Coventry University London Campus

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Coventry University jest poważnie o biznesie. Już jeden z największych dostawców biznesowych związanych z kierunków studiów w Europie; nasz wybitny rozszerzyła portfolio z zakresu kursów prowadzonych w naszym Londynie Campus, w sercu londyńskiego City.

Położony w centrum Londynu, Coventry University London Campus zapewnia szereg programów w biznesie, rachunkowości, finansów, zarządzania, zarządzania zasobami ludzkimi, Nafty i Gazu, Moda Zarządzanie, gościnność i Turystyki i Marketingu. Uważamy, że nie ma lepszego miejsca, aby dowiedzieć się o biznesie niż do nauki i pracy w samym sercu światowego biznesu na świecie i centrum finansowego; będąc jednocześnie w otoczeniu wielu teatrów, muzeów i galerii, które przyczyniają się do bogatego dziedzictwa Londynie.

Nowoczesny Uniwersytet roku i wysoko w rankingu


Coventry University został nazwany "University of the Year dla Student Experience" w Times i Sunday Times Good University Guide 2015 i 2016, i zachował tytuł "Nowoczesny Uniwersytet Roku" za trzeci rok z rzędu (2014,2015 i 2016). Przewodnik widzi Coventry University w rankingu 47. w Wielkiej Brytanii i szczycie wśród współczesnych uniwersytetów w kraju (te przyznawane statusu uniwersytetu od 1992).

The Times i Sunday Times przewodnik identyfikuje poziom satysfakcji wysokiej studenckich jako istotny czynnik wzrostu uczelni, obok jego innowacyjnego podejścia do realizacji niedrogie, alternatywne trasy do szkolnictwa wyższego w Coventry, a także w Londynie przez Campus Coventry University London. Ulepszenia w The Times i Sunday Times rankingu podążać ostatnich sukcesów Uczelni w lidze uniwersyteckiej 2016 Opiekun tabeli, w której Coventry wzrosła sześć miejsc włamać się do top 30 w Wielkiej Brytanii po raz pierwszy i jest obecnie 15 miejsce. .

DOSTAWA I INNOWACYJNA Osteuropaprogramm PRZEMYSŁ wychowawców EXPERT
Nasz program nauczania jest wzmocniona modułów specjalnie dostosowanych do zapewnienia wszystkim studentom podstawowych umiejętności do zatrudnienia.
Wszystkie nasze programy są w parze z działaniami związanymi z pracą i wspierane przez naszych Wykłady Leadership z głośnych figur biznesowych. Przygotowanie do świata pracy jest osadzony w wszystkich naszych programów.

Każdy z nich został opracowany specjalnie dla studentów w Coventry University London Campus. Korzystanie z wiodących ekspertów, stworzyliśmy intensywne i skrojone na miarę programy, które koncentrują się na przygotowaniu studentów do udanej kariery międzynarodowej firmy.

Jesteśmy dumni z naszej zaangażowanej, bardzo doświadczony i profesjonalny personel. Pochodzących z ponad 20 krajów, nasi nauczyciele mają bogate globalne doświadczenie z różnych branż. Zaprojektowaliśmy wszystkich naszych programach być żywy, interaktywny i znaczenie w świecie biznesu; dostarczając mieszankę wykładów, seminariów i pracy grupowej w naszych celu budowy obiektów w tym nowoczesnych sal dydaktycznych, sale spotkań i symulowanym parkiecie.

Gwarancja stażu lub pracy związanej z realizacją projektu *
Twoje szanse na zatrudnienie jest naszym priorytetem i jesteśmy zobowiązani do oferowania studentom w naszym kampusie London prawdziwe doświadczenie biznesowe, obok doskonałego programu studiów oraz szereg możliwości doświadczenia zawodowego, aby ubiegać się o.
Gwarantuje to, że sukcesy studenci zdobywają znaczący wgląd w prawdziwy biznes i mieć poparcie dostępne dla absolwentów w kwalifikacje i umiejętności potrzebne do natychmiastowego wpływu z każdego nowego pracodawcy. Coventry University London Campus jest pierwszym krokiem do dalszej kariery, a my zobowiązujemy się do produkcji wysoko szanse na rynku pracy absolwentów.

