The Language In Group

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Z ponad 40-letnim doświadczeniem w nauczaniu i działających centrów językowych, Kevin Kelly (Dublin), Stuart Rubinsteina (Londyn) i Margie Barker (Totnes) postanowiła wnieść swoje trzy szkoły pod jednym dachem w 2010 roku. I tak Język w grupie urodził. Są one zobowiązane do zmieniających oblicze nauczania języków i uznać, że metodologia nie rozwinęła się w ostatnich 20 latach. Język w grupie szkoły są wymyślania, co dzieje się zarówno wewnątrz, jak i poza nią, tak aby nasi uczniowie mogą uczyć się w bardziej efektywny sposób.

Wszystkie trzy szkoły mają długą i pełną sukcesów historię pod różnymi nazwami (Annalivia School of Languages, Camden College of English, Totnes School of English) i ekscytującą przyszłość jako język w Dublinie, Londynie i języka, w języku, w Totnes.

Nasza obietnica

Będziemy traktować Cię z szacunkiem i robić wszystko rozsądnie pomóc jak najszybciej poprawić swój angielski. Będziemy zawsze pomogą Państwu we wszystkich żądań o swoich badaniach lub zakwaterowania. Będziemy słuchać waszych sugestii i do zobaczenia w ramach procesu planowania na przyszłość języka w szkołach Grupy.

Nasza misja

Wykonujemy nauka języka dostępne dla osób w każdym wieku, przez doświadczenie podróży za granicę, aby wziąć udział w kursie lub wygodę studiowania bliżej domu.

Nasza wizja

Naszym celem edukacji jest pomoc tym, którzy u nas studiować osiągnąć swoje cele, a nasza reklama celem jest stale rozwijać grupę. Zrobimy to poprzez ustawienie najwyższych standardów, koncentrując się na zmieniających się potrzeb uczących się i słuchając naszych partnerów.

Nasze wartości

W klasie, nasi uczniowie są zachęcani do eksperymentowania i nie boją popełniania błędów. Promujemy samą postawę w całej Grupie w języku, w wszystkim, co robimy, tak, że możemy kontynuować wprowadzanie innowacji, odkrywać i rozwijać.

A w sercu Język w Grupie jest przekonanie, że nauka języka przyczynia się do lepszego zrozumienia ludzi i społeczeństw na całym świecie, a także otwiera nowe możliwości dla przyjaźni, podróży i biznesie.

Programy

Ta szkoła oferuje również: