Coventry University London Campus

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Coventry University jest poważnie o biznesie. Już jeden z największych dostawców biznesowych związanych z kierunków studiów w Europie; nasz wybitny rozszerzyła portfolio z zakresu kursów prowadzonych w naszym Londynie Campus, w sercu londyńskiego City.

Położony w centrum Londynu, Coventry University London Campus zapewnia szereg programów w biznesie, rachunkowości, finansów, zarządzania, zarządzania zasobami ludzkimi, Nafty i Gazu, Moda Zarządzanie, gościnność i Turystyki i Marketingu. Uważamy, że nie ma lepszego miejsca, aby dowiedzieć się o biznesie niż do nauki i pracy w samym sercu światowego biznesu na świecie i centrum finansowego; będąc jednocześnie w otoczeniu wielu teatrów, muzeów i galerii, które przyczyniają się do bogatego dziedzictwa Londynie.

Nowoczesny Uniwersytet roku i wysoko w rankingu


Coventry University został nazwany "University of the Year dla Student Experience" w Times i Sunday Times Good University Guide 2015 i 2016, i zachował tytuł "Nowoczesny Uniwersytet Roku" za trzeci rok z rzędu (2014,2015 i 2016). Przewodnik widzi Coventry University w rankingu 47. w Wielkiej Brytanii i szczycie wśród współczesnych uniwersytetów w kraju (te przyznawane statusu uniwersytetu od 1992).

The Times i Sunday Times przewodnik identyfikuje poziom satysfakcji wysokiej studenckich jako istotny czynnik wzrostu uczelni, obok jego innowacyjnego podejścia do realizacji niedrogie, alternatywne trasy do szkolnictwa wyższego w Coventry, a także w Londynie przez Campus Coventry University London. Ulepszenia w The Times i Sunday Times rankingu podążać ostatnich sukcesów Uczelni w lidze uniwersyteckiej 2016 Opiekun tabeli, w której Coventry wzrosła sześć miejsc włamać się do top 30 w Wielkiej Brytanii po raz pierwszy i jest obecnie 15 miejsce. .

DOSTAWA I INNOWACYJNA Osteuropaprogramm PRZEMYSŁ wychowawców EXPERT
Nasz program nauczania jest wzmocniona modułów specjalnie dostosowanych do zapewnienia wszystkim studentom podstawowych umiejętności do zatrudnienia.
Wszystkie nasze programy są w parze z działaniami związanymi z pracą i wspierane przez naszych Wykłady Leadership z głośnych figur biznesowych. Przygotowanie do świata pracy jest osadzony w wszystkich naszych programów.

Każdy z nich został opracowany specjalnie dla studentów w Coventry University London Campus. Korzystanie z wiodących ekspertów, stworzyliśmy intensywne i skrojone na miarę programy, które koncentrują się na przygotowaniu studentów do udanej kariery międzynarodowej firmy.

Jesteśmy dumni z naszej zaangażowanej, bardzo doświadczony i profesjonalny personel. Pochodzących z ponad 20 krajów, nasi nauczyciele mają bogate globalne doświadczenie z różnych branż. Zaprojektowaliśmy wszystkich naszych programach być żywy, interaktywny i znaczenie w świecie biznesu; dostarczając mieszankę wykładów, seminariów i pracy grupowej w naszych celu budowy obiektów w tym nowoczesnych sal dydaktycznych, sale spotkań i symulowanym parkiecie.

Gwarancja stażu lub pracy związanej z realizacją projektu *
Twoje szanse na zatrudnienie jest naszym priorytetem i jesteśmy zobowiązani do oferowania studentom w naszym kampusie London prawdziwe doświadczenie biznesowe, obok doskonałego programu studiów oraz szereg możliwości doświadczenia zawodowego, aby ubiegać się o.
Gwarantuje to, że sukcesy studenci zdobywają znaczący wgląd w prawdziwy biznes i mieć poparcie dostępne dla absolwentów w kwalifikacje i umiejętności potrzebne do natychmiastowego wpływu z każdego nowego pracodawcy. Coventry University London Campus jest pierwszym krokiem do dalszej kariery, a my zobowiązujemy się do produkcji wysoko szanse na rynku pracy absolwentów.

