LAMB London Academy of Management & Business

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

The London Academy of Management & Business - znany również jako LAMB - najnowszy instytut nauczania University of London Programów Międzynarodowych i członek grupy David Game, założona w 1974 roku. Akademia jest niezależną brytyjską instytucję, na czele z szanowanych naukowców i biznesmenów, których celem jest wspieranie tworzenia bogactwa poprzez zrozumienie zarządzania i dyscyplin biznesowych. Naszym celem jest inspirowanie, rozpoznanie i wspieranie doskonałości w zarządzaniu i nauk mistrza ich roli i wartości.


Akademia składa się z Business School, wielu specjalistycznych centrów i miejsca zdarzenia. Business School jest nową instytucją nauczania, która zapewnia naukę i wykłady na University of London programów międzynarodowych, w tym krótkie kursy zarządzania poprzez do licencjata i magistra. Istnieje również wiele ośrodków szkolenia specjalizacji w Chinach, Rosji, Przywództwo i Turystyki.

&nbsp

Akademii Business School oferuje szereg programów akademickich, Executive krótkie kursy aż do licencjata i magistra. Posiada szereg specjalistycznych ośrodków dla Chin, Rosji, Przywództwo i Turystyki oraz zapewnia szkolenia Development Executive i narzędzi zarządzania rozwojem.

&nbsp

Business School jest placówką dydaktyczną zapewniając wykładów i zajęć dla zarejestrowanych studentów University of London Programów Międzynarodowych i zapewnia, poprzez interakcję akademickiego nauczania i zasobów internetowych, "blended learning" premier doświadczeń, co prowadzi do międzynarodowo uznane kwalifikacje w zakresie zarządzania i firm.

Widzieć MSc »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Msc W Biznesie Międzynarodowym

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu October 2016 Wielka Brytania Londyn

Magister International Business jest zaprojektowany, aby zapewnić specjalistyczną wiedzę z zakresu międzynarodowych stosunków gospodarczych. Szkoła plasuje się w pierwszej 15 w Wielkiej Brytanii ... [+]

Magister International Business

 

Zaprojektowany, aby zapewnić specjalistyczną wiedzę z zakresu biznesu międzynarodowego, nowego programu w International Business został opracowany przez naukowców w School of Management w Royal Holloway, University of London. Szeregi School w top 15 w Wielkiej Brytanii według The Times, umieszczając go w najwyższej lidze w Wielkiej Brytanii szkół zarządzania. Opierając się na sukcesie MBA Royal Holloway w International Management, program International Management zapewnia gruntowne przygotowanie w zakresie przedmiotów podstawowych, co daje solidne podstawy w zakresie zasad i technik prowadzenia działalności. Będziesz także być w stanie wybrać z szerokiej gamy zajęć fakultatywnych, co pozwala odkrywać swoje interesy i rozwijać swoją wiedzę. ... [-]