* Dostępny na wybranych kursów dla studentów, którzy spełniają wymagania kwalifikacyjne. Skontaktuj się z Campus London więcej szczegółów.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MSc »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Msc Global Finance

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok October 2017 Wielka Brytania Londyn

Kurs jest skierowany do studentów z dużym zainteresowaniem w zakresie finansów, przygotowując je do wielu karier finansowych i aktywnego udziału na światowych rynkach finansowych. [+]

PRZEGLĄD Program ten został zaprojektowany tak, aby odzwierciedlić rdzenia kandydata wiedzy w profesjonalnym egzaminu akredytacyjnego finansowych takich jak Financial Risk Manager (FRMTM). Oprócz zdobywania magistra można również zbudować specjalizacji w tradycyjnej analizy finansowej, alternatywnych inwestycji lub zarządzania ryzykiem finansowym, który ma na celu pomóc Ci odnieść sukces w tych bardzo rygorystyczny egzamin. Dostosowanie do kwalifikacji zawodowych pomaga dostarczyć kariery gotowy rdzeń kompetencje finansowe wymagane przez globalne instytucje finansowe. Dlaczego warto wybrać ten Programie? Mgr Global Finance jest prowadzone przez wysoko wykwalifikowanych pracowników akademickich posiadających doktoraty i / lub profesjonalnych akredytacji takich jak CFA ® i / lub FRMTM, niektóre mają znaczące tła w sektorze finansów zyskał od pracy analityków finansowych i menedżerów czołowych banków inwestycyjnych, firm zarządzających aktywami czy fundusze hedgingowe. Ponadto przedmiotem dziedziny rachunkowości i finansów na Uniwersytecie w Coventry są 7 miejsce w tabeli Strażnik Uniwersytet Temat League 2016. Moduły Metody ilościowe i modelowanie finansowe Etyki i standardów zawodowych w finansach Ekonomika Handlu Corporate finance Sprawozdawczość i analiza finansowa Securities & Derivatives Market Metody badawcze firm International Finance Opcje projektu Staż Projekt Consulting Projekt przedsiębiorczość symulacja Rozprawa Daty rozpoczęcia Programy magisterskie są dostarczane w ciągu czterech kategoriach i można wybrać, aby rozpocząć program w październiku 2016 roku lub w styczniu 2017 r. WYMAGANIA WSTĘPNE Stopień wyróżnieniem druga klasa (2: 2) lub powyżej. Zgłoszenia kandydatów o równorzędnej stopnia i odpowiednim doświadczeniem będą rozpatrywane indywidualnie. Doświadczenie zawodowe jest pożądane, ale nie są niezbędne. PERSPEKTYWY NA PRZYSZŁOŚĆ "Skierowana jest do absolwentów zainteresowanych w dziedzinie rachunkowości i finansów, program będzie przygotować się do wielu ról w branży. Będziesz korzystać z oprogramowania w branży, takich jak SAP, Bloomberg i Capital IQ. "Program Leader mgr Profesjonalne Odwiedź księgowe strona Mgr Global Finance na stronie Coventry University London Campus więcej szczegółów! [-]

Msc Globalnego Obrotu Finansowego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok October 2017 Wielka Brytania Londyn

Program ten skierowany jest do profesjonalistów, którzy chcą umocnić swoją wiedzę o świecie międzynarodowego obrotu finansowego. [+]