* Dostępny na wybranych kursów dla studentów, którzy spełniają wymagania kwalifikacyjne. Skontaktuj się z Campus London więcej szczegółów.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MSc »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Hotelarstwo I Turystyka Zarządzanie MBA - London Campus

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok October 2016 Wielka Brytania Londyn

Kurs ten oferuje możliwość łączenia studiów akademickich z prawdziwym doświadczeniem w biznesie, w samym sercu Londynu - najbardziej popularne miasto docelowe ... [+]

Hospitality and Tourism Management MBA - London Campus

 

Kurs ten oferuje możliwość łączenia studiów akademickich z prawdziwym doświadczeniem w biznesie, w samym sercu Londynu - najbardziej popularne miasto docelowe na świecie. Program został stworzony w konsultacji z głównymi graczami branży i skupia się na rozwijaniu praktyczne umiejętności potrzebne do rozpoczęcia udanej międzynarodowej kariery biznesowej. Zapewniamy was o wiedzy specjalistycznej oraz zestaw rygorystycznych i przemysł istotne narzędzia analityczne dla przywództwa i zarządzania pozycjami. Kurs ma na celu wyposażyć się w wielu ważnych umiejętności osobistych, w tym zdolność do skutecznego porozumiewania się radzić sobie z trudnych sytuacjach i prowadzące w zmieniającym się świecie. Ten "pakiet" wiedzy, umiejętności i doświadczenia praktyczne będzie można bardzo poszukiwany pracownik.... [-]


Magister W Międzynarodowym Marketingu Mody (msc) - Londyn Kampusu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok October 2016 Wielka Brytania Londyn

Z branży mody wart 21 mld PLN rocznie dla gospodarki Wielkiej Brytanii, nowa generacja menedżerów silnych podstaw w cross-cultural ... [+]

Master in International Fashion Marketing (MSc) - London Campus

 

Z branży mody wart 21 mld PLN rocznie dla gospodarki Wielkiej Brytanii, nowa generacja menedżerów silnych podstaw w międzykulturowej komunikacji i biznesu międzynarodowego jest potrzebne, aby odpowiedzieć na potrzeby coraz bardziej wrażliwych konsumentów i rynku konkurencyjnego w zakresie marketing moda. Z ciągłego wzrostu z roku na rok wzrostu w branży, istnieje zapotrzebowanie na wysoko wykwalifikowanych menedżerów wykształconych ze szczególnym zrozumieniem wymagań marketingowych tego sektora.

Dlaczego warto wybrać ten kurs?

Kurs ten ma swoje przyszłe zatrudnienie jako jego naciskiem. Wybierając studia na Coventry University London Campus będziesz korzystać z: ... [-]


Magister światowego Obrotu Finansowego (msc) - Campus London

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok October 2016 Wielka Brytania Londyn

Program ten skierowany jest do profesjonalistów, którzy chcą wzmocnić swoją wiedzę o świecie międzynarodowego obrotu finansowego. Kurs analizuje zasady ... [+]

Master in Global Financial Trading (MSc) - Campus London

 

Program ten skierowany jest do profesjonalistów, którzy chcą wzmocnić swoją wiedzę o świecie międzynarodowego obrotu finansowego. Kurs analizuje zasady światowych rynkach finansowych, stosowanych systemów oraz ich wpływ w szerokim zakresie współczesnych problemów zarządzania. Wykorzystując nasze bogate w pełni technologii symulacji parkiecie, odzwierciedlając top bank inwestycyjny, uczniowie korzystają z bezkonkurencyjną przewagę konkurencyjną na globalnym rynku pracy finansów. Kurs zapewnia studentom praktycznych umiejętności niezbędnych do skutecznego prowadzić w szybkim tempie świecie globalnych rynkach. Kurs ten zapewnia również szkolenia dla cenionego Associate Informacji Finansowej (FISD) certyfikatu, uznawane przez wiodących firm finansowych.... [-]


Msc Global Finance

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok October 2016 Wielka Brytania Londyn

Kurs jest skierowany do studentów z dużym zainteresowaniem w zakresie finansów, przygotowując je do wielu karier finansowych i aktywnego udziału na światowych rynkach finansowych. [+]

