Nottingham University Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

EFMD Equis Accredited

W uczelniach w Wielkiej Brytanii, Chinach i Malezji, Nottingham University Business School wydziału prowadzą badania w terenie w centrum nowego światowego porządku gospodarczego. Nasi studenci i kadra może doświadczenia międzynarodowego wymiaru ich pracy i nawiązanie wartościowych kontaktów biznesowych z globalnym rówieśników.

Nottingham University Business School jest uznawany za jedną z najlepszych szkół na świecie za jakość swoich badań i nauczania na stabilności i odpowiedzialności społecznej.

Szkoła posiada również pioneerd nauczania przedsiębiorczości i badań w Nottingham, który został wymieniony na pierwszym Przedsiębiorczości w Wielkiej Brytanii University of the Year w 2008 roku przez prestiżowy Times Higher Awards.

Szkoła oferuje innowacyjne studiów magisterskich dla absolwentów zarówno przedsiębiorcy, jak i niezwiązanych z działalnością środowisk, w tym programu Marketing MSc, akredytowany przez The Chartered Institute of Marketing (CIM) dla Dual Award, a Nottingham MBA obejmuje możliwości Specjalizujemy się w finansach, przedsiębiorczości i społecznej odpowiedzialności biznesu.

&nbsp

&nbsp

Ranking

 • 1. miejsce w Wielkiej Brytanii i 23 na świecie w latach 2009-10 "Beyond Grey Pinstripe" Top 100 Aspen Institute w rankingu programów MBA, które integrują etycznych, społecznych i ochrony środowiska w nauczaniu i badaniach. Ten prestiżowy ranking umieszcza również School's 2nd badań wydziału w świecie w tych obszarach.
 • W 2008 Research Assessment Exercise 70% naszych badań oceniono jako doskonałą lub międzynarodowym albo światowym liderem w rankingu nam 6 miejsce w Wielkiej Brytanii.
 • Nasz program studiów jest znalazła się na 7 do Accounting & Finance i 12 for Business Studies w 2008 r. Zakończenie Independent's University Guide.
 • Jesteśmy jednym z nielicznych szkołach w Wielkiej Brytanii firmy w rankingu Financial Times 2009 Top 100 Global MBA, doktorat z naszego programu w rankingu 36-ci na świecie.
 • W 2008 roku "Financial Times" rankingu naszych MSc in International Business w Top 50 Masters w programach zarządzania, z tym stopień ocenę '5 th najlepszych w biznesie międzynarodowym "ogólnie.
 • 2. miejsce w świecie Corporate Social Responsibility w 2009 FT Global MBA Top 100.
  Nasze programy MBA są również w rankingu The Economist 2009 Global Top 100.

&nbsp

&nbsp

Misja

&nbsp

Misją Nottingham University Business School jest wzmocnienie działalności gospodarczej i zarządzania wiedzą i praktyką w sposób odpowiedzialny i zrównoważony przy rynkach globalnych poprzez:

 • Wpływowi badań na najwyższym poziomie międzynarodowym.
 • Najlepszy i programy nauczania, które umożliwiają naszym absolwentom i klientów do Excela w środowisku globalnym.
 • Współpraca z organizacjami, które prowadziłyby do znacznych korzystny wpływ na porządek publiczny, praktyk biznesowych oraz gospodarczego i społecznego dobrobytu.
 • Zobowiązanie się do ogólnego rozwoju i dobrobytu studentów i pracowników w ramach społeczności międzynarodowej.

com/v/7S5nnJtw1Ws & hl = pl & fs = 1 & rel = 0 ">

Ta szkoła oferuje programy z:
 • English

Widzieć MSc » Zobacz programy magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Msc Bankowości I Ekonomii Menedżerskiej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2016 Wielka Brytania Nottingham

Nasze kursy bankowe są w czołówce bankowości i edukacji finansowej. Staniesz się ekspertem w zakresie teorii i praktyki pomiaru i zarządzania ryzykiem w bankowości. Wszystkie trzy bankowe kursy oferujemy są w pełni akredytowany przez Chartered Banker Institute (CBI). [+]

Ten kurs jest prowadzone przez czołowych brytyjskich ekspertów w dziedzinie bankowości, finansów, ekonomii, oraz ryzyka, które są członkami Centrum Business School w Bankowości i Usług Finansowych Ryzyka (CRBFS). Będziesz uczył kluczowych zagadnień bankowych w szczegółach i opracuje koncepcje ekonomiczne i analizy w celu rozwiązanie problemów sektora bankowego. Są to określenia optymalnego wyjścia, ceny produktów i usług, a także patrząc na to, jak banki działają w ramach monetarnej. Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli wybrana ścieżka kariery jest akademicki / pracownik naukowy w dziedzinie bankowości i ekonomii, lekarza bankowego w bankach krajowych, międzynarodowych lub centralnych i chcesz rozpocząć karierę w dziale analizy ekonomiczne międzynarodowego banku przed przejściem do wysokiej Zarządzanie bankiem poziom. Można spotkać zarówno światowej sławy naukowców i czołowych ekspertów z branży bankowej. Można spotkać zarówno światowej sławy naukowców i czołowych ekspertów z branży bankowej. Oczywiście zapewnia wyjątkową okazję do skupienia się na i rozwijać swoją karierę w tej ekscytującej, dynamicznym sektorze, tak aby można zostawić nas w wiedzę i umiejętności, aby rzeczywisty i bezpośredni wpływ. Moduły kursu Teoria Bank i operacje Wprowadzenie do Metody badań Dalsze ilościowe metody badawcze Ekonomia menedżerska Bank Modelowanie i analiza wydajności Walutowy i Financial Economics Możesz również wybrać przynajmniej jedno z: Ekonomia behawioralna i podejmowanie decyzji Ład korporacyjny Strategia Korporacyjna Usługi finansowe: kontekst, konsumentów i rynków Ekonomia przemysłowe Zarządzanie ryzykiem w instytucji finansowej Warunki przyjęcia na studia 2: 1 dyplom z wyróżnieniem lub equivelant Wymagania języka angielskiego ... [-]

Msc I Działania Systemów Informatycznych Zarządzania

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2016 Wielka Brytania Nottingham

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli nie studiował inżynierii, zarządzania lub nauki i chce kontynuować karierę w zarządzaniu operacyjnym. Kursy integracji technik zarządzania oraz technologii, które kontrolują. Twoja rozprawa zawieranie, które są podejmowane w okresie letnim, demonstruje swoją zintegrowanej wiedzy, metodologii i praktycznych umiejętności ... [+]

Oferujemy sześć ściśle związane kursy wszystkich, które są związane z Operations Management: Industrial Engineering i Operations Management Systemy informacyjne i Operations Management Nauka i Zarządzania Operations Management Operations Management logistyka i zarządzanie łańcuchem dostaw Zarządzanie łańcuchem dostaw i operacje Kursy te zbadać decyzje podjęte w celu rozwiązania problemów zarządzania w biznesie, przemyśle i sektorze publicznym. Patrzą na metod, modeli i technik, które są wykorzystywane do rozwiązywania trudności organizacyjne. Będziesz posiadać umiejętności ilościowych i będzie absolwent zarządzania, inżynierii, informatyki lub związane dyscypliny. Ponadto, będziesz miał możliwość analizowania problemów w zorganizowany sposób. Takie jest zapotrzebowanie ze strony pracodawców dla absolwentów z umiejętności analitycznych, którzy mogą ubiegać się krytycznego myślenia do rozwiązywania problemów, można oczekiwać, aby wprowadzić karierę w nauce zarządzania i / lub operacji i zarządzania łańcuchem dostaw. Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli nie studiował inżynierii, zarządzania lub nauki i chce kontynuować karierę w zarządzaniu operacyjnym. Kursy integracji technik zarządzania oraz technologii, które kontrolują. Twoja rozprawa zawieranie, które są podejmowane w okresie letnim, demonstruje swoją zintegrowanej wiedzy, metodologii i praktycznych umiejętności. Struktura kursu Należy pamiętać, że następujące struktury i moduły mogą ulec zmianie. Semestr 1 Podstawy Management Information Systems Zarządzanie projektami Nauka zarządzania Wspomagania Decyzji Zarządzanie Operacje Współczesne: Podstawy i wyzwania Semestr 2 Business Intelligence i Analizy E-Biznes Zarządzanie Systemami Informatycznymi: teorii do praktyki Jedną z: Transportu Międzynarodowego i Logistyki Nauka zarządzania Wspomagania Decyzji II Zamówień i Zakupów Zarządzanie jakością i Techniki jakościowe Serwis Operations Management Symulacja Strategia łańcucha dostaw oraz operacje i praktyka Lato Rozprawa 12,000-15,000 mgr Information Systems i Operations Management Warunki przyjęcia na studia 2: Stopień 1 wyróżnieniem lub równoważny Angielski Wymagania IELTS 6,5 z 6,0 w każdym elemencie [-]

Zarządzanie Msc

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2016 Wielka Brytania Nottingham

Tego jednego roku Magister zarządzania jest dla Ciebie, jeśli nie zostało wcześniej studiował biznes i zarządzanie, ale są chętni nabyć umiejętności niezbędne do kontynuowania kariery w zarządzaniu, czy to w publicznych, prywatnych i nie dla zysku lub sektorów nadzieję uruchomić własny biznes. Będziesz być kwestionowane myśleć inaczej o tym zróżnicowanym przebiegu, który zawiera podstawowe i fakultatywne moduły, wykłady, studia przypadków ... [+]

