1 więcej

W jego centrum, <strong>Magister prymasa Ochrony i Zachowania</strong> zapewni Ci forum dla zrozumienia nie tylko zachowanie rzędu ssaków naczelnych, ale również bieżące problemy i gorące tematy w ochronie rzędu ssaków naczelnych i zarządzania. [+]

Wysokie wskaźniki wymierania dzikich zwierząt z rzędu naczelnych, ich zwiększone występowanie w sanktuariach na całym świecie, a ich charakterystyczną elastyczność zachowań, co pozwala rozwijać niektóre gatunki wraz z ich ludzkich krewnych, czyni dziś ich ochrony priorytetem. Relacje między ludźmi i innych naczelnych jest często jednym charakteryzuje konkurencji zasobów intensywnego nad przestrzeni, żywności i wody, uzyskując poważne obawy konfliktu i wyzwania dla ich ochrony. Jak możemy w istocie pomoc w zapobieganiu i / lub ograniczenia aktualnych trendów i zagrożeń dla ssaków naczelnych? W jego centrum, Magister prymasa Ochrony i Zachowania zapewni Ci forum dla zrozumienia nie tylko zachowanie rzędu ssaków naczelnych, ale również bieżące problemy i gorące tematy w ochronie rzędu ssaków naczelnych i zarządzania. Możesz również zapoznać się z różnymi metodami stosowanymi w badaniu zachowań ekologii rzędu ssaków naczelnych, a w badaniu i monitorowaniu populacji NHP. Dodatkowy zestaw modułów oferowane w DICE, w tym zagadnień związanych z naukami społecznymi podejścia do ochrony, umiejętności GIS, zarządzanie obszarami chronionymi ", dodatkowo można wyposażyć w zestaw narzędzi bogatej i zróżnicowanej bazy i teorii do prowadzenia dalszych badań i / lub karierę w naczelnych ochrony. Program ten oferuje współpracę z międzynarodowymi organizacjami pozarządowymi na całym świecie od Neotropiku do Afryki i Azji Południowo-Wschodniej, z instytucji zoologicznych w całej Europie (np Howletts i Port Lympne Parki zwierzęce, Kent) i prymas sanktuaria w całej Afryce. Program Ochrony Prymas Zachowanie i zachęci uczniów do: - Nabyć wiedzę na temat aktualnego stanu i zagrożeń dla ssaków naczelnych w środowisku naturalnym. - Krytycznie angażować się z praktycznymi i multidyscyplinarnych wyzwań, podejść i wymiarów zachowania naczelnymi w i poza obszarami chronionymi. - Wykazać znajomość z zakresu technik i metod mających na celu ocenę, monitorowanie i zajęcie istotnych kwestii ochrony dotyczących zwierząt z rzędu naczelnych. - Zrozumieć bieżących debat i wyzwań dla naczelnych ochrony, rehabilitacji i przywrócenia. - Wykazać zdolność do nauki, oceny i poprawy dobrostanu społecznego i środowiskowego oraz zarządzania ssaków naczelnych w niewoli. - Krytycznie ocenia potencjał usług ekosystemów i wartości dzikich zwierząt z rzędu naczelnych. Program odnosi się do prac badawczych, instytucji międzynarodowych i krajowych organizacji pozarządowych, firm doradczych i / lub wykonawców, agencji międzynarodowych i darczyńców. [-]

Magister Rozwoju I Zachowania Człowieka

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin August 2016 Wielka Brytania Canterbury

Prowadzone przez naukowców, ekspertów, to unikalne i innowacyjne mgr łączy Antropologii Ewolucyjnej, koncentrując się na zachowaniu człowieka i innych naczelnych, z ewolucyjnego, społecznego i poznawczej psychologii. [+]

Interdyscyplinarne podejście łączące zarówno Antropologii Ewolucyjnej z ewolucyjnej, psychologii społecznej i poznawczej. Prowadzone przez naukowców, ekspertów, to unikalne i innowacyjne mgr łączy Antropologii Ewolucyjnej, koncentrując się na zachowaniu człowieka i innych naczelnych, z ewolucyjnego, społecznego i poznawczej psychologii. Zyskujesz interdyscyplinarnego rozumienia genezy i funkcji ludzkiego zachowania i można wybrać z zakresu zaawansowanych tematów, takich jak Antropologii Ewolucyjnej, Primatology, Human Behaviour, Cognitive Psychology i międzygrupowych relacji. Program kładzie nacisk na krytyczne myślenie i zrozumienie zarówno na polu szeroko i specjalizacji w obrębie. Rdzeń do programu jest rozwój metod badawczych, zakończone kawałkiem oryginalnych badań, napisane w formie publikacji gotowy czasopiśmie artykułu. Test Magister Human Evolution i Praktyki jest idealnym fundamentem badań doktoranckich: zapewnia teoretyczne dyscypliny, konkretnej wiedzy i zaawansowanych metod badawczych. [-]