PRZEGLĄD Program ten został zaprojektowany tak, aby odzwierciedlić rdzenia kandydata wiedzy w profesjonalnym egzaminu akredytacyjnego finansowych takich jak Financial Risk Manager (FRMTM). Oprócz zdobywania magistra można również zbudować specjalizacji w tradycyjnej analizy finansowej, alternatywnych inwestycji lub zarządzania ryzykiem finansowym, który ma na celu pomóc Ci odnieść sukces w tych bardzo rygorystyczny egzamin. Dostosowanie do kwalifikacji zawodowych pomaga dostarczyć kariery gotowy rdzeń kompetencje finansowe wymagane przez globalne instytucje finansowe. Dlaczego warto wybrać ten Programie? Mgr Global Finance jest prowadzone przez wysoko wykwalifikowanych pracowników akademickich posiadających doktoraty i / lub profesjonalnych akredytacji takich jak CFA ® i / lub FRMTM, niektóre mają znaczące tła w sektorze finansów zyskał od pracy analityków finansowych i menedżerów czołowych banków inwestycyjnych, firm zarządzających aktywami czy fundusze hedgingowe. Ponadto przedmiotem dziedziny rachunkowości i finansów na Uniwersytecie w Coventry są 7 miejsce w tabeli Strażnik Uniwersytet Temat League 2016. Moduły Metody ilościowe i modelowanie finansowe Etyki i standardów zawodowych w finansach Ekonomika Handlu Corporate finance Sprawozdawczość i analiza finansowa Securities & Derivatives Market Metody badawcze firm International Finance Opcje projektu Staż Projekt Consulting Projekt przedsiębiorczość symulacja Rozprawa Daty rozpoczęcia Programy magisterskie są dostarczane w ciągu czterech kategoriach i można wybrać, aby rozpocząć program w październiku 2016 roku lub w styczniu 2017 r. WYMAGANIA WSTĘPNE Stopień wyróżnieniem druga klasa (2: 2) lub powyżej. Zgłoszenia kandydatów o równorzędnej stopnia i odpowiednim doświadczeniem będą rozpatrywane indywidualnie. Doświadczenie zawodowe jest pożądane, ale nie są niezbędne. PERSPEKTYWY NA PRZYSZŁOŚĆ "Skierowana jest do absolwentów zainteresowanych w dziedzinie rachunkowości i finansów, program będzie przygotować się do wielu ról w branży. Będziesz korzystać z oprogramowania w branży, takich jak SAP, Bloomberg i Capital IQ. "Program Leader mgr Profesjonalne Odwiedź księgowe strona Mgr Global Finance na stronie Coventry University London Campus więcej szczegółów! [-]

Msc Profesjonalna Księgowość

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok January 2017 Wielka Brytania Londyn

Magister będą odpowiednie dla uczniów, których celem jest uzyskanie zrozumienia znaczenia rachunkowości i zawodu księgowego w kontekście międzynarodowym. [+]

PRZEGLĄD Program ten przeznaczony jest dla studentów, którzy posiadają tytuł licencjata w dziedzinie rachunkowości lub merytoryczną i tych, którzy są wykwalifikowani księgowi, ale chcą rozwijać większe zrozumienie rachunkowości w celu zwiększenia ich karierę w szerszych stanowiskach kierowniczych. Zyskasz stopnia z No. 15 University w Wielkiej Brytanii, który jest również w rankingu No. 7 w zakresie rachunkowości i finansów przy stole Strażnik University League 2016. Dlaczego warto wybrać ten Programie? Wybierając się do studiowania tego programu będziesz miał możliwość przedstawienia swojego nowego znaleziono wiedzy biznesowej w praktyce w świecie rzeczywistym. Oferujemy szereg opcji doświadczenia zawodowego w ramach opcji szlaku projektów, w tym opcji projektu stażowego oraz konsultacjach z pracodawcami. Moduły Audyt, Ubezpieczenie i etyka zawodowa Profesjonalne Sprawozdawczości Finansowej i Analiz Globalne Zarządzanie finansami Globalny Performance Management opodatkowanie Metody badawcze firm Szkolenia SAP Księgowość Symulacja projektu Opcje projektu Staż Projekt Consulting Projekt przedsiębiorczość symulacja Rozprawa AKREDYTACYJNY Będziesz miał możliwość zdobycia maksimum zwolnień z ACCA, CIMA, ICSA oraz ICAEW. Daty rozpoczęcia Nasze kolejne terminy dolotowego do zawodowej mgr rachunkowości są w styczniu 2017 roku do kwietnia 2017 roku. SZANSE stypendium Coventry University London Campus ma przyjemność Niedawno uruchomiliśmy ponad £ 180,000 wartość stypendiów do Wielkiej Brytanii i studentów International Holding ofertę studiów na październik 2016, styczeń 2017 i kwietniu 2017 wejściowej. Możesz dowiedzieć się więcej o naszych Stypendia przeglądając naszą stronę internetową. WYMAGANIA WSTĘPNE Stopień wyróżnieniem druga klasa (2: 2) lub powyżej. Zgłoszenia kandydatów o równorzędnej stopnia i odpowiednim doświadczeniem będą rozpatrywane indywidualnie. Doświadczenie zawodowe jest pożądane, ale nie są niezbędne. PERSPEKTYWY NA PRZYSZŁOŚĆ Skierowana jest do absolwentów zainteresowanych w dziedzinie rachunkowości i finansów, program będzie przygotować się do wielu ról w branży. Będziesz korzystać z oprogramowania w branży, takich jak SAP, Bloomberg i Capital IQ. Odwiedź stronę mgr Profesjonalne rachunkowości na stronie Coventry University London Campus więcej szczegółów! [-]

Kontakt
Adres lokalizacji
Coventry University London Campus,
University House,
109-117 Middlesex Street

London, Anglia, E1 7JF GB