Tego jednego roku Magister zarządzania jest dla Ciebie, jeśli nie zostało wcześniej studiował biznes i zarządzanie, ale są chętni nabyć umiejętności niezbędne do kontynuowania kariery w zarządzaniu, czy to w publicznych, prywatnych i nie dla zysku lub sektorów nadzieję uruchomić własny biznes. Będziesz być kwestionowane myśleć inaczej o tym kursie, który obejmuje zróżnicowane podstawowe i fakultatywne moduły, wykłady, studia przypadków, seminaria i indywidualnej i grupowej pracy nad projektem. Prowadzone przez pracowników i odwiedzających głośników, które są liderami w swojej dziedzinie, będziesz studiować kluczowych dyscyplin zarządzania, które znajdą Państwo myślenia i inspirujące. Oczywiście pomoże kształtować swoje umiejętności zarządzania obejmując innowacje i zmiany pozwalające możliwość myśleć jak przedsiębiorca i zastosować w praktyce swoją nowo nabytą wiedzę. Progresja kariera Jest to nowy kurs, ale opiera się na rozwoju kariery absolwentów zgrubienia z podobnych kursów, spodziewamy się, że absolwenci wejdą różne kariery, takich jak księgowość, doradztwo, rozwój biznesu, zasobów ludzkich, IT, logistyki, marketingu, bankowości inwestycyjnej, Private Banking, Project Management, Research, Sales & Distribution, doradztwo podatkowe i ubezpieczeniowych. Niektórzy absolwenci również poszedł do samozatrudnienia. Struktura kursu Należy pamiętać, że następujące struktury i moduły mogą ulec zmianie. Semestr 1 Biznes ekonomia Międzynarodowy księgowe Zarządzanie Organizacje Jedną z: Twórczego rozwiązywania problemów Marketingu strategicznego Semestr 2 Metody badawcze Strategia i przywództwo Dwa z: E-Biznes Zarządzanie innowacją Innowacje i polityka Marketing międzynarodowy Uruchomienie nowych przedsięwzięć Zarządzanie dla Zrównoważonego Rozwoju Nowy Produkt / Usługa Rozwoju i Zarządzania Strategiczne zarządzanie zasobami ludzkimi Technologia Przedsiębiorczość Turystyka i Zrównoważonego Rozwoju Lato 12,000-15,000 słowo Zarządzanie rozprawa [-]

MSc

Biznes I Zarządzanie Msc

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2016 Wielka Brytania Nottingham

Jest to kurs zarządzania specjalistą. Jest to najbardziej elastyczne naszych studiów magisterskich i zapewnia zakres, aby dostosować go do zaspokojenia własnych potrzeb i interesów kariery. Będzie budować na każdym odpowiednim doświadczeniem, które może masz już co obejmuje stopnia w pokrewnej dziedziny takie jak zarządzanie, biznes czy ekonomia. Szeroki charakter oczywiście zapewnia dźwięk uziemienia ... [+]

Jest to kurs zarządzania specjalistą. Jest to najbardziej elastyczne naszych studiów magisterskich i zapewnia zakres, aby dostosować go do zaspokojenia własnych potrzeb i interesów kariery. Będzie budować na każdym odpowiednim doświadczeniem, które może masz już co obejmuje stopnia w pokrewnej dziedziny takie jak zarządzanie, biznes czy ekonomia. Szeroki charakter kursu zapewnia dźwięk uziemienia dla wielu karier związanych z zarządzaniem. To pomoże Ci rozwijać rozwój umiejętności miękkich w biznesie i zarządzaniu przez projekty grupy małych i rozprawy badań prowadzonych. Kurs będzie zwiększyć swoje umiejętności badawcze, przemyślane przywództwo, umiejętność analizy sprzeczne dane i argumenty, i przygotowuje do pracy z innymi, z różnych kultur. Struktura kursu Należy pamiętać, że następujące struktury i moduły mogą ulec zmianie. Jeden semestr Wprowadzenie do Metody badań Jedną z: Dalsze jakościowe metody badań Dalsze ilościowe metody badawcze Dwa z: Firmowe Strategia finansowa Ekonomia menedżerska Ludzie i organizacje zarządzające Semestr dwóch Co najmniej trzy z: Ekonomia behawioralna i podejmowanie decyzji Branding i Marketing Communications Ład korporacyjny Strategia Korporacyjna Przedsiębiorczość i Venture Capital Sprawozdawczość finansowa International Finance Nowy Produkt / Usługa Rozwoju i Zarządzania Strategiczne zarządzanie zasobami ludzkimi Lato 12,000-15,000 słowo Biznes i rozprawa Zarządzanie Warunki przyjęcia na studia Stopień 02:01 wyróżnieniem lub równoważny Angielski Wymagania IELTS 6,5 z 6,0 w każdym elemencie [-]

Komunikacja Msc I Przedsiębiorczość

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 3 lat August 2016 Wielka Brytania Nottingham + 1 więcej

W powiązaniu z Nottingham University Business School, ten innowacyjny kurs podyplomowe oferuje Państwu wspaniałą okazją do zbadania komunikacji w kontekście przedsiębiorczości i biznesu. Program będzie wprowadzenie do multidyscyplinarnych wymiarach profesjonalnej komunikacji, odkrywania w jaki sposób analiza językowa może oświetlić i usprawnienia komunikacji w ... [+]

W powiązaniu z Nottingham University Business School, ten innowacyjny kurs podyplomowe oferuje Państwu wspaniałą okazją do zbadania komunikacji w kontekście przedsiębiorczości i biznesu. Program będzie wprowadzenie do multidyscyplinarnych wymiarach profesjonalnej komunikacji, odkrywania w jaki sposób analiza językowa może oświetlić i usprawnienia komunikacji w przedsiębiorstwach i szereg innych miejscach pracy. Zasada nauki języka mamy siedzibę w Nottingham łączy wymiary teoretyczne i ideologiczne z bardzo praktycznych zastosowań. Kurs bada rolę komunikacji w okołobiznesowych spraw ludzkich przy użyciu różnych metod, począwszy od analizy dyskursu i interakcyjnych socjolingwistyki do lingwistyki korpusu. Fakty Ćwiczenia Research Assessment (RAE) 2008 w rankingu School of English w pięciu najlepszych wydziałów angielskiego na poziomie krajowym przez średnią ocen oraz z 87 jednostek oceny. 95% badań Szkoły został uznany za międzynarodowego jakości i 35% światowego lidera. Business School jest 10 najlepszych szkół biznesu w Wielkiej Brytanii: Finanse, Rachunkowość i Zarządzanie zajmuje szóste miejsce w 2009 Niezależny Good University Guide. Nauczanie jest informowany przez aktywnych badaczy wiodących w tej dziedzinie, i zawartość kursu są regularnie sprawdzane, aby upewnić się, że jest nadal aktualny w zmieniającym się globalnym środowisku biznesowym. Szczegóły kursu Program działa na podstawie modułowej, składający się z dwóch semestrów w ciągu których studenci realizują szereg modułów nauczania (120 punktów) wspólnie prowadzonych przez School of English i Nottingham University Business School, a następnie wspólnie nadzorowane projektu badawczego przeprowadzonego w okresie letnim Okres. Będziesz uczył wykorzystaniem najnowszych osiągnięć w zakresie metod nauczania i środków elektronicznych, jak również w małych grupach i zajęć indywidualnych. Poszczególne funkcje programu to: Uziemienie w praktyczny i opis analizy komunikacji językowej jeden-na-jeden z członków czesnego ekspertów pracowników nauczanie aktywnych badaczy informowany przez wiodące w dziedzinie innowacyjne i angażujące metody nauczania dostęp do wielu zasobów internetowych Wszyscy studenci Magister Szkoły Biznesu angielskim i dołączyć do podyplomowe żywy i kwitnącej społeczności. Magister komunikacji i Przedsiębiorczości jest zakończone pełnym wymiarze czasu pracy w ciągu 12 miesięcy, lub mogą być badane w niepełnym wymiarze godzin. W okresie letnim (czerwiec-wrzesień) studenci będą pracować nad projektem badawczym (60 punktów). Jest to poważny kawałek zaawansowanych prac na temat komunikacji i przedsiębiorczości, które można ukończyć w okresie letnim pod nadzorem specjalistów z School of English i Nottingham University Business School. Projekt daje możliwość rozwijania potencjału komercyjnego własnych pomysłów i projektów przedsiębiorczości i usprawnienie komunikacji w określonym środowisku biznesowym i handlowym ci. Będziemy udzielać porad i wskazówek, jak udoskonalić swój biznes i strategii komunikacji i przegląd piśmiennictwa, jednocześnie oferując ścisłego nadzoru, wykonując swój projekt. Moduły Studenci uczestniczą 60 punktów modułów nauczania w badaniach komunikacji: Socjolingwistyki Pracy (15 kredytów) Biznes i organizacyjna Komunikacja (15 kredytów) Komunikacja międzykulturowa (15 kredytów) Metody badawcze: Corpus Linguistics (15 kredytów) I 60 punktów o wartości modułów Przedsiębiorczości: Twórczego rozwiązywania problemów (10 kredytów) Finanse i rachunkowość (10 kredytów) Project Management (10 punktów) Marketing dla przedsiębiorców (10 kredytów) Innovation Management (10 punktów) Technologia Przedsiębiorczość (10 kredytów) Perspektywy kariery i szans na zatrudnienie Nabycie magistra wykazuje wysoki poziom wiedzy w określonej dziedzinie. Czy używasz go w celu zwiększenia szans na rynku pracy, jako przygotowanie do dalszych badań naukowych lub jako środka kształcenia zawodowego, możesz skorzystać z doradztwa zawodowego, w jaki sposób można korzystać z nowych umiejętności, aby znaleźć ich pełnego potencjału. Wymagania wstępne 2.1 (Górna 2 stopnia z wyróżnieniem klasy z Uniwersytetu Brytyjskiej lub międzynarodowy odpowiednik) Łącznie Odpowiednie badania lingwistyczne i / lub literackie Inne wymagania Wymagane są transkrypcje IELTS 7,0 (nie mniej niż 6,0 w każdym elemencie) [-]

Magister Finanse I Inwestycje

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2016 Wielka Brytania Nottingham

Kurs dostarczy Ci solidne podstawy nowoczesnych finansów i inwestycji oraz przygotować się do kariery w bankowości inwestycyjnej, zarządzania finansami lub dalszych studiów podyplomowych w pokrewnym temacie. Studenci na tym kursie, particulalry, będą korzystać z dostępu oferujemy do Bloomberg terminali - na świecie najbardziej wydajna platforma dla specjalistów finansowych, którzy potrzebują danych w czasie rzeczywistym ... [+]