Magister Zarządzania Projektami Ochrony

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat August 2016 Wielka Brytania Canterbury + 1 więcej

Ten nowy program mgr czerpie z bogatego doświadczenia w zarządzaniu projektami ochrony Durrell Wildlife Conservation Trust, i ma na celu przekazanie praktyków w umiejętności i narzędzia potrzebne do skutecznego zarządzania projektami w zakresie ochrony. [+]

Wyposażenie lekarzami w umiejętności i narzędzia potrzebne do skutecznego zarządzania projektami w zakresie ochrony. Zarządzanie gatunków, siedlisk i ekosystemów jest coraz czerpiąc z zasad i praktyk z innych dziedzin, takich jak biznes, marketingu i zasobów ludzkich. Ten nowy program mgr czerpie z bogatego doświadczenia w zarządzaniu projektami ochrony Durrell Wildlife Conservation Trust, I ma na celu przekazanie praktyków w umiejętności i narzędzia potrzebne do skutecznego zarządzania projektami w zakresie ochrony. Program jest przeznaczony dla kierowników projektów w zakresie ochrony, które chcą wykorzystać swoje umiejętności, i praktyków ochrony przyrody, którzy chcą, aby przejść do roli zarządzania projektami. Moduły podstawowe Moduły podstawowe dla wszystkich programów DICE magisterskich są: - Metody badawcze DI884 dla nauk przyrodniczych - metody badawcze DI876 dla nauk społecznych - DI998 projektu pracy doktorskiej - Ochrona Plus dla Conservation Project Management: - Umiejętności przywódcze DI889 dla zarządzania ochroną [-]

MA

Ma W Antropologii Etniczności, Nacjonalizmu I Tożsamości

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat August 2016 Wielka Brytania Canterbury + 1 więcej

Ten MA bada, jak antropologia i związane z nimi dyscyplin przyczynić się do zrozumienia i rozwiązywania problemów wynikających z tworzenia i negocjowania tożsamości zbiorowych. Bada tematy takie jak polityka miejsca i tożsamości, logiki i praktyk międzygminnej walki, ruchów nacjonalistycznych, wpływu globalizacji, relacjach diaspory i społeczności "Dom", kwestii dziedzictwa i "autentyczności", tworzenie nowych "hybryda", "wielokulturowość" lub kosmopolityczne tożsamości. [+]

Obecny świat sceny kształtują polityki tożsamości generujących walk między grupami stanowiły około roszczeń etnicznych, religijnych, narodowych i innych. Ten MA bada, jak antropologia i związane z nimi dyscyplin przyczynić się do zrozumienia i rozwiązywania problemów wynikających z tworzenia i negocjowania tożsamości zbiorowych. Bada tematy takie jak polityka miejsca i tożsamości, logiki i praktyk międzygminnej walki, ruchów nacjonalistycznych, wpływu globalizacji, relacjach diaspory i społeczności "Dom", kwestii dziedzictwa i "autentyczności", tworzenie nowych "hybryda", "wielokulturowość" lub kosmopolityczne tożsamości. Unikalny program Kenta, który integruje antropologicznej teorii i metodyki pracy w terenie (w tym technik wizualnych) do specjalizującego treści programu, sprawia, że ​​jest potężny i praktycznego podejścia do tego współczesnego tematu. "Tożsamość" wydaje się oczywiste, ale konsekwencje, jak zdefiniować i operacjonalizacji to zakres od samorealizacji poprzez politykę wielokulturowych do wybuchów wojny etnicznej i religijnej. Ten MA bada konsekwencje tożsamości i różnych politycznych, które rodzi, używając współczesnej teorii społecznej i filozoficznej, jak i członków Szkolnego różnorodne doświadczenie etniczności, nacjonalizmu i tożsamości politycznych na całym świecie. Cechy wyróżniające - Szeroko zakrojone omówienie teoretyczne dopasowane do odpowiednich - i ekscytujące - etnograficzne studia przypadków - prowadzone przez naukowców z doświadczeniem w terenie, począwszy od badań tożsamości etnicznej i jej ekspresji w żywność i ubranie do badania mobilizacji etnicznej w konfliktach narodowościowych - Zawiera moduły do ​​czynienia z klasyczne i współczesnej teorii antropologicznych, jak i terenowe, takie jak metody obserwacji uczestniczącej, wywiadów, antropologii wizualnej itp - Kulminacją tezy na temat własnych wyborów studenckich, ze jeden na jeden wskazówek przez odpowiedniego opiekuna naukowego Wymagania kwalifikacyjne Sukcesy i wspólnych dobrych wyróżnieniem stopień. Program jest otwarty dla kandydatów ze wszystkich dyscyplin. Zwykle oczekuje się kandydaci z akademickich środowisk, aby mieć co najmniej 2,1 lub równoważne w pierwszym stopniu. Kandydaci z doświadczeniem zawodowym (w na przykład organizacje pozarządowe) wokół pokoju, badaniach konfliktów, migracji i inne tematy dotyczące pochodzenia etnicznego, nacjonalizmu i / lub tożsamości zachęca. Wnioski składa się przez Internet. [-]

