National Design Academy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

NDA jest wiodącym brytyjskim ekspertem w dostarczaniu internetowych kwalifikacje wnętrz.

National Academy Projekt uczy Interior Design od 26 lat. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie kształcenia online. Specjalizuje się w niepełnym wymiarze godzin kursy projektowania wnętrz, dostarczamy wysoki poziom jakości, przemysł uznanych, akredytowane kursy z dyplomem na podyplomowych poprzez elastyczne, online, szkolenia na odległość. Z absolwentów ponad 30.000 uczniów w 80 krajach. Absolwenci NDA są bardzo poszukiwane i cenione za ich zaufania, umiejętności i świadomości handlowej.

W National Design Academy robimy rzeczy inaczej. Nasze kursy są zaprojektowane do własnych potrzeb i być badane z dowolnego miejsca na świecie. Traktujemy wszystkich naszych uczniów jako osób. Nasze kursy są zaprojektowane tak, aby być elastyczne warunki NDA nie ma ani semestry. Studenci mogą wybrać własną datę rozpoczęcia i nauki we własnym tempie - nie tempa innych studentów.

Wierzymy w wspieranie naszych uczniów i rozpoznać każdy uczeń ma inne potrzeby, często dopasowanie ich przebieg wokół zobowiązań praca, osobistych i rodzinnych. Dlatego każdy student ma swój własny, indywidualny plan studiów i swoje własne, duże doświadczenie, osobiste Tutor. Nasi wykładowcy mają ogromną wiedzę i są ekspertami w zakresie profesjonalnego projektowania wnętrz. Będą wspierać Was w podróż, dostarczanie informacji zwrotnych i tyle wsparcia, ile trzeba przez telefon, e-mail lub skype opartej w naszym biurze i studia głowę w Nottingham i można skontaktować się 5 dni w tygodniu, tak często, jak chcesz.

Nauki online nie oznacza naukę w spokoju. Chociaż studenci studiować indywidualnie wierzymy w dostarczaniu społeczności online dla studentów do angażowania się ze sobą podczas studiów. Studenci studiów online za pomocą naszego zamówienie Virtual Learning Studio (VLS) portal. Z naszego wieloletniego doświadczenia VLS został zaprojektowany przez NDA, aby Państwa stymulujące doświadczenie i pouczające. Możesz również zaprzyjaźnić się z innymi studentami internetowych w tętniącej życiem forum, cieszyć seminariów online i rozmawiać ze swoim nauczycielem i naszych absolwentów. Staże, kariery i studiów przypadku studentów są częścią ruchliwych VLS, które są dostępne 24/7. Sprawdź naszą ofertę kursów projektowania wnętrz teraz: NDA Poziom 3 Dyplom kursy akredytowane przez AIM Awards.

Opłaty za kurs Dyplom są dotowane z funduszy.

Dyplom jest akceptowane do wejścia na program studiów

Dyplomem

Profesjonalne Projektowanie wnętrz Profesjonalne Garden Design Profesjonalne Kurtyna Making & stopni Miękkie Umeblowanie NDA są sprawdzane przez naszych partnerów, Staffordshire University.

Wszystkie stopni licencjackich kwalifikują się do kredytów studenckich.

Studia licencjackie na kierunku

FDA FDA Dziedzictwa wnętrz Projektowanie wnętrz Projektowanie detaliczny FDA BA (z wyróżnieniem) w Interior Design BA (z wyróżnieniem) w Dziedzictwa Interior Design BA (z wyróżnieniem) w Sprzedaż detaliczna Design BA (z wyróżnieniem) w Projektowania dla życia na świeżym powietrzu

Stopnie naukowe

Pre-Masters - Uniwersytet Dyplom w edukacji - Interior Design konwersji dla osób z tytułem licencjata w inny temat

Magisterskie

MA Interior Design NDA posiada unikalny i elastyczny trasy "Double Degree" do osiągnięcia BA (z wyróżnieniem) Życie nie zawsze się tak zaplanować studentów NDA studiować Foundation Degree, przez 2 lata / poziomy, i następnie kontynuować ostatnim roku BA (z wyróżnieniem) dolać. Jeśli nie są w stanie kontynuować z jakiegokolwiek powodu, to jednak studia z dyplomem (FDA) i może wrócić na studia BA (z wyróżnieniem) później! To ten sam program nauczania i koszty, ale o wiele bardziej elastyczne.

Aby dowiedzieć się więcej, dlaczego nie uczestniczyć w jednym z naszych comiesięcznych dni otwartych w Narodowym Design Academy, lub odwiedzić naszą stronę internetową

Dodatkowe zasoby kursu

NDA oferują również szereg wewnętrznych i samouczki online mających na celu poprawę wiedzy studenta z Computer Aided Design opakowań, a także doskonalić swoje umiejętności kursu. Tematy obejmują; AutoCAD, Photoshop, Rysunek techniczny, Rendering, SketchUp, Prezentacja wizualna i strony rysunku.

  • NDA Studenci otrzymują licencje na oprogramowanie CAD darmo i wsparcia, karty nus, bezpłatny dostęp do brytyjskich bibliotek uniwersyteckich i Darmowe członkostwo Brytyjskiego Instytutu Architektury Wnętrz (BIId).
  • W zależności od poziomu kursu.
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MA

Ma Interior Design

Online W niepełnym wymiarze czasu 18 - 24 miesięcy August 2016 Wielka Brytania Nottingham

Ten kurs jest zatwierdzony i wydany przez naszego partnera Staffordshire University, Certyfikat będzie stwierdzał, '' Staffordshire University oraz ceremonii ukończenia szkoły ... [+]

MA Interior Design

 

Ten kurs jest zatwierdzony i wydany przez naszego partnera Staffordshire University, Certyfikat będzie stwierdzał 'Staffordshire University ' i ceremonia Graduation jest częścią Uniwersytetu Staffordshire ceremonii wręczenia nagród. Kurs jest dostarczane przez National Design Academy poprzez niepełnym wymiarze czasu online, szkolenia na odległość. Ten innowacyjny magistra wnętrz, daje możliwość studiowania nauczył kurs w podyplomowym szczeblu kształcenia na odległość. Nasza nauka na odległość magistra jest odpowiedni zarówno dla tych, obecnie pracuje w projektowaniu lub architektura zawodów i chcą budować na poprzednich kwalifikacji, jak również absolwentów z wyprawy (z wyróżnieniem) BA programu lub równoważny. Program studiów skupia się na obecnych i przyszłych wymagań zawodu projektowania i stanowi okazję do podjęcia swoje badania na wyższym poziomie, rozwijanie wiedzy i umiejętności istotnych dla branży. Nacisk zostanie położony na analizy i oceny materiałów i rozwój krytycznego myślenia. Kolejność modułów nauczania zwiedzania istotne wewnętrzne strategie projektowania, zapewnia strukturę, w którym zachęca się do opracowania indywidualnej ścieżki badawcze. Będziesz w stanie skoncentrować się na konkretnych obszarach mebli np. odsetki i wykonaj to w trakcie trwania. ... [-]


Kontakt
Adres lokalizacji
National Design Academy
Rufford Hall, Waterside Way, Trent Park

Nottingham, Anglia, NG2 4DP GB