PRZEGLĄD Program ten jest skierowany do studentów z dużym zainteresowaniem w obrocie finansowym w zintegrowanych rynków finansowych. będzie koncentrować się na handlu i zachowanie globalnych rynków finansowych poprzez zastosowanie na kampusie symulowane handlu piętrze, który zawiera praktyczne ekspozycji i praktyczne doświadczenie w dziedzinie handlu. Dodatkowo zyskasz kariery gotowe umiejętności biznesowych poszukiwane przez pracodawców, w tym pracy zespołowej, komunikacji, prezentacji i umiejętności przywódczych. Dlaczego warto wybrać ten Programie? Wybierając się do studiowania tego programu będziesz miał korzyści zyskuje się dyplomem magistra, obok przygotowania do informacji finansowych Associate (FICD) zaświadczenie, uznanej przez wiodących na świecie firm informatycznych finansowych. Narażenie na technologii bogate w pełni symulowanym parkiecie, mirroring górną Banku Inwestycyjnego i obrotu oprogramowania Bloomberg może również prowadzić do pozyskania certyfikatu Bloomberg. Moduły Globalne Rynki Finansowe Stochastic Finance Ekonomika Handlu Wycena papierów wartościowych oraz Equity Trading Zaawansowane Wycena i Bond Trading Pochodne instrumenty finansowe Trading Zrozumienie Sprawozdawczości Finansowej Przedsiębiorstwo finansowe i odpowiedzialność społeczna Działalności gospodarczej i zarządzania Metody badawcze Opcje projektu Staż Projekt Consulting Projekt przedsiębiorczość symulacja Rozprawa Daty rozpoczęcia Programy magisterskie są dostarczane w ciągu czterech kategoriach i można wybrać, aby rozpocząć program w październiku 2016 roku lub w styczniu 2017 r. SZANSE stypendium Coventry University London Campus ma przyjemność Niedawno uruchomiliśmy ponad £ 180,000 wartość stypendiów do Wielkiej Brytanii i studentów International Holding ofertę studiów na październik 2016, styczeń 2017 i kwietniu 2017 wejściowej. Możesz dowiedzieć się więcej o naszych Stypendia przeglądając naszą stronę internetową. Wymagania kwalifikacyjne Stopień wyróżnieniem druga klasa (2: 2) lub powyżej. Zgłoszenia kandydatów o równorzędnej stopnia i odpowiednim doświadczeniem będą rozpatrywane indywidualnie. Doświadczenie zawodowe jest pożądane, ale nie są niezbędne. PERSPEKTYWY NA PRZYSZŁOŚĆ Studenci wyjdzie z tego kursu z dobrze rozwiniętych kompetencji analiz, jasnych perspektyw na strategii i myślenia strategicznego i wysoce skutecznych umiejętności komunikacyjnych i badawczych. Wszystkie, które są wymagane przez pracodawców w organizacjach sektora prywatnego, publicznego, a trzecie na całym świecie. Odwiedź stronę Mgr Global Financial obrotu na stronie Coventry University London Campus więcej szczegółów! [-]

MSc International Gościnność I Zarządzanie Turystyką

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok October 2017 Wielka Brytania Londyn

Kurs ten oferuje możliwość łączenia studiów akademickich z prawdziwym doświadczeniem biznesowym w samym sercu Londynu You - najpopularniejszego miasta docelowego. [+]

PRZEGLĄD Program ten skierowany jest do studentów, którzy chcieliby rozwijać karierę w międzynarodowych przemysłu hotelarsko-turystycznej na wyższym poziomie. Będziesz miał możliwość rozwijania odpowiednich narzędzi analitycznych, specjalistycznej wiedzy i przemyśle do stanowisk kierowniczych i zarządczych. Program ten ma na celu mgr daje zarówno strategicznego zrozumienie Gościnność i turystyki, a także perspektywę kierowniczej, jak prowadzić takie operacje. Dlaczego warto wybrać ten Programie? Studiować w jednej z największych gałęzi przemysłu turystyki i hotelarstwa na świecie w Londynie wita tysiące turystów każdego dnia. Coventry University London Campus posiada doskonałe połączenia z najlepszych pracodawców, w tym światowej sławy hotelu Ritz w Londynie, gdzie poprzednia studenci zdobyli doświadczenie w branży poprzez gościnnych wykładów i możliwości doświadczenia zawodowego. Moduły Strategia Zrównoważonego - od planowania do wdrożenia Finanse, Fundusze i ram prawnych dla sukcesu Globalne strategie ZZL Zarządzanie projektami Zarządzanie operacyjne w sektorze turystycznym Hotelarstwo i Turystyka międzynarodowa Marketing Zarządzanie doświadczeniem klienta Imprezy i Destination Management Działalności gospodarczej i zarządzania Metody badawcze Opcje projektu Staż Projekt Consulting Projekt przedsiębiorczość symulacja Rozprawa AKREDYTACYJNY W ramach tego programu, oferujemy studentom możliwość uzyskania Chartered Management Institute (CMI) Poziom 7 certyfikat w zakresie zarządzania strategicznego oraz zarządzania. * * Po pomyślnym ukończeniu dwóch konkretnych modułów w trakcie programu MBA (z zastrzeżeniem rejestracji Membership CMI i członkostwa CMI opłaty). SZANSE stypendium Coventry University London Campus ma przyjemność Niedawno uruchomiliśmy ponad £ 180,000 wartość stypendiów do Wielkiej Brytanii i studentów International Holding ofertę studiów na październik 2016, styczeń 2017 i kwietniu 2017 wejściowej. Możesz dowiedzieć się więcej o naszych Stypendia przeglądając naszą stronę internetową. WYMAGANIA WSTĘPNE Stopień wyróżnieniem druga klasa (2: 2) lub powyżej. Zgłoszenia kandydatów o równorzędnej stopnia i odpowiednim doświadczeniem będą rozpatrywane indywidualnie. Doświadczenie zawodowe jest pożądane, ale nie są niezbędne. PERSPEKTYWY NA PRZYSZŁOŚĆ At The Ritz London jesteśmy bardzo chętni do współpracy z uznanymi uniwersytetów do opracowania przyszłych menedżerów w branży hotelarskiej. Partnerstwa takie jak ten są niezbędne do rozwoju uczniów, tak, że są one wyposażone w solidne doświadczenie praktyczne oraz wiedzę teoretyczną, gdy opuszczają University. - Joanne Meredith Szef Zasobów Ludzkich, The Ritz London Odwiedź Hotelarstwo i Turystyka stronę MSc International na stronie Coventry University London Campus więcej szczegółów! [-]

MSc International Marketing Mody

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok October 2017 Wielka Brytania Londyn

Położenie Campus London oferuje doskonałą okazją do odkrywania świata mody, z up-and-coming projektantów i ich POP UP sklepy, do światowych laboratoriów trendów i domu niektóre z wiodących marek na high street i luksusowych mody marki świata. [+]

PRZEGLĄD Program ten będzie odpowiadał wysoce zmotywowanych osób, które chcą się rozwijać marketingu mody i umiejętności biznesowych zarówno do pracy w przemyśle odzieżowym, odkrywania nowych pomysłów założyć własną działalność gospodarczą lub rozszerzyć przedsiębiorstw rodzinnych. Dotychczasowe doświadczenie w branżach pokrewnych, takich jak reklama będzie miała szczególną zaletę. Dlaczego warto wybrać ten Programie? Położenie Campus London oferuje doskonałą okazją do odkrywania świata mody, z up-and-coming projektantów i ich POP UP sklepy, do światowych laboratoriów trendów i domu niektóre z wiodących marek na high street i luksusowych mody marki świata. Można skorzystać z nowego studia mody wyposażonego w komputerach Apple Mac chluby najnowsze oprogramowanie do projektowania. Moduły Marketing w dobie globalizacji Trend przewidywania i prognozowania mody Międzynarodowy Marketing Moda Moda i Brand Management Kupno i Merchandising w zmieniającym się globalnym przemyśle Zachowanie Nabywca Handel detaliczny i usługi marketingowe Działalności gospodarczej i zarządzania Metody badawcze Opcje projektu Staż Projekt Consulting Projekt przedsiębiorczość symulacja Rozprawa AKREDYTACYJNY W ramach tego programu, oferujemy studentom możliwość uzyskania Chartered Management Institute (CMI) Poziom 7 certyfikat w zakresie zarządzania strategicznego oraz zarządzania. * * Po pomyślnym ukończeniu dwóch konkretnych modułów w trakcie programu MBA (z zastrzeżeniem rejestracji Membership CMI i członkostwa CMI opłaty). SZANSE stypendium Coventry University London Campus ma przyjemność Niedawno uruchomiliśmy ponad £ 180,000 wartość stypendiów do Wielkiej Brytanii i studentów International Holding ofertę studiów na październik 2016, styczeń 2017 i kwietniu 2017 wejściowej. Możesz dowiedzieć się więcej o naszych Stypendia przeglądając naszą stronę internetową. Daty rozpoczęcia studiów magisterskich są dostarczane w ciągu czterech kategoriach i można wybrać, aby rozpocząć program w październiku 2016 roku lub w styczniu 2017 r. WYMAGANIA WSTĘPNE Stopień wyróżnieniem druga klasa (2: 2) lub powyżej. Zgłoszenia kandydatów o równorzędnej stopnia i odpowiednim doświadczeniem będą rozpatrywane indywidualnie. Doświadczenie zawodowe jest pożądane, ale nie są niezbędne. PERSPEKTYWY NA PRZYSZŁOŚĆ Naprawdę doceniam szereg opcji, które były dostępne w czasie naszej ostatniej kadencji, i gorąco polecam moduł staż. Pomogło mi zebranie wszystkiego nauczyłem i połączyć je z rzeczywistymi praktykami światowymi. Jestem obecnie karierą w branży mediów i rozrywki i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co przyniesie przyszłość. "- Samantha Johnson, Niemcy. Odwiedź stronę MSc International Marketing Moda na stronie Coventry University London Campus więcej szczegółów! [-]

Msc Profesjonalna Księgowość

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok January 2017 Wielka Brytania Londyn

Magister będą odpowiednie dla uczniów, których celem jest uzyskanie zrozumienia znaczenia rachunkowości i zawodu księgowego w kontekście międzynarodowym. [+]

PRZEGLĄD Program ten przeznaczony jest dla studentów, którzy posiadają tytuł licencjata w dziedzinie rachunkowości lub merytoryczną i tych, którzy są wykwalifikowani księgowi, ale chcą rozwijać większe zrozumienie rachunkowości w celu zwiększenia ich karierę w szerszych stanowiskach kierowniczych. Zyskasz stopnia z No. 15 University w Wielkiej Brytanii, który jest również w rankingu No. 7 w zakresie rachunkowości i finansów przy stole Strażnik University League 2016. Dlaczego warto wybrać ten Programie? Wybierając się do studiowania tego programu będziesz miał możliwość przedstawienia swojego nowego znaleziono wiedzy biznesowej w praktyce w świecie rzeczywistym. Oferujemy szereg opcji doświadczenia zawodowego w ramach opcji szlaku projektów, w tym opcji projektu stażowego oraz konsultacjach z pracodawcami. Moduły Audyt, Ubezpieczenie i etyka zawodowa Profesjonalne Sprawozdawczości Finansowej i Analiz Globalne Zarządzanie finansami Globalny Performance Management opodatkowanie Metody badawcze firm Szkolenia SAP Księgowość Symulacja projektu Opcje projektu Staż Projekt Consulting Projekt przedsiębiorczość symulacja Rozprawa AKREDYTACYJNY Będziesz miał możliwość zdobycia maksimum zwolnień z ACCA, CIMA, ICSA oraz ICAEW. Daty rozpoczęcia Nasze kolejne terminy dolotowego do zawodowej mgr rachunkowości są w styczniu 2017 roku do kwietnia 2017 roku. SZANSE stypendium Coventry University London Campus ma przyjemność Niedawno uruchomiliśmy ponad £ 180,000 wartość stypendiów do Wielkiej Brytanii i studentów International Holding ofertę studiów na październik 2016, styczeń 2017 i kwietniu 2017 wejściowej. Możesz dowiedzieć się więcej o naszych Stypendia przeglądając naszą stronę internetową. WYMAGANIA WSTĘPNE Stopień wyróżnieniem druga klasa (2: 2) lub powyżej. Zgłoszenia kandydatów o równorzędnej stopnia i odpowiednim doświadczeniem będą rozpatrywane indywidualnie. Doświadczenie zawodowe jest pożądane, ale nie są niezbędne. PERSPEKTYWY NA PRZYSZŁOŚĆ Skierowana jest do absolwentów zainteresowanych w dziedzinie rachunkowości i finansów, program będzie przygotować się do wielu ról w branży. Będziesz korzystać z oprogramowania w branży, takich jak SAP, Bloomberg i Capital IQ. Odwiedź stronę mgr Profesjonalne rachunkowości na stronie Coventry University London Campus więcej szczegółów! [-]

Kontakt
Adres lokalizacji
Coventry University London Campus,
University House,
109-117 Middlesex Street

London, Anglia, E1 7JF GB