Ma W Antropologii I Ochrony

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat August 2016 Wielka Brytania Canterbury + 1 więcej

To wyzwanie i innowacyjny program MA oferuje wyjątkowe połączenie wiedzy i szkoleń w Antropologii Społecznej i Ochrony Środowiska. Kwalifikuje uczniów do kariery i studiów doktoranckich w jednej z dwóch dyscyplin-antropologii lub ochrony. [+]

To wyzwanie i innowacyjny program MA oferuje wyjątkowe połączenie wiedzy i szkoleń w Antropologii Społecznej i Ochrony Środowiska. Kwalifikuje uczniów do kariery i studiów doktoranckich w jednej z dwóch dyscyplin-antropologii lub ochrony. Kurs oferowany jest w środowisku akademickim, które formalnie obejmuje zarówno antropologii i ochrony nauki społecznej, Szkołę Antropologii i zachowania, które jest, w gwiazdozbiorze specjalności, unikalnych w świecie. Integracja perspektyw teoretycznych i metodologii z Antropologii i Ochrony prezentuje charakterystyczny zestaw umiejętności, które pozwalają na praktyki i projektowanie antropologicznie świadomej ochrony, rozwiązywanie konfliktów środowiska oraz badania i przeszacowanie rdzennej / local wiedzy ekologicznej. Oczywiście zachęca do krytycznego spojrzenia na praktykę i epistemologii ochrony i antropologii, torując drogę do integracji obu dyscyplin metodologicznym i teoretycznie. Zwraca szczególną uwagę na wzajemne powiązania między lokalnymi populacjami miejscowymi / i grupy ochrony środowiska, decydentów, ustawodawców oraz instytucji zajmujących się ochroną środowiska (np przyrodnicze obszary chronione, projektów rozwojowych zielony). W trakcie studiów studenci zbadania tematy, takie jak konflikty ludzko-zwierzęcych, polityki ochrony środowiska, w debatach na warunkach niestabilnych, postawy wobec zachowania wśród grup tubylczych (i odwrotnie), jak i instytucjonalnych oraz rdzennej wiedzy środowiskowej i praktyki. Test Program MA w antropologii i Ochrony na Uniwersytecie w Kent opiera się na unikalnej koegzystencji dyscyplin antropologii i zachowania w tej samej szkole. Czerpiąc specjalistycznych umiejętności poszczególnych pracowników w dwóch dyscyplinach, program oferuje charakterystyczne i ekscytujące połączenie antropologicznych i ochrony pod-tematów i umiejętności, ale także, co ważniejsze, możliwość połączenia obu dyscyplin w MA Poziom studiów. To połączenie jest osiągnięty, po raz pierwszy w University of KentI odzwierciedla specjalizacji i badań realizowanych w synergii Szkoły Antropologii i Ochrony. Struktura kursu W każdym roku akademickim są trzy warunki. Nauczania dla zajęć odbywa się w pierwszym i drugim względem. Podczas trzeciej kadencji i studentów okres letni przygotowujemy ich pracy doktorskiej na temat, który odzwierciedla ich indywidualnych zainteresowań i doświadczeń. Studenci minimalnie zapisać w trzech wymaganych lub proponowanych modułów zarówno w perspektywie określenia pierwszy i drugi i mają możliwość również podjęcie dodatkowych modułów (nie oceniać). Na początku trzeciego perspektywie studentów koncentrować na ich pracy doktorskiej, który liczy do jednej trzeciej całkowitej stopnia. [-]

Ma W Antropologii Społecznej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok August 2016 Wielka Brytania Canterbury

Program ten przeznaczony jest jako zaawansowany kurs w antropologii społecznej i kulturowej dla studentów, którzy albo już przebadanych antropologię lub są oczywiście poszukujących wyrafinowanych "konwersja". [+]

Nasza szkoła jest bardzo interdyscyplinarny i nasi doktoranci mogą korzystać z szerokiej gamy wiedzy nie tylko w tradycyjnych obszarach antropologii społecznej, ale także w takich dziedzinach jak środowisko, antropologii, biologii ethnobotany ochrony różnorodności biologicznej, zarządzania, prawa ochrony środowiska, aw szczególności aplikacje komputerowe dla antropologii. Program ten przeznaczony jest jako zaawansowany kurs w antropologii społecznej i kulturowej dla studentów, którzy albo już przebadanych antropologię lub są oczywiście poszukujących wyrafinowanych "konwersja". Unikalny program Kenta, zapewniając dogłębne Uniwersalny szkolenia w antropologicznej teorii i metodologii badań terenowych, jednocześnie umożliwiając dostęp do specjalistycznej pracy w dziedzinach takich jak Antropologia wizualna, Antropologia etniczności, nacjonalizmu i tożsamości, antropologii i Ochrony i specjalizacje miejsca, jest doskonałe przygotowanie narybku stopni badawczych w antropologii lub zamierzają wprowadzić profesjonalne pola, w których szkolenie antropologiczna jest korzystne. Dyplom studiów podyplomowych i nauczał MA składa się z dwóch podstawowych modułów na Aktualne problemy antropologii Metod Badawczych i antropologicznych. Ponadto studenci zrobić kolejny moduł z wielu oferowanych w ramach Szkoły, które zdecydują po konsultacji ze swoim przełożonym. Każdy student jest przypisany do przełożonego na początku roku, którego oczekuje się regularnie spotykać. Spotkania te oferują studentom możliwość omówienia zadań, które są niezbędne do podjęcia w celu oceny ich postępów. Doktoranci zobowiązani są do napisania siedem esejów do oceny. Studentów MA napisać dysertację 10.000 słów oprócz swoich esejów. (UWAGA: Studenci zarejestrowani na Dyplom uczestnictwa same kursy jak studentów magisterskich. Jeżeli, po zakończeniu ich zadań, osiągnęli wystarczająco wysoki ogólny znak, że jest możliwość, z przystąpieniem do pisania pracy doktorskiej.) Następujące programy magisterskie są rozpoznawane przez ERRS jako posiadające status kształcenia naukowców, więc ukończenie tych kursów jest wystarczające przygotowanie do badań w różnych dziedzinach antropologii społecznej. Wielu z naszych uczniów nie w rzeczywistości, przejdź do zrobienia MPhil i doktora badań. Inni używają ich Mistrza kwalifikacji zatrudnienia począwszy od badań w ministerstwach do nauczania do pracy doradczej za granicą. [-]

Ma W Antropologii Społecznej I Informatyki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok August 2016 Wielka Brytania Canterbury

Celem MA w antropologii społecznej z Computing jest przygotowanie do zastosowania odpowiednich metod komputerowych do badań antropologicznych na stosunkowo zaawansowanym i twórczym poziomie. [+]

Nasza szkoła jest bardzo interdyscyplinarny i nasi doktoranci mogą korzystać z szerokiej gamy wiedzy nie tylko w tradycyjnych obszarach antropologii społecznej, ale także w takich dziedzinach jak środowisko, antropologii, biologii ethnobotany ochrony różnorodności biologicznej, zarządzania, prawa ochrony środowiska, aw szczególności aplikacje komputerowe dla antropologii. Szkoła mieści się również Centrum Antropologii Społecznej i Informatyki (CSAC) pod jego dyrektor, dr Michael Fischer. Dzięki Centrum School jest jedną z wiodących instytucji w dziedzinie stosowania technik obliczeniowych antropologii. Celem Magister Antropologia społeczna z Computing jest, aby przygotować się do stosowania odpowiednich metod komputerowych do badań antropologicznych na stosunkowo zaawansowanego i twórczego poziomu. Będzie rozwijać perspektywy badawcze w antropologii społecznej - projektowanie, planowanie, wdrażanie i analiza badań antropologicznych - i stosuje metody obliczeniowe do specjalistycznych badań i analiz antropologicznych. Następujące programy magisterskie są rozpoznawane przez ERRS jako posiadające status kształcenia naukowców, więc ukończenie tych kursów jest wystarczające przygotowanie do badań w różnych dziedzinach antropologii społecznej. Wielu z naszych uczniów nie w rzeczywistości, przejdź do zrobienia MPhil i doktora badań. Inni używają ich Mistrza kwalifikacji zatrudnienia począwszy od badań w ministerstwach do nauczania do pracy doradczej za granicą. Doktoranci Dyplomy mogą studiować ten sam zakres szkolenia jako magisterskich i magisterskich studentów na poszczególnych programów, ale programy dyplomowe prowadzony przez dziewięć miesięcy w pełnym wymiarze godzin i są oceniane przez esejów i udziału oczywiście sam. Studentów dyplom, którzy ukończyli zajęć, na wniosek, być zaakceptowana na module badań i pracy doktorskiej, która prowadzi do udzielenia MA lub MSc. Struktura kursu - Projektowanie i implementacja aplikacji komputerowych w antropologii (20 punktów) Pascal Programowanie I i II (20 punktów), - dwóch modułów opracowanych z School of Computing (40 kredytów) - dwa moduły (40 punktów) zaczerpnięte z antropologii społecznej, zwykle Research Methods i jeden inny moduł odnoszące się do Twoich zainteresowań. Studenci z silnym zapleczem komputerowym można wymieniać jeden moduł między computing i antropologii społecznej i / lub podjąć bardziej zaawansowanych modułów w informatyce niż zwykle oferowane. - Komputery i krótki wniosek rozprawa (Należy pamiętać, że uczniowie bez tła w programowaniu Java musi mieć specjalny moduł trzy tygodnie przed rozpoczęciem roku akademickiego we wrześniu). [-]

Ma W Antropologii Wizualnej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok August 2016 Wielka Brytania Canterbury

Kurs przeznaczony jest dla tych, którzy chcą zdobyć silną podstawę w Antropologii Wizualnej podczas zdobywania praktycznych umiejętności i rozwijania własnej wiedzy i interesów w nowych, wydajnych i wspólnych obszarów. [+]

MA w Visual Anthropology oferuje unikalną możliwość poznania tradycyjnych i eksperymentalnych sposobów korzystania z mediów wizualnych i audio-wideo do badań, reprezentowania i produkcji antropologiczną wiedzę. Nasze pionierskie wykorzystanie multimediów w antropologii jest teraz uzupełnione o innowacyjną zainteresowania publicznego i współpracy antropologii, krytycznego zaangażowania w politykę i wykorzystania mediów w oparciu audiowizualnych i internetu w rzecznictwo i aktywizmu. Uziemione i zobowiązuje się do wykonywania zawodu w prowadzonych przez teorię antropologii społecznej oczywiście krytycznie analizuje relację wizualne do innych zmysłów i moc przekazu, aby przenieść ludzi do działania. Jest nim również inspirację z zewnątrz granic dyscyplinarnych w celu zaangażowania szerszej publiczności. Kurs przeznaczony jest dla tych, którzy chcą zdobyć silną podstawę w Antropologia wizualna podczas zdobywania praktycznych umiejętności i rozwijania własnej wiedzy i interesów w nowych, wydajnych i wspólnych obszarów. Integracja z połączonych modułów w antropologii społecznej zapewnia, że ​​oczywiście poszerza perspektywy kariery i zapewnia idealne przygotowanie do dalszych badań. Kursy podstawowe Test MA w Antropologii Wizualnej opiera się na pięciu kursów ocenianych przez esejów pięć podstawowych, projekt badań, produkcje multimedialne i mieszanej AV / tekst projektu pracy doktorskiej w wysokości do 15.000 słów. MA ma całkowite obciążenie 180 kredytowej. Antropologia wizualna teoria, antropologiczne metody badań 2, Teorii i Antropologii Społecznej Etnografii w 1 & 2 są każdy o wartości 20 kredytów. Rdzeń praktyczny kurs, uczestnicząca (audio-wizualne) Etnografia jest warte 40 kredytów. Rozprawa jest warte 60 punktów. Studenci również uczestniczyć w cotygodniowych seminarium pracownicy / doktorant, który zapewnia wizytówką międzynarodowym, krajowym i lokalnym, stypendium w dziedzinie. Istnieją dwa warunki nauczania dwunastu tygodni. Studenci mają miesiąc na Boże Narodzenie i Wielkanoc, aby realizować swoje projekty i są wolne, aby przejść do pola dla swoich projektów letnich na koniec kwietnia. Dlaczego Kent? Jako jeden z czterech programów dedykowanych Antropologia wizualna w Wielkiej Brytanii wyróżnić się w sześć głównych sposobów: - Integracja z antropologii społecznej - nauczania przez ekspertów - doświadczenie uczenia się w oparciu - małe grupy i doskonałe wyposażenie - wspomagające, międzynarodowa i przyjazna atmosfera - Elastyczne i mieszane AV / rozprawy Tekst [-]

Kontakt

Marlowe Building

Adres CT2 7NR United Kingdom
Strona internetowa http://www.kent.ac.uk/
Telefon +44 1227 824689