Financial Times rankingu to jako jeden z najlepszych programów Finanse Masters w Wielkiej Brytanii. Dowiesz się z jednej z największych grup ekspertów finansowych w Wielkiej Brytanii, którzy mają jedne z najbardziej aktualną wiedzę i techniki w swoich dziedzinach. Kurs jest dla Ciebie, jeśli studiował temat ilościowego lub zarządzanie, biznes i ekonomię na poziomie licencjackim. Kurs dostarczy Ci solidne podstawy nowoczesnych finansów i inwestycji oraz przygotować się do kariery w bankowości inwestycyjnej, zarządzania finansami lub dalszych studiów podyplomowych w pokrewnym temacie. Studenci na tym kursie, particulalry, będą korzystać z dostępu oferujemy do Bloomberg terminali - na świecie najbardziej wydajna platforma dla specjalistów finansowych, którzy potrzebują danych w czasie rzeczywistym. Kurs ten został przyjęty do programu rozpoznawania University CFA Institute. Status ten przyznawany jest instytucjom, których program studiów zawiera co najmniej 70 procent kandydackiej Program CFA Body of Knowledge (CBOK), który zapewnia solidne podstawy w CBOK i przygotowuje do egzaminów CFA dobrze. Struktura kursu Należy pamiętać, że następujące struktury i moduły mogą ulec zmianie. Jeden semestr Analizy rynku kapitałowego Corporate finance Techniki ilościowe Finansów Metody badawcze dla Finansów i Inwestycji Semestr 2 Pochodną Inwestycyjny Stałym oprocentowaniu Inwestycyjny Co najmniej jeden spośród: Ekonomia behawioralna i Finanse Finanse obliczeniowe Przedsiębiorczość i Venture Capital Ekonometria finansowe Sprawozdawczość finansowa Ekonomia przemysłowe Finanse Walutowy i Financial Economics Ilościowe Zarządzania Ryzykiem Zarządzanie ryzykiem w instytucjach finansowych Lato 12,000-15,000 rozprawa słowo Finanse i Inwestycje Warunki przyjęcia na studia Stopień 02:01 wyróżnieniem lub równoważny Angielski Wymagania IELTS 6,5 z 6,0 w każdym elemencie [-]

Magister Księgowości I Finansów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2016 Wielka Brytania Nottingham

Ten nowy specjalistyczny kurs daje najnowszych badań i myślenia związane z rachunkowości i finansów. Opiera się na teorii i stosowania zasad rachunkowości i finansów, poszerzając swoją wiedzę na temat najważniejszych obszarach zarządzania finansowego i angażowanie się w obecnej debacie na temat tych zagadnień. [+]

Ten mgr jest nowy kurs specjalistyczny przeznaczony do dalszego istniejącą wiedzę z rachunkowości i finansów. Opiera się na teorii i stosowania zasad rachunkowości i finansów i jest zaprojektowany, aby umożliwić Ci stać się specjalistą finansowym w każdym otoczeniu biznesowym, lub do prowadzenia dalszych badań podyplomowe. Osoby z przenikliwości finansowe odgrywają kluczową rolę w organizacji, i zawsze będzie popyt. Kurs ten oferuje możliwość wzbogacić i poszerzyć swoje zrozumienie i uznanie ważnych tematów w ramach rachunkowości i finansów przy jednoczesnym zaangażowaniu w obecnej debacie na tematy ci. Kurs obejmuje wykłady, jak również możliwości współpracy i dzielenia się swoimi poglądami w mniejszych grupach. Obowiązkowe modułów w kluczowych obszarach rachunkowości mają istotny nacisk na ilościowych metod badawczych, a szereg opcjonalnych modułów są dostępne, dzięki czemu można dostosować stopień do indywidualnych zainteresowań i aspiracji zawodowych. Struktura kursu Do przyznawania stopni magisterskich, studenci muszą zgromadzić 180 punktów w ciągu 12 miesięcy. 120 kredytów z modułów prowadzone i analizowane w czasie dwóch 15-tygodniowych semestrów (proszę zauważyć, nie wszystkie moduły do ​​wyboru koniecznie uruchomić każdą sesję). Każdy moduł uczy zazwyczaj składa się z dziesięciu sesjach 2 lub 3 godzin. Ocena jest połączenie poszczególnych eseju lub projektu grupy i egzaminu pisemnego. Moduł główny Firmowe Strategia finansowa Aktualne problemy w rachunkowości Wprowadzenie do Metody badań Dalsze ilościowe metody badawcze Bezpieczeństwo finansowe Wycena Analiza sprawozdania finansowego Plus 2 moduły opcjonalne 60 punktów ze słowem 2.000 12.000 propozycji i Rachunkowość i Finanse słowo rozprawa. [-]

Magister Logistyki I Zarządzania łańcuchem Dostaw

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2016 Wielka Brytania Nottingham

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli nie studiował inżynierii, zarządzania lub nauki i chce kontynuować karierę w zarządzaniu operacyjnym. Kursy integracji technik zarządzania oraz technologii, które kontrolują. Twoja rozprawa zawieranie, które są podejmowane w okresie letnim, demonstruje swoją zintegrowanej wiedzy, metodologii i praktycznych umiejętności ... [+]

Oferujemy sześć ściśle związane kursy wszystkich, które są związane z Operations Management: Industrial Engineering i Operations Management Systemy informacyjne i Operations Management Nauka i Zarządzania Operations Management logistyka i zarządzanie łańcuchem dostaw Operations Management Zarządzanie łańcuchem dostaw i operacje Kursy te zbadać decyzje podjęte w celu rozwiązania problemów zarządzania w biznesie, przemyśle i sektorze publicznym. Patrzą na metod, modeli i technik, które są wykorzystywane do rozwiązywania trudności organizacyjne. Będziesz posiadać umiejętności ilościowych i będzie absolwent zarządzania, inżynierii, informatyki lub związane dyscypliny. Ponadto, będziesz miał możliwość analizowania problemów w zorganizowany sposób. Takie jest zapotrzebowanie ze strony pracodawców dla absolwentów z umiejętności analitycznych, którzy mogą ubiegać się krytycznego myślenia do rozwiązywania problemów, można oczekiwać, aby wprowadzić karierę w nauce zarządzania i / lub operacji i zarządzania łańcuchem dostaw. Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli nie studiował inżynierii, zarządzania lub nauki i chce kontynuować karierę w zarządzaniu operacyjnym. Kursy integracji technik zarządzania oraz technologii, które kontrolują. Twoja rozprawa zawieranie, które są podejmowane w okresie letnim, demonstruje swoją zintegrowanej wiedzy, metodologii i praktycznych umiejętności. Struktura kursu Należy pamiętać, że następujące struktury i moduły mogą ulec zmianie. Jeden semestr Nauka zarządzania Wspomagania Decyzji Zarządzanie Operacje Współczesne: Podstawy i wyzwania Supply Chain Planning i Zarządzania Jedną z: Podstawy Management Information Systems Zarządzanie projektami Semestr dwóch Projekt operacji urządzeń i systemów International Logistics i Transportu Strategia łańcucha dostaw oraz operacje i praktyka Jedną z: Zarządzanie jakością i Techniki jakościowe Zamówień i Zakupów Lato 12,000-15,000 rozprawa Logistyki słowo i Supply Chain Management. Warunki przyjęcia na studia Stopień 02:01 wyróżnieniem lub równoważny Angielski Wymagania IELTS 6,5 z 6,0 w każdym elemencie [-]

Magister Marketingu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2016 Wielka Brytania Nottingham

Dzięki współpracy z Chartered Institute of Marketing (CIM), oferujemy studentom możliwość ukończenia Dyplom CIM w profesjonalnym marketingu obok studiów magisterskich, bez dodatkowych kosztów. Oznacza to, że można przejść z dwóch międzynarodowo uznanych kwalifikacji zawodowych: tytułem magistra marketingu jednego z wiodących szkół biznesu uczelni, a dyplom z jednego z ... [+]

Dzięki współpracy z Chartered Institute of Marketing (CIM), oferujemy studentom możliwość ukończenia Dyplom CIM w profesjonalnym marketingu obok studiów magisterskich, bez dodatkowych kosztów. Oznacza to, że można przejść z dwóch międzynarodowo uznanych kwalifikacji zawodowych: tytułem magistra marketingu jednego z wiodących szkół biznesu uczelni, a dyplom z jednym z czołowych organizacji zawodowych dla świata marketingu. Wielu pracodawców wymaga tego do kariery w marketingu i komunikacji. To jest realne korzyści dla naszych studentów w dzisiejszym konkurencyjnym rynku pracy i jasno pokazuje swoje zaangażowanie na rzecz kariery w marketingu. Dyplom CIM jest dostarczane przez Cambridge Marketing College. Ten kurs jest przeznaczony dla studentów z każdej dyscypliny, w tym działalności gospodarczej i zarządzania, z wyjątkiem tych, którzy wcześniej studiował znaczną ilość marketingu. Oferuje on najwyższej klasy nauczania, który jest praktycznie skoncentrowany i ugruntowani w najnowszych idei i zasad w praktyce marketingowej. Współpracujemy z czołowych organizacji i przemysłu, aby upewnić się, że nauczanie pozostaje istotne dla pracodawców. Będziesz uczyć się marketingu w kontekście międzynarodowym, wzmocnioną przez międzynarodową mieszanką naszej populacji studentów. Nasz Dział Marketingu jest jednym z największych w Wielkiej Brytanii z imponującym międzynarodowym profilu badawczym i zapis jakości nauczania. Kurs jest przeznaczony do zaspokojenia potrzeby dyscypliny akademickiej oraz uznanie praktycznych zagadnień z zakresu marketingu. Będziesz korzystać z naszej wyjątkowej naciskiem na głębokości ponad szerokości. Poprzez studiowanie mniej modułów w większej głębokości, będzie rozwijać zrozumienie kluczowych obszarach w konsumpcji i zachowań konsumentów, usług międzynarodowego, nie dla zysku, relacji i biznesu do biznesu, marketingu i strategii marketingowej. Nasze podejście pozwala na małej grupie nauczania do wzmocnienia podstawowych sesje seminarium - czegoś nie znajdziesz wszędzie. Będziesz miał okazję uczyć się od zaproszonych gości i udziału w stażach branżowych i wycieczki. Po ukończeniu studiów, można wybrać, aby kontynuować studia w CIM, a wraz z odpowiednim doświadczeniem pracy w marketingu związanych z rolą, uzyskać pełny status członka (MCIM) i Chartered Marketer stać. Chartered Institute of Marketing jest wiodącym organem zawodowym dla sprzedawców na całym świecie i istnieje do rozwoju zawodu marketing, utrzymanie standardów zawodowych i podnoszenie umiejętności praktyków marketingu. Uniwersytet w Nottingham połączyła siły z CIM, aby dać studentom możliwość zdobycia kwalifikacji zawodowych przez CIM Graduate Gateway. Kwalifikacje CIM są bardzo poszukiwane przez pracodawców, a mapa obok własnych stopni, co zapewnia nam wyposażenie studentów z najlepszych możliwości dla udanej kariery marketingowej. Struktura kursu Należy pamiętać, że następujące struktury i moduły dotyczą sesji 2015/16, jednak moduły mogą jeszcze ulec zmianie. Jeden semestr Zachowania konsumentów i Konsumpcji Marketing Management Badania marketingowe i analizy Marketing strategiczny w gospodarce cyfrowej Semestr dwóch Metody badawcze Przynajmniej dwa z: Branding i Marketing Communications Współczesne teorie w marketingu Marketing międzynarodowy Nowy Produkt / Usługa Rozwoju i Zarządzania A dalsze jednym z: Współczesne osiągnięcia w HRM / OB E-Biznes Zarządzanie innowacją Uruchomienie nowych przedsięwzięć Strategiczne zarządzanie zasobami ludzkimi Technologia Przedsiębiorczość Turystyka i Zrównoważonego Rozwoju Lato 12,000-15,000 słowo dysertacji lub projekt Marketing Marketing. Warunki przyjęcia na studia Stopień 02:01 wyróżnieniem lub równoważny Angielski Wymagania IELTS 6,5 z 6,0 w każdym elemencie [-]

