University of Roehampton Online

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytetu Roehampton w Londynie online

Uniwersytetu Roehampton w Londynie online oferuje szereg studiów magisterskich internetowych mających na celu pomóc zmienić życie, karierę i społeczności przekształcić kształt.

Roehampton ma dumną historię, która sięga ponad 175 lat przez jego czterech uczelniach. Teraz za najlepszą nowoczesny uniwersytet w Londynie, * studentów z ponad 150 krajów wybrali do badania on-line w Roehampton i zarabiania jakości kształcenia akredytowany przez rząd Wielkiej Brytanii.

Dlaczego na Uniwersytecie Roehampton, London online?

 • Studia on-line z Roehampton oznacza, będziesz zarabiać pewny UK QAA tytuł magistra od instytucji za najlepszą nowoczesną uczelnię w Londynie przez niektóre z najbardziej wpływowych brytyjskich przewodników uniwersyteckich. *
 • Podczas badania on-line, uczelnia mieści się wokół twojego życia, a nie na odwrót. W rzeczywistości, dziewięć z 10 uczniów Roehampton Online powiedzieć, elastyczność procesu kształcenia online jest tak dobre lub lepsze niż się spodziewali. **
 • Zbuduj sieć profesjonalistów, jak się uczyć obok pracy specjalistów z całego świata. - 92% studentów powiedzieć, że wspólne możliwości uczenia się z innymi studentami są równie dobre lub lepsze niż oczekiwano **
 • Zapłać all-inclusive czesne ***, co oznacza brak dodatkowych kosztów dla książek, dostęp do biblioteki, opłat technologicznych lub aplikacji.
 • Po przejściu, będziesz miał możliwość wzięcia udziału w naszej ceremonii ukończenia szkoły w Londynie; Otrzymasz również dokładnie ten sam certyfikat stopni w naszych absolwentów na terenie kampusu.
* Uniwersytet Roehampton to nowoczesny uniwersytet - jedna z instytucji szkolnictwa wyższego w Wielkiej Brytanii, który został mu przyznany status uniwersytetu po Dalsze oraz Ustawa o szkolnictwie wyższym 1992 została podjęta. University of Roehampton ma najwyższy ranking wszystkich uczelni po 1992 roku z siedzibą w Londynie, według następujących niezależnych brytyjskich przewodników uczelni: Uniwersytet Strażnik przewodnik 2016, Complete University Guide 2016 i Sunday Times Good University Guide 2016.

** Wyniki obliczone przez University of Roehampton w Londynie internetowy oparty na odpowiedziach 676 obecnych studentów, którzy odpowiedzieli na corocznym badaniu satysfakcji studentów w 2014 r. W czasie badań zostało przeprowadzone, to był odsetek odpowiedzi 33%. *** Opłata ta może ulec zmianie przez cały okres programu.

ROEHC01

Nauka on-line

Jak się nauczę? Nauka z Roehampton Online to proces na żywo. Studenci z całego świata ma wiedzę, którą zdobyli z instrukcją wydziału i dyskusji w klasie, i umieścić go do pracy natychmiast w ich własnym życiu.

Kiedy muszę być online? W Roehampton Online, rozumiemy, że większość naszych uczniów ma intensywny tryb kariery i aktywne życie osobiste poza klasą. Nasz model nauki online została zatem na celu umożliwienie Państwu możliwość wyboru, kiedy i gdzie się uczyć:

 • Brak razy zestaw wykładowe
 • Dostęp szkolna 24 godziny na dobę
 • Kompleksowa obsługa

Czego się nauczę? W Roehampton Online, wierzymy, że nauka może być tylko naprawdę skuteczne, gdy może być stosowana do realizacji lepszą przyszłość. Dlatego projektujemy nasze programy, aby wyposażyć się w praktyczne umiejętności, które mogą być wprowadzone do pracy natychmiast w swojej społeczności i kariery.

Uczenie struktury modelu i programu

Każdy z programów magisterskich Online Roehampton został zaprojektowany, aby pomóc Ci iść do przodu w życiu i ma taką samą podstawową strukturę.

Każdy program w Internecie składa się z siedmiu modułów i projektu badawczego. Każdy moduł trwa 12 tygodni. Następnie mają przerwę około dwa tygodnie przed wznowieniem studiów. Twój projekt badawczy jest bardzo podobny do pracy doktorskiej, w której wszystkie poprzednie Krzywa kulminuje w akademickiej pracy badawczej.

Moduły równoznaczny 20 kredytów akademickich w czasie, gdy projekt badawczy nosi 40 punktów - ale masz 26 tygodni, aby zakończyć tę część programu.

Akredytacja

Termin "akredytacja" jest używany w różny sposób w różnych systemach edukacyjnych na całym świecie. W Wielkiej Brytanii, uniwersytety mają akredytacji z racji stopnia, przyznawania uprawnień (uznane organy) przez ustawy parlamentarnej.

Utrzymanie wysokich standardów akademickich jest kluczem do wizji Roehampton w. Jako instytucji brytyjskiej na Uniwersytet spełnia standardów akademickich ustalonych przez Agencję Zapewnienia Jakości rządu brytyjskiego dla Szkolnictwa Wyższego (QAA). Normy te są takie same dla wszystkich programów - licencjackich, podyplomowych i badań własnych - czy dostarczone online lub na kampusie.

ROEHC02

wsparcie

W Roehampton Online otrzymasz wsparcie od momentu dowiedzenia się poza dzień przejściu od:

 • Twój rejestracji doradca - twój one-stop shop dla porad i informacji w procesie rekrutacji
 • Wydział - mentorzy, instruktorów i animatorów do nauki, wykładowców są tam, aby zapewnić kierunek w klasie
 • Roehampton Zatrudnienie i Kariera Piasta - lub REACH - zapewnia 24/7 dostęp do zasobów, które pomogą Ci znaleźć lepszą pracę
 • Ośrodek Student Success - zasób learning pełen linków wideo i usług, zaprojektowany specjalnie, aby pomóc Ci osiągnąć sukces
 • Pisarstwo Centrum - otrzymywać spersonalizowane informacje zwrotne od pisania ekspertem wychowawców i lepiej w produkcji pracę naukową
 • Jednostki Zręcznościowe - uderzył w ziemię działa w nauce dzięki tych darmowych krótkich kursów wprowadzających

Czesne

W oferując all-inclusive czesne, * Roehampton online ma na celu zapewnienie, że nie napotkasz ukryte koszty w trakcie studiów. Koszt czesnego obejmuje swoje materiały szkoleniowe, e-książki, uzyskać dostęp do biblioteki, opłat technologii i wsparcia osobistego, jak również dodatkowych usług zwiększających kariery.

Roehampton Online oferuje również szereg planów płatności, aby pomóc zapłacić w tempie, które najbardziej ci odpowiada.

Poproś o informacje aby dowiedzieć się więcej na temat czesnego dla danego programu.

* All inclusive czesne oznacza, że ​​nie istnieją żadne dodatkowe koszty dla książek, dostęp do biblioteki, opłat technologicznych lub aplikacji. Opłata ta może ulec zmianie przez cały okres programu.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski

Rekrutacja & Wymagania

The online degree programmes at Roehampton Online are designed for professionals looking to further their education and enhance their careers. So work experience is an important factor when choosing the most suitable applicants for a course.

If you already hold a bachelors degree (or equivalent) and have relevant work experience, you may be eligible for full admission into one of our programmes.

Even if you don’t have a suitable bachelors degree, you may still be eligible if you have enough relevant professional experience. If so, you may be conditionally admitted. As long as you pass the first module, you’ll then be granted full admission.

Request information to learn more about the admission requirements for your specific programme.

Widzieć MA » Widzieć MSc » Zobacz programy magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Master Of Public Administration

Online W niepełnym wymiarze czasu Wielka Brytania Londyn

Nasze internetowe Mistrz Administracji Publicznej (MPA) program studiów zapewnia możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności potrzebne, aby przenieść swoją karierę do przodu w administracji publicznej 21 wieku. [+]

Dzisiejsze administratorzy publiczne twarz wyzwanie i zmiany, jak nigdy dotąd. Od technologii do migracji i globalizacji, zakres zagadnień zmieniają zakresu administracji publicznej. W sektorze publicznym, prywatnym i wolontariatu, specjalistów, którzy rozumieją zawiłości współczesnego rządu jest popyt. Nasz Internecie Master of Public Administration (MPA) studiów zapewnia Państwu możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności potrzebne, aby przenieść swoją karierę do przodu w 21 wieku administracji publicznej. Poprzez unikalne podejście do tego stopnia MPA, zyskasz wiedzę na temat procesów, które leżą u podstaw życia publicznego, wraz z perspektywy globalnej i praktycznych umiejętności, które można zastosować natychmiast do poprawy życia ludzi. Czas trwania programu zależy od programu / studenta stymulacji. Rozwój kariery z programu magisterskiego Roehampton Online Ponieważ wierzymy, że nauka może być tylko zmienia życie, kiedy zastosowanie, czego uczymy się, rozwijamy programy magisterskie mające odzwierciedlać najbardziej współczesne myślenie w dziedzinie badań, co oznacza, nauczysz się umiejętności, które będą istotne dla swojej kariery teraz i w przyszłości. Uczenie struktury modelu i programu Każdy z programów magisterskich Online Roehampton został zaprojektowany, aby pomóc Ci iść do przodu w życiu i ma taką samą podstawową strukturę. Każdy program w Internecie składa się z siedmiu modułów i projektu badawczego. Każdy moduł trwa 12 tygodni. Następnie mają przerwę około dwa tygodnie przed wznowieniem studiów. Twój projekt badawczy jest bardzo podobny do pracy doktorskiej, w której wszystkie poprzednie Krzywa kulminuje w akademickiej pracy badawczej. Moduły równoznaczny 20 kredytów akademickich w czasie, gdy projekt badawczy nosi 40 punktów - ale masz 26 tygodni, aby zakończyć tę część programu. Jak się nauczę? Nauka z Roehampton Online to proces na żywo. Studenci z całego świata ma wiedzę, którą zdobyli z instrukcją wydziału i dyskusji w klasie, i umieścić go do pracy natychmiast w ich własnym życiu. Kiedy muszę być online? W Roehampton Online, rozumiemy, że większość naszych uczniów ma intensywny tryb kariery i aktywne życie osobiste poza klasą. Nasz model nauki online została zatem na celu umożliwienie Państwu możliwość wyboru, kiedy i gdzie się uczyć: Brak razy zestaw wykładowe Dostęp szkolna 24 godziny na dobę Kompleksowa obsługa wsparcie W Roehampton Online otrzymasz wsparcie od momentu dowiedzenia się poza dzień przejściu od: Twój rejestracji doradca - twój one-stop shop dla porad i informacji w procesie rekrutacji Wydział - mentorzy, instruktorów i animatorów do nauki, wykładowców są tam, aby zapewnić kierunek w klasie Roehampton Zatrudnienie i Kariera Piasta - lub REACH - zapewnia 24/7 dostęp do zasobów, które pomogą Ci znaleźć lepszą pracę Ośrodek Student Success - zasób learning pełen linków wideo i usług, zaprojektowany specjalnie, aby pomóc Ci osiągnąć sukces Pisarstwo Centrum - otrzymywać spersonalizowane informacje zwrotne od pisania ekspertem wychowawców i lepiej w produkcji pracę naukową Jednostki Zręcznościowe - uderzył w ziemię działa w nauce dzięki tych darmowych krótkich kursów wprowadzających Rekrutacja Programy studiów online w Roehampton Online są przeznaczone dla profesjonalistów, którzy chcą dalszego kształcenia i zwiększenia ich kariery. Więc doświadczenie zawodowe jest istotnym czynnikiem przy wyborze najbardziej odpowiednich kandydatów na kurs. Jeśli już posiadają dyplom licencjata (lub równoważny) i posiadają odpowiednie doświadczenie zawodowe, mogą być uprawnione do pełnego przyjęcia do jednego z naszych programów. Nawet jeśli nie masz odpowiedniego licencjat, może nadal być kwalifikowalne, jeśli masz wystarczająco dużo odpowiednie doświadczenie zawodowe. Jeśli tak, to może być warunkowo dopuszczone. Tak długo, jak przejść pierwszy moduł, będziesz wówczas przyznane pełne przyjęcie. Poproś o informacje aby dowiedzieć się więcej na temat wymagań wstępnych dla konkretnego programu. [-]

MSc

Magister Marketingu

Online W pełnym wymiarze godzin Wielka Brytania Londyn

Istnieje pilna potrzeba świeżych talentów w szybko zmieniającej się dziedzinie marketingu. Oczekuje się, że popyt na menedżerów marketingu znacznie wzrosnąć w ciągu najbliższych kilku lat, jak firmy sprostać rosnącym wymaganiom klientów i klientów, i bardziej intensywna konkurencja. [+]

Istnieje pilna potrzeba świeżych talentów w szybko zmieniającej się dziedzinie marketingu. Oczekuje się, że popyt na menedżerów marketingu znacznie wzrosnąć w ciągu najbliższych kilku lat, jak firmy sprostać rosnącym wymaganiom klientów i klientów, i bardziej intensywna konkurencja. Wielu marketingowców brakuje nowych umiejętności medialnych, które wymagają nowoczesne przedsiębiorstwa. Wybrani pracownicy potrzebują elastycznego, zwinne podejście uziemione zarówno w środowisku online i marketingu offline, w, w tym mediów społecznościowych, stron internetowych i kanałów cyfrowych, do wykonania skutecznych kampanii marketingowych. To on-line Magister marketingu zapewnia całościowe zrozumienie dziedzinie zbudowany na praktyczną znajomość aktualnych trendów i jak je wykorzystać. Będziesz teorię w praktyce, zdobywając wiedzę można zastosować natychmiast, aby pomóc wzrostu gospodarczego w bieżącym jazdy roli. Ten program mistrzów Internecie mogą zwiększyć swoje szanse na globalnym rynku pracy, wyposażenie do sprostania wyzwaniom marketingowych z prawdziwie międzynarodowym myślenia. Rozwój kariery z programu magisterskiego Roehampton Online Ponieważ wierzymy, że nauka może być tylko zmienia życie, kiedy zastosowanie, czego uczymy się, rozwijamy programy magisterskie mające odzwierciedlać najbardziej współczesne myślenie w dziedzinie badań, co oznacza, nauczysz się umiejętności, które będą istotne dla swojej kariery teraz i w przyszłości. Uczenie struktury modelu i programu Każdy z programów magisterskich Online Roehampton został zaprojektowany, aby pomóc Ci iść do przodu w życiu i ma taką samą podstawową strukturę. Każdy program w Internecie składa się z siedmiu modułów i projektu badawczego. Każdy moduł trwa 12 tygodni. Następnie mają przerwę około dwa tygodnie przed wznowieniem studiów. Twój projekt badawczy jest bardzo podobny do pracy doktorskiej, w której wszystkie poprzednie Krzywa kulminuje w akademickiej pracy badawczej. Moduły równoznaczny 20 kredytów akademickich w czasie, gdy projekt badawczy nosi 40 punktów - ale masz 26 tygodni, aby zakończyć tę część programu. Jak się nauczę? Nauka z Roehampton Online to proces na żywo. Studenci z całego świata ma wiedzę, którą zdobyli z instrukcją wydziału i dyskusji w klasie, i umieścić go do pracy natychmiast w ich własnym życiu. Kiedy muszę być online? W Roehampton Online, rozumiemy, że większość naszych uczniów ma intensywny tryb kariery i aktywne życie osobiste poza klasą. Nasz model nauki online została zatem na celu umożliwienie Państwu możliwość wyboru, kiedy i gdzie się uczyć: Brak razy zestaw wykładowe Dostęp szkolna 24 godziny na dobę Kompleksowa obsługa wsparcie W Roehampton Online otrzymasz wsparcie od momentu dowiedzenia się poza dzień przejściu od: Twój rejestracji doradca - twój one-stop shop dla porad i informacji w procesie rekrutacji Wydział - mentorzy, instruktorów i animatorów do nauki, wykładowców są tam, aby zapewnić kierunek w klasie Roehampton Zatrudnienie i Kariera Piasta - lub REACH - zapewnia 24/7 dostęp do zasobów, które pomogą Ci znaleźć lepszą pracę Ośrodek Student Success - zasób learning pełen linków wideo i usług, zaprojektowany specjalnie, aby pomóc Ci osiągnąć sukces Pisarstwo Centrum - otrzymywać spersonalizowane informacje zwrotne od pisania ekspertem wychowawców i lepiej w produkcji pracę naukową Jednostki Zręcznościowe - uderzył w ziemię działa w nauce dzięki tych darmowych krótkich kursów wprowadzających Rekrutacja Programy studiów online w Roehampton Online są przeznaczone dla profesjonalistów, którzy chcą dalszego kształcenia i zwiększenia ich kariery. Więc doświadczenie zawodowe jest istotnym czynnikiem przy wyborze najbardziej odpowiednich kandydatów na kurs. Jeśli już posiadają dyplom licencjata (lub równoważny) i posiadają odpowiednie doświadczenie zawodowe, mogą być uprawnione do pełnego przyjęcia do jednego z naszych programów. Nawet jeśli nie masz odpowiedniego licencjat, może nadal być kwalifikowalne, jeśli masz wystarczająco dużo odpowiednie doświadczenie zawodowe. Jeśli tak, to może być warunkowo dopuszczone. Tak długo, jak przejść pierwszy moduł, będziesz wówczas przyznane pełne przyjęcie. Poproś o informacje aby dowiedzieć się więcej na temat wymagań wstępnych dla konkretnego programu. [-]

Magister Psychologii

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu Wielka Brytania Londyn

Nasze Magister Psychologii online w programie zapewnia rygorystyczny i żywy studium nauki i praktyki psychologii. Skupiając się na psychologii na świecie rzeczywistym - poprzez unikalną podróż uczenia się, który przedstawia podstawowe teorii w kontekście (self, tożsamość, kultura, relacje, w miejscu pracy) - program ten w pełni on-line łączy Cię z doświadczonego międzynarodowego wydziału i kolegów. [+]

Psychologia - nauka o umyśle i zachowaniu - może zwiększyć szeroką gamę kariery, szczególnie w dzisiejszym złożonym, zglobalizowanym środowisku. Jako jednostki w obliczu narastających nacisków, specjalistów z doświadczeniem w pomocy i motywowanie ludzi jest popyt w przedsiębiorstwach i organizacjach na całym świecie. Nasz internet w programie mgr psychologii zapewnia rygorystyczny i żywy studium nauki i praktyki psychologii. Skupiając się na psychologii na świecie rzeczywistym - poprzez unikalną podróż uczenia się, który przedstawia podstawowe teorii w kontekście (self, tożsamość, kultura, relacje, w miejscu pracy) - program ten w pełni on-line łączy Cię z doświadczonego międzynarodowego wydziału i kolegów. Twoje zadania będą obejmować eksperymenty naukowe i działania interaktywne, od symulacji zadań księżycowych NASA do badań psychometrycznych. Korzystając z wiedzy naukowo-dydaktycznych Wydziału Psychologii Uniwersytetu, będziesz budować własne umiejętności badawczych i zbadać dogłębnie problem psychologii, które jest istotne dla życia. Rozwój kariery z programu magisterskiego Roehampton Online Ponieważ wierzymy, że nauka może być tylko zmienia życie, kiedy zastosowanie, czego uczymy się, rozwijamy programy magisterskie mające odzwierciedlać najbardziej współczesne myślenie w dziedzinie badań, co oznacza, nauczysz się umiejętności, które będą istotne dla swojej kariery teraz i w przyszłości. Uczenie struktury modelu i programu Każdy z programów magisterskich Online Roehampton został zaprojektowany, aby pomóc Ci iść do przodu w życiu i ma taką samą podstawową strukturę. Każdy program w Internecie składa się z siedmiu modułów i projektu badawczego. Każdy moduł trwa 12 tygodni. Następnie mają przerwę około dwa tygodnie przed wznowieniem studiów. Twój projekt badawczy jest bardzo podobny do pracy doktorskiej, w której wszystkie poprzednie Krzywa kulminuje w akademickiej pracy badawczej. Moduły równoznaczny 20 kredytów akademickich w czasie, gdy projekt badawczy nosi 40 punktów - ale masz 26 tygodni, aby zakończyć tę część programu. Jak się nauczę? Nauka z Roehampton Online to proces na żywo. Studenci z całego świata ma wiedzę, którą zdobyli z instrukcją wydziału i dyskusji w klasie, i umieścić go do pracy natychmiast w ich własnym życiu. Kiedy muszę być online? W Roehampton Online, rozumiemy, że większość naszych uczniów ma intensywny tryb kariery i aktywne życie osobiste poza klasą. Nasz model nauki online została zatem na celu umożliwienie Państwu możliwość wyboru, kiedy i gdzie się uczyć: Brak razy zestaw wykładowe Dostęp szkolna 24 godziny na dobę Kompleksowa obsługa wsparcie W Roehampton Online otrzymasz wsparcie od momentu dowiedzenia się poza dzień przejściu od: Twój rejestracji doradca - twój one-stop shop dla porad i informacji w procesie rekrutacji Wydział - mentorzy, instruktorów i animatorów do nauki, wykładowców są tam, aby zapewnić kierunek w klasie Roehampton Zatrudnienie i Kariera Piasta - lub REACH - zapewnia 24/7 dostęp do zasobów, które pomogą Ci znaleźć lepszą pracę Ośrodek Student Success - zasób learning pełen linków wideo i usług, zaprojektowany specjalnie, aby pomóc Ci osiągnąć sukces Pisarstwo Centrum - otrzymywać spersonalizowane informacje zwrotne od pisania ekspertem wychowawców i lepiej w produkcji pracę naukową Jednostki Zręcznościowe - uderzył w ziemię działa w nauce dzięki tych darmowych krótkich kursów wprowadzających Rekrutacja Programy studiów online w Roehampton Online są przeznaczone dla profesjonalistów, którzy chcą dalszego kształcenia i zwiększenia ich kariery. Więc doświadczenie zawodowe jest istotnym czynnikiem przy wyborze najbardziej odpowiednich kandydatów na kurs. Jeśli już posiadają dyplom licencjata (lub równoważny) i posiadają odpowiednie doświadczenie zawodowe, mogą być uprawnione do pełnego przyjęcia do jednego z naszych programów. Nawet jeśli nie masz odpowiedniego licencjat, może nadal być kwalifikowalne, jeśli masz wystarczająco dużo odpowiednie doświadczenie zawodowe. Jeśli tak, to może być warunkowo dopuszczone. Tak długo, jak przejść pierwszy moduł, będziesz wówczas przyznane pełne przyjęcie. Poproś o informacje aby dowiedzieć się więcej na temat wymagań wstępnych dla konkretnego programu. [-]

Magister Strategicznego Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Online W niepełnym wymiarze czasu 29 miesięcy Wielka Brytania Londyn

Stopień Ta internetowa magistra zarządzania zasobami ludzkimi ma na celu wyposażyć się ze zrozumieniem, umiejętności i wiedzę, aby osiągnąć ten cel. Będziesz rozwijać wiedzę i umiejętności, aby stać się dociekliwy zarządzanie zasobami ludzkimi zawodowe i mistrzem dla wizji w organizacji i wartości - budulcem dla zaangażowanego personelu i zrównoważonej organizacji. [+]

Zasoby ludzkie przyszli decydenci muszą być bardziej niż administratorzy. Muszą być strategicznymi partnerami biznesowymi, w umiejętności i wiedzę, aby umożliwić ich organizacji i ludzi, aby rozwijać się w złożonym i zmieniającym się otoczeniu globalnym. To Online stopnia magistra w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi stara się wyposażyć zrozumienia, umiejętności i spostrzeżenia do osiągnięcia tego celu. Będziesz rozwijać wiedzę i umiejętności, aby stać się dociekliwy zarządzanie zasobami ludzkimi zawodowe i mistrzem dla wizji w organizacji i wartości - budulcem dla zaangażowanego personelu i zrównoważonej organizacji. Poprzez dogłębne zrozumienie najnowszej teorii zasobów ludzkich i najlepszych praktyk, będziesz w stanie zakwestionować i informuje podejmowanie decyzji zarządczych i rozszerzyć swoją wiedzę i praktykę na różnych kontekstach globalnych. Rozwój kariery z programu magisterskiego Roehampton Online Ponieważ wierzymy, że nauka może być tylko zmienia życie, kiedy zastosowanie, czego uczymy się, rozwijamy programy magisterskie mające odzwierciedlać najbardziej współczesne myślenie w dziedzinie badań, co oznacza, nauczysz się umiejętności, które będą istotne dla swojej kariery teraz i w przyszłości. Uczenie struktury modelu i programu Każdy z programów magisterskich Online Roehampton został zaprojektowany, aby pomóc Ci iść do przodu w życiu i ma taką samą podstawową strukturę. Każdy program w Internecie składa się z siedmiu modułów i projektu badawczego. Każdy moduł trwa 12 tygodni. Następnie mają przerwę około dwa tygodnie przed wznowieniem studiów. Twój projekt badawczy jest bardzo podobny do pracy doktorskiej, w której wszystkie poprzednie Krzywa kulminuje w akademickiej pracy badawczej. Moduły równoznaczny 20 kredytów akademickich w czasie, gdy projekt badawczy nosi 40 punktów - ale masz 26 tygodni, aby zakończyć tę część programu. Jak się nauczę? Nauka z Roehampton Online to proces na żywo. Studenci z całego świata ma wiedzę, którą zdobyli z instrukcją wydziału i dyskusji w klasie, i umieścić go do pracy natychmiast w ich własnym życiu. Kiedy muszę być online? W Roehampton Online, rozumiemy, że większość naszych uczniów ma intensywny tryb kariery i aktywne życie osobiste poza klasą. Nasz model nauki online została zatem na celu umożliwienie Państwu możliwość wyboru, kiedy i gdzie się uczyć: Brak razy zestaw wykładowe Dostęp szkolna 24 godziny na dobę Kompleksowa obsługa wsparcie W Roehampton Online otrzymasz wsparcie od momentu dowiedzenia się poza dzień przejściu od: Twój rejestracji doradca - twój one-stop shop dla porad i informacji w procesie rekrutacji Wydział - mentorzy, instruktorów i animatorów do nauki, wykładowców są tam, aby zapewnić kierunek w klasie Roehampton Zatrudnienie i Kariera Piasta - lub REACH - zapewnia 24/7 dostęp do zasobów, które pomogą Ci znaleźć lepszą pracę Ośrodek Student Success - zasób learning pełen linków wideo i usług, zaprojektowany specjalnie, aby pomóc Ci osiągnąć sukces Pisarstwo Centrum - otrzymywać spersonalizowane informacje zwrotne od pisania ekspertem wychowawców i lepiej w produkcji pracę naukową Jednostki Zręcznościowe - uderzył w ziemię działa w nauce dzięki tych darmowych krótkich kursów wprowadzających Rekrutacja Programy studiów online w Roehampton Online są przeznaczone dla profesjonalistów, którzy chcą dalszego kształcenia i zwiększenia ich kariery. Więc doświadczenie zawodowe jest istotnym czynnikiem przy wyborze najbardziej odpowiednich kandydatów na kurs. Jeśli już posiadają dyplom licencjata (lub równoważny) i posiadają odpowiednie doświadczenie zawodowe, mogą być uprawnione do pełnego przyjęcia do jednego z naszych programów. Nawet jeśli nie masz odpowiedniego licencjat, może nadal być kwalifikowalne, jeśli masz wystarczająco dużo odpowiednie doświadczenie zawodowe. Jeśli tak, to może być warunkowo dopuszczone. Tak długo, jak przejść pierwszy moduł, będziesz wówczas przyznane pełne przyjęcie. Poproś o informacje aby dowiedzieć się więcej na temat wymagań wstępnych dla konkretnego programu. [-]

Magister Systemów Informatycznych Zarządzania

Online W niepełnym wymiarze czasu 29 miesięcy Wielka Brytania Londyn

Program Ta internetowa magistra pomoże wyposażyć w umiejętności krytycznego myślenia niezbędnych do osiągania sukcesów na stanowisku kierowniczym w tej dynamicznej i rozwijającej się branży. [+]

Systemy informacyjne szybko stały się istotną częścią społeczeństwa, prowadzenia biznesu, przemysłu i usług publicznych. Umiejętność zarządzania i zrozumieć systemy informacyjne jest obecnie postrzegany jako jeden z najważniejszych umiejętności biznesowych w przyszłości. Dziś, te z wykształceniem systemy informacyjne są zazwyczaj zatrudniani jako analityków systemów biznesowych, konsultantów zarządzania i dyrektorów IT. To programu online magistra pomoże wyposażyć w umiejętności krytycznego myślenia niezbędnych do osiągania sukcesów na stanowisku kierowniczym w tej dynamicznej i rozwijającej się branży. Poprzez wspólne działania grup i indywidualnych zadań będzie badać praktyczne zastosowanie współczesnej teorii do prowadzenia, zarządzania i pracy innych, niezależnie, aby zapewnić sobie i pobytu organizacji na czele w tej kluczowej dziedzinie biznesu. Rozwój kariery z programu magisterskiego Roehampton Online Ponieważ wierzymy, że nauka może być tylko zmienia życie, kiedy zastosowanie, czego uczymy się, rozwijamy programy magisterskie mające odzwierciedlać najbardziej współczesne myślenie w dziedzinie badań, co oznacza, nauczysz się umiejętności, które będą istotne dla swojej kariery teraz i w przyszłości. Uczenie struktury modelu i programu Każdy z programów magisterskich Online Roehampton został zaprojektowany, aby pomóc Ci iść do przodu w życiu i ma taką samą podstawową strukturę. Każdy program w Internecie składa się z siedmiu modułów i projektu badawczego. Każdy moduł trwa 12 tygodni. Następnie mają przerwę około dwa tygodnie przed wznowieniem studiów. Twój projekt badawczy jest bardzo podobny do pracy doktorskiej, w której wszystkie poprzednie Krzywa kulminuje w akademickiej pracy badawczej. Moduły równoznaczny 20 kredytów akademickich w czasie, gdy projekt badawczy nosi 40 punktów - ale masz 26 tygodni, aby zakończyć tę część programu. Jak się nauczę? Nauka z Roehampton Online to proces na żywo. Studenci z całego świata ma wiedzę, którą zdobyli z instrukcją wydziału i dyskusji w klasie, i umieścić go do pracy natychmiast w ich własnym życiu. Kiedy muszę być online? W Roehampton Online, rozumiemy, że większość naszych uczniów ma intensywny tryb kariery i aktywne życie osobiste poza klasą. Nasz model nauki online została zatem na celu umożliwienie Państwu możliwość wyboru, kiedy i gdzie się uczyć: Brak razy zestaw wykładowe Dostęp szkolna 24 godziny na dobę Kompleksowa obsługa wsparcie W Roehampton Online otrzymasz wsparcie od momentu dowiedzenia się poza dzień przejściu od: Twój rejestracji doradca - twój one-stop shop dla porad i informacji w procesie rekrutacji Wydział - mentorzy, instruktorów i animatorów do nauki, wykładowców są tam, aby zapewnić kierunek w klasie Roehampton Zatrudnienie i Kariera Piasta - lub REACH - zapewnia 24/7 dostęp do zasobów, które pomogą Ci znaleźć lepszą pracę Ośrodek Student Success - zasób learning pełen linków wideo i usług, zaprojektowany specjalnie, aby pomóc Ci osiągnąć sukces Pisarstwo Centrum - otrzymywać spersonalizowane informacje zwrotne od pisania ekspertem wychowawców i lepiej w produkcji pracę naukową Jednostki Zręcznościowe - uderzył w ziemię działa w nauce dzięki tych darmowych krótkich kursów wprowadzających Rekrutacja Programy studiów online w Roehampton Online są przeznaczone dla profesjonalistów, którzy chcą dalszego kształcenia i zwiększenia ich kariery. Więc doświadczenie zawodowe jest istotnym czynnikiem przy wyborze najbardziej odpowiednich kandydatów na kurs. Jeśli już posiadają dyplom licencjata (lub równoważny) i posiadają odpowiednie doświadczenie zawodowe, mogą być uprawnione do pełnego przyjęcia do jednego z naszych programów. Nawet jeśli nie masz odpowiedniego licencjat, może nadal być kwalifikowalne, jeśli masz wystarczająco dużo odpowiednie doświadczenie zawodowe. Jeśli tak, to może być warunkowo dopuszczone. Tak długo, jak przejść pierwszy moduł, będziesz wówczas przyznane pełne przyjęcie. Poproś o informacje aby dowiedzieć się więcej na temat wymagań wstępnych dla konkretnego programu. [-]

Magister Zarządzania Projektami

Online W niepełnym wymiarze czasu 29 miesięcy Wielka Brytania Londyn

Poprzez tego programu online MSc staramy się wyposażyć podstawowej wiedzy i podstawowych umiejętności niezbędnych do podjęcia zrozumienie zarządzania projektami do następnego poziomu i stać się bardzo skutecznym menedżerem projektu. [+]

Coraz ważna umiejętność w świecie biznesu, umiejętność kierowania projektów do pomyślnego zakończenia stała się kluczowym wymogiem dla tych, którzy chcą realizować wyższe stanowiska w swojej dziedzinie. Przez to w Internecie program mgr staramy się wyposażyć podstawowej wiedzy i podstawowych umiejętności niezbędnych do podjęcia zrozumienie zarządzania projektami do następnego poziomu, i stać się bardzo skuteczny menedżer projektu. Umiejętność kierowania projektami zazwyczaj prowadzi do zaangażowania w rozwój produktów, zarządzanie strategiczne partnerstwo, fuzji, przejęć i zarządzania wydarzenie kulturalne. Nasza nauka zbada szereg narzędzi i technik w całym cyklu życia projektu, w takich dziedzinach, jak planowanie, skutecznej komunikacji i myślenia strategicznego. Narzędzia i odpowiednie techniki można dyskutować i badania zostały zaprojektowane z praktycznego stosowania i rozwoju kariery w umyśle. Rozwój kariery z programu magisterskiego Roehampton Online Ponieważ wierzymy, że nauka może być tylko zmienia życie, kiedy zastosowanie, czego uczymy się, rozwijamy programy magisterskie mające odzwierciedlać najbardziej współczesne myślenie w dziedzinie badań, co oznacza, nauczysz się umiejętności, które będą istotne dla swojej kariery teraz i w przyszłości. Uczenie struktury modelu i programu Każdy z programów magisterskich Online Roehampton został zaprojektowany, aby pomóc Ci iść do przodu w życiu i ma taką samą podstawową strukturę. Każdy program w Internecie składa się z siedmiu modułów i projektu badawczego. Każdy moduł trwa 12 tygodni. Następnie mają przerwę około dwa tygodnie przed wznowieniem studiów. Twój projekt badawczy jest bardzo podobny do pracy doktorskiej, w której wszystkie poprzednie Krzywa kulminuje w akademickiej pracy badawczej. Moduły równoznaczny 20 kredytów akademickich w czasie, gdy projekt badawczy nosi 40 punktów - ale masz 26 tygodni, aby zakończyć tę część programu. Jak się nauczę? Nauka z Roehampton Online to proces na żywo. Studenci z całego świata ma wiedzę, którą zdobyli z instrukcją wydziału i dyskusji w klasie, i umieścić go do pracy natychmiast w ich własnym życiu. Kiedy muszę być online? W Roehampton Online, rozumiemy, że większość naszych uczniów ma intensywny tryb kariery i aktywne życie osobiste poza klasą. Nasz model nauki online została zatem na celu umożliwienie Państwu możliwość wyboru, kiedy i gdzie się uczyć: Brak razy zestaw wykładowe Dostęp szkolna 24 godziny na dobę Kompleksowa obsługa wsparcie W Roehampton Online otrzymasz wsparcie od momentu dowiedzenia się poza dzień przejściu od: Twój rejestracji doradca - twój one-stop shop dla porad i informacji w procesie rekrutacji Wydział - mentorzy, instruktorów i animatorów do nauki, wykładowców są tam, aby zapewnić kierunek w klasie Roehampton Zatrudnienie i Kariera Piasta - lub REACH - zapewnia 24/7 dostęp do zasobów, które pomogą Ci znaleźć lepszą pracę Ośrodek Student Success - zasób learning pełen linków wideo i usług, zaprojektowany specjalnie, aby pomóc Ci osiągnąć sukces Pisarstwo Centrum - otrzymywać spersonalizowane informacje zwrotne od pisania ekspertem wychowawców i lepiej w produkcji pracę naukową Jednostki Zręcznościowe - uderzył w ziemię działa w nauce dzięki tych darmowych krótkich kursów wprowadzających Rekrutacja Programy studiów online w Roehampton Online są przeznaczone dla profesjonalistów, którzy chcą dalszego kształcenia i zwiększenia ich kariery. Więc doświadczenie zawodowe jest istotnym czynnikiem przy wyborze najbardziej odpowiednich kandydatów na kurs. Jeśli już posiadają dyplom licencjata (lub równoważny) i posiadają odpowiednie doświadczenie zawodowe, mogą być uprawnione do pełnego przyjęcia do jednego z naszych programów. Nawet jeśli nie masz odpowiedniego licencjat, może nadal być kwalifikowalne, jeśli masz wystarczająco dużo odpowiednie doświadczenie zawodowe. Jeśli tak, to może być warunkowo dopuszczone. Tak długo, jak przejść pierwszy moduł, będziesz wówczas przyznane pełne przyjęcie. Poproś o informacje aby dowiedzieć się więcej na temat wymagań wstępnych dla konkretnego programu. [-]

Msc W Strategicznym Zarządzaniu łańcuchem Dostaw

Online W niepełnym wymiarze czasu 29 miesięcy Wielka Brytania Londyn

Ten mgr online w Supply Chain Management strategiczny ma na celu wyposażyć się w wiedzę i umiejętności, aby przyczynić się do przywództwa w biznesie na poziomie strategicznym, zarządzaniu istotnych systemów i procesów, które stanowią podstawę wydajności, rentowności i wzrostu. [+]

W dzisiejszym skomplikowanym globalnej gospodarki, jest bezprecedensowa presja na przedsiębiorców zarówno zarządzanie kosztami i napędzała wzrost. Aktywne, twórcze zarządzanie łańcuchem dostaw jest coraz częściej postrzegane jako istotne narzędzie w realizacji tego celu. W rezultacie, istnieje rosnące zapotrzebowanie na menedżerów łańcucha dostaw, którzy mają możliwość, zrozumienia i świadomości komercyjnej do podjęcia wiodącej roli w pomaganiu, aby obniżyć koszty, zwiększyć zyski i stworzyć przewagę konkurencyjną dla ich organizacji. To on-line Magister Zarządzania Łańcuchem Dostaw strategiczne stara się wyposażyć w wiedzę i umiejętności, aby przyczynić się do przywództwa w biznesie na poziomie strategicznym, zarządzaniu istotnych systemów i procesów, które stanowią podstawę wydajności, rentowności i wzrostu. Rozwój kariery z programu magisterskiego Roehampton Online Ponieważ wierzymy, że nauka może być tylko zmienia życie, kiedy zastosowanie, czego uczymy się, rozwijamy programy magisterskie mające odzwierciedlać najbardziej współczesne myślenie w dziedzinie badań, co oznacza, nauczysz się umiejętności, które będą istotne dla swojej kariery teraz i w przyszłości. Uczenie struktury modelu i programu Każdy z programów magisterskich Online Roehampton został zaprojektowany, aby pomóc Ci iść do przodu w życiu i ma taką samą podstawową strukturę. Każdy program w Internecie składa się z siedmiu modułów i projektu badawczego. Każdy moduł trwa 12 tygodni. Następnie mają przerwę około dwa tygodnie przed wznowieniem studiów. Twój projekt badawczy jest bardzo podobny do pracy doktorskiej, w której wszystkie poprzednie Krzywa kulminuje w akademickiej pracy badawczej. Moduły równoznaczny 20 kredytów akademickich w czasie, gdy projekt badawczy nosi 40 punktów - ale masz 26 tygodni, aby zakończyć tę część programu. Jak się nauczę? Nauka z Roehampton Online to proces na żywo. Studenci z całego świata ma wiedzę, którą zdobyli z instrukcją wydziału i dyskusji w klasie, i umieścić go do pracy natychmiast w ich własnym życiu. Kiedy muszę być online? W Roehampton Online, rozumiemy, że większość naszych uczniów ma intensywny tryb kariery i aktywne życie osobiste poza klasą. Nasz model nauki online została zatem na celu umożliwienie Państwu możliwość wyboru, kiedy i gdzie się uczyć: Brak razy zestaw wykładowe Dostęp szkolna 24 godziny na dobę Kompleksowa obsługa wsparcie W Roehampton Online otrzymasz wsparcie od momentu dowiedzenia się poza dzień przejściu od: Twój rejestracji doradca - twój one-stop shop dla porad i informacji w procesie rekrutacji Wydział - mentorzy, instruktorów i animatorów do nauki, wykładowców są tam, aby zapewnić kierunek w klasie Roehampton Zatrudnienie i Kariera Piasta - lub REACH - zapewnia 24/7 dostęp do zasobów, które pomogą Ci znaleźć lepszą pracę Ośrodek Student Success - zasób learning pełen linków wideo i usług, zaprojektowany specjalnie, aby pomóc Ci osiągnąć sukces Pisarstwo Centrum - otrzymywać spersonalizowane informacje zwrotne od pisania ekspertem wychowawców i lepiej w produkcji pracę naukową Jednostki Zręcznościowe - uderzył w ziemię działa w nauce dzięki tych darmowych krótkich kursów wprowadzających Rekrutacja Programy studiów online w Roehampton Online są przeznaczone dla profesjonalistów, którzy chcą dalszego kształcenia i zwiększenia ich kariery. Więc doświadczenie zawodowe jest istotnym czynnikiem przy wyborze najbardziej odpowiednich kandydatów na kurs. Jeśli już posiadają dyplom licencjata (lub równoważny) i posiadają odpowiednie doświadczenie zawodowe, mogą być uprawnione do pełnego przyjęcia do jednego z naszych programów. Nawet jeśli nie masz odpowiedniego licencjat, może nadal być kwalifikowalne, jeśli masz wystarczająco dużo odpowiednie doświadczenie zawodowe. Jeśli tak, to może być warunkowo dopuszczone. Tak długo, jak przejść pierwszy moduł, będziesz wówczas przyznane pełne przyjęcie. Poproś o informacje aby dowiedzieć się więcej na temat wymagań wstępnych dla konkretnego programu. [-]

MA

Magister Teologii I Przywództwa

Online Wielka Brytania Londyn

To zintegrowane Masters internetowych of Arts w teologii i przywództwo opiera się na wiedzy Uniwersytetu w studium teologicznego, wyciągając z powrotem do chrześcijańskich korzeni trzech z czterech Uniwersytetu Roehampton uczelniach. [+]

Dowiedz się, jak połączyć skutecznego przywództwa z podstawowych zasad chrześcijańskiej teologii jest niezbędna do osobistego, kariery i rozwoju organizacji w wielu kościelnych, opartych na wierze i non-profit środowiskach na całym świecie. To zintegrowane Masters Online Pięknych w teologii i przywództwo opiera się na wiedzy Uniwersytetu w studium teologicznego, wyciągając z powrotem do chrześcijańskich korzeni trzech z czterech Uniwersytetu Roehampton uczelniach. Jego celem jest zapewnienie uczniom narzędzia i wiedzę, aby iść do przodu w swoich rolach, wzmocnienie praktyk zarówno osobistych i organizacyjnych. W trakcie kursu, innowacyjny program przeplata umiejętności zarządzania z chrześcijańskiej myśli teologicznej. Wiedza i umiejętności można zdobyć powinno przyczynić się do decyzji, których dokonujecie nie tylko sensu z punktu widzenia organizacyjnego lub ministerstwa, ale z jednym teologicznej, też. Rozwój kariery z programu magisterskiego Roehampton Online Ponieważ wierzymy, że nauka może być tylko zmienia życie, kiedy zastosowanie, czego uczymy się, rozwijamy programy magisterskie mające odzwierciedlać najbardziej współczesne myślenie w dziedzinie badań, co oznacza, nauczysz się umiejętności, które będą istotne dla swojej kariery teraz i w przyszłości. Uczenie struktury modelu i programu Każdy z programów magisterskich Online Roehampton został zaprojektowany, aby pomóc Ci iść do przodu w życiu i ma taką samą podstawową strukturę. Każdy program w Internecie składa się z siedmiu modułów i projektu badawczego. Każdy moduł trwa 12 tygodni. Następnie mają przerwę około dwa tygodnie przed wznowieniem studiów. Twój projekt badawczy jest bardzo podobny do pracy doktorskiej, w której wszystkie poprzednie Krzywa kulminuje w akademickiej pracy badawczej. Moduły równoznaczny 20 kredytów akademickich w czasie, gdy projekt badawczy nosi 40 punktów - ale masz 26 tygodni, aby zakończyć tę część programu. Jak się nauczę? Nauka z Roehampton Online to proces na żywo. Studenci z całego świata ma wiedzę, którą zdobyli z instrukcją wydziału i dyskusji w klasie, i umieścić go do pracy natychmiast w ich własnym życiu. Kiedy muszę być online? W Roehampton Online, rozumiemy, że większość naszych uczniów ma intensywny tryb kariery i aktywne życie osobiste poza klasą. Nasz model nauki online została zatem na celu umożliwienie Państwu możliwość wyboru, kiedy i gdzie się uczyć: Brak razy zestaw wykładowe Dostęp szkolna 24 godziny na dobę Kompleksowa obsługa wsparcie W Roehampton Online otrzymasz wsparcie od momentu dowiedzenia się poza dzień przejściu od: Twój rejestracji doradca - twój one-stop shop dla porad i informacji w procesie rekrutacji Wydział - mentorzy, instruktorów i animatorów do nauki, wykładowców są tam, aby zapewnić kierunek w klasie Roehampton Zatrudnienie i Kariera Piasta - lub REACH - zapewnia 24/7 dostęp do zasobów, które pomogą Ci znaleźć lepszą pracę Ośrodek Student Success - zasób learning pełen linków wideo i usług, zaprojektowany specjalnie, aby pomóc Ci osiągnąć sukces Pisarstwo Centrum - otrzymywać spersonalizowane informacje zwrotne od pisania ekspertem wychowawców i lepiej w produkcji pracę naukową Jednostki Zręcznościowe - uderzył w ziemię działa w nauce dzięki tych darmowych krótkich kursów wprowadzających Rekrutacja Programy studiów online w Roehampton Online są przeznaczone dla profesjonalistów, którzy chcą dalszego kształcenia i zwiększenia ich kariery. Więc doświadczenie zawodowe jest istotnym czynnikiem przy wyborze najbardziej odpowiednich kandydatów na kurs. Jeśli już posiadają dyplom licencjata (lub równoważny) i posiadają odpowiednie doświadczenie zawodowe, mogą być uprawnione do pełnego przyjęcia do jednego z naszych programów. Nawet jeśli nie masz odpowiedniego licencjat, może nadal być kwalifikowalne, jeśli masz wystarczająco dużo odpowiednie doświadczenie zawodowe. Jeśli tak, to może być warunkowo dopuszczone. Tak długo, jak przejść pierwszy moduł, będziesz wówczas przyznane pełne przyjęcie. Poproś o informacje aby dowiedzieć się więcej na temat wymagań wstępnych dla konkretnego programu. [-]

Master Of Arts W Dzieciństwie

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu Wielka Brytania Londyn

W tym internetowym magistra we wczesnym dzieciństwie, będziesz odkrywać aktualnych badań i fascynujące spostrzeżenia związane z rozwojem całego ciała dziecka, umysłu i ducha. [+]

Pierwsze lata życia dziecka są prawdopodobnie najbardziej istotne dla ustanowienia solidnych podstaw dla zdrowia, dobrego samopoczucia i kształcenia ustawicznego. Wraz ze wzrostem świadomości krytycznego znaczenia zdrowego rozwoju i uczenia się w pierwszych latach, tak też potrzebę wczesnych profesjonalistów dzieciństwa, którzy mają wiedzę, umiejętności i wiedzę niezbędne do prowadzenia i wspierania małych dzieci i rodzin. Podczas tej Online Master of Arts we wczesnym dzieciństwie, Będziesz odkrywać aktualnych badań i fascynujące spostrzeżenia związane z rozwojem całej dziecko-ciała, umysłu i ducha. Będziesz zbadania obecnego sposobu myślenia na temat mocnych i wyzwań związanych z małymi dziećmi, jak aktywnie angażować się w teoretycznych dyskusjach na temat rozwoju dziecka i nauczyć się stosować te teorie w kulturowo wrażliwych sposobów. Dzięki krytycznej refleksji, samooceny, wyznaczania celów i innych narzędzi praktycznych, ten program pomoże Ci rozwinąć jako wczesnego dzieciństwa zawodowej i dokonać zmian na poziomie lokalnym, regionalnym i globalnym. Będziesz rozwijać pewność siebie i umiejętności, aby mieć pozytywny wpływ na rozwój i uczenie małych dzieci, ich rodzin, a na polu jako całości, a jednocześnie pomaga rozwijać swój potencjał kariery z głębszego zrozumienia teorii i praktyki wczesnego dzieciństwa. Rozwój kariery z programu magisterskiego Roehampton Online Ponieważ wierzymy, że nauka może być tylko zmienia życie, kiedy zastosowanie, czego uczymy się, rozwijamy programy magisterskie mające odzwierciedlać najbardziej współczesne myślenie w dziedzinie badań, co oznacza, nauczysz się umiejętności, które będą istotne dla swojej kariery teraz i w przyszłości. Uczenie struktury modelu i programu Każdy z programów magisterskich Online Roehampton został zaprojektowany, aby pomóc Ci iść do przodu w życiu i ma taką samą podstawową strukturę. Każdy program w Internecie składa się z siedmiu modułów i projektu badawczego. Każdy moduł trwa 12 tygodni. Następnie mają przerwę około dwa tygodnie przed wznowieniem studiów. Twój projekt badawczy jest bardzo podobny do pracy doktorskiej, w której wszystkie poprzednie Krzywa kulminuje w akademickiej pracy badawczej. Moduły równoznaczny 20 kredytów akademickich w czasie, gdy projekt badawczy nosi 40 punktów - ale masz 26 tygodni, aby zakończyć tę część programu. Jak się nauczę? Nauka z Roehampton Online to proces na żywo. Studenci z całego świata ma wiedzę, którą zdobyli z instrukcją wydziału i dyskusji w klasie, i umieścić go do pracy natychmiast w ich własnym życiu. Kiedy muszę być online? W Roehampton Online, rozumiemy, że większość naszych uczniów ma intensywny tryb kariery i aktywne życie osobiste poza klasą. Nasz model nauki online została zatem na celu umożliwienie Państwu możliwość wyboru, kiedy i gdzie się uczyć: Brak razy zestaw wykładowe Dostęp szkolna 24 godziny na dobę Kompleksowa obsługa wsparcie W Roehampton Online otrzymasz wsparcie od momentu dowiedzenia się poza dzień przejściu od: Twój rejestracji doradca - twój one-stop shop dla porad i informacji w procesie rekrutacji Wydział - mentorzy, instruktorów i animatorów do nauki, wykładowców są tam, aby zapewnić kierunek w klasie Roehampton Zatrudnienie i Kariera Piasta - lub REACH - zapewnia 24/7 dostęp do zasobów, które pomogą Ci znaleźć lepszą pracę Ośrodek Student Success - zasób learning pełen linków wideo i usług, zaprojektowany specjalnie, aby pomóc Ci osiągnąć sukces Pisarstwo Centrum - otrzymywać spersonalizowane informacje zwrotne od pisania ekspertem wychowawców i lepiej w produkcji pracę naukową Jednostki Zręcznościowe - uderzył w ziemię działa w nauce dzięki tych darmowych krótkich kursów wprowadzających Rekrutacja Programy studiów online w Roehampton Online są przeznaczone dla profesjonalistów, którzy chcą dalszego kształcenia i zwiększenia ich kariery. Więc doświadczenie zawodowe jest istotnym czynnikiem przy wyborze najbardziej odpowiednich kandydatów na kurs. Jeśli już posiadają dyplom licencjata (lub równoważny) i posiadają odpowiednie doświadczenie zawodowe, mogą być uprawnione do pełnego przyjęcia do jednego z naszych programów. Nawet jeśli nie masz odpowiedniego licencjat, może nadal być kwalifikowalne, jeśli masz wystarczająco dużo odpowiednie doświadczenie zawodowe. Jeśli tak, to może być warunkowo dopuszczone. Tak długo, jak przejść pierwszy moduł, będziesz wówczas przyznane pełne przyjęcie. Poproś o informacje aby dowiedzieć się więcej na temat wymagań wstępnych dla konkretnego programu. [-]

Master Of Arts W Dziedzinie Technologii I Projektowania Nauki

Online W niepełnym wymiarze czasu Wielka Brytania Londyn

Ta internetowa Master of Arts w programie Uczenie Technologii i Wzornictwa ma na celu dać Ci umiejętności do projektowania programów uczniu, że uprząż, zarządzać i prowadzić do innowacji technicznych, aby dostarczyć najlepsze doznania nauki międzykulturowej dla uczniów. [+]

Sposób edukacja jest zaprojektowane i dostarczone zmienia. Technologia otwiera nowe modele kształcenia, nowych kanałów i nowych technik; materiały edukacyjne we wszystkich jej formach nigdy nie było tak łatwo dostępne. Wyzwaniem jest stworzenie jak najlepszych metod dostarczania go z powodzeniem do uczniów. To on-line Master of Arts w Technologii i Wzornictwa Uczenie Program ma na celu daje umiejętności do projektowania programów, które uczącą uprzęży, zarządzać i prowadzić innowacje technologiczne, aby dostarczyć najlepszą doświadczenie uczenia się międzykulturowego dla studentów. Ma ona na celu wyposażyć się z wiedzy i zrozumienia, aby zbudować lepszą przyszłość dla swojej organizacji i swojej społeczności jednego ucznia w czasie. Zyskasz globalnej perspektywy praktyki projektowania nauczania, patrząc na trendy i zmiany zachodzące na świecie i omawiania bieżących problemów z międzynarodowej grupy rówieśniczej. Odkrywania najnowszych osiągnięć technologicznych, będziesz uczyć się sposobów na wykorzystanie technologii do tworzenia innowacyjnych projektów edukacyjnych międzykulturowej, biorąc własną praktykę zawodową do następnego poziomu i pozytywnie wpływają na życie uczniów na poziomie lokalnym, krajowym i międzynarodowym. Rozwój kariery z programu magisterskiego Roehampton Online Ponieważ wierzymy, że nauka może być tylko zmienia życie, kiedy zastosowanie, czego uczymy się, rozwijamy programy magisterskie mające odzwierciedlać najbardziej współczesne myślenie w dziedzinie badań, co oznacza, nauczysz się umiejętności, które będą istotne dla swojej kariery teraz i w przyszłości. Uczenie struktury modelu i programu Każdy z programów magisterskich Online Roehampton został zaprojektowany, aby pomóc Ci iść do przodu w życiu i ma taką samą podstawową strukturę. Każdy program w Internecie składa się z siedmiu modułów i projektu badawczego. Każdy moduł trwa 12 tygodni. Następnie mają przerwę około dwa tygodnie przed wznowieniem studiów. Twój projekt badawczy jest bardzo podobny do pracy doktorskiej, w której wszystkie poprzednie Krzywa kulminuje w akademickiej pracy badawczej. Moduły równoznaczny 20 kredytów akademickich w czasie, gdy projekt badawczy nosi 40 punktów - ale masz 26 tygodni, aby zakończyć tę część programu. Jak się nauczę? Nauka z Roehampton Online to proces na żywo. Studenci z całego świata ma wiedzę, którą zdobyli z instrukcją wydziału i dyskusji w klasie, i umieścić go do pracy natychmiast w ich własnym życiu. Kiedy muszę być online? W Roehampton Online, rozumiemy, że większość naszych uczniów ma intensywny tryb kariery i aktywne życie osobiste poza klasą. Nasz model nauki online została zatem na celu umożliwienie Państwu możliwość wyboru, kiedy i gdzie się uczyć: Brak razy zestaw wykładowe Dostęp szkolna 24 godziny na dobę Kompleksowa obsługa wsparcie W Roehampton Online otrzymasz wsparcie od momentu dowiedzenia się poza dzień przejściu od: Twój rejestracji doradca - twój one-stop shop dla porad i informacji w procesie rekrutacji Wydział - mentorzy, instruktorów i animatorów do nauki, wykładowców są tam, aby zapewnić kierunek w klasie Roehampton Zatrudnienie i Kariera Piasta - lub REACH - zapewnia 24/7 dostęp do zasobów, które pomogą Ci znaleźć lepszą pracę Ośrodek Student Success - zasób learning pełen linków wideo i usług, zaprojektowany specjalnie, aby pomóc Ci osiągnąć sukces Pisarstwo Centrum - otrzymywać spersonalizowane informacje zwrotne od pisania ekspertem wychowawców i lepiej w produkcji pracę naukową Jednostki Zręcznościowe - uderzył w ziemię działa w nauce dzięki tych darmowych krótkich kursów wprowadzających Rekrutacja Programy studiów online w Roehampton Online są przeznaczone dla profesjonalistów, którzy chcą dalszego kształcenia i zwiększenia ich kariery. Więc doświadczenie zawodowe jest istotnym czynnikiem przy wyborze najbardziej odpowiednich kandydatów na kurs. Jeśli już posiadają dyplom licencjata (lub równoważny) i posiadają odpowiednie doświadczenie zawodowe, mogą być uprawnione do pełnego przyjęcia do jednego z naszych programów. Nawet jeśli nie masz odpowiedniego licencjat, może nadal być kwalifikowalne, jeśli masz wystarczająco dużo odpowiednie doświadczenie zawodowe. Jeśli tak, to może być warunkowo dopuszczone. Tak długo, jak przejść pierwszy moduł, będziesz wówczas przyznane pełne przyjęcie. Poproś o informacje aby dowiedzieć się więcej na temat wymagań wstępnych dla konkretnego programu. [-]

Master Of Arts W Edukacji Przywództwa

Online W niepełnym wymiarze czasu 29 miesięcy Wielka Brytania Londyn

Podczas tego online, Master of Arts w programie Educational Leadership, będziesz odkrywać zalety i możliwości, które sprawiają, udanej lidera edukacyjnego. Nie chodzi o zarządzanie budżetami i organizacja administracji, ale rozumienie zmian w kontekście edukacyjnym, tworzenie odpowiednich, skutecznych strategii radzenia sobie ze zmianami i nauki jazdy pozytywnych zmian w różnych kulturowo ustawień. [+]

Dziedzinie edukacji ciągle się zmienia. Uczniów, społeczności i organizacje na całym świecie potrzebują liderów edukacyjnych z wiedzy i umiejętności do korzystania z tych zmian jako platforma do sukcesu. Podczas tego w Internecie Master of Arts w programie Leadership edukacyjne, Będziesz odkrywać zalety i możliwości, które sprawiają, że sukces lidera edukacyjnego. Nie chodzi o zarządzanie budżetami i organizacja administracji, ale rozumienie zmian w kontekście edukacyjnym, tworzenie odpowiednich, skutecznych strategii radzenia sobie ze zmianami i nauki jazdy pozytywnych zmian w różnych kulturowo ustawień. Dzięki autorefleksji, ustalanie celów i innych narzędzi praktycznych, program ten ma na celu wyposażyć się z ufnością i know-how, aby stać się rozwiązuje problemy w obrębie różnych placówkach oświatowych, czyni różnicę w życiu uczniów, organizacji i społeczności na całym świecie i biorąc swoje perspektywy kariery do następnego poziomu. Rozwój kariery z programu magisterskiego Roehampton Online Ponieważ wierzymy, że nauka może być tylko zmienia życie, kiedy zastosowanie, czego uczymy się, rozwijamy programy magisterskie mające odzwierciedlać najbardziej współczesne myślenie w dziedzinie badań, co oznacza, nauczysz się umiejętności, które będą istotne dla swojej kariery teraz i w przyszłości. Uczenie struktury modelu i programu Każdy z programów magisterskich Online Roehampton został zaprojektowany, aby pomóc Ci iść do przodu w życiu i ma taką samą podstawową strukturę. Każdy program w Internecie składa się z siedmiu modułów i projektu badawczego. Każdy moduł trwa 12 tygodni. Następnie mają przerwę około dwa tygodnie przed wznowieniem studiów. Twój projekt badawczy jest bardzo podobny do pracy doktorskiej, w której wszystkie poprzednie Krzywa kulminuje w akademickiej pracy badawczej. Moduły równoznaczny 20 kredytów akademickich w czasie, gdy projekt badawczy nosi 40 punktów - ale masz 26 tygodni, aby zakończyć tę część programu. Jak się nauczę? Nauka z Roehampton Online to proces na żywo. Studenci z całego świata ma wiedzę, którą zdobyli z instrukcją wydziału i dyskusji w klasie, i umieścić go do pracy natychmiast w ich własnym życiu. Kiedy muszę być online? W Roehampton Online, rozumiemy, że większość naszych uczniów ma intensywny tryb kariery i aktywne życie osobiste poza klasą. Nasz model nauki online została zatem na celu umożliwienie Państwu możliwość wyboru, kiedy i gdzie się uczyć: Brak razy zestaw wykładowe Dostęp szkolna 24 godziny na dobę Kompleksowa obsługa wsparcie W Roehampton Online otrzymasz wsparcie od momentu dowiedzenia się poza dzień przejściu od: Twój rejestracji doradca - twój one-stop shop dla porad i informacji w procesie rekrutacji Wydział - mentorzy, instruktorów i animatorów do nauki, wykładowców są tam, aby zapewnić kierunek w klasie Roehampton Zatrudnienie i Kariera Piasta - lub REACH - zapewnia 24/7 dostęp do zasobów, które pomogą Ci znaleźć lepszą pracę Ośrodek Student Success - zasób learning pełen linków wideo i usług, zaprojektowany specjalnie, aby pomóc Ci osiągnąć sukces Pisarstwo Centrum - otrzymywać spersonalizowane informacje zwrotne od pisania ekspertem wychowawców i lepiej w produkcji pracę naukową Jednostki Zręcznościowe - uderzył w ziemię działa w nauce dzięki tych darmowych krótkich kursów wprowadzających Rekrutacja Programy studiów online w Roehampton Online są przeznaczone dla profesjonalistów, którzy chcą dalszego kształcenia i zwiększenia ich kariery. Więc doświadczenie zawodowe jest istotnym czynnikiem przy wyborze najbardziej odpowiednich kandydatów na kurs. Jeśli już posiadają dyplom licencjata (lub równoważny) i posiadają odpowiednie doświadczenie zawodowe, mogą być uprawnione do pełnego przyjęcia do jednego z naszych programów. Nawet jeśli nie masz odpowiedniego licencjat, może nadal być kwalifikowalne, jeśli masz wystarczająco dużo odpowiednie doświadczenie zawodowe. Jeśli tak, to może być warunkowo dopuszczone. Tak długo, jak przejść pierwszy moduł, będziesz wówczas przyznane pełne przyjęcie. Poproś o informacje aby dowiedzieć się więcej na temat wymagań wstępnych dla konkretnego programu. [-]

Master Of Arts W Integracyjnego Kształcenia Specjalnego

Online W niepełnym wymiarze czasu 29 miesięcy Wielka Brytania Londyn

Ta internetowa Master of Arts w Inclusive Specjalnej Edukacji ma na celu wyposażenie uczniów w wiedzę na temat barier w nauce, które borykają się osoby niepełnosprawne na całym świecie i bada strategii usuwania tych barier. [+]

Dostępu do skutecznych, zaangażowanie i edukacja integracyjna może być trudne dla dzieci i dorosłych ze specjalnymi potrzebami. Aby pomóc im dostać najwięcej z ich wykształceniem, potrzebują nauczycieli i wychowawców, którzy rozumieją wyzwania - i co ważniejsze, jak je przezwyciężyć. To w Internecie Magister Inclusive Edukacji Specjalnej ma na celu wyposażenie uczniów w wiedzę na temat barier w nauce, które borykają się osoby niepełnosprawne na całym świecie i bada strategii usuwania tych barier. Program pomaga pozwalają rozwijać się jako lekarz, uznając lokalne, krajowe i międzynarodowe perspektywy w edukacji integracyjnej i specjalnej. Dzięki zastosowaniu tej wiedzy i know-how w ustawieniach rzeczywistych, można nauczyć się jazdy pozytywne zmiany społeczne i coś zmienić w życiu dzieci i innych osób niepełnosprawnych. Rozwój kariery z programu magisterskiego Roehampton Online Ponieważ wierzymy, że nauka może być tylko zmienia życie, kiedy zastosowanie, czego uczymy się, rozwijamy programy magisterskie mające odzwierciedlać najbardziej współczesne myślenie w dziedzinie badań, co oznacza, nauczysz się umiejętności, które będą istotne dla swojej kariery teraz i w przyszłości. Uczenie struktury modelu i programu Każdy z programów magisterskich Online Roehampton został zaprojektowany, aby pomóc Ci iść do przodu w życiu i ma taką samą podstawową strukturę. Każdy program w Internecie składa się z siedmiu modułów i projektu badawczego. Każdy moduł trwa 12 tygodni. Następnie mają przerwę około dwa tygodnie przed wznowieniem studiów. Twój projekt badawczy jest bardzo podobny do pracy doktorskiej, w której wszystkie poprzednie Krzywa kulminuje w akademickiej pracy badawczej. Moduły równoznaczny 20 kredytów akademickich w czasie, gdy projekt badawczy nosi 40 punktów - ale masz 26 tygodni, aby zakończyć tę część programu. Jak się nauczę? Nauka z Roehampton Online to proces na żywo. Studenci z całego świata ma wiedzę, którą zdobyli z instrukcją wydziału i dyskusji w klasie, i umieścić go do pracy natychmiast w ich własnym życiu. Kiedy muszę być online? W Roehampton Online, rozumiemy, że większość naszych uczniów ma intensywny tryb kariery i aktywne życie osobiste poza klasą. Nasz model nauki online została zatem na celu umożliwienie Państwu możliwość wyboru, kiedy i gdzie się uczyć: Brak razy zestaw wykładowe Dostęp szkolna 24 godziny na dobę Kompleksowa obsługa wsparcie W Roehampton Online otrzymasz wsparcie od momentu dowiedzenia się poza dzień przejściu od: Twój rejestracji doradca - twój one-stop shop dla porad i informacji w procesie rekrutacji Wydział - mentorzy, instruktorów i animatorów do nauki, wykładowców są tam, aby zapewnić kierunek w klasie Roehampton Zatrudnienie i Kariera Piasta - lub REACH - zapewnia 24/7 dostęp do zasobów, które pomogą Ci znaleźć lepszą pracę Ośrodek Student Success - zasób learning pełen linków wideo i usług, zaprojektowany specjalnie, aby pomóc Ci osiągnąć sukces Pisarstwo Centrum - otrzymywać spersonalizowane informacje zwrotne od pisania ekspertem wychowawców i lepiej w produkcji pracę naukową Jednostki Zręcznościowe - uderzył w ziemię działa w nauce dzięki tych darmowych krótkich kursów wprowadzających Rekrutacja Programy studiów online w Roehampton Online są przeznaczone dla profesjonalistów, którzy chcą dalszego kształcenia i zwiększenia ich kariery. Więc doświadczenie zawodowe jest istotnym czynnikiem przy wyborze najbardziej odpowiednich kandydatów na kurs. Jeśli już posiadają dyplom licencjata (lub równoważny) i posiadają odpowiednie doświadczenie zawodowe, mogą być uprawnione do pełnego przyjęcia do jednego z naszych programów. Nawet jeśli nie masz odpowiedniego licencjat, może nadal być kwalifikowalne, jeśli masz wystarczająco dużo odpowiednie doświadczenie zawodowe. Jeśli tak, to może być warunkowo dopuszczone. Tak długo, jak przejść pierwszy moduł, będziesz wówczas przyznane pełne przyjęcie. Poproś o informacje aby dowiedzieć się więcej na temat wymagań wstępnych dla konkretnego programu. [-]

Master Of Arts W Uczeniu Się I Nauczaniu

Online W niepełnym wymiarze czasu 29 miesięcy Wielka Brytania Londyn

Przez ten online, Master of Arts w uczeniu się i nauczaniu będziesz badać odpowiednie perspektywy nauczania i uczenia się ukierunkowane spojrzenie poza wyniki w nauce, a do zrozumienia całych potrzeb ucznia. [+]

Ci, którzy uczą mają zdolność inspirowania, przemiany życia i prowokować zmiany społecznej. Ale aby to osiągnąć, nowoczesny lekarz wymaga więcej niż wiedzę na statku i praktyk nauczania; muszą także posiadać świadomość różnorodności potrzeb edukacyjnych w każdej klasie i być zdolny do reagowania w sposób, aby iskry połączenie z tym uczą. Dzięki tej Online Master of Arts w uczenia się i nauczania będziesz badać odpowiednie perspektywy nauczania i uczenia się ukierunkowane spojrzenie poza wyniki w nauce, a do zrozumienia całe potrzeb ucznia. Będziesz także dowiedzieć się, jak zrobić swoje nauczanie, jak interesujące i efektywne, jak to możliwe, w odniesieniu do zakresu potrzeb edukacyjnych. Poprzez treści kursu, dyskusji w klasie i własnych badań, staramy się wyposażyć się spostrzeżeniami i zrozumienia potrzebnych, by stać się prawdziwie wybitny lekarz nauczanie. Rozwój kariery z programu magisterskiego Roehampton Online Ponieważ wierzymy, że nauka może być tylko zmienia życie, kiedy zastosowanie, czego uczymy się, rozwijamy programy magisterskie mające odzwierciedlać najbardziej współczesne myślenie w dziedzinie badań, co oznacza, nauczysz się umiejętności, które będą istotne dla swojej kariery teraz i w przyszłości. Uczenie struktury modelu i programu Każdy z programów magisterskich Online Roehampton został zaprojektowany, aby pomóc Ci iść do przodu w życiu i ma taką samą podstawową strukturę. Każdy program w Internecie składa się z siedmiu modułów i projektu badawczego. Każdy moduł trwa 12 tygodni. Następnie mają przerwę około dwa tygodnie przed wznowieniem studiów. Twój projekt badawczy jest bardzo podobny do pracy doktorskiej, w której wszystkie poprzednie Krzywa kulminuje w akademickiej pracy badawczej. Moduły równoznaczny 20 kredytów akademickich w czasie, gdy projekt badawczy nosi 40 punktów - ale masz 26 tygodni, aby zakończyć tę część programu. Jak się nauczę? Nauka z Roehampton Online to proces na żywo. Studenci z całego świata ma wiedzę, którą zdobyli z instrukcją wydziału i dyskusji w klasie, i umieścić go do pracy natychmiast w ich własnym życiu. Kiedy muszę być online? W Roehampton Online, rozumiemy, że większość naszych uczniów ma intensywny tryb kariery i aktywne życie osobiste poza klasą. Nasz model nauki online została zatem na celu umożliwienie Państwu możliwość wyboru, kiedy i gdzie się uczyć: Brak razy zestaw wykładowe Dostęp szkolna 24 godziny na dobę Kompleksowa obsługa wsparcie W Roehampton Online otrzymasz wsparcie od momentu dowiedzenia się poza dzień przejściu od: Twój rejestracji doradca - twój one-stop shop dla porad i informacji w procesie rekrutacji Wydział - mentorzy, instruktorów i animatorów do nauki, wykładowców są tam, aby zapewnić kierunek w klasie Roehampton Zatrudnienie i Kariera Piasta - lub REACH - zapewnia 24/7 dostęp do zasobów, które pomogą Ci znaleźć lepszą pracę Ośrodek Student Success - zasób learning pełen linków wideo i usług, zaprojektowany specjalnie, aby pomóc Ci osiągnąć sukces Pisarstwo Centrum - otrzymywać spersonalizowane informacje zwrotne od pisania ekspertem wychowawców i lepiej w produkcji pracę naukową Jednostki Zręcznościowe - uderzył w ziemię działa w nauce dzięki tych darmowych krótkich kursów wprowadzających Rekrutacja Programy studiów online w Roehampton Online są przeznaczone dla profesjonalistów, którzy chcą dalszego kształcenia i zwiększenia ich kariery. Więc doświadczenie zawodowe jest istotnym czynnikiem przy wyborze najbardziej odpowiednich kandydatów na kurs. Jeśli już posiadają dyplom licencjata (lub równoważny) i posiadają odpowiednie doświadczenie zawodowe, mogą być uprawnione do pełnego przyjęcia do jednego z naszych programów. Nawet jeśli nie masz odpowiedniego licencjat, może nadal być kwalifikowalne, jeśli masz wystarczająco dużo odpowiednie doświadczenie zawodowe. Jeśli tak, to może być warunkowo dopuszczone. Tak długo, jak przejść pierwszy moduł, będziesz wówczas przyznane pełne przyjęcie. Poproś o informacje aby dowiedzieć się więcej na temat wymagań wstępnych dla konkretnego programu. [-]

Filmy

Introducing Roehampton Online

The value of a Roehampton degree

The Roehampton Online learning ethos

Our online faculty

Kontakt
Media społecznościowe