Magister Przemysłów Kultury I Przedsiębiorczości

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 3 lat August 2016 Wielka Brytania Nottingham + 1 więcej

Przemysły kultury odgrywają kluczową rolę w nowoczesnych społeczeństwach. Łącząc perspektywę z mediami i kulturoznawstwa ze studiów biznesowych, ten program łączy krytyczne rozumienie przemysłów kultury o rozwój kluczowych umiejętności biznesowych. Moduły zbadanie struktury, organizacji i działalności przemysłów kultury wraz z ramami polityki kulturalnej i niepowtarzalny ... [+]

Przemysły kultury odgrywają kluczową rolę w nowoczesnych społeczeństwach. Łącząc perspektywę z mediami i kulturoznawstwa ze studiów biznesowych, ten program łączy krytyczne rozumienie przemysłów kultury o rozwój kluczowych umiejętności biznesowych. Moduły zbadanie struktury, organizacji i działalności przemysłów kultury wraz z ram politycznych i kulturowych ról zawodowych unikalne i praktyk charakteryzujących pracę kulturalną. Badania te prowadzone są w połączeniu z modułami koncentrując się na zarządzaniu projektami, twórczego rozwiązywania problemów, finansów i rachunkowości, marketingu i zarządzania innowacjami. Poprzez pogłębianie ten zakres wiedzy i umiejętności, program odnosi się do warunków, metod pracy i wyzwań, które określają przemysłów kultury i kształt dzieła twórców kultury. Szczegóły kursu Kurs mistrzów jest badane w pełnym wymiarze czasu w ciągu 1 roku akademickiego, lub niepełnym wymiarze czasu w ciągu dwóch lub trzech lat. W sumie 120 punktów z modułów nauczania są badane w jesienią i wiosną semestry. Ponadto, projekt badawczy wart 60 punktów odbywało się w okresie letnim, dając całkowitą zawartość kursu o 180 punktów. Program prowadzony jest wspólnie pomiędzy Szkoły kultur, języków i badania obszaru i szkoły biznesu. Kurs ma na celu: Studentów z krytycznego zrozumienia cech, struktury an dynamika funkcjonowania sektora kultury Przekazanie studentom umiejętności do odkrywania różnych modeli dla rozwoju przedsiębiorstw kulturalnej i twórczej Zrozumieć znaczenie przemysłów kultury w nowoczesnych społeczeństwach Rozwijać możliwości w zakresie przeprowadzania analizy finansowej przedsiębiorstwa kulturowego Zostań biegle w aspektach finansowych, marketingowych i kierowniczych przemysłów kultury Przekazanie wiedzy z wiodących stypendium w badaniu przemysłów kultury Doceń wzajemne relacje istniejące pomiędzy badaniami podstawowymi i stosowania w praktyce Nabywają krytycznego, analitycznego, technologicznych i biznesowych tła, aby umożliwić studentom wnieść znaczący wkład do kultury i sektora kreatywnego w gospodarce Moduły Obowiązkowe moduły do ​​tego oczywiście obejmowały: Departament Kultury, Filmu i Mediów Kultury Industries Polityka kulturalna Sektora kultury i przedsiębiorczości Projekt badawczy Szkoła biznesu Zarządzanie projektami Twórczego rozwiązywania problemów Finanse i Rachunkowość Reklama dla przedsiębiorców Zarządzanie innowacją Technologii, sztuki i biznesu Perspektywy kariery i szans na zatrudnienie Nabycie magistra wykazuje wysoki poziom wiedzy w określonej dziedzinie. Czy używasz go w celu zwiększenia szans na rynku pracy, jako przygotowanie do dalszych badań naukowych lub jako środka kształcenia zawodowego, możesz skorzystać z doradztwa zawodowego, w jaki sposób można korzystać z nowych umiejętności, aby znaleźć ich pełnego potencjału. Wymagania wstępne Zwykle oczekuje się uczestnicy posiadać co najmniej górny drugi wyróżnieniem dyplom licencjata (lub równoważny międzynarodowej) w odpowiednim tematem w sztuce, humanistycznych lub nauk społecznych. Inne wymagania Wyniki testów Język nie powinien być dłuższy niż dwa lata. IELTS 6,5 (nie mniej niż 6,0 w każdym elemencie) [-]

MSc Banking and Risk

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2016 Wielka Brytania Nottingham

[+]

* [-]

Msc Bankowości I Finansów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2016 Wielka Brytania Nottingham

Bankowości i Finansów Kurs łączy bankowości z nowatorskich finansów co pozwala stać się ekspertem w operacjach bankowych i zarządzania. Będziesz także rozwijać zaawansowaną wiedzę na temat teorii i praktyki finansowe. To zapewni Państwu wyjątkowy zrozumienie kluczowych metod finansowych i jak je zastosować do zarządzania bankiem ... [+]

Bankowości i Finansów Kurs łączy bankowości z nowatorskich finansów co pozwala stać się ekspertem w operacjach bankowych i zarządzania. Będziesz także rozwijać zaawansowaną wiedzę na temat teorii i praktyki finansowe. To zapewni Państwu wyjątkowy zrozumienie kluczowych metod finansowych i jak je zastosować do zarządzania bankiem. Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli wybrana ścieżka kariery jest: akademicki / pracownik naukowy w dziedzinie bankowości i finansów; lub lekarz bankowy w krajowych, międzynarodowych i światowych banków centralnych - w dziale Finanse / rynków finansowych międzynarodowego banku przed przejściem do pozycji kierowniczej wysokiego szczebla. Można spotkać zarówno światowej sławy naukowców i czołowych ekspertów z branży bankowej. Kurs jest w pełni akredytowany przez Chartered Banker Institute (CBI), co oznacza, że ​​można przejść z podwójną nagrodę: tytuł magistra Bankowości i Finansów oraz Chartered Banker dyplom, który jest złotym standardem dla profesjonalnych bankierów i jest najwyższa dostępna nagroda świecie bankowym. Jesteśmy dumni, że jednym z wybranej grupy szkół biznesu, aby zaoferować tę podwójną kwalifikacyjnego stopnia. Jako student studiował zarządzanie, rachunkowość, ekonomia i / lub finansów lub aktualnie pracuje w sektorze finansowym i są chętni, aby wyostrzyć swoje umiejętności bankowe realizować idealną karierę. Oczywiście zapewnia wyjątkową okazję do skupienia się na i rozwijać swoją karierę w tej ekscytującej, dynamicznym sektorze, tak aby można zostawić nas w wiedzę i umiejętności, aby rzeczywisty i bezpośredni wpływ. Jeśli wolisz, aby skupić się na ryzyka bankowego lub bankowości i ekonomii należy rozważyć naszą magistra Bankowości i ryzyka lub magistra Bankowości i Ekonomia menedżerska. Struktura kursu Należy pamiętać, że następujące struktury i moduły mogą ulec zmianie. Semestr 1 Teoria Bank i operacje Firmowe Strategia finansowa Wprowadzenie do Metody badań Dalsze ilościowe metody badawcze Semestr 2 Bank Modelowanie i analiza wydajności Bezpieczeństwo finansowe Wycena Co najmniej jeden spośród: Behavioual Ekonomia i podejmowanie decyzji Sprawozdawczość finansowa Usługi finansowe: kontekst, konsumentów i rynków * International Finance Zarządzanie ryzykiem w instytucjach finansowych * * Aby przejść z Chartered Banker Statusu należy wybrać te dwa moduły. Lato 12,000-15,000 słowo Bankowości i Finansów rozprawa Warunki przyjęcia na studia 2: Stopień 1 wyróżnieniem lub równoważny Angielski Wymagania IELTS 6,5 z 6,0 w każdym elemencie [-]

MSc International Business

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2016 Wielka Brytania Nottingham

Czy jest lepszy sposób, aby dowiedzieć się o międzynarodowych interesach niż mieszka i studiuje w jednej z największych gospodarek na świecie? Będziesz miał okazję spędzić cały semestr w naszej Chin i Malezji kampusu. Daje to lepsze zrozumienie kontekstu kulturowego i historycznego, w którym zarówno Chiny i Malezja stały się tak ważnych graczy w światowej gospodarce na ... [+]

Czy jest lepszy sposób, aby dowiedzieć się o międzynarodowych interesach niż mieszka i studiuje w jednej z największych gospodarek na świecie? Będziesz miał okazję spędzić cały semestr w naszej Chin i Malezji kampusu. Daje to lepsze zrozumienie kontekstu kulturowego i historycznego, w którym zarówno Chiny i Malezja stały się tak ważnych graczy w światowej gospodarce w międzynarodowym biznesie. Dla absolwentów wszystkich dyscyplin, którzy chcą, aby przejście do biznesu, kurs zapewnia solidne podstawy w teorii międzynarodowego biznesu i praktyki. Dowiedz się więcej na naszych magisterskich otwarte dni i wydarzeń rekrutacyjnych Struktura kursu Należy pamiętać, że następujące struktury i moduły mogą ulec zmianie. Semestr 1 Biznes ekonomia Międzynarodowy księgowe International Business Environment Semestr 2 Podstawy marketingu międzynarodowego Międzynarodowa strategia biznesowa Metody badawcze Jedną z: Semestr 1 Etyka w biznesie Współczesna chińska kultura i społeczeństwo Twórczego rozwiązywania problemów Zarządzanie Organizacje I jeden z: Semestr 2 Globalizacja, firm i Rozwoju Zarządzanie innowacją Uruchomienie nowych przedsięwzięć Zarządzanie dla Zrównoważonego Rozwoju Zarządzanie International Business w Chinach Strategiczne zarządzanie zasobami ludzkimi Technologia Przedsiębiorczość Turystyka i Zrównoważonego Rozwoju Lato 12,000-15,000 słowo dysertacji International Business Warunki przyjęcia na studia Stopień 02:01 wyróżnieniem lub równoważny Angielski Wymagania IELTS 6,5 z 6,0 w każdym elemencie [-]

Msc Inżynierii Elektrycznego I Elektronicznego Oraz Przedsiębiorczości

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok August 2016 Wielka Brytania Nottingham

Ten 12-miesięczny kurs daje możliwość uzyskania umiejętności niezbędnych do opracowania i komercjalizacji nowych technologii w inżynierii elektrycznej i elektronicznej ci. Kurs ten łączy w sobie zalety i zasobów zarówno na Wydziale Elektrotechniki i Elektroniki i Nottingham University Business School ... [+]

Ten 12-miesięczny kurs daje możliwość uzyskania umiejętności niezbędnych do opracowania i komercjalizacji nowych technologii w inżynierii elektrycznej i elektronicznej ci. Kurs ten łączy w sobie zalety i zasobów zarówno na Wydziale Elektrotechniki i Elektroniki i Nottingham University Business School. Jak będziesz miał bezcenną szansę doświadczyć kroki niezbędne do komercjalizacji pomysł technicznej, program ten stanowi doskonałą bazę dla tych inżynierów, którzy chcą skomercjalizować swoje pomysły lub absolwentów, którzy chcą poznać ekscytujący świat komercjalizacji. Kluczowe fakty Wydział Inżynierii prowadzi badania, które zostało uznane przez Research Excellence Framework (2014), jako światowy lider lub międzynarodowym doskonała, umieszczając go w najlepszych dziesięciu brytyjskich uczelni dla inżynierii. Nottingham University Business School jest wiodącym ośrodkiem edukacji zarządzania, a jego misją jest być top rankingu międzynarodowa szkoła biznesu, doskonałe zarówno w nauczaniu i badaniach (obecnie plasuje się w Wielkiej Brytanii 10 najlepszych). Szczegóły kursu Jest to bardzo elastyczny kurs - szczególnie pod względem zawartości inżynierskiej - a to daje możliwość wyboru modułów w zależności od konkretnych interesów i potrzeb, a do prowadzenia studiów w jednej z międzynarodowo uznanych grup badawczych z Departamentem ci Elektrotechniki i Elektroniki. Będziesz podejmować poważne dzieło komercjalizacji na zaawansowane technologicznie tematu, który można ukończyć w okresie letnim pod nadzorem specjalistów z Wydziału Elektrotechniki i Elektroniki (EEE) i Nottingham University Business School (gałki). Będziemy udzielać porad i wskazówek podczas udoskonalić i poprawić swoją strategię biznesową i przegląd literatury, jednocześnie oferując ścisłego nadzoru i wsparcia, jak zakończyć swoją rozprawę. Będziesz uczył wykorzystaniem najnowszych osiągnięć w metodach nauczania i zasobów elektronicznych, jak również w małych grupach oraz indywidualne lekcje zarówno z EEE i gałki. Naszym celem jest pomóc Ci rozwinąć zaufanie do pracy jako zawodowy inżyniera, na łatwość, z konwencjami obu dyscyplin inżynieryjnych i biznesowych. Chcemy, aby przygotować się do rozwiązania wielu dziedzin komercjalizacji w ramach elektrotechniki i elektroniki. Moduły Użytkownik będzie zobowiązany do podjęcia 60 punktów obowiązkowych modułów podstawowych umiejętności biznesowych: Twórczego rozwiązywania problemów Finanse i Rachunkowość Zarządzanie projektami Reklama dla przedsiębiorców Zarządzanie innowacją Nauki, technologii i działalności Ponadto weźmiesz wartości kolejnych 60-kredytów "opcjonalnych modułów z jednego z pięciu znanych na całym świecie grup badawczych na Wydziale Inżynierii Elektrycznej i Elektronicznej. Obejmują one, lecz nie są ograniczone do: Sieci energetyczne Wodór Gospodarka HDL dla Programmable Logic Zintegrowany Fotoniki: projektowanie i technologia Komunikacja optyczne Inżynieria ultradźwiękowe Perspektywy kariery i szans na zatrudnienie Nabycie magistra wykazuje wysoki poziom wiedzy w określonej dziedzinie. Czy używasz go w celu zwiększenia szans na rynku pracy, jako przygotowanie do dalszych badań naukowych lub jako środka kształcenia zawodowego, możesz skorzystać z doradztwa zawodowego, w jaki sposób można korzystać z nowych umiejętności, aby znaleźć ich pełnego potencjału. Wymagania wstępne: 2,1 (Górna stopnia z wyróżnieniem 2 klasy lub równoważne międzynarodowa) W tym: Wszelkie numerate elektrycznego i elektronicznego stopni techniczne kwalifikują Z wyłączeniem: Wszystkie Sztuka, Nauki społeczne, Nauki i większość innych zagadnień inżynierskich Inne wymagania: Inżynieria. IELTS: 6.5 (nie mniej niż 6,0 w każdym elemencie) [-]

Msc Ludzkie Zarządzanie Zasobami I Organizacja

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy August 2016 Wielka Brytania Nottingham

Najnowsze badania i wyzwania, które ludzie i organizacje stoją dziś są badane. Nasza nauka opiera się na teorii i multidyscyplinarnym pomysłów zarówno na zwiedzanie, jak i poszczególne cele biznesowe cele kariery da się pogodzić. Kurs wyostrzyć zrozumienie znaczenie posiadania odpowiedniej kombinacji ludzi z odpowiednim zestawem umiejętności i kompetencji. Kurs obejmuje bogatą mieszankę ... [+]

Kurs rozwija umiejętności i wiedzy potrzebnych do skutecznego zarządzania ludźmi. To zawiera: rola przywództwa Zarządzanie zmianami rozwój i utrzymanie talentów wyzwania związane z zarządzaniem ludźmi w kontekstach wielokulturowych i globalnych Kurs jest przeznaczony dla absolwentów z różnych dyscyplin, a będzie Ci odpowiadać, jeśli: chcesz zdobyć wiedzę i umiejętności do kariery jako profesjonalnego zarządzania w różnych kontekstach, zarówno w sektorze prywatnym, publicznym lub non-profit Aby uzyskać najlepsze z ludzi zatrudnić w swojej firmie Najnowsze badania i wyzwania, które ludzie i organizacje stoją dziś są badane. Nasza nauka opiera się na teorii i multidyscyplinarnym pomysłów zarówno na zwiedzanie, jak i poszczególne cele biznesowe cele kariery da się pogodzić. Kurs wyostrzyć zrozumienie znaczenie posiadania odpowiedniej kombinacji ludzi z odpowiednim zestawem umiejętności i kompetencji. Kurs obejmuje bogatą mieszankę wysoce interaktywnych wykładów, warsztatów i studiów przypadków rzeczywistych. Będziesz korzystać z wiedzy specjalistycznej szkole, a po drugiej stronie z praktycznego doświadczenia szerszej społeczności biznesowej. Struktura kursu Należy pamiętać, że następujące struktury i moduły mogą ulec zmianie. Semestr 1 Stosunki pracy Zarządzanie zmianą Zarządzanie Organizacje Strategiczne zarządzanie zasobami ludzkimi Semestr 2 Metody badawcze International Management zasobami ludzkimi Rozwój organizacyjny Wybierz jedną z: Współczesne osiągnięcia w HRM / OB Strategia i przywództwo Zarządzanie dla Zrównoważonego Rozwoju Lato 20000 Słowo Zarządzanie zasobami ludzkimi i organizacji. Warunki przyjęcia na studia Stopień 02:01 wyróżnieniem lub równoważny Angielski Wymagania IELTS 6,5 z 6,0 w każdym elemencie [-]

Msc Odpowiedzialność Społeczna

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2016 Wielka Brytania Nottingham

Magister CSR jest specjalistyczny program oferowanych przez Business School'sInternational Centre for Corporate Social Responsibility (ICCSR), jeden z czołowych ośrodków europejskich w zakresie edukacji i badań w etyki biznesu, odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju. Kurs daje Ci perspektywy analitycznej w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR), na której możesz się krytycznej oceny zagadnień CSR ... [+]

Magister Corporate Social Responsibility (CSR) jest pionierskim mistrzowie CSR kursu. Ten innowacyjny kurs podkreśla międzynarodowe wpływy i wpływu korporacji i swoje obowiązki w społeczeństwie. Ponieważ program rozpoczął się w 2004 roku, mamy powitał uczniów z 44 różnych narodowości. Magister CSR jest specjalistyczny program oferowanych przez Business School'sInternational Centre for Corporate Social Responsibility (ICCSR), jeden z czołowych ośrodków europejskich w zakresie edukacji i badań w etyki biznesu, odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju. Kurs daje Ci perspektywy analitycznej w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR), na której możesz się krytycznej oceny zagadnienia związane z CSR, inicjatywy, sterowniki i odpowiedzi za pośrednictwem badań i praktyki. Twoja wiedza jest obsługiwany przez teorię i korzyści z najnowszych badań w tej dziedzinie. Kurs trwa międzynarodowy, wielobranżowych i perspektywy interdyscyplinarnej. Będziesz korzystać z nauki ze studentami z całego świata, którzy wprowadzają szeroką gamę środowisk i doświadczeń. Kurs przeznaczony jest dla absolwentów z pierwszego stopnia w zakresie zarządzania, biznesu i innych nauk społecznych. Będzie również dla ciebie, jeśli jesteś bardziej doświadczony i szukasz kwalifikacji podyplomowych w zrównoważony rozwój, aby pomóc dalszej kariery. Nasi absolwenci opracowali kariery CSR w sektorze przedsiębiorstw, ze stowarzyszeniami biznesowymi w organizacji inwestorów, firm konsultingowych, instytucji badawczych, uczelni, administracji oraz w trzecim sektorze. Magister CSR jest również odpowiednie, jeśli jesteś zainteresowany kontynuowaniem na doktorat w zakresie CSR i zrównoważonego rozwoju. W ciągu 12 miesięcy, będzie pełne osiem modułów nauczania w tym pięciu modułów prowadzonych przez ICCSR, dwóch modułów o metodach badawczych i dodatkowy moduł planowym. Jak również studiów, będziesz korzystać z szeregu działań publicznych i pozaszkolnych, że gospodarze ICCSR, w tym publicznych wykładów, seminariów naukowych, w serii filmów, regularnych spotkań towarzyskich i badań corocznego sympozjum lub konferencji. ICCSR jest dobrze połączony z praktyk CSR i trzeba będzie okazją do spotkania praktyków i przyłączenia się do sieci absolwentów. Jest to maksymalnie 20 miejsc na kursie jest zachęcenie uczniów do korzystania ze ścisłej współpracy z rówieśnikami i nauczycielami akademickimi. Struktura kursu Należy pamiętać, że następujące struktury i moduły mogą ulec zmianie. Semestr 1 Wprowadzenie do Metody badań Strategie Odpowiedzialnego Biznesu Etyka w biznesie Jedną z: Dalsze ilościowe metody badawcze Dalsze jakościowe metody badań Semestr 2 Korporacje, Władza i społeczeństwo Globalizacja, firm i Rozwoju Dwa z (po spełnieniu któregokolwiek wstępne): Strategia Korporacyjna Oceny Zrównoważony rozwój Innowacje i polityka Strategia łańcucha dostaw oraz operacje i praktyka Turystyka i Zrównoważonego Rozwoju Lato 12,000-15,000 słowo Corporate Social Responsibility pracy doktorskiej Warunki przyjęcia na studia 2: Stopień 1 wyróżnieniem lub równoważny Angielski Wymagania IELTS 6,5 z 6,0 w każdym elemencie [-]

Msc Przedsiębiorczości, Innowacji I Zarządzanie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2016 Wielka Brytania Nottingham

Możliwość wykrycia i rozwijania możliwości, wprowadzają innowacje do organizacji, pracować twórczo i ocenić wartość pomysłów, gdy warunki inwestycyjne są niepewne, są centralnymi tematami tego studia magisterskie. Uczniowie ze wszystkich dyscyplin zapraszamy do zastosowania. Kurs jest przeznaczony dla studentów poszukujących kariery w biznesie i zarządzaniu. Będzie również zainteresować tych, którzy mogą rozpocząć własną działalność gospodarczą lub ... [+]

Możliwość wykrycia i rozwijania możliwości, wprowadzają innowacje do organizacji, pracować twórczo i ocenić wartość pomysłów, gdy warunki inwestycyjne są niepewne, są centralnymi tematami tego studia magisterskie. Uczniowie ze wszystkich dyscyplin zapraszamy do zastosowania. Kurs jest przeznaczony dla studentów poszukujących kariery w biznesie i zarządzaniu. Będzie również zainteresować tych, którzy mogą rozpocząć własną działalność gospodarczą lub kto może przejąć rodzinny biznes. Absolwenci weszły kariery, takich jak: doradztwo zarządzanie inżynieria Rozwój IT marketing Rozwój produktów Badania i Rozwój private equity Przedsiębiorstwo społeczne akademickie Kurs obejmuje wysoki poziom uczestnictwa i przewodnikiem praktyczną naukę przetłumaczyć przedsiębiorczości, innowacji, kreatywności i teorii zarządzania w praktyczne umiejętności zarządzania. Studenci są przedstawiane z możliwości, do: rozwijania pomysłów wysokiego ryzyka oceny nowych technologii prowadzenia projektu doradczego dla lokalnego biznesu napisać biznes plany zrozumieć wymagania dotyczące zdobywania podwyższonego ryzyka finansowania Projekt strategii marketingowych opracowanie strategii zarządzania dla wysokiego wzrostu. Uczniowie badają studia przypadków, są prowadzone przez odwiedzających przedsiębiorców, wykładów i wziąć udział w pracy zespołu, symulacji biznesowych, projektów i prezentacji. Studenci mogą dostosować ten magistra wybierając przedmioty z Sustainability lub międzynarodowych szlakach biznesowych. Studenci doskonalić swoje umiejętności na projektu doradczego "na żywo", doradzając lokalny biznes w swojej strategii wzrostu i rozwoju i zdobycia doświadczenia przedstawiając wnioski do kadry zespołów zarządzających. W sezonie letnim oferujemy możliwość rozwoju biznes planu lub napisania rozprawy akademickie cokolwiek jest najbardziej odpowiedni. Wszyscy uczniowie otrzymują wsparcie od naszych bliskie naukowców lub mentora biznesowego. Kurs jest dostarczane przez naszą Haydn Zielonego Instytutu Innowacji i Przedsiębiorczości. Struktura kursu Należy pamiętać, że następujące struktury i moduły mogą ulec zmianie. Jeden semestr Przedsiębiorczość i kreatywność Finanse i Księgowość przedsiębiorczości Przedsiębiorczości Zarządzanie Marketing dla Przedsiębiorczych Firmy Semestr dwóch Projekt Przedsiębiorczość Dwa z: Korporacje, władzy i społeczeństwo E-Biznes Globalizacja, Biznes i Devlopment Uruchomienie nowych przedsięwzięć Zarządzanie innowacją Zarządzanie dla Zrównoważonego Rozwoju Zarządzanie International Business w Chinach Technologia Przedsiębiorczość Jeśli chcesz się specjalizować, szlaki poniżej obejmują moduły, które tworzą głębię i wiedzę w danym obszarze. Jeśli wybierzesz dwa moduły z obu Drogą Sustainability lub International Business Ścieżki, wraz z rozprawy w tej samej okolicy, masz możliwość na szlaku do stawienia się na końcowym świadectwie transkryptu i stopni. Ścieżka przedsiębiorczość E-Biznes Zarządzanie innowacją Uruchomienie nowych przedsięwzięć Technologia Przedsiębiorczość Zrównoważony rozwój Ścieżka Zarządzanie dla Zrównoważonego Rozwoju Korporacje, Władza i społeczeństwo International Business Ścieżka Zarządzanie International Business w Chinach Globalizacja, firm i Rozwoju Lato 14000 Słowo rozprawa przedsiębiorczość i biznes plan, a także prezentacja. Warunki przyjęcia na studia Stopień 02:01 wyróżnieniem lub równoważny Angielski Wymagania IELTS 6,5 z 6,0 w każdym elemencie [-]

Msc Przemysłowe Inżynieria Oraz Operacje Zarządzania

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2016 Wielka Brytania Nottingham

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli nie studiował inżynierii, zarządzania lub nauki i chce kontynuować karierę w zarządzaniu operacyjnym. Kursy integracji technik zarządzania oraz technologii, które kontrolują. Twoja rozprawa zawieranie, które są podejmowane w okresie letnim, demonstruje swoją zintegrowanej wiedzy, metodologii i praktycznych umiejętności ... [+]

Będziesz posiadać umiejętności ilościowych i będzie absolwent zarządzania, inżynierii, informatyki lub związane dyscypliny. Ponadto, będziesz miał możliwość analizowania problemów w zorganizowany sposób. Takie jest zapotrzebowanie ze strony pracodawców dla absolwentów z umiejętności analitycznych, którzy mogą ubiegać się krytycznego myślenia do rozwiązywania problemów, można oczekiwać, aby wprowadzić karierę w nauce zarządzania i / lub operacji i zarządzania łańcuchem dostaw. Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli nie studiował inżynierii, zarządzania lub nauki i chce kontynuować karierę w zarządzaniu operacyjnym. Kursy integracji technik zarządzania oraz technologii, które kontrolują. Twoja rozprawa zawieranie, które są podejmowane w okresie letnim, demonstruje swoją zintegrowanej wiedzy, metodologii i praktycznych umiejętności. Struktura kursu Należy pamiętać, że następujące struktury i moduły mogą ulec zmianie. Jeden semestr Nauka zarządzania Wspomagania Decyzji Zarządzanie Operacje Współczesne: Podstawy i wyzwania Supply Chain Planning i Zarządzania Semestr dwóch Projekt operacji urządzeń i systemów Zarządzanie jakością i Techniki jakościowe Trzy moduły z: (w tym maksymalnie dwa w jednym semestrze) Jeden semestr Zrównoważona produkcja Inżynieria systemów i czynnik ludzki Semestr dwóch Human-Computer Systems Lean Manufacturing Szybki rozwój produkcji Jedną z: Zaawansowana analiza Operacje Business Intelligence i Analizy E-Biznes International Logistics i Transportu Zarządzanie Systemami Informatycznymi: teorii do praktyki Nauka zarządzania Wspomagania Decyzji II Serwis Operations Management Strategia łańcucha dostaw oraz operacje i praktyka Symulacja Zamówień i Zakupów Lato 12,000-15,000 słowo Industrial Engineering i rozprawa Operations Management. Warunki przyjęcia na studia Stopień 02:01 wyróżnieniem lub równoważny Angielski Wymagania IELTS 6,5 z 6,0 w każdym elemencie [-]

Msc Strategia Korporacyjna I Zarządzanie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2016 Wielka Brytania Nottingham

Jest to jedyny w swoim rodzaju mgr aby połączyć dwa współzależne tematy strategii i zarządzania. Rocznie kurs przyciąga kilkunastu uczniów, które pozwolą Ci rozwijać ścisłą współpracę z innymi studentami i nauczycieli. Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli studiował lub mają doświadczenie w zarządzaniu, biznesie i ekonomii. Kurs pomoże Ci rozwijać swoją karierę w ... [+]

Jest to jedyny w swoim rodzaju mgr aby połączyć dwa współzależne tematy strategii i zarządzania. Rocznie kurs przyciąga kilkunastu uczniów, które pozwolą Ci rozwijać ścisłą współpracę z innymi studentami i nauczycieli. Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli studiował lub mają doświadczenie w zarządzaniu, biznesie i ekonomii. Kurs pomoże Ci rozwijać swoją karierę w kapitał podwyższonego ryzyka, doradztwo w zakresie zarządzania, bankowości inwestycyjnej lub zarządzania usług finansowych. Przy szerokich kontaktów z czołowymi ekspertami w swojej dziedzinie, kurs zapewnia odpowiednią równowagę między teorią a praktyką. Struktura kursu Należy pamiętać, że następujące struktury i moduły mogą ulec zmianie. Semestr 1 Wprowadzenie do Metody badań Ekonomia menedżerska Jedną z: Dalsze ilościowe metody badawcze Dalsze jakościowe metody badań i jedno z: Ludzie i organizacje zarządzające Firmowe Strategia finansowa Semestr 2 Ład korporacyjny Strategia Korporacyjna Co najmniej jeden spośród: Ekonomia behawioralna i podejmowanie decyzji Ryzyka Korporacyjnego Przedsiębiorczość i Venture Capital Ekonometria finansowe Sprawozdawczość finansowa Usługi finansowe: kontekst, konsumentów i rynków Ekonomia przemysłowe Innowacje i polityka Finanse Zarządzanie dla Zrównoważonego Rozwoju Lato 12,000-15,000 słowo Strategii Korporacyjnej i zarządzanie w zakresie pracy doktorskiej. Warunki przyjęcia na studia Stopień 02:01 wyróżnieniem lub równoważny Angielski Wymagania IELTS 6,5 z 6,0 w każdym elemencie [-]

Msc Zrównoważona Energia I Przedsiębiorczość

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat August 2016 Wielka Brytania Nottingham + 1 więcej

Magister Zrównoważonej Energii i Przedsiębiorczości jest oferowany przez Wydział Architektury i środowiska zbudowanego w połączeniu z Nottingham University Business School. Kurs ten zapewnia studentom zaawansowanych umiejętności w zakresie odnawialnych źródeł energii, efektywności energetycznej i biznesu ... [+]

Magister Zrównoważonej Energii i Przedsiębiorczości jest oferowany przez Wydział Architektury i środowiska zbudowanego w połączeniu z Nottingham University Business School. Kurs ten zapewnia studentom zaawansowanych umiejętności w zakresie odnawialnych źródeł energii, efektywności energetycznej i biznesu. Bogactwo ekonomiczny kraju zależy nie tylko od jego bazy badawczej, ale również na jego zdolność do wykorzystania potencjału handlowego swojej własności intelektualnej. Kurs ten stanowi istotną szkolenie w każdym z obszarów w dziedzinie technologii energetycznych i efektywności energetycznej, odnawialnych. Studenci zdobędą umiejętności technicznych w tej dziedzinie, a także coraz biegle w aspektach finansowych, marketingowych i zarządczych nowoczesnego biznesu. To ma na celu rozwijanie zaufania i zrozumienia w zakresie specjalistycznego przedsiębiorczości zastosowanej technologii, które mogą wyniknąć z bazy badawczej zrównoważonych tematów energii. Pod koniec kursu, będziesz zyskały przydatnych i techniczną wiedzę w zakresie zrównoważonej energii i biznesu, a także zastosowania technologii do proponowanych modeli biznesowych, a będziesz specjalistą w komunikacji i prezentacji siebie i swoich projektów do publiczność. Absolwenci kursu będą dobrze przygotowani do kariery w przemyśle technologii energii odnawialnej. Kluczowe fakty W ramach swoich kompetencji, Departament Architektury i środowiska zbudowanego ma na celu rozwój umiejętności zawodowych i środowiskowo odpowiedzialnej postawy niezbędne w dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie. Dział cieszy silne więzi współpracy z instytucjami zagranicznymi. Możesz mieć możliwość uczestniczenia w konferencji, seminariów i szkoleń, zarówno w Wielkiej Brytanii jak i za granicą. Nottingham University Business School jest wiodącym ośrodkiem edukacji zarządzania, a jego misją jest być top rankingu międzynarodowa szkoła biznesu, doskonałe zarówno w nauczaniu i badaniach. Szczegóły kursu Kurs ten łączy w sobie trzy elementy: wykłady w biznesie i umiejętności przemysłowych (60 punktów); wykłady w najnowocześniejszych technologii energii odnawialnej (60 punktów); oraz zastosowanie tych technologii do proponowanego modelu biznesowego poprzez projekt 60-letniego kredytu. "Technologia Energii Odnawialnej transferu projektu" zostanie zakończona w okresie letnim i zapewni studentom możliwość podjęcia samodzielnej pracy badawczej na temat właściwej do odnawialnej transferu technologii, energii i stosowania wiedzy biznesowej i umiejętności opracowanych przez kurs, w ścisłej współpracy z firmami specjalizuje się w technologii odnawialnych źródeł energii. Magister Zrównoważonej Energii i Przedsiębiorczości jest oferowany w pełnym wymiarze czasu pracy w ciągu jednego roku (12 miesięcy). Jesienią i wiosną semestry, można zakończyć w sumie 120 punktów o wartości modułów prowadzonych w Wydziale Architektury i zabudowanych i Nottingham University Business School. Wreszcie będzie pełne Renewable Energy Technology Transfer projektu (o wartości 60 punktów) w okresie letnim na koniec kursu. Moduły Element działalność składa się z sześciu modułów: Twórczego rozwiązywania problemów Finanse i Rachunkowość Zarządzanie innowacją Zarządzanie projektami Reklama dla przedsiębiorców Science Technology Sztuki i Biznesu Element technologia obejmuje trzy moduły obowiązkowe: Kontrolę i zarządzanie dostaw i zużycia energii Technologie Energii Odnawialnej Metody badawcze Wtedy będziesz mógł wybrać trzy kolejne moduły opcjonalne z tematów, takich jak: Akustyka i oświetlenie Klimatyzacja Technologies Tematy zaawansowane przenikania ciepła Skojarzonego wytwarzania ciepła i Power Systems Spalania i Kontroli Zanieczyszczeń Technologii i aplikacji chłodzenia Konwersja Energii i Wykorzystanie Zrównoważony rozwój środowiska Wodór Gospodarki i Technologii Materiały i Fizyka budowli Perspektywy kariery i szans na zatrudnienie Nabycie magistra wykazuje wysoki poziom wiedzy w określonej dziedzinie. Czy używasz go w celu zwiększenia szans na rynku pracy, jako przygotowanie do dalszych badań naukowych lub jako środka kształcenia zawodowego, możesz skorzystać z doradztwa zawodowego, w jaki sposób można korzystać z nowych umiejętności, aby znaleźć ich pełnego potencjału. Wymagania wstępne 2.1 (Górna 2 klasy z wyróżnieniem studiów międzynarodowych) lub równoważne IELTS 6,5 (nie mniej niż 6,0 w każdym elemencie) [-]

Nauki O Zarządzaniu Magister Zarządzania I Operacji

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2016 Wielka Brytania Nottingham

Będziesz posiadać umiejętności ilościowych i będzie absolwent zarządzania, inżynierii, informatyki lub pokrewnego discipline.Moreover, będziesz miał możliwość analizowania problemów w zorganizowany sposób. Takie jest zapotrzebowanie ze strony pracodawców dla absolwentów z umiejętności analitycznych, którzy mogą ubiegać się krytycznego myślenia do rozwiązywania problemów, można oczekiwać, aby wejść kariery w nauce i / lub operacji zarządzania i ... [+]

Oferujemy sześć ściśle związane kursy wszystkich, które są związane z Operations Management: Industrial Engineering i Operations Management Systemy informacyjne i Operations Management Nauka i Zarządzania Operations Management Logistyka i zarządzanie łańcuchem dostaw Operations Management Zarządzanie łańcuchem dostaw i operacje Kursy te zbadać decyzje podjęte w celu rozwiązania problemów zarządzania w biznesie, przemyśle i sektorze publicznym. Patrzą na metod, modeli i technik, które są wykorzystywane do rozwiązywania trudności organizacyjne. Będziesz posiadać umiejętności ilościowych i będzie absolwent zarządzania, inżynierii, informatyki lub pokrewnego discipline.Moreover, będziesz miał możliwość analizowania problemów w zorganizowany sposób. Takie jest zapotrzebowanie ze strony pracodawców dla absolwentów z umiejętności analitycznych, którzy mogą ubiegać się krytycznego myślenia do rozwiązywania problemów, można oczekiwać, aby wprowadzić karierę w nauce zarządzania i / lub operacji i zarządzania łańcuchem dostaw. To dla ciebie, jeśli studiował inżynierii, zarządzania lub nauki i chce kontynuować karierę w zarządzaniu operacyjnym. Kursy integracji technik zarządzania oraz technologii, które kontrolują. Twoja rozprawa zawieranie, które są podejmowane w okresie letnim, demonstruje swoją zintegrowanej wiedzy, metodologii i praktycznych umiejętności. Struktura kursu Należy pamiętać, że następujące struktury i moduły mogą ulec zmianie. Semestr 1 Nauka zarządzania Wspomagania Decyzji Zarządzanie Operacje Współczesne: Podstawy i wyzwania Supply Chain Planning i Zarządzania Jedną z: Podstawy Management Information Systems Zarządzanie projektami Semestr 2 Zaawansowana analiza Operacje Nauka zarządzania Wspomagania Decyzji II symulacja Jedną z: Business Intelligence i Analizy E-Biznes International Logistics i Transportu Zarządzanie Systemami Informatycznymi: teorii do praktyki Zamówień i Zakupów Zarządzanie jakością i Techniki jakościowe Serwis Operations Management Strategia łańcucha dostaw oraz operacje i praktyka Lato 12,000-15,000 słowo mgr Zarządzania Nauka i praca dyplomowa Operations Management Warunki przyjęcia na studia 2: Stopień 1 wyróżnieniem lub równoważny Angielski Wymagania IELTS 6,5 z 6,0 w każdym elemencie [-]

Trwałość Msc

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2016 Wielka Brytania Nottingham

Ten kurs jest wyjątkowy łącząc współczesne problemy w zrównoważony rozwój społeczny, gospodarczy i środowiskowy z kształcenia w zakresie przedsiębiorczości. Jest prowadzony przez jednego z czołowych CSR ośrodków naukowych i dydaktycznych w Europie - International Centre for Corporate Social Responsibility (ICCSR) ... [+]

Ten kurs jest wyjątkowy łącząc współczesne problemy w zrównoważony rozwój społeczny, gospodarczy i środowiskowy z kształcenia w zakresie przedsiębiorczości. Jest prowadzony przez jednego z czołowych CSR ośrodków naukowych i dydaktycznych w Europie - International Centre for Corporate Social Responsibility (ICCSR). Dzięki międzynarodowej reputacji, kurs przyciąga studentów z całego świata, którzy przynoszą ze sobą szeroki zakres wiedzy i doświadczenia, z którego będziesz korzystać. Wspierana przez naszą światowej klasy badań, kurs trwa międzynarodowy spojrzenie na kwestie społeczne, etyczne i środowiskowe, które mają wpływ organizacji i przedsiębiorstw. Kurs jest przeznaczony dla studentów z wszystkich dziedzin, szczególnie jeśli masz silną chęć poszerzenia swojej wiedzy i zrozumienia współczesnych zagadnień zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnego biznesu, strategii i praktyk. Można również spędzić trochę czasu w pracy i szukasz kwalifikacji podyplomowych w zrównoważony rozwój, aby pomóc dalszej kariery. Nasz zespół ekspertów w dziedzinie zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnego biznesu mają duże doświadczenie w dziedzinie nauk politycznych, organizacji studiów, studia zarządzania, ekonomii, etyki, filozofii, marketingu, rozwoju i rachunkowości. To mistrzowie kwalifikacje są bardzo pomyślał przez pracodawców, a wszyscy nasi absolwenci przeszli do kariery w sektorze prywatnym, publicznym i trzecim. Struktura kursu Należy pamiętać, że następujące struktury i moduły mogą ulec zmianie. Semestr 1 Podstawy Zrównoważonego Rozwoju Metody badawcze na rzecz Zrównoważonego Rozwoju Dwa z: Etyka w biznesie Strategie Odpowiedzialnego Biznesu Przedsiębiorczość i kreatywność Przedsiębiorczości Zarządzanie Zarządzanie Organizacje Twórczego rozwiązywania problemów Semestr 2 Oceny Zrównoważony rozwój Zarządzanie dla Zrównoważonego Rozwoju Wybierz dwa moduły z tym tematem grupy na spotkanie wszystkich wcześniej requistes: Korporacje, Władza i społeczeństwo Globalizacja, firm i Rozwoju Zarządzanie innowacją Uruchomienie nowych przedsięwzięć Strategiczne zarządzanie zasobami ludzkimi Technologia Przedsiębiorczość Lato 12,000-15,000 słowo Trwałość rozprawa Warunki przyjęcia na studia Stopień 02:01 wyróżnieniem lub równoważny Angielski Wymagania IELTS 6,5 z 6,0 w każdym elemencie [-]

Zarządzania Operacjami Magisterskie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2016 Wielka Brytania Nottingham

Magister programu Operations Management koncentruje się na zarządzaniu operacjami w produkcji przedsiębiorstw, usług i dystrybucji. [+]

Będziesz posiadać umiejętności ilościowych i będzie absolwent zarządzania, inżynierii, informatyki lub związane dyscypliny. Ponadto, będziesz miał możliwość analizowania problemów w zorganizowany sposób. Takie jest zapotrzebowanie ze strony pracodawców dla absolwentów z umiejętności analitycznych, którzy mogą ubiegać się krytycznego myślenia do rozwiązywania problemów, można oczekiwać, aby wprowadzić karierę w nauce zarządzania i / lub operacji i zarządzania łańcuchem dostaw. To dla ciebie, jeśli studiował inżynierii, zarządzania lub nauki i chce kontynuować karierę w zarządzaniu operacyjnym. Kursy integracji technik zarządzania oraz technologii, które kontrolują. Twoja rozprawa zawieranie, które są podejmowane w okresie letnim, demonstruje swoją zintegrowanej wiedzy, metodologii i praktycznych umiejętności. Struktura kursu Należy pamiętać, że następujące struktury i moduły mogą ulec zmianie. Jeden semestr Supply Chain Planning i Zarządzania Nauka zarządzania Wspomagania Decyzji Zarządzanie Operacje Współczesne: Podstawy i wyzwania Jedną z: Podstawy Management Information Systems Zarządzanie projektami Semestr dwóch Projekt operacji urządzeń i systemów Zarządzanie jakością i Techniki jakościowe Serwis Operations Management Jedną z: International Logistics i Transportu Strategia łańcucha dostaw oraz operacje i praktyka Zamówień i Zakupów E-Biznes Symulacja Business Intelligence i Analizy Zaawansowana analiza Operacje Zarządzanie Systemami Informatycznymi: teorii do praktyki Nauka zarządzania Wspomagania Decyzji II Lato 12,000-15,000 słowo Operations Management rozprawa Warunki przyjęcia na studia Stopień 02:01 wyróżnieniem lub równoważny Angielski Wymagania IELTS 6,5 z 6,0 w każdym elemencie [-]

Zarządzanie Ryzykiem Msc

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2016 Wielka Brytania Nottingham

Nasz mgr Zarządzania Ryzykiem zapewnia z jasną ścieżkę kariery w rozwijającym się obszarze znaczenie dla dużych korporacji, które poszukują osób z wiedzy zarządzania ryzykiem. Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli szukasz do kariery w zarządzaniu ryzykiem w wielu różnych sektorach, w tym opieki zdrowotnej, lotnictwo, prawa, inżynierii, ropy i gazu, zdrowie i bezpieczeństwo, i ubezpieczenie ... [+]

Nasz mgr Zarządzania Ryzykiem zapewnia z jasną ścieżkę kariery w rozwijającym się obszarze znaczenie dla dużych korporacji, które poszukują osób z wiedzy zarządzania ryzykiem. Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli szukasz do kariery w zarządzaniu ryzykiem w wielu różnych sektorach, w tym opieki zdrowotnej, lotnictwo, prawa, inżynierii, ropy i gazu, zdrowie i bezpieczeństwo, oraz ubezpieczenie. Nottingham University Business School, a nasz znany Centrum Risk, bankowość i usługi finansowe są liderami w dziedzinie badań ryzyka przez ponad dwie dekady. Nasi pracownicy są powszechnie uznawane za liderów w dziedzinie ryzyka i ściśle współpracujemy z kolegami z branży i doradzanie rządom w kształtowaniu polityki kluczowych. Kurs łączy tę wiedzę z praktycznego znaczenia przygotować się do kariery. Pomożemy Ci rozwinąć zrozumienie i wiedzę w zakresie teorii ryzyka, procesów ryzyka, ryzyka korporacyjnego, ciągłości biznesowej, zarządzania projektami i strategiczne wykorzystanie ubezpieczenia w zakresie zarządzania ryzykiem. Kurs jest zatwierdzony przez The Chartered Insurance Institute (CII), premier na świecie organizacji zawodowej dla usług ubezpieczeniowych i finansowych. Ponadto, absolwenci tego kursu automatycznie stają się członkami partnerskie Instytutu Zarządzania Ryzykiem. Jeśli szukasz kursu, który koncentruje się na zarządzaniu ryzykiem w bankowości, za naszą magistra Bankowości i ryzyko. Struktura kursu Należy pamiętać, że następujące struktury i moduły mogą ulec zmianie. Semestr 1 Wprowadzenie do Metody badań Dalsze ilościowe metody badawcze Analiza ryzyka Jedną z: Zarządzanie Ekonomia menedżerska Zarządzanie Ludzie i organizacje projektu Semestr 2 Ryzyka Korporacyjnego Teoria ryzyka i ubezpieczeń Co najmniej jeden spośród: Ekonomia behawioralna i podejmowanie decyzji Ład korporacyjny Strategia Korporacyjna Ekonometria finansowe Ekonomia przemysłowe Ilościowe Zarządzania Ryzykiem Zarządzanie ryzykiem w instytucjach finansowych Serwis Operations Management Lato 12,000-15,000 słowo Zarządzanie ryzykiem rozprawa Warunki przyjęcia na studia Stopień 02:01 wyróżnieniem lub równoważny Angielski Wymagania IELTS 6,5 z 6,0 w każdym elemencie [-]

Zarządzanie łańcuchem Dostaw I Magister Operacje

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2016 Wielka Brytania Nottingham

Będziesz posiadać umiejętności ilościowych i będzie absolwent zarządzania, inżynierii, informatyki lub związane dyscypliny. Ponadto, będziesz miał możliwość analizowania problemów w zorganizowany sposób. Takie jest zapotrzebowanie ze strony pracodawców dla absolwentów z umiejętności analitycznych, którzy mogą ubiegać się krytycznego myślenia do rozwiązywania problemów, można oczekiwać, aby wejść kariery w nauce i / lub operacji zarządzania i ... [+]

Oferujemy sześć ściśle związane kursy wszystkich, które są związane z Operations Management: Industrial Engineering i Operations Management Systemy informacyjne i Operations Management Nauka i Zarządzania Operations Management logistyka i zarządzanie łańcuchem dostaw Operations Management Zarządzanie łańcuchem dostaw i operacje Kursy te zbadać decyzje podjęte w celu rozwiązania problemów zarządzania w biznesie, przemyśle i sektorze publicznym. Patrzą na metod, modeli i technik, które są wykorzystywane do rozwiązywania trudności organizacyjne. Będziesz posiadać umiejętności ilościowych i będzie absolwent zarządzania, inżynierii, informatyki lub związane dyscypliny. Ponadto, będziesz miał możliwość analizowania problemów w zorganizowany sposób. Takie jest zapotrzebowanie ze strony pracodawców dla absolwentów z umiejętności analitycznych, którzy mogą ubiegać się krytycznego myślenia do rozwiązywania problemów, można oczekiwać, aby wprowadzić karierę w nauce zarządzania i / lub operacji i zarządzania łańcuchem dostaw. To dla ciebie, jeśli studiował inżynierii, zarządzania lub nauki i chce kontynuować karierę w zarządzaniu operacyjnym. Kursy integracji technik zarządzania oraz technologii, które kontrolują. Twoja rozprawa zawieranie, które są podejmowane w okresie letnim, demonstruje swoją zintegrowanej wiedzy, metodologii i praktycznych umiejętności. Struktura kursu Należy pamiętać, że następujące struktury i moduły mogą ulec zmianie. Jeden semestr Nauka zarządzania Wspomagania Decyzji Zarządzanie Operacje Współczesne: Podstawy i wyzwania Supply Chain Planning i Zarządzania Jedną z: Podstawy Management Information Systems Zarządzanie projektami Semestr Dwa Zarządzanie jakością i Techniki jakościowe Zamówień i Zakupów Strategia łańcucha dostaw oraz operacje i praktyka Jedną z: Operacje zaawansowane Analytics Business Intelligence i Analizy E-Biznes International Logistics i Transportu Zarządzanie Systemami Informatycznymi: teorii do praktyki Nauka zarządzania Wspomagania Decyzji II Serwis Operations Management Symulacja Lato 12,000-15,000 słowo Supply Chain Operations Management i rozprawa. Warunki przyjęcia na studia Stopień 02:01 wyróżnieniem lub równoważny Angielski Wymagania IELTS 6,5 z 6,0 w każdym elemencie [-]

Kontakt
Adres korespondencyjny
Nottingham University Business School, Jubilee Campus, Wollaton Road
Nottingham, NG8 1BB GB
Adres lokalizacji
Nottingham University Business School,Wollaton Road, Jubilee Campus
Nottingham, Anglia, NG8 1BB GB